Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
pia..to asi nie..lebo vy máte svadbu 2 týzdne vopred :-D
Odpovedať
lea..no aj my mame s omsou klasika ;-) lori.. :-D
Odpovedať
lori..a ja tyzden pred tebou..no potom ti poviem,o ktorej sme dorazili do saly..a uvidis,ze ty uz budes asi aj vykrutena :-D
Odpovedať
lea...my mame salu dost daleko od kostola, mozno takych 15 minut cesty autom..takze budeme musiet este zohnat aj autobus pre hosti =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jáj kočky...už sa nám ten čas slobodný kráti :-D
Odpovedať
krati krati, ale mam pocit, ze sa nedockaaaaaam :-N uz sa neviem dockat, kedy budeme spolu byvat ;-)
Odpovedať
pia..no my mame uz autobus zabezpeceny..to bolo ako prve :-D :-D :-D svokor takto predychaval info o svadbe :-D my sa zo ziliny presuvame do teplicky.. a mily si po mna ide do povazskej..takze sa ten den dobre nacestujeme :-D
Odpovedať
budete mat v teplicke ? viem , kde to je ;-) no vy budete cestovat ... no po mna si ide drahy zo ziliny do kosice :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Lori a na akom urade budete mat sobas? Ja som chcela mat v Modrom kostoliku, ale farar povedal, ze nesplname podmienky :-( ale ked som videla Primacialny palac, uz som nesmutila, lebo je fakt krasny aj zvonka aj vo vnutri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my to máme na krátke vzdialenosti :-D :-p
Odpovedať
pozeram akurat Ordinaciu v ruzovej zahrade, vcera som zahajala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty to kukáš? =-) ja ee :-p awoj katka :-D my máme v Zichyho paláci...a prečo nesplnate podmienky? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej, vynechala som par dielov, sme s mamcou do toho maniacky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo sesternice? dnes fičia tiež na labákoch? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my to mame nastastie na kratke vziadelonosti ;-) Baby a ako to budete riesit s fotografom, mam na mysli len mladomanzelske fotecky. Lebo vacsinou som pocula, ze sa foti este pred obradom, je to praktickejsie
Odpovedať
pia..no ja som zas bola proti,aby isiel za mnou do sniny..lebo tam ani svadbu nechcem..zilina je krajsia :-) lori..no aspon niekto to ma kusok..my sme mali dost vysoke poziadavky..hlavne kvoli ubytovaniu.. ahoj kati..a to odkedy su aj nejake podmienky?
Odpovedať
lori..dnes su neterky doma, takze je tu relativny klud :-D my sa budeme fotit pred obradom...je to asi najpraktickejsie :-D
Odpovedať
lea..mne sa paci tiez viac zilina , ale svadba bude tam odkial je nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, obaja sme pokrsteni, no ani jeden nemame svate primanie a na tom farar trval, ze aspon jeden z nas musi mat a aj to by potom musel este schvalit arcibiskup :-S
Odpovedať
my sa fotime v nedelu..chcem niekde na hrade..take cosi,aby pasovalo a suviselo s vyzdobou.. :-) pia..no ja sa viac priklanam uz k ziline vo vsetkom..navyse z vychodu sa mi bude trepat asi 20ludi..a zo ziliny by sa muselo 60 :-N takze o dovod viac..
Odpovedať
Profilova fotka
katka...´my sa tiež fotíme pred obradom...o 12.tej máme byť v meste.. :-D tiež ma zaujímajú tie požiadavky =-) :-. pia..takže máš oddych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..takže vy sa fotíte den po? =-) =-) katka...tak to je sila ]-(
Odpovedať
lea..nam pride zo ziliny asi len 20 hosti maximalne, takze je to praktickejsie v kosiciach.. :-D
Odpovedať
katka...no na sviatost manzelstva, väcsinou knazi chcu aj prve sväte prijimanie, alebo by ste si museli dorobit aj birmovku popripade ...
Odpovedať
kati..no niektori farari su prisni..nechcu totiz,aby si ludia z toho robili nieco bezne.. lori..ano..ja nebudem mat cas utekat este niekde v sobotu..staci,ze budem rano zanasat kolace a potom sa zo ziliny trepat do povazskej..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..no tak hej..ty to máš dosť hektocké s tou okružnou jazdou :-S a kto ťa bude upravovať v nedelu..a čo s vlasmi?
Odpovedať
Profilova fotka
Lori a kde v meste presne? Mate vybrane nejake miesta? My asi sad Janka krala a rozmysla som este nad dalsim miestom. Nejake stare ulicky....videla som zopar takych fotiek a vyzeralo to straaasne super ;-)
Odpovedať
pia..takze to mame presne naopak :-D lori..presne..takze to fotenie v ten den si neviem predstavit.. no s upravou neviem..skusim zistit v salone,kde by som chcela,aby ma cesali a malovali..ci by bolo mozne prist aj v nedelu..ak nie,tak skusim niekoho ineho zohnat.. =-)
Odpovedať
lea...neboj, urcite si nejak poradis, urcite je v rodine niekto kto by ta zmakol namalovat, a vlasky si uz nejak urobis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka...tak my asi pri hrade...a hradné múry...a tak...a v centre...tei uličky starodávne :-D to sa mi páči...ale hlavne chcem fotky v pohybe...dynamické :-D len neviem, či sa to tak podarí..budem si musieť trošku hrknúť..i ked nepijem...aby som mala takú odviazenejšiu náladičku :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?