Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • Lori, akurat citam, ze si kupila vyzdobu. A to tam do restiky ci niekde inde?

• ahoj kati..ponocujes? 😃
    ako pripravy?

• Ahoj lea 🙂 no asi tak nejak, aj vcera som netovala do 00.30 a rano do roboty, ale dalo sa. Navyse nas caka kratky prac tyzden 😃
    Pripravy? Momentalne vyberame skladby do svadobny ceremonial. \ten pan z Primacialneho palaca nam povedal, ze si mame vybrat 3 skladby kazda aspon 3,5 minuty, co budu potom pustat pocas obradu. Prvu mame tu klasiku, ani neviem ako sa to vola! Pomoz 😞 druha bude pravdepodobne z Pearl Harbor iba ta uzasna hudba bez spevu a momentalne hladam 3 skladbu. Ako pripravy u Teba? Ozaj a kupila som si uz svadobne botky 😉

• Sponzor fóra
  • no ja este ponocujem aspon pol hodiny..lebo zas budem len tak buntosit..
    to su tri take,ze pri prichode,pocas a pri odchode? nezabudni si vybrat s peknym textom 😉

no ja nic nerobim..len zhanam inspiraciu..ale mily uz dal gravirovat pohare 🙂 takze cosi dalsie na svadbu..
    a dnes,teda asi pred hodkou som objednala saty pre male druzicky 🙂 a nieco pre mna samo 😃
    a len tak rozmyslam,ze co este treba..ale akosi ma nic nenapada..
    napadlo ma cosi..chyba mi este 5m z dvoch roznych stuziek..tak mily caka na telefonat od predajcu,ktory sa mu ozve,az to bude na predajni..lebo potom nam budu chybat oznamka 😒

• čááááááwte babky 😉
    včera som tu nebola celý deň, lebo som bola u mamky... 😉

caly...a čože máš s kolienkom? ja som to moc nepostrehla 😐 a idem sa kuknúť na tú fešandu na fotke 😃 inak daľšia spoločná záluba...ja tiež rada ženy machlím 😃 veľmi ma to baví..keby som bola trochen podnikavý typ ( čo niesom ) tak by som sa s tým aj rada živila 😉

lea...jéj lienkové ponohy..ja tiež kupujem také infantilné...mám hallo kitty...a garfieldácke.... a pod. 😃

katka...nám ponúkli len zelenú a oranžovú...tak sme si vybrali oranžovú a tú výzdobu doladujem nákupom tej mojej dekorejšn, čo mám v albume 😃 a vy ste si akú vybrali?

• caly...že aká kočka 😃 😃

• ahojte babky. Tak ja som si bola vcera kupit novu kozmetiku vichy. Zatial som ju len testovala ale bola som max. spokojna. Odporucam. 😉

• janja..tak super 😉 a čo si si všetko nakúpila? len krémik?

• kupila som krem a penu na cistenie. Je to sice drahe, ale dufam ze to bude ucinne

• musíš predsa do seba investovať, no nie? v den svadby predsa musíš žiariť 😎 😃

• ahojteee

lorinko...si mi vcera chybala tu 😞 a dakujemmm, za kompliment.... 🙂
    kolienko...mala som v januari uraz a ostala mi take velka hrca na kolene tak som bola s tym...

janja....tak dufam, ze ti bude robit dobre ta kozmetika, aj ked si myslim, ze sa to po jednom dvoch razoch neda zistit 😐 ja napr.nemam dobru skusnost s nou a rok som ju pouzivala, ako som prestala plet sa mi uplne zlepsila 😵

lea...tak ty si zase kopec veci vybavila a nakupila 🙂 hmm..si jednotka 😃

• caly...awój moja 😃
    ja som bola včera do večera u mamky...a ked som prišla domov som bola naká vyflusnutá, že som nevládala ani pc zapnúť... 😒
    dnes sa doma regenerujem a už som stihla aj kura na mede ukuchtiť 😃 ( a polku hrnca aj zjesť ) 😃 😛

• lori to si rychla. ja este pockam hodinku a idem na obed 🙂 robis mi chute 😛

• ja som hore už od polsiedmej 😐 tak som sa pustila do varenia... 😉

• och, co robis tak skoro hore? ja keby som nemusela, tak este spim

• Sponzor fóra
  • ja trpím nespavosťou 😞 😠 mala som vážne zdravotné problémy na minulý rok a toto je následok všetkých stresov....ale dúfam, že sa z toho čoskoro dostanem 🙂

• lorinko...napis recept, to som uz niekde pocula takze budem rada ked si to ukuchtim 🙂 hej citala som, ze si bola pri mamke, ako bolo??
    inac som volala teraz do Nicol do ZV a nemaju tie ,,mansion,, moje cislo....budem musiet ist pozrie ine ale uz pojdem tam a vyberiem nieco....
    lorinko...ty si uz platila zalohu za saty???uz to mas na 100%.

• aha, no dufam ze raz budes spat ako babatko 😉

• janja..díky to by som si priala móc 😉

caly..napíšem do ip 😉
    a makaj si už šaty zajednať 😃 už som zvedavá, čo si vyberieš 🤔 😉 ja už mám zacvakané 2 litríky 😃 takže sú na stopro rezervnuté 🙂

• jasne caly, chod si zarezervovat, budes mat o starost menej. Ja mam uz tiez asi 2 mesiace. Tiez som dala zalohu 3 tis.

• no a odomna chcu 5 tis.za rezervaciu...tak pojdem babky aby som nebola bez siat 😛

• to je jedno kolko das teraz, potom to bude menej. Ja som tiez chcela dat viac.

• 5tisíc 🤔 🤔 to nexapem...a kedy ideš?

• do Zvolena do Nicol...ak si nieco vyberiem ale uz by som si mohla....ta BB padla, maju tam napodobeniny Maggie tak tam ani nepojdem alebo este nieco vyskusam v inych salonoch....uz buduci tyzden sa pustim do toho...mali by sme uz mat aj vacsi obnos penez na to....a uz to vstko zacnem realizovat... 😒

• caly...no huráá...som nedočkavá za teba 😃

• lorinko...vies ako by som to uz chcela velmi mat vsetko ok 🙂 ale jedna pozityvna sprava, ze uz okolo vyzdoby mam poobjednavane vecicky 🙂
    no nic idem na tu rehabilitaciu... 😠 dufam, ze ho nezabijem.... 😎

• caly...tak sa drž...a nezabi ho...stačí len malý kopanec do brucha 😃

• halo, je tu niekto? 🙂

• awoj...ja som tu 😉

• ja som.....prave som prisla z obedu. Neskutocne vela ludi. Asi kazdy hladny 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre