Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • vy ste sa kde zoznamili ? 😉

• skoro dva roky sme spolu... nie dlho, ale tento rok v anglicku sme si vyskusali aj byvanie spolocne a islo to 😉 sice budem musiet prehltnut niektore zvyky, ale myslim, ze sme ako tak pripraveni 😬

• my sme naše neduhy už dávno rozdýchali...dá sa to..my budeme v den svadby spoli 6. rokov 😃

• Sponzor fóra
  • hej minule si spominala 😉 6 rokov je dost 😉

• ja mám teraz takú nutkavú chuť ísť nakupovať oblečko..ale namám finančný zdroj... 😠 musím čakťa do konca mesiaca 😠 ..už nech to je... 😃

• Ti o tom mozem porozpravat ako by som sla nakupovat 🤔 Len tiez cakam kym bude mat drahy vyplatu , slubil, ze mi nieco kupi, lebo som mu pomahala s diplomovkou 😠

• 😃 to aj ja tak...za zásluhy...ked niečo prekladá, tak za to že mu dám pár hodín pokoj a neruším ho mi dá nejaký úplatok 😃 😉

• zacalo snezit, pred chvilkou slnko svietilo 😐

• lori..idem upratovat, mam tu bordel....tak zatiiim 😉

• pápá...

• no uz nam bezi posledna hodina 🙂 ale uz chcem byt na ceste domov..aj sa nam stihlo rozprsat..
    pia..vidim,ze to mas podobnu story ako ja 😃 s mojim sme sa tiez spoznali cez net 😎
    no vidim,ze modernych ludi pribuda 😃

• lea...tak to už vydržíš 😉

• lea...tiez cez net? 😃 to je dobreee 😎

• no konecne som doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    pia..samo..ja som moc moderny clovek 😃 ale u nas dvoch som bola ja ta obsadena..no boli sme aspon kamosi a dokopala som ho na vysku..vtedy som ho brala len ako kamosa a nic viac..no niekto sa rozhodol,ze on je ten pravy 😃

• lea...ako je to s tými sviatkami v UK?čo robia v pondelok? 🤔

• Sponzor fóra
  • lori..su doma a chodia pripadne na navstevu..a deti dostavaju coko vajicka..v nedelu alebo v pondelok..
    tu sa neoblieva..

• lea..podla mna je super vec, ked spoznas takto svoju lasku prv ako kamarata, predsa kamarat ti povie o vela viac, otvori sa ti..a nie styl, ze spoznate sa niekde , idete parkrat na rande, stale dobra naladicka, ved chcees predsta urobit dojem nie? 😉 a tym netom je super vec v tom, ze pokecate o hocicom, predsa ten pocit anonymity robi svoje, kecas o veciach o ktorych by si mozno v reale hned tak nehovorila 😬

• piata...no my sme sa s chlopom dali hned dokopy...a vydržalo to až dodnes...a stále chceme byť spolu... 😃

• lea...no bola som zvedavá, lebo tuším nemci a rakušania..hlavajú vajka a zajka po zemi 😃 😛

• pia..no ja som si s nim nechcela zacat..ale psst 😃
    no ja som si hrozne vyberala s kym sa stretnem a s kym nie..s nim to bolo take nahodne 😬
    som rada,ze prisiel do mojho zivota..
    vzdy som hovorila,ze ten pravy sa mi ozve..a aj sa ozval 😎

• lori...tak to si mala fakt stastie 😎 ja som chodila s dvoma chalanmi takto,ze sme sa dali hned dokopy a nebolo to o.k 😐

• lea...heeeeeeeej, takze taktoo , keby to on vedel co? 😃 😉 inak, mne sa moj zo zaciatku vobec nepacil, resp. vyzorom ma neuputal...bola som na ine typy 😬 ale fakt som rada, ze som mu vtedy prvykrat odpisala 😃

• zeny, majte sa idem ja do koscela 😃

• pia..ja som sa so ziadnym nedala hned dokopy..a vzdy to dopadlo zle..teda prvykrat najhorsie..ale nejak sa mi podarilo spamatat..
    no mne sa moj zapacil..ja si hrozne rychlo niekoho oblubim.. 😒

lori..no mozno aj tu to niektori robia..netusim..ale co kolegyne hovorili,tak deti dostavaju sladkost..aj dievcata 😬

• lea...tak to som aj aj vždy dostávala...kedže som bola jediné dievčatko v rodine...ostatní sú chlapci..tak dávali aj mne, aby mi nebolo ľúto 😃 😛

• no to mas super..hadam sa aj tento rok cosi ujde..okrem toho vedra 😃 😛

• mne práve mamka volala, že mi teta z topoľčian poslala zajka a aj babka s dedkom 😃 😎
    a čo budeš robiť cez sviatky ty?
    my tu máme horzné počko...stále snežoprší a je kosa..brrr 😠

• no tu nie je o nic lepsie..vse okrem toho snehu..

no budem oddychovat..mozno cosi spravim na svadbu a kuknem asi chemiu..aby som do seba cosi dostala..pripadne anglicku gramatiku..mileho mam pripravit na skusku 😬

• takže ty ho pripravuješ aj cez net? 🤔 😬

• lori..len ked je cosi surne..inac ma to cak v aprili..chemia a anglina..skoda,ze ta chemia nie je v angline..bolo by to lepsie pre mna 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!