Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
jéj..zas som to mala prepnuté na českú klávesnicu ]-(
Odpovedať
caute baby, ja som sa rozhodla, ze tento tyzden uz nebudem nic hladat na svadbu, len sa budeme musiet rozhodnut, ako budu vyzerat nase oznamka. ;-)
Odpovedať
cauky ;-) tak prijemnu robotku prajem , ja som sa planovala cely vikend ucit, no nejak nevyslo :-| :-N no, v kostole uz zapisnica je spisana, chodime uz na nauky a este potrebujeme vybavit tu matriku, aby to bolo vsetko kóšer :-D
Odpovedať
janja...no u nas je to tak, ze vsetko mam na starosti ja, draheho tym nemam zatazovat, takze aj tie oznamka som riesila ja :-S
Odpovedať
Profilova fotka
awoj janja...a máš už predstavu, však? =-) ;-) pia...no u nás je to podobne..ale som sa včera divila, že chcel kúpiť výzdobu na stoly...tak sme boli kúpiť v ikea :-D
Odpovedať
no ved aj u nas oznamka vacsinou riesim ja. Mam asi 20 navrhov, tak treba uz len vybrat ktory. Baby, dufam ze ste sa ucili cez vikend :-p ale ako vidim, tak ste zasa planovali svadbu :-D
Odpovedať
lori..videla som tu vyzdobu bude pekna ;-) musim teraz na chvilu prec, tak sa zatial majte 8-) papik
Odpovedať
Profilova fotka
pia...pápá ;-) janja..nó..niečo som si prečítala...a večer som začala spracovávať tú diplomovku ;-) a ty si čo porábala?
Odpovedať
ja dokopy nic. Boli sme u nasich, v sobotu sa nieco porobilo a v nedelu sme kukali telku a cestovali spat do KE.
Odpovedať
Profilova fotka
janja..ty nie si v zahraničí? =-) alebo to mám len popletené???=-)
Odpovedať
ty si to poplietla :-D to lea je v zahranici :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte kopec báb tuna..napr.slavulik a katka...atd...takže v tom mám menší zmatok :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano tak je co ste kupili v ikea?
Odpovedať
Profilova fotka
komplet dekorejšn už máme...kúpili sme vačšie svietniky na gerbery a menšie spolu so sviečkami...a už máme aj tie sklenené kamienky 8-) inak mám to všetko nafotené v albume :-D ;-) inak aké otras počko nás čaká tento týžden...ževraj snežíť..no fúúúj :-p ]-(
Odpovedať
no to je super, ze ste uz vsetko zohnali. Mate uz pokoj. ;-) Vsak u nas rano prsalo a teraz zacina svietit slnko, no cisto aprilove pocasie.
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu sa teraz celkom dá, ale ževraj má začať pršať... :-| dnes asi pôjem do cukrárne riešiť toru..tú nám kupuje mamina ;-)
Odpovedať
takymto tempom vyriesis vsetko tento mesiac a potom uz nebudes mat co robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nehrozí...ešte kopec toho nemáme...v podstate celý chlop ešte chýba :-D ( oblek, košela, boty...atd ) ja mám v tomto traumu z lea..ona toto má kopec :-D
Odpovedať
ved hej, lea toho vela stihla. Lenze ona to ma trosku ine ako my, lebo je daleko. Inak sa vas chcem spytat baby, aku kozmetiku pouzivate? ja rozmyslam ze prejdem na vichy. Pouziva ju niekto z vas?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám v podstate všetko nivea a Loreal...a ešte dove :-D vichy som ešte neskúšala...dosť drahá mi príde..ale určite stojí za to :-D ja radšej vyhadzujem prašule za oblečenie...v tomto som maník :-D a ty? máš nejaký problém s doterajšou?
Odpovedať
ja mam tiez niveu, som s nou spokojna, ale nie az tak ako by som mohla byt. Asi budem musiet vyskusat nieco ine. Bodlo by mi ist aj ku kozmeticke :-|
Odpovedať
no lori, mali by sme sa ist ucit. Ja musim prekladat anglinu, v lete chcem mat skusku a treba mi prelozit 200 stran odborneho textu a mam asi len 20 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janja..tak ty si šikula..takže prekladáš, hmm? :-D jasné utekáj...ja sa tiež idem ;-) večer sem prídem :-)
Odpovedať
caute baby..tak zas sa nudim v praci..ale o chvilku mame obednajsiu prestavku uz :-) takze aspon nejake pozitivum..a potom este cosi vyse dvoch hodin a mozem ist spokojne domov.. janja..a co dobre prekladas..z akeho odboru? lori..naucena uz? necitala som si vse..ale vidim,ze ma chvalite.. :-) no tak dakujem :-D musim stihat rychlo vsetko.. a to som sa najnovsie dozvedela,ze musim stihat este obed s jeho a mojimi rodicmi na pol ceste..to bude teda zaberak =-) :-S
Odpovedať
caute kocky, uz som doma, ucim sa :-| bola som dnes na matrike, takze este zaniest to na faru, a je to ok :-D
Odpovedať
Inak, dnes som si kupila listok na ladovu sou Pljuscenka 8-) tak sa vytesujeeem :-D
Odpovedať
pia..tak to je super..nas matrika este len caka.. co take sa ucis?
Odpovedať
lea, ja prekladam veci ohladom tunelov: osvetlenie, vetranie, bezpecnost......a tak dalej. Bude zo mna tunelarka :-D
Odpovedať
janja..no super..ja som prekladala matiku :-D :-D :-D
Odpovedať
no hej, len tebe to ide lahko teraz. Ja sa nad tym musim trapit sama aby som vedela na skusku :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?