Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahojte..tak uz som doma..
    a som rada..ale zajtra este vacsia nuda pred nami ako dnes..ale myslim,ze bude aspon zabava..

pia..no my sme tak napoly..obom cosi chyba..stale..
    lori..a budes mat tie sandalky?

• tí naši muži sú véééľmi podobní...ten môj nakupuje večne všetko za pať minút dvanásť 😛
    a na vianoce...zásadne 23.decembra 😛 😒

• zdravim lea 😉

• Sponzor fóra
  • lori... asi väcsina chlapov je taka 😠

• awój lea... 😉

no..chcela by som tie sandálky...ale ak zbatám nejaké rozkošné botky s otvorenou špičkou...berem tie 😃 ..ale prvý plán je sandálky...len čo dostanem peniaze koncom marca....utekám ich kúpiť 😎

• lori..uz mas nejake vyhliadnute? 🤔

no moj tak kupoval zasnubny prsten.. 😃

• zenicky , idem si dat kavu 😉 inak, u nas to vyzera na peknu lejavicu 🤔 a to som chcela ist este dnes vonku s havom 😒

• piata...ťa obdivujem, že piješ kávu tak večer a potom v poho zaspíš 🙂 ja keby som vypila čo i len čaj na obed..tak nespím celú noc..takže ja môžem čaj hned po prebudení 😃 😛

lea..nemám..ale takú predbežnú predstavu mám 🙂

• ja mozem vypit kavu aj o deviatej a pohoda 😎

• ja som mala dnes uz dve 😬 ale jedna bola bezkofeinova 😃
    pocas skuskoveho som pila poslednu kolo desiatej az polnoci 😎 a pohoda

lori..dufam,ze najdes tie naj..
    ja stale cakam na tie svoje..len musim poslat novy sek..tak cakam na ten povodny..

• piata..tak to máš štastie 😃

• kocky, idem si aj zacvicit, tak vecer sa tu stavim , majte sa zatiim 😃

• piata...tak cvičeniu zdar 😃

• pia..nezabudni cvicit aj za mna..ja za teba potom zhodim 😃 😉

lori..a co tak detska kava?

• lea..tak to ti závidím...( v dobrom ) 😉
    ty ich ešte nemáš doma? 🤔 😬

• Sponzor fóra
  • este nie 😒 lebo nedalo sa platit cez paypal..poslali mi tel.c.,cez ktore mozem zaplatit..za frasa sa nedalo dovolat 😠 tak som pisala adresu,ze poslem sek od kolegyni..tak mi pisali,ze je vypisany nespravnej osobe.. 😠 tak cakam,az pride sek naspat a tak poslem novy..

• fúha..toľko oplietačiek s tým..presne pre toto si neobjednávam veci z netu...ja to chcem mať hned doma 😛 😃

• no to je prva vec,co ma tolko opletaciek..som si totiz nemyslela,ze budu robit take problemy s tym..dokonca z honkongu mi dosiel tovar skor ako od nich..
    ale dnes mi dosiel katalog s deko..tak musim popozerat,ci este cosi neobstaram 🙂
    po velkej noci alebo mozno stihnu uz aj teraz..by som mala dostat mandle a coko srdiecka..ako darceky pre hosti..uz som na ne zvedava 🙂

• lea..a vydrží to..myslím tie čokoládové serepatičky ešte 4 mesiace ? 🤔

• lea..odpájam sa...ale možno večer ešte mrknem 🙂 😉

• no jasne..budu cerstve..lebo ich nemaju na sklade..takze sa prave vyrabaju..a ak ich predo mnou vela objednalo,tak ich ani teraz nedostanem..ale az niekedy po velkej noci..

• hallo hallo 😉

• babo sa po... 😃 😃 😃

• 😃 pocuj lea, a kvety ake planujes? som si nevsimla v albume, ake sa ti pacia 😬

• modre ruze budu 😉

• 😉 zaujimaveee , budes originalna, este som nevidela nevestu s modrymi ruzami 😎

• no mne sa velmi pacia..mala by to byt kombinacia bielych a modrych..uz sa tesim 🙂

• to bude pekne 😉

• n uvidime,co mi vydrzia..lebo ma niektori dost odhovaraju..ale pokial bude sikovna kvetinarka,tak kvety vydrzia.. 🙂

• fakt? to som nevedela 😬 ale snad vydrzia 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Bratislava