Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • peter nagy? no ty mas divne sny.......skor nocne mory. 😃

• janja....presne si to vystihla 😃 😛

• asi tak , skor su to nocne mory 😐

• Sponzor fóra
  • pia...bavia ta telenovely? 🤔 😬

• ja tie mydlove opery nejak nemusim. Naposledy som pozerala asi Esmeraldu 😃 ale to som bola este mala 😃

• lori...ked som bola mladsia, tak ma to bavilo, ale teraz niee, nudila som sa , tak ma napadlo, ze kazda telenovala konci svadbou, tak tam musi byt aj nevesta 😉

• pia...ved preto 😃 lebo ja to tiež nemusím...

janja...asi tak ako ty...ešte ked som chodila k babke a dekovi na prázdiny 😃

• skoda skoda, ze ti scenaristi nie su troska napaditejsi, a tiez ten dej..hm... 😃

• kočky..ja ideme torchu het...lebo ma už bolí hlava jak sem čumákujem..ale ešte prídem 😃

• papik 😉

• haló..tak som tu zas 😃

• halo halooo 😉

• awoj...si už tu aj ty?

• jo joo , prave som sadla ze net 😉

• ja tu sedím...s nalakovnými nechtíkami...a s nátačkymi na hlave..pohlad prebohov 😃

• Sponzor fóra
  • jeeej, a chystas sa niekam? 😉

• bože..zas píšem jak hotentot.... 😠

• ja tiez dnes perlim 😃

• nié..to len tak..už som si týzden nerobila manikúru 😉

• jaaaj, chces byt proste ocarujuuuuca 😃 dobry napad, s tymi nechtiiikmi 😬

• asi tak...ále ja som maniak na laky 😃 lakujem si nechty už tak dlho...že sa ani napamatm, kedy som ich mala holé 😬 ...a ked si ich náhodou nechám odlakované..tak majú deficit laku a normálne ma bolia 😒 😃 😛

• 😃 to si ako moja kamoska, ona je tiez brutal maniak, v zivote som nevidela tolko lakov na nechty kolko ma 😬 ja si na to az tak zase nepotrpim, radsej sa rada malujem 😠

• no..to sa vzájomne nevylučuje...ja sa tiež rada malujem 😃 a ešte aj nakupujem a obliekam...ách...ale za to nechodím na disco, nefajčím a nepijem 😃 😃 😃

• asi kazda zena sa rada paci 😉 ja to riesim tak v norme 😃 radsej minat peniazky na take veci ako na tie cigarety a alkohol .. 😦

• presne 😎
    čo sa chystáte dnes porábať?

• ja som uz doma v ke, po skoro dvoch tyzdnoch, mamca uz vyvadzala, tak budem doma pri nej... 😃 a prisla neter , zajtra su uz prazdniny, tak sa jej budem venovat.
    a ty co ako? nejake plaaany? 😉

• a ako stará je neter? ja mám bratranca tretiaka a stále mi vyvoláva na skype...takže mám o radosť postarané na najbližších pár dní 😃 😦

• heee 😉 no ako jedna moja neter, ktora je druhacka, je zlata velmi , ale aj pekne otravna 😃 no ta druha neter, co je u nas, ma 13 - akurat s nou puberta pekne hraje 😃 idem s nou na toho Pljuscenka a aj s drahym 😎

• pia..tkaže máme pdobné záluby 😃 minule som si tiež písala diplomovku a mi vypisoval, potom vyvolával...že čí ho vidím cez web kameru....ách jo..deti 😃 😛
    no s 13ročnou sa už aj dá pokecať...o chalanoch 😃

• 😃
    no dalo by sa s nou pokecat, ale musi mat na to velmi dobru naladu, ked si tak spominam, tak aj ja som bola taka, ze som sa dost hanbila rozpravat o chlapcoch a taak.. 😬 a tie nalady , ani nehovorim 😃 som rada, ze to obdobie uz mam za sebou 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov