Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ako vsetky farbene alebo striekane kvety..mozem si vybrat,ci objednaju napustene modrou farbou..alebo ich budu striekat oni..
    no este daaavno som dostala krasnu kyticu cisto modrych ruzi a tie mi super uschli a v poho vydrzali..dokonca dlhsie ako sestrine cervene ruze 🙂

• a nebolo by jednoduchsie ich napustit? neviem nevyznam sa v tom, ale asi to vydrzi skor nie? 😬

• ked ich napustia,tak vydrzia menej vraj..a moze sa stat,ze pofarbia saty..a su tmavsie oproti striekanym..
    este som sa nerozhodla,kedze si myslim,ze mam stale cas 😃

• Sponzor fóra
  • ahaaa, tak to radsej asi neriskovat , ze pofarbia saty 🤔 to by bolo teda 😐

• no som to pocula prvykrat na jesen,ze sa cosi take moze stat.. 😬
    uvidime.co porabas?

• to by bol riadny pruser, kebyze sa to stane 😒
    ale nic take nerobim, pozeram si obrazky na nete, a drahy ma vola do "pelisku" 😃 ty?

• ja rozmyslam,ci egypt alebo grecko 😬 😬 😬

• hmmm...brala by som asi do uvahy asi hotel, more a ceny... 😃 lea idem hajat, som taka uvanena, tak pekny vecer prajeem 🙂

• to nejak skoro ides 😃
    pekne sny teda prajem..
    podarilo sa mi najst stranku,kde mozem priamo rezrvovat hotely,tak idem pokukat..

• ahojte, lea uz si sa rozhodla pre dovolenku?

• no caute kocky, co porabkate? ja som dnes bola riesit veci s drahym ohladom jeho diplomovky, zase som sa neucila 😒

chcem ist zajtra zistit, ci by moja kvetinarka vedela urobit taku kyticku s pivonkami a kolko by ma vysla 🙂

• pia, chcem sa ta opytat, naco si bola na matrike, ked budete mat svadbu v kostole? Nestaci vybavit papiere tam?

• nie, musis ist aj na matriku, inak by to nebolo pravoplatne... 🙂 vypisu s tebou zapisnicu na urade ,ktoru ti daju, ty to zanesies na faru a 3 dni po sobasi to donesies spät na urad...

• no dobre ze si to spomenula. Ale myslim, ze aj farar by nam to povedal, keby zistil ze sme tam neplanovali ist 😃 😃

• no my sme boli akurat v sobotu na nauke predmanzelskej, a zdoraznil to farar, ze musime ist aj na tu matriku 😉

• Sponzor fóra
  • nas nauka este len caka. uz sa tesim. Nas bude sobasit kamarat, tak aj ta nauka bude tak vyzerat. Ale som zvedava co nam povie 😃

• no to bude isto podarene, ked to bude kamos 😃

• veru, normalne sa tesim ako nam vysvetli co treba robit v manzelstve 😃

• 😃 na to by som sa teda pozrela

• zeny, tak dnes som bola nakoniec v tom kvetinarstve, a nevie ci bude vediet zohnat tie pivonie 😒

• ahojte baby..som doma..aj s darcekom 🙂 😛

• avoj, aky darcek? 😉

• kapri nohavice..musim ich skusit..
    a dostala som aj funny ponozky 😃 cervene..asi preto,ze som si kupila cervene nohavice..ale su troje farby..a na dvoch su lienky 😃 a na tretich zas botky..no super to vyzera 😃

• 😃 take vesele a zlatucke isto

• to ano..hrozne to potesilo 🙂 a rozveselilo 😃

• 😃 verim, aky si mala inak dnik?

• zas nebolo extra prace..ale dalo sa..stale sme cosi robili 🙂
    a zajtra asi zacneme upratovat nase labaky,nech mame poriadok a prehlad..

• Ahojte...neviete mi povedat nejake referencie na DJ p. Perhaca? Dik 🙂

• 😉 tak potom celkom fajn, aspon si sa nemusela nahanat

dartka..toho DJ nepoznam

• Aj ja o nom pocujem prvykrat...dnes ho dohodol drahy...trosku sa hnevam, ze bez toho, aby som videla nejaku jeho pracu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov