Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, akurat citam, ze si kupila vyzdobu. A to tam do restiky ci niekde inde?
Odpovedať
ahoj kati..ponocujes? :-D ako pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lea :-) no asi tak nejak, aj vcera som netovala do 00.30 a rano do roboty, ale dalo sa. Navyse nas caka kratky prac tyzden :-D Pripravy? Momentalne vyberame skladby do svadobny ceremonial. \ten pan z Primacialneho palaca nam povedal, ze si mame vybrat 3 skladby kazda aspon 3,5 minuty, co budu potom pustat pocas obradu. Prvu mame tu klasiku, ani neviem ako sa to vola! Pomoz :-( druha bude pravdepodobne z Pearl Harbor iba ta uzasna hudba bez spevu a momentalne hladam 3 skladbu. Ako pripravy u Teba? Ozaj a kupila som si uz svadobne botky ;-)
Odpovedať
no ja este ponocujem aspon pol hodiny..lebo zas budem len tak buntosit.. to su tri take,ze pri prichode,pocas a pri odchode? nezabudni si vybrat s peknym textom ;-) no ja nic nerobim..len zhanam inspiraciu..ale mily uz dal gravirovat pohare :-) takze cosi dalsie na svadbu.. a dnes,teda asi pred hodkou som objednala saty pre male druzicky :-) a nieco pre mna samo :-D a len tak rozmyslam,ze co este treba..ale akosi ma nic nenapada.. napadlo ma cosi..chyba mi este 5m z dvoch roznych stuziek..tak mily caka na telefonat od predajcu,ktory sa mu ozve,az to bude na predajni..lebo potom nam budu chybat oznamka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
čááááááwte babky ;-) včera som tu nebola celý deň, lebo som bola u mamky... ;-) caly...a čože máš s kolienkom? ja som to moc nepostrehla :-| a idem sa kuknúť na tú fešandu na fotke :-D inak daľšia spoločná záluba...ja tiež rada ženy machlím :-D veľmi ma to baví..keby som bola trochen podnikavý typ ( čo niesom ) tak by som sa s tým aj rada živila ;-) lea...jéj lienkové ponohy..ja tiež kupujem také infantilné...mám hallo kitty...a garfieldácke.... a pod. :-D katka...nám ponúkli len zelenú a oranžovú...tak sme si vybrali oranžovú a tú výzdobu doladujem nákupom tej mojej dekorejšn, čo mám v albume :-D a vy ste si akú vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...že aká kočka :-D :-D
Odpovedať
ahojte babky. Tak ja som si bola vcera kupit novu kozmetiku vichy. Zatial som ju len testovala ale bola som max. spokojna. Odporucam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja..tak super ;-) a čo si si všetko nakúpila? len krémik?
Odpovedať
kupila som krem a penu na cistenie. Je to sice drahe, ale dufam ze to bude ucinne
Odpovedať
Profilova fotka
musíš predsa do seba investovať, no nie? v den svadby predsa musíš žiariť 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee lorinko...si mi vcera chybala tu :-( a dakujemmm, za kompliment.... :-) kolienko...mala som v januari uraz a ostala mi take velka hrca na kolene tak som bola s tym... janja....tak dufam, ze ti bude robit dobre ta kozmetika, aj ked si myslim, ze sa to po jednom dvoch razoch neda zistit :-| ja napr.nemam dobru skusnost s nou a rok som ju pouzivala, ako som prestala plet sa mi uplne zlepsila x-) lea...tak ty si zase kopec veci vybavila a nakupila :-) hmm..si jednotka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awój moja :-D ja som bola včera do večera u mamky...a ked som prišla domov som bola naká vyflusnutá, že som nevládala ani pc zapnúť... :-S dnes sa doma regenerujem a už som stihla aj kura na mede ukuchtiť :-D ( a polku hrnca aj zjesť ) :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori to si rychla. ja este pockam hodinku a idem na obed :-) robis mi chute :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hore už od polsiedmej :-| tak som sa pustila do varenia... ;-)
Odpovedať
och, co robis tak skoro hore? ja keby som nemusela, tak este spim
Odpovedať
Profilova fotka
ja trpím nespavosťou :-( ]-( mala som vážne zdravotné problémy na minulý rok a toto je následok všetkých stresov....ale dúfam, že sa z toho čoskoro dostanem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...napis recept, to som uz niekde pocula takze budem rada ked si to ukuchtim :-) hej citala som, ze si bola pri mamke, ako bolo?? inac som volala teraz do Nicol do ZV a nemaju tie ,,mansion,, moje cislo....budem musiet ist pozrie ine ale uz pojdem tam a vyberiem nieco.... lorinko...ty si uz platila zalohu za saty???uz to mas na 100%.
Odpovedať
aha, no dufam ze raz budes spat ako babatko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja..díky to by som si priala móc ;-) caly..napíšem do ip ;-) a makaj si už šaty zajednať :-D už som zvedavá, čo si vyberieš =-) ;-) ja už mám zacvakané 2 litríky :-D takže sú na stopro rezervnuté :-)
Odpovedať
jasne caly, chod si zarezervovat, budes mat o starost menej. Ja mam uz tiez asi 2 mesiace. Tiez som dala zalohu 3 tis.
Odpovedať
Profilova fotka
no a odomna chcu 5 tis.za rezervaciu...tak pojdem babky aby som nebola bez siat :-p
Odpovedať
to je jedno kolko das teraz, potom to bude menej. Ja som tiez chcela dat viac.
Odpovedať
Profilova fotka
5tisíc =-) =-) to nexapem...a kedy ideš?
Odpovedať
Profilova fotka
do Zvolena do Nicol...ak si nieco vyberiem ale uz by som si mohla....ta BB padla, maju tam napodobeniny Maggie tak tam ani nepojdem alebo este nieco vyskusam v inych salonoch....uz buduci tyzden sa pustim do toho...mali by sme uz mat aj vacsi obnos penez na to....a uz to vstko zacnem realizovat... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caly...no huráá...som nedočkavá za teba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...vies ako by som to uz chcela velmi mat vsetko ok :-) ale jedna pozityvna sprava, ze uz okolo vyzdoby mam poobjednavane vecicky :-) no nic idem na tu rehabilitaciu... ]-( dufam, ze ho nezabijem.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak sa drž...a nezabi ho...stačí len malý kopanec do brucha :-D
Odpovedať
halo, je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj...ja som tu ;-)
Odpovedať
ja som.....prave som prisla z obedu. Neskutocne vela ludi. Asi kazdy hladny :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?