Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
ups preklap, svadba bude 28.5 - samozrejme......
Odpovedať
chcela som napisat "preklep" - neviem co mi dnes je... to asi bude tou rozdelovacou dietou, co som zacala.. a dnes mam ovocny den a na obed plnene jabka.... a strasnu chut na obycajny chlebik.... nuz co uz, ked chcem aby mi brucho splaslo ( :-D ) kym pojdem svad. saty skusat... x-) x-)
Odpovedať
beronshce: medzi ktorymi sa rozhodujes, si z vychodu, tak mozno budem vediet o koho ide :-) ... tu dietu som drzala aj ja, ale bolo mi tak strasne zle, ze som to po 2 tyzdnoch vzdala...ale drzim palce, poznambabu co vydrzala a 17 kil islo dole.... ale ja som sa citila velmi slaba, bolo mi, bola som podrazdena a smutna... tak som radsej priestorovo vyraznejsia, no vesela :-D kurtica: svadobne hry? ake napr. o takom dacom som nepocula...
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - teším sa s tebou, že to tak vyšlo a nebudeš musieť meniť kvôli práci termín :-)
Odpovedať
wera, vdaka.. ;-) tinulkab - ja uz som ju raz drzala, aj ked nie celu, asi iba mesiac a schudla som 5 kg. Ja som sa zase citila lepsie, taka plna energie - ale to mozno preto, ze som bola coraz lahsia a tak sa mi lepsie hybalo.. :-D :-D Ale nikdy som tu dietu nedodrziavala presne :-p skor som sa nou riadila... 8-) och len keby som si nemusela den vopred jedlo pripravovat.... A fotograf, no neviem ci to tak verejne mozem, skusim ;-) rozhodovali sme sa medzi Petom Hederom z popradu a Palom Bigosom, ktory je vraj kdesi od SNV ale zije v Brne. Ani ja neviem, co su svadobne hry... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - my máme vybraného Paliho Bigoša, je skvelý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche.. juj, dakujem :) a inak tesim sa s tebou, ze to tak pekne vyslo ;) och, na tu dovolenku sa vlastne uz aj zacinam tesit, ved co ak bude tam bordel, a nekvalitne ubytko a tak.. radsej tam ist s horsimi ocakavaniami a mozno sa prekvapit.. skratka, uzijeme si super babsku jazdu :-D ale dnes som bola s bratom v Tatrach.. vlakom tam a spat, a necudujem sa kurtici, ze si vie predstavit dovolenku aj tu.. naaaaaaaadhera.. :-) ozaj.. to co za dietu drize ci co? este som o takej jablkovej ci akej nepocula :-D ale obdivujem vas, ze uz zacinate teraz.. ja som zvedava, kedy sa spamatam a zacnem aj ja na sebe trocha zlepsovat.. este tinulkab.. vdaka za kontakt.. uz som aj napisala, ci aspon maju vtedy volne, ale este sa neozvali.. tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tento týždeň sa ledva dostanem k PC, veľa roboty. Včera som už ochorela z toho tepla, tak som len spala doma. V kancli máme 36 stupňov a samozrejme, že šéfstvo to ani náhodou nezaujíma. O diéte mi ani nespomínajte, neviem sa k nej prinútiť a to potrebujem zhodiť 10 kíl, presne toľko som za posledný rok pribrala kvôli sedavej robote. V jedle sa obmedzovať neviem pretože vždy jem málo, mini porcie a hlavný chod ani nemávam. Len jogurty a celozrnné pečivo, v nedeľu sa zmôžem ešte na vývar s vareným mäsom. Jednoducho sedavá robota a rastie mi zadok z ničoho :-( :-( Kočky potrebujem radu, vyhliadla som si jedného fotografa, má ho v svad. albume Lucia a Roman, je z Trnavy. Robí nádherné zábery, ale pýta len za umelecké fotenie v exteriéry 400 € + 0,50€ km cesta. Zdá sa mi to veľa. Vy májové nevestičky koľko ste ochotné dať za fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako vidim, tak riesite vsetko mozne :-) ja zatial stale len miesto sobasa a svadobne hostiny, v Auguste idem spat na Slovensko, tak dufam, ze nieco najdeme...takze vlastne ani termin este nemame isty.. co sa fotografa tyka, podla mna su pekne fotky dolezite - ostanu nam na cely zivot a tiez nasim detom tak si myslim, ze zaplatit si kvalitneho fotografa sa oplati.. ja som zatial zistila ceny okolo Euro 500.00 za kompletny servis pred obradom, obrad, fotky manzelov,hostina a skupinove fotky s hostami a aj ked je to dost vela, myslim, ze nad tym teraz povzdychnem a zvysok zivota sa budem usmievat nad fotkami.. :-D Ja sa tiez uz dlhsie snazim zacat s dietou ale nejako pomaly mi to ide.. tak dufam, ze teda do Oktobra sa nieco podari, aby som potom mohla zacat skusat saty Pekny den vam vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chechnyan, tých 500 € za komplet zábery by som dala aj ja, ale tento čo som ho vyhliadla pýta 400€ len za umelecké fotky. Za komplet obrad, hostina, hostia to už pýta vyše 800€. Budem sa musieť asi ohliadnuť inde. Za kvalitou ale aj za dobrou cenou. Ale už v niečom som postúpila aj ja. Miestnosť máme dohodnutú, a miesto na fotenie tiež :-)
Odpovedať
ahojte my uz mame zajednaneho predbezne aj fotografa, aj kameramana, len sa s nimi este musime stretnut a potvrdit to. zarezervovanu mame aj salu, ale zalohu zatial od nas nechceli, vraj je na to este cas (ze do maja sa mozme este aj rozist :-p ), tak dufam, ze niekedy potom uz nebude neskoro. :-S inak ma poraza zo seba, lebo vzdy som bola rozhodnuta pre bielo-zelenu svadbu, ale ako pozeram albumy, tak som hotova. a druha vec su kvety, vzdy som tvrdila, ze nikdy nechcem ruze a teraz ked si pozeram fotky, tak sa nestacim cudovat, ake nadherne kytice su z nich! jaaaaj, asi najvacsia chyba je, ze to planujem skoro rok dopredu! :-D keby mam na to 2-3 mesiace, tak nevymyslam a neobkukavam vsetko :-p aspon o satach uz mam ako-tak predstavu... zatial
Odpovedať
wera, aj my sme sa nakoniec rozhodli pre Paliho Bigosa... aj ked mi este stale vrta v hlave ta cena... riadne prekrocime limit, ktory sme si urcili na foto... budeme sa musiet uskromnit na niecom inom.. :-S Bude vam Pali fotit celu svadbu vratane hostiny? luna, 0.50 Eur za cestu? No to sa mi teda zda prehnane... Inak rozmyslam, ze by som mala farebne topanky k svadobnym satam - vo farbe kytice, cize tmavo ruzove alebo cervene... niekde som tu videla aj foto, ale nepamatam sa, kto ho mal v albume, neviete kde tie fotky najdem?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, ja mám naplánovanú svadbu na 7.5.2011. Zatiaľ máme zajednanú sálu a dychovku. Už by som si chcela ísť pozrieť aj nejaké šaty, ale všetci mi hovoria že je to ešte skoro. Tak ja neviem. Vy ste si už boli nejaké pozerať, prípadne zajednať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luna303, ja si myslím že 400,--Eur len za umelecké foto je naozaj dosť! Určite sú aj iní, ktorí urobia rovnako pekné foto a za menej. Inak súhlasím s beronsche, cestovné je naozaj prehnané
Odpovedať
livuska vitaj, ja sa chystam pozerat a ak sa podari, tak aj kupit saticky zaciatkom augusta. No a co, ze je to skoro, ved saty sa nepokazia.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, moc sa tu už neukazujem, lebo keď nie som v robote tak spím. Mám vysokú teplotu, ale k lekárovi si nemôžem dovoliť. :-S V robote ma tiež neuvoľnia a kancli máme vyše 30 stupňov. Klienti sa už sťažovali tak aspoň dnes nám zabezpečili minerálky a skrátili pracovný čas. Veru, tiež si myslím, že 400 + 0,50/km je dosť. Keď budem mať najbližšie dovolenku tak sa pôjdem informovať tu v našom meste u jedného fotografa, aj my ho odporučili. Mal by pýtať údajne len polovicu no uvidíme akú bude mať ponuku a iné albumy. Čo sa týka šiat, tiež by som ich išla skúšať hneď :-) , ale musím trochu zhodiť kilá a až potom môžem skúšať. Ale už som na dobrej ceste, v tomto teple sa kŕmim len šalátmi a keďže sa v robote nedá vydržať tak sa striedame a chodíme na častejšie prestávky von, tak mám aj viac pohybu a nesedím len na zadku.
Odpovedať
Ahojte babky ;-) Nepatrím síce medzi vás, mesiac som za vami (jún 2011), ale chcem sa opýtať,... tie žienky, ktoré máte fotografa Bigoša...viete mi povedať akú sumu si žiada? ďakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - tak potom gratulujem k super výberu :-) Pali fotí fakt super :-) Hej bude nám fotiť celú svadbu, od skorého rána až do noci, aj vy ho máte na celý deň?
Odpovedať
wera, ano na cely den. Akurat dnes som mu volala... :-D Ufff ale dnes volala drahemu jeho mama, ze nech urcite zmenime datum, alebo majova svadba = nestastie.. ze vraj ak mal niekto svadbu v ich rodine v maji, tak sa potom v nasledujucom roku nieco zle stalo... a dala mu "az" 1 konkretny priklad + spomenula tu nestastnu poveru o majovych svadbach..... ach jo... :-p tak som slubila, ze zistim, ci sa neda svadba posunut, ale robit to nemienim, datum zostava a hotovo.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda tieto povery, ja toto nepochopím ako tomu môže niekto veriť... My sme sa v máji dali do kopy, tak máj nemôže byť nešťastným mesiacom :-)
Odpovedať
:-) my sme sa v maji zasnubili, takze aj pre nas je maj stastnym mesiacom....
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Tak potom nie je o čom beronsche, je to váš mesiac :-) Ale aj tak, tieto povery a reči ma dokážu tak rozčúliť - v máji nešťastné manželstvo (keď to nemá dopadnúť dobre, tak je jedno či je máj, alebo január), keď sa berú mladí, že to nemá dlhú výdrž (akoby sa starí rozviesť nemohli...)... ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ahojte májovky...chcela som sa s vami poradiť..Tak sme s drahým rozmýšlali, že by sme si objednali na svadbu koč s koňmi (kedže všetko bude v jednej dedine).. Neviete koľko taký prenájom stojí??? Je to podľa vás dobrý nápad??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Petulka :-) fííha, tak to budete mať romantiku :-) Nemám potuchy čo to môže stáť, ale myslím že pokiaľ ten koč chcete, tak je lepšia otázka, či v danej dedine/blízkej oblasti také niečo niekto má..
Odpovedať
Profilova fotka
No romantika by to bola..Len si neviem predstaviť, že by náhodou pršalo :-) Už sme si začali zisťovať od známych,, koníky sme už objavili a koč zatiaľ nevieme :-| jedna známa by nám to mala zistiť :-) uvidíme, ale každopádne si za tým pôjdem :-) už si rozmýšlala na farebnou kombináciou výzdoby???
Odpovedať
Profilova fotka
petulka - nooo, tak vytiahnete dáždniky a poveziete sa :-) Je to taká romantika, doviezť sa na koči, keď ho budete mať, tak môžete aj nejaké krásne fotky z toho mať :-) Výzdoba.. no asi bude biela s jemnými ružovými detailami.. Ale sálu máme béžovo hnedú, tak neviem ako to tam bude dokopy vyzerať.. :-| A čo ty? - aká farba na výzdobu sa ti páči?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Hej hej aj kôli tým fotkám sme sa tak rozhodli, budeme to mať dva v jednom :-) len neviem.. všetci ostatní pôjdu asi pešo.. neviem či to nebude divné :-) ja som rozmýšľala na bledunko fialovou výzdobou v kombinácii s bielou, alebo tyrkysovo smotanovou, alebo cyklaménovou..Tú sálu čo máme som videla vyzdobenú aj v zelenom, ale to nebolo pekné.. Je to tam novučičké, dobre presvetlené..uvidím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale čo by to bolo divné, keď sa vám to tak páči, tak prečo nie :-) Mne by sa tiež veľmi páčila tá cyklaménová, ale chcela som to tak do jemna ladiť, teda preto taká bledučká.. A tá sála, to je reštaurácia, či čisto len sála na spol.udalosti? A koľko budete mať hostí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to kultúrny dom u nás na dedine, kompletne zrekonštruovaná, predtým to tam bolo také typicky komunistické :-) KeĎ sme si určili termín svadby, tak sme rátali tak 50 ľudí, ale nazbieralo sa to na 70 :-) Vy máte akú sálu????
Odpovedať
Profilova fotka
My mame restauraciu, je tiez novucka, velmi elegantna.. A ked budete v takejto sale, ako budete zabezpecovat jedlo? -catering? My mame 38 ludi plus 10 ludi ktorych sice musime usadit a pohostit, albe budu tam pracovne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?