Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no vies..vtedy som si kupila dobry slovnik a pouzivala som aj ten,co mam v pc..a pomohlo..
    len som to nerobila na skusku..ale na diplomku.. 😉
    neboj..zvladli ini,zvladnes aj ty..

ja akurat obzeram,ze egypt je lacnejsi ako grecko..cim to tam moze byt 🤔 😐

• ano ja lacnejsi, lebo v 4*hoteloch mas dobre, ale kuknes za okno, tak vsade bordel. Ja by som tam nesla. Bola tam moja spolubyvajuca a nepacilo sa mi ked o tom rozpravala ako je vsade naokolo bordel a spina. Ja rozmyslam nad kretou.

• aha..to som nevedela..kuknem teda nejake recenzie..
    ja rozmyslam nad korfu 🙂

• Sponzor fóra
  • nooo, je to sice drahsie, ale si myslim ze to bude aj lepsie.
    Inak ani fotky z egypta sa mi nepacili. Vsetky boli take jednofarebne, kedze vsade samy piesok. No ale je to vec nazoru. Utekam prec z prace. Majte sa. pa

• no kuknem este poznavacie zajazdy..to by som radsej brala..a mily tiez..
    dobre..tak sa maj pekne..pa 😉

• lea..no ucim sa na statnice-momentalne sa ucim rodinne pravo, tak sa mi neceeeeeeeeeee 😒

pozeram kocky, ze kecate o dovolenkach, juuj hned by som teraz sla niekde 😠

• čauky..už som tu aj ja 😃
    dnes sme boli v cukrárni...popýtať sa na tú tortu, čo mám v albume...a ževraj by ju vedeli spraviť, ale tých motýlikov ee...namiesto toho kvietky...no to by tiž nebolo zlé..a vyjde na 2000..čo je tiež v poho 😃 😉

janja...tak im to tam poriadne vytuneluj 😃 😃

lea..chválime ťa, chválime 😎

piata...wuááw...že na Pljuščenka..ja ho zbožnujem 😃 😉 a čo vyšliel lístok..že by som aj ja splašila toho môjho...a kde má tie show?

• lori..inak, tu tortu co mas v albume je fakt krasna, a cena je celkom v pohodke 😎 ja som dnes vybavila s drahym matriku. a co sa tyka toho Pljuscenka, tak show je v Bratislave a Kosiciach. a listky sa pohybuju od 340 myslim do 2500... 😠 uz sa tesiim

• piata..tak tiež si dnes vybavila niečo na svadbu 😉 ...a kedy je tá show?? nece sa mi to hladať na nete...tak ťa využívam 😃 😛 😬

• no v kosiciach je 16.4 to viem isto, ale nefiem kedy v ba.. 🤔 idem pozriet ne net

• takze : 15.4.2008 o 19:00 hod, Samsung Aréna, Bratislava 😎

• dákovala 😃

• piata..takže vy sa namiesto tých disco..chodíte takto kultúrne vyžívať?? 🤔 😃 to je super 😉

• prosila 😉 inak, ako budes mat vlasky na svadbe? lebo pozeram, ze ich mas kratsie 😎

• no chodime skor takto na koncerty, alebo do divadla 😃 ja by som aj sla niekedy tancovat, ale vydrzim tak hodinku a chcem ist domov hajat 😬 som taky spavy typ 🤔

• Sponzor fóra
  • ja rozmýšlam, že tak trošku vlnovkovito našuchoriť 😃 a na jednu stranu viac a druhú za ucho a tam ten živý kvet..aj ked ešte neviem aký...a možno nakoniec kúpim nejakú sponu krásnu, alebo čelenku takú jednoduchú...korunku už ee 😉
    a ty? tiež vyzeráš na fotke, že máš kratšie..alebo sa mi to eném zdá? 😃

• no tak to by si mala dobre, 😉 budes isto kocka , aj satky mas krasne 😉 no mam uz troska dlhsie ako na tej fotke, ale stale neviem co urobim , teoreticky by sa mi uz aj dali nejak hore vypnut, uvidime co povie "teta kadernicka" 😠

• ó...dakovala 😃
    prečo teta kaderníčka 😠 ??? 🤔
    a nepridáš foto tých šatičiek a teba v nich??? som zvedavá 🤔 😬

• ale len tak, ze tetaa 😃 juuuj, idem pohladat fotku, neviem kde som ju ulozila 😛

• no mam , ale nie je to moc kvalitna fotka 😒 pridam ju do albumu

• supíš..už sa neviem dočkať 😉

• take jednoduche ... 🙂

• jéééj...veľmi krásna nevesta 😎 😃 takže ty už máš aj závoj doma, čo?! 😃 to je asi fajn pocit mať to všetko doma pekne naškrečkované 😃

• no celkom v pohodke pocit, ja uz mam skoro vsetko a zenich nema este nic 😎

• tak my sme na tom rovnako 😃 teda ešte nemám botičky..ty už máš ako vidím 😉 ..ale komplet ženích chýba...ale ja sa tým moc nestresujem...on to stíha ( podla jeho slov ) 😒 😃 😛 takže je to na nom...mna štvú akurát tie oznamká...ešte nie sme nafoten...a pekné počasie v nedohladne 😠

• neviem este aku budeme mat tortu, ked videla som tolko peknych,ze nefiem... bude to tazke 😃

• nafotení...božé..nedopíšem slová do konca 😠

• mna očarilo tá jednoduchosť....a nežnosť...tej čo chceme...ale páčia sa mi aj iné...komplikovanejšie 🙂

• ahaa, no moj bude kupovat oblek tiez asi tyzden predtym ako ho poznam 😃 mas cas.. hej si spominala, ze vy chcete mat s fotkou, no ja som tiez nad tym rozmyslala, ale pre draheho by to uz asi bolo vela 😦 tak sme vybrali v prvom obchode , uz sa na ne tesim 😃

• ta torta je fakt pekna 😉 ale asi tiez nejaku taku jednoduchu by som chcela 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov