Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • jasne..ja idem hladat 😃

• ahojte 🙂

tak ja uz som tu 😉 skoncila sm v kuchyni o druhej 😐 ale vstalasom o pol desiatej aj to ma kamoska zobudila telefonom 😃 som jej vdacna 😛 inac by sme obedovali o stvrtej 😃

takze vyste uz na svadobnej ceste dievcence??? 😃 bozeee sla by som aj hned..mi pojdeme do toho Chorvatska ale dufam, ze pred svadbou a potom niekedy hadam aj inde, ale to netusim kde... 😛 nemam taku potrebu svadobnej cesty, skor inu...potrebu 🙂

lorinko...dobre si to vymyslela, aj ja tem pojdem na sviecky a podobne zalezitosti svietniky atd. ja som si uz objednala take stvorcove vazy nizsie sklene na aranzmany jednoduche...10kusov...nieco podobne maju aj v ikea...za 79 sk myslim...

katka...mi uz salu mame ale fotit som ju nefotila...bude nas 80 kusov 😃 😛

• ahoj caly..ja som varila asi 15min 😛 ale to je tym,ze sa mi nechce..rada varim..ale nie je pre koho..
    hadam po svadbe bude komu varit 😬
    takze aj ty uz mas vyzdobu vymyslenu?

• Sponzor fóra
  • lea..a co fajne si si na dnes pripravila na obedik?? 🙂 ja som tie fasirky pre mileho a sebe kuracinu na olivovom oleji so sampionmi, brokolicou, kukuricou...taky mix...a pyre k tomu...teraz sa nalievam zenskym cajom, nejako ma pobolieva podbrusko....asi som prechladla torchen na plavarni... 😐

vyzdobu mam ako tak vymyslenu..ale ja to poriesim na poslednu chvilu, co budem potrebovat pojdem si zobrat do kvetinarstva...to je asi velka vyhoda 😛 vsak?? ale aj sa chystam do ikea pokupit cosi tak ako lorinko...oplati sa to a ja to potom vyuzijem...

• no ja som mala v mraziaku cosi take ako slivkove gule..ale tieto boli prazdne..tak som si ich dala so skoricou 🙂
    rychle a lahke jedlo..

no mne bude robit jedna baba vyzdobu..kedze ja nemam sancu to stihnut..
    je suoer,ze mas taku moznost aj na poslednu chvilku 🙂 a tie svietniky fakt vyuzijes..to az budem ma taz vlastne byvanie..spravim si super kupelnu s niekolkymi policami a tam poukladam tie svietniky..total romantika 😃 😃 😃

• wow...takze romantika v kupelni?? 😛 😃 😃 paradicka..ja tiez milujem svetlo sviecok,tu pohodu a tak relax..ja si to ani inac neviem predstavit a si to fakt uzijem aj ked dlho vo vani nevydrzim.. 😒

ja si fandim, ze to urobim sama ale pockaj ako ma zrusia v piatok, ze to nebudem moct ist urobit, ze maju akciu tak ma porazii 😃 pojdem potom v sobotu rano rovno od kadernicky 😃 😛 😃 toto zatial neviem, sa to neda takto styri mesiace pred zariadit a spytat sa ci bude volne v piatok vecer 😐 ale tak dako bude...sa svet nezruti...

• caly...takze vravis, ze pivonky v juli nebude problem? 😉 fest sa mi zapacila jedna kytica z pivoniek a do toho kaly... 😠

• pia....no podla mna nebude 🙂 neviem uz co ti na to povie tvoja kvetinarka 😉 mas ju v albume? idem kuknut..

• pockaj, pridam ju..

• caly..ani ja vo vani nevydrzim..
    nam bolo rovno povedane,ze vyzdob az v sobotu..a to este nevedia,ci uz rano sa bude dat alebo az poobede 🤔

• pia...no a pomedzi to je bowardia ruzova...pekne naozaj..

• bowardia? 😃 he to som v zivote nepocula..no som zvedava, co povie kvetinarka 😉

• pia..tak alehadam to bude poznat 😉

lea...si vytrenujem kamosky a sesternice a urobia to podla mojich predstav.. 😃 ved sa mi tolko naslubovali, ze hadam to dodrzia....inac tu na okoli, je zvykom, ze sa sala zdobi den pred a to nevesta s kamaratkami a chlapci tam nemaju co robit 😃

• a kocky planujete nejaku rozlucku so slobodou? 😠

• pia...tak a nie??? 😃 😃 moj drahy sa minule vratil domov o tretej v noci, s tym, ze povymetal diskoteky a spokojny prehlasil, ked mu bolo zle na druhy den, ze to bola rozlucka so slobodou 😃 pockame na dalsiu... 😃 😛

• Sponzor fóra
  • no tak tom som zvedava, ci posledna 😃 no ja neviem, my obidvaja nie sme nejake discotekove typy, ze ci ta rozlucka nebude ako kar 😒 😐 😃

• pia..ani ja velmi nemusim tie podujatia 😃 ale mam tu taky oblubeny bar s kamoskami, kde sa nocnou hodinou aj tancuje a to zvycajne stara partia ked sa stretneme a to uz potom vyzera....chalani baby a tak...si nahadzeme do hracej skrinky 😃 a pustame nase oblubene...take ze ,,co o mne vies,,od Dary alebo Tublatanku ,,dnes mam rande so svojim mestom.....,,a taketo hity 😃 😛 no a parada...alebo Team ,,reklama na ticho....,, 😛

• kočky..tak som konečne začala nahadzovať infošky z dotazníkov do pc...aspon niečo 😎

caly...tak poriadni zapriahni kamošky a sesterky do aranžovania 😃 ved ty musíš mať v den svadby klídek 😃

pia...tak my sme tiež total antidiscotékoví 😃 ...raz za rok sa ideme vyvenčiť..a to nám bohate stačí..to vieš, starí ludia to majú ťažké 😃 😃

lea...ja som dnes tiež večerala zas tie gnocchi s maslom a kakaom 😉 takže sladká večera 😛 😃

• lorinko...tak vela zdaru pri praci 😉

ja som umyla riad po veceri a idem cumiet do bedne...zajtra ani v utorok sa neozvem drahy mi berie net.. 😞 ide na sluzobku a potrebuje ho 😠

musim vyskusat tie gnoči ako to robis...musi to byt mnamm 😛

• caly...už som na dnes skončila 😉
    ty tu nebudeš? 😞 😞 😞 ale potom sa v stredu ozvi 😃
    ja ich len vyberiem z chladničky a šupsnem do vody 😃 to je polotovar 😃 😛

• lorinko...to vieeem ze je to polotovar 😎 ...ale ta konbinejsn s kakaom..to musim skusit 😉

noo aj pre mna je to sok 😐 budem mat urcite zajtra vecer abstak 😃 😃 bez MS 😢 😞

• ja mám rada všetko sladké..tak mne to chutí 😃
    tak to je úplný horor...bez MS a ešte aj bez chlopa...to je normálne na mašlu 😃 😃 😃

• caly...tak pápá...a už sa teším na stredu 😃 😉

• lorinko...tak sa tu maj pekne a v dobrom na mna spominaj 😃 😃 a v stredu opat tu 😵 ak sa nezavesim zajtra 😃

• lorinko...noooo krasna je 🙂 uz ju len ostrihat do svadobky 😃 😛

• eee strihať ju necem..taká je krááásna 😃
    caly...tak papá 🙂 😉 a už nech je streda 😃

• caute kocky 🙂
    caly..to je super, ze mas taku dobru particku kamosov a viete sa zabavit 😎 moj drahy skor preferuje koncerty, tak ked tak ideme sa zabavit a vyskakat takto 😃

lori..no to raz za rok poznam, a aj to musim draheho nutit, aby sme niekde sli a nech zatancuje aspon jednu pesnicku 😃
    ...prajem Vam pekny vecer, idem kuknut telku.paps 😬

• pia...tak pekný večer 😉 ...mne sa brutal začala točiť hlava..idem tiež off 😒

• bre ranko 😎 zeny , dnes idem na matriku spisat zapisnicu 😃 co mate dnes na plane?

• awoj pia...ja už od rána prepisujem dáta z dotazníkov do pc...to vieš, diplomovka nepustí 😛 😃 ale občas mrknem aj sme 😉
    takže idete vybaviř matriku?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂