Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
dobre raanko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia..ako vidím..aj ty si zmenila fotku do profilu :-D
Odpovedať
avoj :-D si ma vcera inspirovala, peknu fotku mas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kujém...čo budeš robiť dnes? moj chlop ešte spí :-D :-p
Odpovedať
ja som dnes vstala o pol siedmej, som nemohla uz hajat... no dnes budem doma pomahat, mamca zacala piect kolace a ja idem urobit nejaku velkonocnu dekoreejsn :-D Ty mas ake plaaany? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte neviem...necem trčať doma..ale von sa asi moc nebude dať ísť... :-| ...á práve sa zobudil chlop...tak sa ho idem povypytovať čo sa dnes bude podnikať? :-D
Odpovedať
ahaa, tak pekne chod za nim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..už som spať :-D
Odpovedať
;-) prave robim poriadok medzi vianocnymi a velkonocnymi ozdobami :-p ale budem odbehovat kdyby neco :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jané...inak dnes je prvý jarný den :-D ale vyzerá to na zimu ]-( vonku je taká kosa...že pokojne rozvešaj aj tie vianočné :-p :-D
Odpovedať
presne, asi urobim vianocnu dekoraciu :-S som sa bola vcera poprechadzat s havom, normalne som mala ciapku a rukavice =-) prvy jarny den , úúúzas :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor..ja si dám asi baranicu a ladviňák, ked pojdem von :-D :-p máš chutného hava 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ladviňak :-D :-D :-D asi taak...no hej , zlata je...by som ju len stiskala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čo to je za rasu =-) ja sa v tom nevyznám...
Odpovedať
je to lhasa apso, nieco podobne ako chitzu, to budes asi skor poznat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..tak to druhé mi niečo hovorí :-D je to chutné psíča :-D idememe sa pošpacírovať von, kým ešte neprší...potom zas mrknem ;-)
Odpovedať
tak prijemne špacirovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...si tu?
Odpovedať
uz som tu ;-) akurat som ako tak doupatrovala a bola v obchodee , vonku je strasna kosa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia..tak ja práve odchádzam :-( ...ale zas dojdem ;-) ideme do toho polusu... aj my sme boli vonku...mala som rukavice a pančušky pod riflami...no chápeš toto..na jar :-S ]-(
Odpovedať
no skoda, tak maj zatiaaal , poriadne sa zababus :-D
Odpovedať
kocky, chcela som sa opytat, davate niekto sit saty druzickam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..už sme doma..kúpili sme oblek v alainovi delonovi..aj košelu a kravatu 8-) tak sa teším, že aj chlop je skoro komplet ;-) ja žiadne družičky mať nebudem...takže toto neriešim :-D
Odpovedať
:-) jeeej, no super, ze ste kupili...urcite bude fesak ;-) ja som zvedava, kedy mi kupime :-S A co sa tyka druziciek tak ich mame dost, tak neviem ci mam davat sit, nevies to plati nevesta??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som neplatila ešte aj družičkám...ale v tomto sa fakt nevyznám..to sa musíš spýtať leatea...ona takéto veci rieši :-D :-p
Odpovedať
no , lebo zda sa mi to po financnej stranke troska narocne, platit asi 10 druzickam saty :-N stale sa mi to pacilo, a vravela som si, ze raz , ked sa budem vydavat, tak budu druzicky rovnake...ale no hold, kycham na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak na to by som sa vybodla :-p ... :-D idem si spraviť cestoviny...a za pár minút som spať ;-)
Odpovedať
dobre dobre, ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak konecne som si uracila vstat :-D :-D :-D pia..a ake druzicky riesis..velke ci male? =-)
Odpovedať
lea..no dobreee ranko ;-) no ide o to, ze druzicky mam aj velke aj male :-| 6 velkych a 4 male
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?