Svadba - Máj 2011

27. máj 201314760
  • ups preklap, svadba bude 28.5 - samozrejme......

• chcela som napisat "preklep" - neviem co mi dnes je... to asi bude tou rozdelovacou dietou, co som zacala.. a dnes mam ovocny den a na obed plnene jabka.... a strasnu chut na obycajny chlebik.... nuz co uz, ked chcem aby mi brucho splaslo ( 😃 ) kym pojdem svad. saty skusat... 😵 😵

• beronshce: medzi ktorymi sa rozhodujes, si z vychodu, tak mozno budem vediet o koho ide 🙂 ... tu dietu som drzala aj ja, ale bolo mi tak strasne zle, ze som to po 2 tyzdnoch vzdala...ale drzim palce, poznambabu co vydrzala a 17 kil islo dole.... ale ja som sa citila velmi slaba, bolo mi, bola som podrazdena a smutna... tak som radsej priestorovo vyraznejsia, no vesela 😃
    kurtica: svadobne hry? ake napr. o takom dacom som nepocula...

• Sponzor fóra
  • beronsche - teším sa s tebou, že to tak vyšlo a nebudeš musieť meniť kvôli práci termín 🙂

• wera, vdaka.. 😉

tinulkab - ja uz som ju raz drzala, aj ked nie celu, asi iba mesiac a schudla som 5 kg. Ja som sa zase citila lepsie, taka plna energie - ale to mozno preto, ze som bola coraz lahsia a tak sa mi lepsie hybalo.. 😃 😃 Ale nikdy som tu dietu nedodrziavala presne 😛 skor som sa nou riadila... 😎 och len keby som si nemusela den vopred jedlo pripravovat....
    A fotograf, no neviem ci to tak verejne mozem, skusim 😉 rozhodovali sme sa medzi Petom Hederom z popradu a Palom Bigosom, ktory je vraj kdesi od SNV ale zije v Brne.
    Ani ja neviem, co su svadobne hry... 🤔

• beronsche - my máme vybraného Paliho Bigoša, je skvelý 🙂

• beronsche.. juj, dakujem 🙂 a inak tesim sa s tebou, ze to tak pekne vyslo 😉 och, na tu dovolenku sa vlastne uz aj zacinam tesit, ved co ak bude tam bordel, a nekvalitne ubytko a tak.. radsej tam ist s horsimi ocakavaniami a mozno sa prekvapit.. skratka, uzijeme si super babsku jazdu 😃 ale dnes som bola s bratom v Tatrach.. vlakom tam a spat, a necudujem sa kurtici, ze si vie predstavit dovolenku aj tu.. naaaaaaaadhera.. 🙂
    ozaj.. to co za dietu drize ci co? este som o takej jablkovej ci akej nepocula 😃 ale obdivujem vas, ze uz zacinate teraz.. ja som zvedava, kedy sa spamatam a zacnem aj ja na sebe trocha zlepsovat..
    este tinulkab.. vdaka za kontakt.. uz som aj napisala, ci aspon maju vtedy volne, ale este sa neozvali.. tak uvidime.

• Ahojte baby, tento týždeň sa ledva dostanem k PC, veľa roboty. Včera som už ochorela z toho tepla, tak som len spala doma. V kancli máme 36 stupňov a samozrejme, že šéfstvo to ani náhodou nezaujíma.
    O diéte mi ani nespomínajte, neviem sa k nej prinútiť a to potrebujem zhodiť 10 kíl, presne toľko som za posledný rok pribrala kvôli sedavej robote. V jedle sa obmedzovať neviem pretože vždy jem málo, mini porcie a hlavný chod ani nemávam. Len jogurty a celozrnné pečivo, v nedeľu sa zmôžem ešte na vývar s vareným mäsom. Jednoducho sedavá robota a rastie mi zadok z ničoho 😞 😞

Kočky potrebujem radu, vyhliadla som si jedného fotografa, má ho v svad. albume Lucia a Roman, je z Trnavy.
    Robí nádherné zábery, ale pýta len za umelecké fotenie v exteriéry 400 € + 0,50€ km cesta. Zdá sa mi to veľa.
    Vy májové nevestičky koľko ste ochotné dať za fotografa?

• Ahojte kocky, ako vidim, tak riesite vsetko mozne 🙂 ja zatial stale len miesto sobasa a svadobne hostiny, v Auguste idem spat na Slovensko, tak dufam, ze nieco najdeme...takze vlastne ani termin este nemame isty.. co sa fotografa tyka, podla mna su pekne fotky dolezite - ostanu nam na cely zivot a tiez nasim detom tak si myslim, ze zaplatit si kvalitneho fotografa sa oplati.. ja som zatial zistila ceny okolo Euro 500.00 za kompletny servis pred obradom, obrad, fotky manzelov,hostina a skupinove fotky s hostami a aj ked je to dost vela, myslim, ze nad tym teraz povzdychnem a zvysok zivota sa budem usmievat nad fotkami.. 😃
    Ja sa tiez uz dlhsie snazim zacat s dietou ale nejako pomaly mi to ide.. tak dufam, ze teda do Oktobra sa nieco podari, aby som potom mohla zacat skusat saty

Pekny den vam vsetkym.

• ahoj chechnyan, tých 500 € za komplet zábery by som dala aj ja, ale tento čo som ho vyhliadla pýta 400€ len za umelecké fotky. Za komplet obrad, hostina, hostia to už pýta vyše 800€. Budem sa musieť asi ohliadnuť inde. Za kvalitou ale aj za dobrou cenou.
    Ale už v niečom som postúpila aj ja. Miestnosť máme dohodnutú, a miesto na fotenie tiež 🙂

• ahojte
    my uz mame zajednaneho predbezne aj fotografa, aj kameramana, len sa s nimi este musime stretnut a potvrdit to. zarezervovanu mame aj salu, ale zalohu zatial od nas nechceli, vraj je na to este cas (ze do maja sa mozme este aj rozist 😛 ), tak dufam, ze niekedy potom uz nebude neskoro. 😒
    inak ma poraza zo seba, lebo vzdy som bola rozhodnuta pre bielo-zelenu svadbu, ale ako pozeram albumy, tak som hotova. a druha vec su kvety, vzdy som tvrdila, ze nikdy nechcem ruze a teraz ked si pozeram fotky, tak sa nestacim cudovat, ake nadherne kytice su z nich! jaaaaj, asi najvacsia chyba je, ze to planujem skoro rok dopredu! 😃 keby mam na to 2-3 mesiace, tak nevymyslam a neobkukavam vsetko 😛 aspon o satach uz mam ako-tak predstavu... zatial

• wera, aj my sme sa nakoniec rozhodli pre Paliho Bigosa... aj ked mi este stale vrta v hlave ta cena... riadne prekrocime limit, ktory sme si urcili na foto... budeme sa musiet uskromnit na niecom inom.. 😒 Bude vam Pali fotit celu svadbu vratane hostiny?

luna, 0.50 Eur za cestu? No to sa mi teda zda prehnane...

Inak rozmyslam, ze by som mala farebne topanky k svadobnym satam - vo farbe kytice, cize tmavo ruzove alebo cervene... niekde som tu videla aj foto, ale nepamatam sa, kto ho mal v albume, neviete kde tie fotky najdem?

• ahojte,
    ja mám naplánovanú svadbu na 7.5.2011. Zatiaľ máme zajednanú sálu a dychovku. Už by som si chcela ísť pozrieť aj nejaké šaty, ale všetci mi hovoria že je to ešte skoro. Tak ja neviem. Vy ste si už boli nejaké pozerať, prípadne zajednať?

• ahoj luna303,
    ja si myslím že 400,--Eur len za umelecké foto je naozaj dosť! Určite sú aj iní, ktorí urobia rovnako pekné foto a za menej. Inak súhlasím s beronsche, cestovné je naozaj prehnané

• livuska vitaj,
    ja sa chystam pozerat a ak sa podari, tak aj kupit saticky zaciatkom augusta. No a co, ze je to skoro, ved saty sa nepokazia.. 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte kočky, moc sa tu už neukazujem, lebo keď nie som v robote tak spím. Mám vysokú teplotu, ale k lekárovi si nemôžem dovoliť. 😒 V robote ma tiež neuvoľnia a kancli máme vyše 30 stupňov. Klienti sa už sťažovali tak aspoň dnes nám zabezpečili minerálky a skrátili pracovný čas.

Veru, tiež si myslím, že 400 + 0,50/km je dosť. Keď budem mať najbližšie dovolenku tak sa pôjdem informovať tu v našom meste u jedného fotografa, aj my ho odporučili. Mal by pýtať údajne len polovicu no uvidíme akú bude mať ponuku a iné albumy.

Čo sa týka šiat, tiež by som ich išla skúšať hneď 🙂 , ale musím trochu zhodiť kilá a až potom môžem skúšať. Ale už som na dobrej ceste, v tomto teple sa kŕmim len šalátmi a keďže sa v robote nedá vydržať tak sa striedame a chodíme na častejšie prestávky von, tak mám aj viac pohybu a nesedím len na zadku.

• Ahojte babky 😉 Nepatrím síce medzi vás, mesiac som za vami (jún 2011), ale chcem sa opýtať,... tie žienky, ktoré máte fotografa Bigoša...viete mi povedať akú sumu si žiada? ďakujeeeem 🙂

• beronsche - tak potom gratulujem k super výberu 🙂 Pali fotí fakt super 🙂 Hej bude nám fotiť celú svadbu, od skorého rána až do noci, aj vy ho máte na celý deň?

• wera, ano na cely den. Akurat dnes som mu volala... 😃

Ufff ale dnes volala drahemu jeho mama, ze nech urcite zmenime datum, alebo majova svadba = nestastie.. ze vraj ak mal niekto svadbu v ich rodine v maji, tak sa potom v nasledujucom roku nieco zle stalo... a dala mu "az" 1 konkretny priklad + spomenula tu nestastnu poveru o majovych svadbach..... ach jo... 😛 tak som slubila, ze zistim, ci sa neda svadba posunut, ale robit to nemienim, datum zostava a hotovo.... 😎

• jejda tieto povery, ja toto nepochopím ako tomu môže niekto veriť... My sme sa v máji dali do kopy, tak máj nemôže byť nešťastným mesiacom 🙂

• 🙂 my sme sa v maji zasnubili, takze aj pre nas je maj stastnym mesiacom....

• 🙂 Tak potom nie je o čom beronsche, je to váš mesiac 🙂 Ale aj tak, tieto povery a reči ma dokážu tak rozčúliť - v máji nešťastné manželstvo (keď to nemá dopadnúť dobre, tak je jedno či je máj, alebo január), keď sa berú mladí, že to nemá dlhú výdrž (akoby sa starí rozviesť nemohli...)... 😠 😃

• 🙂 Ahojte májovky...chcela som sa s vami poradiť..Tak sme s drahým rozmýšlali, že by sme si objednali na svadbu koč s koňmi (kedže všetko bude v jednej dedine).. Neviete koľko taký prenájom stojí??? Je to podľa vás dobrý nápad??

• ahoj Petulka 🙂 fííha, tak to budete mať romantiku 🙂 Nemám potuchy čo to môže stáť, ale myslím že pokiaľ ten koč chcete, tak je lepšia otázka, či v danej dedine/blízkej oblasti také niečo niekto má..

• No romantika by to bola..Len si neviem predstaviť, že by náhodou pršalo 🙂 Už sme si začali zisťovať od známych,, koníky sme už objavili a koč zatiaľ nevieme 😐 jedna známa by nám to mala zistiť 🙂 uvidíme, ale každopádne si za tým pôjdem 🙂 už si rozmýšlala na farebnou kombináciou výzdoby???

• petulka - nooo, tak vytiahnete dáždniky a poveziete sa 🙂 Je to taká romantika, doviezť sa na koči, keď ho budete mať, tak môžete aj nejaké krásne fotky z toho mať 🙂
    Výzdoba.. no asi bude biela s jemnými ružovými detailami.. Ale sálu máme béžovo hnedú, tak neviem ako to tam bude dokopy vyzerať.. 😐 A čo ty? - aká farba na výzdobu sa ti páči?

• 🙂 Hej hej aj kôli tým fotkám sme sa tak rozhodli, budeme to mať dva v jednom 🙂 len neviem.. všetci ostatní pôjdu asi pešo.. neviem či to nebude divné 🙂 ja som rozmýšľala na bledunko fialovou výzdobou v kombinácii s bielou, alebo tyrkysovo smotanovou, alebo cyklaménovou..Tú sálu čo máme som videla vyzdobenú aj v zelenom, ale to nebolo pekné.. Je to tam novučičké, dobre presvetlené..uvidím 🙂

• ale čo by to bolo divné, keď sa vám to tak páči, tak prečo nie 🙂 Mne by sa tiež veľmi páčila tá cyklaménová, ale chcela som to tak do jemna ladiť, teda preto taká bledučká.. A tá sála, to je reštaurácia, či čisto len sála na spol.udalosti? A koľko budete mať hostí? 🙂

• Je to kultúrny dom u nás na dedine, kompletne zrekonštruovaná, predtým to tam bolo také typicky komunistické 🙂 KeĎ sme si určili termín svadby, tak sme rátali tak 50 ľudí, ale nazbieralo sa to na 70 🙂 Vy máte akú sálu????

• My mame restauraciu, je tiez novucka, velmi elegantna.. A ked budete v takejto sale, ako budete zabezpecovat jedlo? -catering? My mame 38 ludi plus 10 ludi ktorych sice musime usadit a pohostit, albe budu tam pracovne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov