Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
a co si dobre papala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo dobré si papala? =-) :-N
Odpovedať
:-D jeej naraz
Odpovedať
Profilova fotka
pchá :-D ..piata...že aká telepatia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt dobré hihi :-D :-D
Odpovedať
juuuj, no ja som mala zeleninovu polievku a rybie file na masle a zemiakovu kasu. Teraz tu tak sedim a rada by som si pospala. Ked za obedom stale berie na spanok :-)
Odpovedať
klasika, ja ked sa dobre naobedujem, tak hned sa mi ocka klesaju :-D kedze som sa nic moc nenajedla, tak som cula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aké perfiš diétne a zdravé jedlo ;-) ...ja som už zjedla to kura na mede a teraz som požrala ja kofilu :-p takže mám teraz výčitky svedomia:-p
Odpovedať
hned sa mi ocka klesaju, dobre potiiim :-D :-D :-D
Odpovedať
ved prave a to este musim chvilku makat. Vy babky co robite?
Odpovedať
mna kofilaa 8-) hmmm...asi by son jej neodolala :-D
Odpovedať
ja sa ucim, resp. snazim sa ucit :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja sa akože učím :-D :-p
Odpovedať
no ja som dnes tiez tomu uceniu velmi neublizila. Prelozila som asi len 1 stranu :-( Vecer idem piect pizzu. Mnaaaam. Zasa sa ojeme.
Odpovedať
Profilova fotka
janja..takže večer budete mať pizzové orgie, čo? :-D ja by som sa aj rada učila, len mi došla fixka... :-p dobrá výhovorka, čo? :-p
Odpovedať
boze pizzu ani nespominaj :-. uz druhy den ficim len na ryzi :-( inak, pridala som fotku mna a mojho ciciaka, tak mozte kuknut :-D
Odpovedať
xixixi, tak volala aj moja spoluziacka toho svojho
Odpovedať
:-D ja len sometimes
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja už som kukala včera ;-) kočkoš ;-) ...hapči, že ciciak...to je nechutné :-p :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
inak, myslela som si, ze si na tie statnice budem veci opakovat a nie sa ich nanovo ucit :-| :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pia...mi niečo hovor...ja to isté :-p
Odpovedať
akurat mi sestra vravela, ze co stresujem, ze dva tyzden mi staci... :-D to urcite :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to mi tiež hovoria....a hlavne tí, čo to majú už za sebou...ale určite sa učili viac..to každý je hrdina potom... :-p :-D
Odpovedať
presne a sestra stale stresovala si pamätam, ona ma co radit :-D :-S zeny , no co sa mi snivalo, ako z nejakho filmu, ze som cakala pri oltari a ten moj nikde, ze vobec neprisiel =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak to sa stane presný opak :-D mne sa zas minule taká hovadina snívala...že som mala migrénu ( ešte aj do sna mi zasahuje tá blbá bolesť hlavy )...no a že mi čelo masíroval peter nagy :-p :-p no fúj... :-D
Odpovedať
u nas nasi ani nevedeli ako som zostatnicovala. A to som sa musela ucit same vzorce az mi bolo z toho zle. Ale zvladlo sa to. To iste plati aj o vas.
Odpovedať
lori...ja odpadnem..nagy :-D :-D :-D si predstav, keby to bola masaz celeho tela :-N :-D :-D
Odpovedať
janja..si proste macher ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...macherka...sa s tebou nebavím :-D :-D :-p pia...blééé, že masáž celého tela... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?