Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ja idem smejdit v utorok. A dnes ideme do MM kuknut spalnu. Chceme si kupit novu a zariadit izbu na novo a nastahovat sa do nej po svadbe.

• a vy budete bývať po svadbe s rodičmi, alebo som to zas nepochopila? 🤔 😬

• hej, budeme byvat u svokrovcov kym nepostavime dom

• Sponzor fóra
  • ááá...takže dom staviate? 😃 to je super...mať vlastný dom 😎

• no ano, len budeme mat plne ruky prace 😉

• ale potom sa budete vytešovať 😃

• janja..idem sa niečo poučiť... 😉 tak zatím.. 🙂

• dobre moja, tak sa uc. 😉 paps

• ahojte..tak sa zas nudime v praci..ale to sa uz ani nikomu nic nechce..este aj to zamracene pocasie k tomu dopomaha..
    uz CHCEM byt DOMA 🤔 😃

• lea...už sa ti to kráti...neboj...a čo budeš porábať cez sviatky? 🤔 🙂
    tu sneží 😠

• caute caute🙂

• awój žena 😉

• no ahoj, ako sa mavas? 😉 musela som odbehnut, netere sa hraju na laboratorium, tak som im zhanala skumavky 😬

• a čo skúmate? nie, že tam niečo vyklonujú 😃
    ja som sa trochen učila...a teraz sem zas čumákujem...no a teším sa na sobotu..lebo chceme ísť do viedne..tak dúfam, že budú obchody otvorené 😉

• no super do Viedne, tak si to uzi 😃 planujes nieco konkretne kupit? no ja som sa tiez dnes troska ucila, a nedavno prisli decka, tak uz som sa doucila 😐

• Sponzor fóra
  • ale má byť otrasne vonku 😠 ...takže nieč moc...nemám konkrétuš...ale chcem si urobiť trošku radosť 😃

• aha, tak u nas je celkom fajn pocasicko momentalne, tak nech Vam to zajtra vyjde 😃 jasne urob si radost, isto si zasluzis 😉

• aha, to dnes je stvrtok, takze v sobotu, nech vam to vyjde 😃

• pia..ja som tiež domýlená...lebo trčím vkuse doma..tak neviem kde je sever... 😃

• 😃 fakt to mam nejake pomylene . uz ste dohodli s drahym to fotenie? 😎

• no..chlop to konečne zo seba dostal pred kamošom 😃 takže akonáhle sa oteplí..tak šup sa producírovať pred foťák 😎
    i ked pri tomto trende počka..neviem...neviem...

• ved to, ze to pocasie je nejake vadne 😐 ja som tiez chcela oznamka s foto, no nic, ale myslim, ze sme nakoniec vybrali pekne 😬

• a máš ich v albume? 🤔 idem kuk 😉

• nie, este nemam...po Velkej noci budu 😃 uz sa tesiiim

• nemáš 😞
    vy ste sa spoznali s ciciakom 😃 cez net? hovror...mna to srášne zaujíma...

• zacalo to tak, ze sme zacali kecat cez net, ale on mal vtedy este frajerku, takze bolo to na takej kamaratskej urovni... ale uz vtedy pisal, ze to s nou nie je ono, ze je nejaka chladna a tak 😃 kecali sme v pohodke aj 5 hodin denne, bola som doslova maniak 😉 no raz som mu pisala, ze planujem v lete niekde vypadnut aj s kamoskou, ze najskor do anglicka , len tak na nejaku brigadku a on, ze tiez by rad niekam siel, ale ze nema s kym, tak sme sa dohodli, ze pojdeme spolu... frajerka ho tesne pred odchodom nechala, ale cele 4 mesiace medzi nami nic nebolo, len sme sa kamaratili, ale uz vtedy sme si fakt rozumeli... ked sme dosli domov po lete, tak myslim v oktobri sme sa stretli, prisiel za mnou do ke, ostal u nas na vikend, a hned v prvy vecer sme sa dali dokopy 😉

• a myslim, ze takto sme si pisali vyse roka, kym sme sa stretli , resp. na letisku pred odchodom do anglicka 😃

• jéj..tak to je super 😉 takže to ide aj cez net 😃 ...a cez nejaký pokec...alebo skype?? som zvedavá 🤔 😬

• no prv to bol pokec, potom cez icq, a aj sme si volavali cez skype 😃

• že jak som ťa vyspovedala 😃 a teraz ste už koľko spolu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov