Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no..ja som bola vždy taká kludnejšia...so mnou tá puberta moc nehádzala...i ked boli situácie 😛

• tak so mnou si mamca uzila 😃 a u nas to bolo take, ze mam sestry o dost starsie odo mna, tak som si asi vynucovala pozornost 😠

• jéj...ja som vždy chcel mať staršie šegry 😃

• Sponzor fóra
  • nooo, kolko som sa ich nauzierala 😃 som za nimi vsade doliezala... 😠 a ty mas nejakeho surodenca?

• mám mladšieho brata 😉 ..ale s ním sme sa stále bili 😃 ako deti

• no klasika bitky medzi surodencami 😉 si pamätam ako sa sestry opluvali 😬 blee

• tak to je dobré 😃 na pluvance...tak až tak daleko sme nedošli..ale raz sme sa bili...a ja som sa utekala schovať do detskej a zavrela som dvere...a on ich od zúrivosti rozbil a skoro si pretal tepnu na ruke 😃 😛 ale všetko to dobre dopadlo 😉

• no hlavne, ze to fakt dopadlo v pohodke 🙂 musim ist dnes este do kvetinarstva odniest obrazok kvetov co chcem, tak som zvedava co povie, lebo vcera vravela, ze nevie ako s tymi pivoniami, ci budu 🤔

• a kedy ideš? mne sa tiež páči kytica ruže s pivonkami 😉 ..tak ako to má caly v albume 😃

• rozmyslala som, ze tak o pol hodku, je to blizko pri nas 🙂 neviem aku ma caly v albume, som si nevsimla...ale ja ju mam, 😉

• sa kukni jej do albumu...ja sa idem tebe 😃

• tá je veľmi pekná a romantikuš.. 😃

• noo presne je taka romanticka 😉 sa mi straaasne zapacilaa , idem pozriet ten album

• idem žehliť 😒 ...a za chvílu sem zas kuknem...ale to už ty budeš asi na ceste do kvetinárstva... 😉

• jeeeej, tak je krasna kyticka 😬 hm...uz nemozem nic pozerat, lebo furt budem vymyslat 🤔

• Sponzor fóra
  • tak prijemne zehlenie prajeeem 😉 hej , idem aj ja pomaly sa obliect 🙂 tak zatiaaal paps

• ahojte..vidim,ze ste popisali neurekom 😃
    este jeden den a mame volno na chvilu 😎
    vidim,ze ste rozoberali kozmetiku..tak ja mam najradsej laky..aj ked pri mojej praci ma uz ani tie moc nebavia..no musim sa starat o seba viac,kedze uz som v dalsej kategorii kozmetickych vyrobkov 😬 🤔

• caute 😉

• ahoj pia..ako?

• baby..co sa ucite na statnice..ja som sa ucila asi tri tyzdne max..na jednu..takze sa ani neoplati viac ucit..inac,polovicu veci som si absolutn nepamatala..o stvrtine som mala ason nejake ponatie a zvysok to bolo to najlahsie.. 😬

• fajn fajn, ty co ako sa mavas? 😉

• lea...dufam, ze si budem pamätat,toho sa najviac bojim, ze tam budem traposit 😮

• awojte..ták sme sa vrátili z nákupu...sme sa zásobili na celý týžden 😃 bola tam šóra jak pred vianocami 😠
    lea...dám na tvoje rady...ved ja sa to skôr ani nedokážem naučiť..iba ked mi horí za ritou 😃

• babky...kde st všetky??? 🤔

tak aj ja idem...som desne unavená 😦

tak zítra...tak zítra... 😃

• lori..no ono ti bude potom trocha prepinat,ak sa budes ucit privela..
    ja som sao dokonca aj tie najhorsie predmety pre na ucila 3tyzdne..a to som mala dost..

• Aho Lea 🙂 si tu? Moja nocna spolocnicka 🙂
    Ano, 1 skladba bude pri prichode, potom pocas a pri odchode. Tak nejak by to malo byt. Zohnali ste stuzky na oznamka? My sme uz skoro kazdemu dali oznamka, lebo o nas to nikto nevedel. Nejakych 70 sme uz rozdali, ale este sa najde 20-30 dalsich ludi....

• ahoj kti..jasne,ze som tu 😃
    o stuzkach zatial nic neviem..mozno dalsi tyzden.
    no ja mam zatial naplanovanych 80 spravit..no budem rada,ak sa podari 50 😬 ale chcem spravit aj mailove a to mi uspori papierove.. 😎

• Avoooj Lori 😉 , tak ste si dobre vybrali, oranzova bude pekna, taka tepla letna farba 😉 zelenu moc nemusim. Aj tak sa cudujem, ze Vam dali na vyber len 2 farby, nejak mi to nejde do hlavy 🤔 A co v tej vyzdobe budete mat zahrnute? Ked vies, co este k tomu dokupit? My sme blazni do modrej farby tak sme si vybrali svetlo-modru 😃 aj saty po polnoci budem mat modre 😃 ale samozrejme ze nie tmavo modre, to by si myslim ani nebolo moc vhodne. Zevraj saty po polnoci by nemali byt tmave, s cim sa uplne stotoznujem. Ako pokracujete s oznamkami?

• a robis aj pozvanky k svadobnemu stolu a menovky?
    Aj Ty budes mat teraz predlzeny vikend? Ja sa tesim na 4 dni volna 😃

• no menovky mam navrhnute..ale objavia sa tu az po svadbe..aby ich nikto nepouzil skor ako ja 😛
    a pozvanky mam uz spravene..na tie mi stuzky netreba..nastastie 😃
    no aj my mame 4dni volna a potom takmer 2tyzdne do prace a znova prazdniny..2tyzdne 😎 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov