Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no na co mam cvicit,ked mi to robi viac skody..cvicila som brusaky a pribrala na pase 4cm 😠
    ovtedi ich nerobim..kupila som si masazny pas a uprednostnujem strecing..po nom sa citim skvelo..
    ale mam jedno uk dvd..podla,ktoreho som cvicila trikrat..je to take skackanie 🙂

• 😃 😃 lorinko 😃

dakujem idemmm 🙂 potom hadam pridem 😉

• caly..pekne si oddychni 😉

• Sponzor fóra
  • lori..v ktorom mesiaci si? 😃 😃 😃

• lea..jasnačka..každé telo je individuálne 😉

fúúha..práve dojedám 5 tanier...ale už fáákt nevládzem... 😛 😛

• lea..v siedmom 😃 😃 ale ak dojem tento posledný...tak aj v osmom 😃 aspon si to nacvičím 😎 😛

• kočky...tak pekný večer...ja už idem...niečo pokukať do bedne 😃

• lori..dufam,pouzivas kremy proti striam 😃 😛

• tak ja som uz von...nevydrzim dlho 😞 ale sa citim ako znovuzrodena...idem kuknut televidenie aj ja 😃 uz prisiel aj moj drahy...akurat papa paradajkovu polievocku 😛
    tak sa tu majte kocky..paa
    pekny vecer

• ahojte baby, ste tu?

• ahoj janja 🙂 aky bol den?

• ahoj lea. Den bol v pohode. Sme u nasich a dnes bolo vonku nadherne teplucko....som sa opalovala 😎
    a ty ako?

• tak to si mala teda dobry den 🙂
    ja som si kupila dvoje nohavice..tak som spokojna..len su na leto..co nevadi,kedze tu je uz teplo 🙂

• ja som tak minule bola v obchode a kupila som si 4 tricka. Normalne sa z nich vytesujem. Jedno som dala sestre, nech aj ona ma radost.

• no super..ja som sa teraz akosi zamerala na nohavice 😃 trica kupim asi niekde inde..mozno az na svk..uvidim..ale budem musiet cosi obstarat 🙂

• Sponzor fóra
  • prave prisiel moj "muz" tak sa mu idem trosku povenovat 😉

• jasne..utekaj 😉

• Ahoj Caly, tancovat bude kde, ta fotografia to cele nezachytava. Videli sme tu salu nazivo takze super 😃 vy uz mate salu?

Lori, to vazne budete mat tam kde my. Mali sme na vyber 2 saly, jedna sala sa vola Klub a druha Duhovy salon. Vybrali sme si Duhovy salon, ten sa nam pacil viac takze sme nemali dilemu a bolo rozhodnute za par minut 😉 Vybrali ste si aj vyzdobu? My sme dali bez navlekov na stolicky lebo to sa nam strasne nepaci a vyzdobu sme dali svetlo-modru. Mali velky vyber farieb, ale o farbe bolo rozhodnute este davnejsie.

• Inak Lori, jak si mi napisala, ze to mate tam presne kde my, trocha som sa zlakla, ci nespravili duplicitnu rezervaciu. Ale vsetko je v poriadku, kedze vy mate svadbu 19. jula a my 12.-teho 🙂

• ahoj katka..a kolko ludi budete mat?

• Ahoj Lei, okolo 30 a pred polnocou dalsich cca 10

• satky si si uz vybrala?

• aha..taka taka mala 🙂
    no jedny mam rezervovane..ale chcem ine..
    ty?

• to ja tomu hovorim stredna, lebo vela svadieb je len cca 15-20 ludi a take okolo 100 a viac ludi moc nemusim. Ale to je na kazdom, ako si rozhodne. Satky mam a som s nimi na milion percent spokojna 🙂

• a kupila som si aj saty po polnoci 🙂

• topanky vsak nemam ani k jednym zatial, dnes som bola pokukat a pojdeme asi aj zajtra. Som kludna, casu je este dost 😉

• no super..som si spomenula,ze si pisala,ze ste toho stihli za jeden den a ty potom este druhy si behala 🙂
    ja chodievam castejsie domov a vybavujem..vymyslela som si kopec veci..tak sa musim starat a zial sa nedaju vybavit za jeden den 😒

• no keby mi niekto povedal, ze vybavim toho tolko za 2 dni tak by som neuverila. Ja pojdem domov este na konci maja na tyzden a potom priletim az na svadbu cca na 2 tyzdne.

• chystate sa aj na svadobnu cestu? My pravdepodobne v oktobri.

• no ja musim obehavat aj doktorov,tak to mam o to horsie.. 😞
    zaciatkom aprila zas priletim na chvilu a potom este mozno v maji..a pred svadbou netusim kedy 😬
    svadobna by sa patrila..len este neviem,ci v auguste alebo az na jesen..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Ponúkame širokú škálu krásnych svadobných oznámení, z ktorých vám vytvoríme všetky tlačoviny ako menovky, menu, etikety na víno, zasadací a oveľa viac
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov