Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • pia..to asi nie..lebo vy máte svadbu 2 týzdne vopred 😃

• lea..no aj my mame s omsou klasika 😉

lori.. 😃

• lori..a ja tyzden pred tebou..no potom ti poviem,o ktorej sme dorazili do saly..a uvidis,ze ty uz budes asi aj vykrutena 😃

• Sponzor fóra
  • lea...my mame salu dost daleko od kostola, mozno takych 15 minut cesty autom..takze budeme musiet este zohnat aj autobus pre hosti 🤔

• jáj kočky...už sa nám ten čas slobodný kráti 😃

• krati krati, ale mam pocit, ze sa nedockaaaaaam 😬 uz sa neviem dockat, kedy budeme spolu byvat 😉

• pia..no my mame uz autobus zabezpeceny..to bolo ako prve 😃 😃 😃 svokor takto predychaval info o svadbe 😃
    my sa zo ziliny presuvame do teplicky..
    a mily si po mna ide do povazskej..takze sa ten den dobre nacestujeme 😃

• budete mat v teplicke ? viem , kde to je 😉 no vy budete cestovat ... no po mna si ide drahy zo ziliny do kosice 😃 😃 😃

• Caute baby 🙂

Lori a na akom urade budete mat sobas? Ja som chcela mat v Modrom kostoliku, ale farar povedal, ze nesplname podmienky 😞 ale ked som videla Primacialny palac, uz som nesmutila, lebo je fakt krasny aj zvonka aj vo vnutri 🙂

• tak my to máme na krátke vzdialenosti 😃 😛

• pozeram akurat Ordinaciu v ruzovej zahrade, vcera som zahajala 😉

• ty to kukáš? 🤔 ja ee 😛

awoj katka 😃 my máme v Zichyho paláci...a prečo nesplnate podmienky? 🤔

• hej, vynechala som par dielov, sme s mamcou do toho maniacky 😉

• a čo sesternice? dnes fičia tiež na labákoch? 😃

• aj my to mame nastastie na kratke vziadelonosti 😉

Baby a ako to budete riesit s fotografom, mam na mysli len mladomanzelske fotecky. Lebo vacsinou som pocula, ze sa foti este pred obradom, je to praktickejsie

• Sponzor fóra
  • pia..no ja som zas bola proti,aby isiel za mnou do sniny..lebo tam ani svadbu nechcem..zilina je krajsia 🙂

lori..no aspon niekto to ma kusok..my sme mali dost vysoke poziadavky..hlavne kvoli ubytovaniu..

ahoj kati..a to odkedy su aj nejake podmienky?

• lori..dnes su neterky doma, takze je tu relativny klud 😃

my sa budeme fotit pred obradom...je to asi najpraktickejsie 😃

• lea..mne sa paci tiez viac zilina , ale svadba bude tam odkial je nevesta 😉

• Lea, obaja sme pokrsteni, no ani jeden nemame svate primanie a na tom farar trval, ze aspon jeden z nas musi mat a aj to by potom musel este schvalit arcibiskup 😒

• my sa fotime v nedelu..chcem niekde na hrade..take cosi,aby pasovalo a suviselo s vyzdobou.. 🙂

pia..no ja sa viac priklanam uz k ziline vo vsetkom..navyse z vychodu sa mi bude trepat asi 20ludi..a zo ziliny by sa muselo 60 😬 takze o dovod viac..

• katka...´my sa tiež fotíme pred obradom...o 12.tej máme byť v meste.. 😃
    tiež ma zaujímajú tie požiadavky 🤔 😕

pia..takže máš oddych 😃

• lea..takže vy sa fotíte den po? 🤔 🤔

katka...tak to je sila 😠

• lea..nam pride zo ziliny asi len 20 hosti maximalne, takze je to praktickejsie v kosiciach.. 😃

• katka...no na sviatost manzelstva, väcsinou knazi chcu aj prve sväte prijimanie, alebo by ste si museli dorobit aj birmovku popripade ...

• kati..no niektori farari su prisni..nechcu totiz,aby si ludia z toho robili nieco bezne..

lori..ano..ja nebudem mat cas utekat este niekde v sobotu..staci,ze budem rano zanasat kolace a potom sa zo ziliny trepat do povazskej..

• lea..no tak hej..ty to máš dosť hektocké s tou okružnou jazdou 😒 a kto ťa bude upravovať v nedelu..a čo s vlasmi?

• Lori a kde v meste presne? Mate vybrane nejake miesta? My asi sad Janka krala a rozmysla som este nad dalsim miestom. Nejake stare ulicky....videla som zopar takych fotiek a vyzeralo to straaasne super 😉

• pia..takze to mame presne naopak 😃

lori..presne..takze to fotenie v ten den si neviem predstavit..
    no s upravou neviem..skusim zistit v salone,kde by som chcela,aby ma cesali a malovali..ci by bolo mozne prist aj v nedelu..ak nie,tak skusim niekoho ineho zohnat.. 🤔

• lea...neboj, urcite si nejak poradis, urcite je v rodine niekto kto by ta zmakol namalovat, a vlasky si uz nejak urobis 😉

• katka...tak my asi pri hrade...a hradné múry...a tak...a v centre...tei uličky starodávne 😃 to sa mi páči...ale hlavne chcem fotky v pohybe...dynamické 😃 len neviem, či sa to tak podarí..budem si musieť trošku hrknúť..i ked nepijem...aby som mala takú odviazenejšiu náladičku 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov