Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Luna - tak to si sikulka :) a kedy mate termin? My sme tiez chceli Zitnanskych, ale nas termin mali obsadeny a neboli sme ochotni kvoli tomu menit termin nasej svadby :-) a odkial mate srdcovy stolik? My sme si ho tiez uz objednali a velmi sa mu tesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera asi si už zabudla, nevadí, ten stolík som ti poradila ja, aj sa ti ho podarilo zaobjednať na termín u pani Korosovej :-D Neva, je nás tu veľa a nedá sa všetko sledovať a pamätať ;-) ;-) Tak od nej ho mám aj ja, tiež návleky a slavobránu. Termín máme 21.máj 2011. Zitnanský sú veru vyťažený párik :-) , aj náš termín mali obsadený, ale nakoľko chceme od Katky len portréty bez obradu a hostiny, tak sme sa doholi, že fotenie si dáme vo štvrtok 19.05. Inak to bola aj podmienka môjho drahého, nechcel sa fotiť v deň svadby, vraj sa nemieni stresovať a nikam ponáhľať. Takto vo štvrtok bude na fotenie kopa času a Katke to tiež viac vyhovuje. S účesom a make-upom a šatami nebudem mať problém ani vo štvrtok. Takže takto sme to poriešili :-)
Odpovedať
uff, jemine, polhodinu mi trvalo najst svoj posledny prispevok aby som vedela odkial mam zacat citat :-D Ja teraz nic neriesim...ale pride august a dovolenka a po nej uz musim draheho dokopat do kostola pokecat s panom fararom a zjednat s vyhliadnutym DJom ze si ho pojdeme pozriet v akcii na nejaku party. No a este seba sa snazim dokopat k diete, lebo tiez ako tu niekto spominal, uz priberam aj z nicoho, lebo mam sedave zamestnanie a pohybu malicko a malokedy. Musim dajak prepnut v hlave a zacat na sebe makat, lebo mi treba aspon 18 kil dat dole aby som sa citila zasa normalne (nie chuda, len normalna, vaha ktoru som mala pred 6 rokmi...v takej vahe ma drahy spoznal). No hovori sa ze zdrave chudnutie je tak 2 kila za mesiac a kedze mam este 10 mesiacov, tak je to tak akurat...len sa uz musim k tomu dokopat :)) Ja som totiz strasne leniva :-S Najhorsie to ale bude so satami, zatial neriesim, lebo chcem vyhnat tuk z tela...ale kedy uz bude cas??? neviem. A s tym mojim planom chudnutia asi len tesne pred svadbou a to uz bude prudko neskoro :( kedze si ich chcem dat sit. Teraz som v takom obdobi, ze chvilu mam pocit, ze je este kopa casuuuu...a zachvilu si uvedomim, ze koniec jula...august dovolenkujeme tak to zbehne rychlo...to uz bude jesen...zachvilu vianoce...a ja este nic nemaaaam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kurtica, tak to sme na tom narovnako, sedavá robota, málo pohybu a zväčšujúce zadky. Aj mňa drahý spoznal keď som mala o 10 kíl menej :-S . Teraz som schudla 3, ale to bolo kvôli chorobe, takže rátam s tým že sa vrátim späť do práce a je to naspäť. Akurát sa obávam zimy, tam ja ťažko odolávam majonézovému šalátiku a koláčikom :-( Voľačo bude baby.
Odpovedať
veru, aj ja som mala o 10 kil menej ... stare zlate casy ... ale aj drahy mal o dost kil menej, takze tomto sme na rovnako....ale mrzi ma to a chudnut sa nedari....nikdy som nebola stihla a vahu na ktorej som terazsom mala aj pred niekolkymi rokmi, potom som delenou stravou schudla za 3 mesiace 10 kil....ale bolo mi velmi zle a skoro som odpadavala....odvtedy moja pevna vola znacne ochabla.... a tej zimy sa tiez obavam, ze to s vahou pojde zas hore....
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja som pribrala 10 kg odkedy som s mojim drahým - je to nejaké zakliate? :-D
Odpovedať
no vyzerá to tak :-D na druhej strane je to signál, že je nám pri nich dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nepoznáte náhodou nejakého kameramana, ktorý by nebol drahý... to jest max. 300-350 eur v trnave a okolí? Moc by mi to pomohlo, fotografa a DJ uz mame ale kameraman... co som si pozerala portfolio z tvorby par kameramanov tak ma nic neoslovilo... dakujeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak aj ja sa pridavam k majovym nevestam, pomaly sme sa zacali pozera po nejakych priestoroch na svadbu a myslela som si ze mame este kopu casu na organizovanie, ale ked tak citam co uz mate vsetko vybavene tak ma zacina chytat panika :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak od včera máme zarezervovaného fotografa, Tomáša Köppla z AT studia :-) a keďže chceme len pózovačky a ja chcem mať svoje vlastné šaty tak sme sa dohodli že to cvakneme deň-dva pred, podľa počasia :-) Som veľmi rada že ho máme už vybaveného, miestnosť sa pri malej svadbe vždy dá ľahšie zohnať (keby náhodou padla Epona) a ostatné veci by tiež nemali byť problém :-)
Odpovedať
pakopavuk1 vitaj ;-) a nic sa neboj, ako sme uz pisali, ked sa rzpozeras po nete a vyberies si, tak to mas vsetko vybavene za 1 den ... tak drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Inak ma napadlo, už máte premyslené akú by ste chceli kyticu? Ktoré kvety sú vlastne sezónne? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kessinka - kyticu mám cca vybranú - viem že ju chcem z ruží, má byť ladená do ružova a ešte s nejakými drobnými kvietkami, ale neviem presne akými :-) ty už máš vybranú? A nevesticky, budete ladiť kyticu s kvetmi výzdoby? Ja chcem kyticu z ruží, ale výzdobu z hortenzíí - nebude sa to biť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa páčia slnečnice a gerbery, ale teda slnečnice neprichádzajú v našom termíne veľmi do úvahy...takže zatiaľ to vyzerá na gerbery, uvidíme ešte :-) čo sa týka kvetinovej výzdoby tak by som chcela tiež gerbery, uvidím ešte, lebo sme sa zabudli spýtať ako bude vyzdobená miestnosť, a či vôbec... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz ja mam predbezne vybratu z bordovych kal. Inak boli ste uz pozerat obrucky? My sme boli dnes a boli sme trosku soknuty z cien, za par si pytali okolo 1400 euro ak boli so zirkonmi a okolo 1800 ak boli brilianty. Zda sa mi to hrozne vela.
Odpovedať
Profilova fotka
fííííha pakopavuk a to kde ste boli? Tak to sú teda riadne ceny.. My máme rozpočet na obrúčky cca 500 eur, chceme jednoduché, zaoblené z bieleho zlata s nejakým jednoduchým vzorom.. Obrúčky začneme riešiť tak v decembri, januári.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boli sme asi v 15 zlatnictvach v BA, tie najlacnejsie modely bez kamienka stali aspo 800 euro, ale take trosku krajsie a hrubsie stali cca 1500, zda sa mi to poriadne prehnane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ufff, takže viem že do BA chodiť nemusíme :-)) a kedy máte termín? A kde máte svadbu? Ozaj, vitaj medzi nami :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uff, hrozné ceny ]-( celkovo keď človek počíta čo ho tá zábavka na jeden deň bude stáť, no radšej ani nepočítať 8-( my si asi dáme urobiť na zákazku, z bieleho zlata, ja by som chcela tenšiu, hrubšia sa mojím prstom nehodí, naopak priateľ chce hrubšiu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wega.g, termin by sme chceli 28.05, miesto este nemame presne urcene, prave sa rozhliadame po nejakych miestnostiach, ale zatial nas nic extra neoslovilo, takze uvidime co si nakoniec vyberieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g, ja síce ešte kyticu ani výzdobu kvetov nemám vybranú, ale asi to nejako extra ladiť ani nebudem :-) Inak tie ceny za obrúčky sú dosť prehnané. My si budeme dávať robiť asi v Očkove, tam majú vraj dobré ceny. V septembri by sme si už chceli ísť aj nejaké objednať. Chcela by som kombináciu bieleho a žltého zlata s kamienikom
Odpovedať
Profilova fotka
livuska95, Aj my by sme chceli kombinovane obrucky z bieleho a zlteho zlata. Mas kontakt na to zlatnictvo v ockove?
Odpovedať
no co sa obruciek tyka, tak to este netusime...Drahy sa do toho nehrnie, dajak je mu vsetko jedno...ale aj mne sa paci kombinacia bielo-zlta... no uvidime....co sa kvetov tyka, strasne som tuzila po bielych orchideach, ale musela som sa ich vzdat kvoli predpokladanej vysokej cene (ae to nemam overene, netusim co to stoji...), tak som to zmenila na biele tulipany s niecim zelenym medzi nimi....ale to tiez nemam predstavu o cene a dostupnosti tychto kvetov...neviete niektora?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridam sa k vam - kvoli obsadenej sale, sme museli zmenit termin, takze z aprilovej sa stala majova 8-)
Odpovedať
liviapeto vitaj a hned pis co uz mas a co by si chcela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, v podstate zatial mam len tu salu :-N . a korunku do vlasov ]-( , hladam fotografa, ale nejako ma zatial nic neuputalo, jeden sa mi pacil, le som zabudla jeho meno a teraz sa nemozem dopatrat kto to bol
Odpovedať
no mozno ti tu niektora baba pomoze spomenut si :-) aj ja som uz takto kopec veci pozabudala a tak si uz radsej vsetky adresy stranok ukladam do 1 dokumentu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som si tu pozrela sv. fotky mojej byvalej spoluziacky a celkom sa mi rataju, tak to mozno vyskusam.. ja mam taky maly zositok, tam si to pisem :-) ty uz mas vsetko?
Odpovedať
no mame kostol, salu, hudbu, video a foto ... inak nic, teraz to uz dlhu dobu stoji a nic sa nedeje... tak aspon na nete ocumujem vyzdobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkaab... mam pre teba tip ;) moja sestra mala teraz z bielych tulipanov, aj zelene orchidey v tom mala, aj yoko ono, biele frezie, nadherna kyticka.. posli mail, ti poslem jej fotku :) a stala ju 50 eur uz aj s pierkom, ale dali jej za 25 eur, kedze boli prvi v tomto roku :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?