Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ty si fakt macherka 😎
    ja sa pustím do jazykov až po štátniciach...dúfam, že ešte nie som príliš stará na to 😃 ...čosi viem..ale bieda 😛

• no vela viem uz v anglictine z chemie..ale zas ked sa pozriem na tie jeho materialy,tak si urcite spomeniem 😃
    len musim zistit,ci uz ma presne datumy skusok..

• a kedy končí?

• Sponzor fóra
  • dalsi rok bakalara.. 🤔
    inac..pekna fotka 😉

• ó dakujem..to len tak vymýšlam 😎

a potom ide ešte na magora, či nie? 😃

ja sa nudím...a drahý zas vyhráva na gitare..už mi to lezie na nervy 😠 😃

• no on pojde na ing 😛
    ale to az troska neskor..

ja som si pustila priatelky 😃

• priatelky...to ten nový seriál na markíze?...či zase trepem... 😶 😃

• ano..tento..minule mi nesla markiza..tak som im napisala a uz to ide 😃
    tak som si ich konecne pustila..
    ale panelak sa mi zda byt zaujimavejsi..len musim kuknut vcerajsi diel,lebo vcera zas to neslo 😬 🤔

• no..ja som ten prvý diel nevidela..ale dnes dávajú další..tak sa chystám 😉

• no na nete je..to ja teraz len to vyuzivam..na vsetko,co sa da 😃 😛 😃

• ja by som chcela nejaké kreslo, kde nemusím mať pokrčené nohy pri pc...lebo ma boli kolená 😠 ...také najaké ležadlo 😃 ...
    dnes som celý den doma...a stále sedím na prdeli...takže kolená mám včudu 😠 😛

• no ja som uz rozvalen ana posteli..aby som si netlacila na brucho..lebo potom rychlo chytam krce 🤔

• tak to máš dobré...ja nemám notebook 😠 ...takže drepím po sediačky 😠

• no aspon nejaku vyhodu ma to moje pc 😃 😛

• presne 😉
    ja už budem končiť...musím si ísť vystrieť nohy...a ospršiť..lebo ma čakajú tie priatelky 😃

tak pekný večer 😉

• Sponzor fóra
  • pekny vecer aj tebe 😉

• 😃

• uz si naspat?

• jo joo, uz som domkaa 😃

• ako bolo?

• v pohodke , 😉 pozeram, ze ste kecali vo velkom 😎

• no snazili sme sa 😃 😃 😃
    co plany na vecer?

• ale pojdem asi ochvilku do hajan, ja som taky spachtos, niekto do rana chatuje 😉

• no ja ked vstavam o pol osmej,tak tych 6hodin staci na spanok..obcas aj menej..ale zas cez vikend si doprajem 😃
    a co teda zajtra?

• tak to Ta obdivujem, ja potrebujem takych 9 hodin, aby som sa dobre vycucala 😃 ale ked som s drahym, tak to vela nenaspim, lebo on vstava skoro , lebo nemoze spat dlho rano, tak ma stale budi 😒
    a zajtra? budem domka, pomozem mamci co treba a tak..ty co mas na plane?

• lea...inak pozeram ty si fakt sikovna, skoro vsetko nakupene mas, ja ani zdaleka 🤔 pierka pre hosti, pohare nemame, nemam saty na redovy..atd atd 😐

• idem uz hajat, tak pekny vecer 😎

• no to poznam,ked polovicka budi..mna len vtedy,ked ide do prace..pripadne jeho rodica,ze cosi potrebuju.. 😒
    ja zajtra poupratujem a asi sa konecne pozriem na tu spodnicku,co mi treba pod saty na redovy..
    musim sa snazit cim skor vsetko spravit a zariadit..inac,niektore veci som robila sama a tu mam dostatok casu 😎

• lea...vidis, aj ja potrebujem spodnicku, ale pod svadobne saty...a este zohnat saty na redovy a aj popolnocne, no neviem, ci to nebudu nakoniec jedny saty..idem ja teda do postele, ma berie riadne..tak papik

• pekne sny prajem..zajtra popiseme..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov