Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • mne sa zdá 6 rokov dosť...a v podstate žijeme v jednej damácnosti skoro od začiatku 😃

rok a pol..je v poho 😎

• ja radcsej ani nepisem, lebo vas klepne..my chodime spolu cez 9 rokov..v oktobry bude 10..no najvyssi cas sa zobrat, bo to uz zle nedobre take dlhe chodenie..bud svadba alebo rozchod, tak sa to hovori..
    mne sa velmi pacia babenky z ofinou, po svadbe si ju chcem dat na kratko, ale bojim sa, ze to bude len piplacka a same problemy...teraz mam dlhu, to si nechavam na uces..raz som mala kratku a ked som bola na jednej svadbe tak to vyzeralo priserne..velmi zle ma ucesala kadernicka, ofina bola sem a tam..nie ako maju tie nevesticky, nechapem, ako im tak dlho vydri byt vyfukana ofinka

• 6 rokov je dost, najvyssi cas 😉 sme spolu dost casto, ja k nim pridem bezne aj na tyzden 🙂

• Sponzor fóra
  • zeny musim off, tak zatiim 😉

• to ano to je dost...
    pia ty este studujes, alebo uz pracujes...

• slavulik...ja viem, že vý ste tak dlho..už sme sa dávnejšie o tom bavili 😉

• pia..tak papá

práve požieram tie gnocchi...ale nejak sa mi orzvarili 😒

• lorinko..to je co tie gnocchi..to som este nepocula

• to sú také talianke zemiakové guličky...niečo ako u nás šúlance...ale rozvarili sa...fúúúj 😛 😃

• slavulik...ja idem teiž moja...lebo chlop sa čoskoro navráti z práce..a ked ma tu uvidí...tak bude zle nedobre...že sa zas neučím 😃 😃 😛

• dobre mojenko..ved vecer sa zastavim tak popiseme...
    papapa

• no uz som doma..konecne 😬

• tak ako bolo dnes leatea??? zase si isla spat nad ranom ako citam 🙂 hmm...ta obdivujem, ze to zvladas potom v praci 😉

• babky..ja len na skok som prišla 😉

• caly..ako bolo na kávičke??

lea..ako bolo v práci?

• Sponzor fóra
  • caly..no akosi som sa tu zakecala so slav v ip..a bola taka dobr zabava,ze sa mi ani nechcelo..
    ale rano som v poho vstala..len to pocasie ma unavuje..a nuda v praci..
    no krizovky pomohli.. 😃 😛

• cauky cauky, dnes som si vybavila spodnicku pod saty, lebo som nemala za 350 😃 super..

• lorinko..tak takto sa ucime?? 😛 😃 sa ti nechce vsak?? bolo super 😃 kamoska prisla z Anglicka tak sme sa vykecaliiiiii este ju vecer pojdeme pozriet domov s drahym 🙂

lea...tak fajn, dobre sa zakecat cez IP je fajn 😃 ja uz notes vypinam vecer lebo ma to zabava a potom sa nevenujem drahemu 😛 😃 ale vcera sme si pozreli fasa film taka pohoda 😉

• pia...tak to je dobra cena 😵 .... lepsia ako za tie znacky na auto 😃 ty si to pisala myslim, vsak??

• caly...niečo som tomu učeniu dala...ale fakt len niečo 😃
    ja sa tiež dnes chystám na romantický večer...drahý si chce otvoriť flasu vínka...ale bude musieť piť sím..lebo mne to nechutí 😛

• caly...hej hej , ja som mala take "stasticko" 😃 no si myslim, ze fakt dobra cena, niektore holky ponukali spodnicku za liter, sa mi to zdalo vela 🤔

• piata...no tak super 😉

lea..o počasí mi niečo hovor..tu zas pršíííí 😠

• tu v ziline je tiez otrasne pocasie 😐

• my sme sa vybrali s chlopom von, že ideme na hrádzu da pošpacírovať...ale hned sme sa aj vrátili..len sme urobili kolečko okolo domu 😠

• lorinko...moj drahy, ze.. a budeme sa stiskat??? 😛 😃 tak sa idem stiskat 😃 😃 ja mam celkom rada cervene vinko ale musi byt fakt dobre ,,shiraz,,mame radi ale ja ee teraz ani pohar..by som skapla 😛 nic co robi kyselinu nemozem...

pia...tak liter je dooost...a to ti nepozicaju??? ci si si satky kupila?? som nepostrehla 😞

inac pocasie je fasa dnes...som sla domov tak aj prsalo aj snezilo aj slniecko svietilo.....vsetko naraz..aprilove.. 😦

• 😃 zeny vraj chudnem, drahy doniesol super strudlu, asi som dochudla 😃 😐

• pia...hmmm tak dobra strudla nie je zlaaa 😛 😃

ja akosi nic sladke...mi neberie..ale papkam chrom tak asi preto 😐

• caly... no ja mam saty kupene, resp. rusil sa salon , a teta predavacka 😃 mala poslednu spodnicku , tak mi ju nemohla predat, tak musim zohnat..

a co sa tyka vinka, tak mam rada aj biele aj cervene, ale z bieleho mi najviac chuti Veltinske 😎

• caly...zial mne to sladke nejak vzdy ide na chut 😠

• caly...my zas hovoríme, že sa ideme mojkať 😃 😃 tak sa chodte vystískať 😃 😃 😉

piata...s chutou do toho 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov