Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lea...až teraz si vstala? 🤔 😬 niekomu je sveta žiť 😃

• aj ja vravim, ze niekomu je dobree 😃

• no bola som hore o pol osmej a vzala som lieky 😃
    a potom sa mi podarilo dobre zaspat,co som rada..lebo sa nam akurat slniecko ukazalo..

pia..ja mam 3velke a 2male..malym so objednala z quelle saty..a velkym dam sit v aprili..len musim najst nejaku lacnu a schopnu krajcirku..

• Sponzor fóra
  • a platis to vsetko ty? alebo ste sa nejako dohodli? 😬

• platim vsetko sama..tie z quelle ma vyjdu lacnejsie ako pozicanie..asi o polovicu..
    a pre velke nemaju nikde troje rovnake saty..tak im dam usit a dotanu to ako podakovanie..

• 🙂 tak fajn, ale ja nepoznam ziadnu dobru krajcirku a davam to neviem kde sit...a radsej na to kaslem 😛

• tak ich popros,aby si dali aspon rovnaku farbu..
    a tie male su ako stare?

• rozmyslala som o tom, ale ja by som chcela ked tak ruzovu a viem, ze dve z nich ruzovu neznasaju, tak to bude asi tezke, ked tak sa nic nedeje, 😉 no a tie male maju 4, 5 , 8 a 13 rokov...

• kukni to quelle..maju tam vsetko v kombinacii s ruzovou..
    http://www.quelle-international.com/sk/default/produkt-images/_w600_h510/0/4/6/0460506_I600_200021667942.jpg
    tieto som objednala..a obom malym sa pacia..

tie velke budu mat tmavo modre..mam ich aj v albume..len odtien este neviem..

ale skus sa tych velkym opytat,ze ci by boli ochotne si nejaky ten odtien obliect..ja som tak diskutovala o satach..jedna napisala,ze by chcela svetlu,ale potom povedala dobre,ze bude tmava..
    a dala som im na vyber zo siat,co sa mne pacili..

• jeeej tie male su krasne 😃 dakujem za radu, skusim sa ich opytat, ci by im ta ruzova az tak velmi vadila 🤔

• kočky...ja sa teraz ani nemám do čoho zapojiť...lebo družičky nemám 😒 😃

• lori..u vas budete mat len najblizsich alebo ako? ak sa mozem spytat 😬

• lori..tak napis aspon,co mas dnes v plane..okrem toho uspesneho nakupu 😉 🙂

• hej..najbližšia rodina...tak 25 plus...lebo ešte sa nám pár ludí zbiera 😃

• pia..a vobec nestoja vela..maju tam pekny vyber siat..asi 5 ich moze byt..mozno aj viac..

lori..a o ktorej mate svadbu?

• Sponzor fóra
  • to sa ti stale ludia nazbieraju 🙂 my sme prv mali mat max. 30 z nasej strany..a nazbieralo sa to 😎

• lea...o 15.tej 😃 a vy?

• jéj....lea...to si chutné šatičky objednala 😃

• lori o 16.00 🙂
    to sa budeme potom takmer rovnako dlho zabavat,aj ked my budeme mat dlhsie svadbu..lebo kym sa dostaneme na miesto hostiny,tak bude aj 18.00

• lea..detom to asi objednam 😉

• my mame svadbu o 16.30 😬

• lea..no jasneé..a hlavne na úrade je to chvíločka..takže v podstate o 16.tej už budeme v reštike 😃

pia..nemachruj 😃

• ok nebudem 😃

• pia..super..a vobec to nie je nejake drahe..to je na tom plus 🙂

lori..no my budeme pred kostolom postavat a ty sa budes niest na rukach 😃

• lori uz bude papat treti chod, kym my dojdeme do saly 😃

• lori..to by som chcela...ale chlopa asi sekne v krížoch 😃

• tak pri Tebe urcite ho sekne v krizoch 😠 😃 😃 😃

• pia..a kde bude svadba..na urade,ci v kostole?

• v kostole jednoznacne 😉 vy v kostole ze?

• ano..aj s omsou..co je o cosi dlhsie..a este presun do saly bude trvat aspon 15-20min..

lori..ved si chudulinka..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov