Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ja idem smejdit v utorok. A dnes ideme do MM kuknut spalnu. Chceme si kupit novu a zariadit izbu na novo a nastahovat sa do nej po svadbe.

• a vy budete bývať po svadbe s rodičmi, alebo som to zas nepochopila? 🤔 😬

• hej, budeme byvat u svokrovcov kym nepostavime dom

• Sponzor fóra
  • ááá...takže dom staviate? 😃 to je super...mať vlastný dom 😎

• no ano, len budeme mat plne ruky prace 😉

• ale potom sa budete vytešovať 😃

• janja..idem sa niečo poučiť... 😉 tak zatím.. 🙂

• dobre moja, tak sa uc. 😉 paps

• ahojte..tak sa zas nudime v praci..ale to sa uz ani nikomu nic nechce..este aj to zamracene pocasie k tomu dopomaha..
    uz CHCEM byt DOMA 🤔 😃

• lea...už sa ti to kráti...neboj...a čo budeš porábať cez sviatky? 🤔 🙂
    tu sneží 😠

• caute caute🙂

• awój žena 😉

• no ahoj, ako sa mavas? 😉 musela som odbehnut, netere sa hraju na laboratorium, tak som im zhanala skumavky 😬

• a čo skúmate? nie, že tam niečo vyklonujú 😃
    ja som sa trochen učila...a teraz sem zas čumákujem...no a teším sa na sobotu..lebo chceme ísť do viedne..tak dúfam, že budú obchody otvorené 😉

• no super do Viedne, tak si to uzi 😃 planujes nieco konkretne kupit? no ja som sa tiez dnes troska ucila, a nedavno prisli decka, tak uz som sa doucila 😐

• Sponzor fóra
  • ale má byť otrasne vonku 😠 ...takže nieč moc...nemám konkrétuš...ale chcem si urobiť trošku radosť 😃

• aha, tak u nas je celkom fajn pocasicko momentalne, tak nech Vam to zajtra vyjde 😃 jasne urob si radost, isto si zasluzis 😉

• aha, to dnes je stvrtok, takze v sobotu, nech vam to vyjde 😃

• pia..ja som tiež domýlená...lebo trčím vkuse doma..tak neviem kde je sever... 😃

• 😃 fakt to mam nejake pomylene . uz ste dohodli s drahym to fotenie? 😎

• no..chlop to konečne zo seba dostal pred kamošom 😃 takže akonáhle sa oteplí..tak šup sa producírovať pred foťák 😎
    i ked pri tomto trende počka..neviem...neviem...

• ved to, ze to pocasie je nejake vadne 😐 ja som tiez chcela oznamka s foto, no nic, ale myslim, ze sme nakoniec vybrali pekne 😬

• a máš ich v albume? 🤔 idem kuk 😉

• nie, este nemam...po Velkej noci budu 😃 uz sa tesiiim

• nemáš 😞
    vy ste sa spoznali s ciciakom 😃 cez net? hovror...mna to srášne zaujíma...

• zacalo to tak, ze sme zacali kecat cez net, ale on mal vtedy este frajerku, takze bolo to na takej kamaratskej urovni... ale uz vtedy pisal, ze to s nou nie je ono, ze je nejaka chladna a tak 😃 kecali sme v pohodke aj 5 hodin denne, bola som doslova maniak 😉 no raz som mu pisala, ze planujem v lete niekde vypadnut aj s kamoskou, ze najskor do anglicka , len tak na nejaku brigadku a on, ze tiez by rad niekam siel, ale ze nema s kym, tak sme sa dohodli, ze pojdeme spolu... frajerka ho tesne pred odchodom nechala, ale cele 4 mesiace medzi nami nic nebolo, len sme sa kamaratili, ale uz vtedy sme si fakt rozumeli... ked sme dosli domov po lete, tak myslim v oktobri sme sa stretli, prisiel za mnou do ke, ostal u nas na vikend, a hned v prvy vecer sme sa dali dokopy 😉

• a myslim, ze takto sme si pisali vyse roka, kym sme sa stretli , resp. na letisku pred odchodom do anglicka 😃

• jéj..tak to je super 😉 takže to ide aj cez net 😃 ...a cez nejaký pokec...alebo skype?? som zvedavá 🤔 😬

• no prv to bol pokec, potom cez icq, a aj sme si volavali cez skype 😃

• že jak som ťa vyspovedala 😃 a teraz ste už koľko spolu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov