Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
wera: fotili ma do mobilu, ale fotky este doma nemám... potom na poziadanie poslem na mail, nechcem to davat tu ... pre istotu, aby ma niekto znamy nevidel ... a hlavne Mato :-)
Odpovedať
tinulka tak si si tam nasla saty? Super!! :-) Tesim sa s tebou.... Aj ja by som saticky rada videla... potom mozno aj ja pojdem na Ukrajinu pozriet... ;-)
Odpovedať
:-) dakujem dievcata ;-) najprv sa k fotkam musim dostat, sama ich nemam a neviem kedy sa mi to podari ... mozno az o tie 2 tyzdne, ked si ich uz nafotim sama doma...
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka a budeš ich doma mať? :-) ja by som sa bála že mi ich drahý uvidí... a ešte aj to, že by som mala každý deň chuť sa v nich promenádovať :-D
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa medzi májové nevesty ;-) Fúha, keď tak čítam, čo všetko máte, my nemáme ešte nič :-N Riešime akurát tak hotel a to je zatiaľ všetko, stále si myslím, že mám čas, ale vy už niektoré máte aj šaty, tak si asi budem musieť pohnúť :-) Má tu niekto termín 21. máj?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maybee, vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maybee, vitaj, a šatami sa zatiaľ netráp, ja chcem mať vlastné ušité na mieru, svadbu mám o dva týždne skôr a ešte som teda ani prstom nepohla...aj keď už by som pomaly mala začať, minimálne cvičiť 8-) ale teda niekde som našla že cca tie dva mesiace si na to treba vyhradiť, takže keď si dám tri a dám ich šiť začiatkom januára tak by to malo byť v pohodičke...ak teda niektorá má nejakú inú info, sem s ňou :-) inak tiež neviem kde šaty chcem skladovať, máme mini-garsónku s jednou skriňou ktorá už teraz preteká oblečením...a rodičov mám ďaleko, a tiež teda nemajú nadbytočné skladovacie priestory :-(
Odpovedať
Ahoj všichni taky plánuju svatbu na květen ale zařízené teda zatím nic :) už tady z toho mám deprese jak už všichni mají termíny, šaty, fotografy, prstýnky a já nic :( - ale už se na to všechno teda chystám :) stejně je to pěkné zařizovat svatbu :)
Odpovedať
vítam nové dievčatá ;-) nič sa nebojte, keď sa do príprav pustíte, už to pôjde rýchlo, najhoršie je začať ;-) wera: šatky dám k známym, majú byt, ktorý vyžívajú iba občas a v skriniach majú miesto ... ;-) tak budú predomnou uchránené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, tinulkab.. tesim sa, ze pozhanane, ja som si tie svoje nakoniec aj na vase rady predsa len este nerezervovala (a radsej som ich aj vyhodila rpec z albumu :-D) kessinka, podobny problem mi uz tiez napadol.. teda co s uloznym priestorom.. no ani nie kvoli satam, ako kvoli veciam co bude treba(vyzdoba, krizik, vazy - este od sestry vyuzijeme, topanky, bizu, poharťe) a co najhorsie, babka mi uz kupila nejake veci do vybavy (+ nuti ma cim skor na hrdnce a tak) - ja netusim kde to v byte natrepem (a do nasho buduceho byvania nechcem davat, lebo sa to tam cele bude prerabat, zbytocne by sme s tym horedole chodili).. idemtidem- vitaj a neboj sa :-) vsetko sa da aj za 3 tyzdne ;-) my mame len salu a hudbu (dokelu, a kameramana a fotografa taham uz asi 3. mesiac.. stale som nevybavila) aj zasnubenie :-D ozaj, vydavas sa k kvetnu aneb v cervnu? lebo to mas oznacene aj aj :-)
Odpovedať
Ahojte, tak už sme spravili dalsi krocik:) kamoska mi dala kontakt na zlatnictvo, vytlacila som obrázok obruciek, ktoré sa nám pacili (jedny z mala, kazdému z nas sa páci nieco iné:), prisli sme tam a povedali nám, že to nevedia spravit, tak sme si vybrali z ich ponuky. Viac menej som ich definitivne odsuhlasila ja, pretoze nosit ju budem len ja, druha bude starostlivo ulozena v sufliku po zbytok existencie:) tak jupíííí, máme objednané obrúčky:) maybee: aj my máme 21.5.2011. a inak, aj my sme v žiline:) Tak vydarené prípravy všetkým prajem:)
Odpovedať
Ahoj Májovky , tak jsem konečně dorazila do Čech a můžu začít plánovat reálně ne jen nad papírem, tužkou a notebookem :-D ,jediné co mám je fotografka, zamluvena zatím nezaplacena a hudba, byla jsem zkoušet šaty zatím jen v jednom salonu, jedny jsem jsi hned vytipovala moc se mi líbily, nemáme zatím prstýnky a máme s nimi celkem trable mě se nějak žádné nelíbily, ale možná jsem neměla jen dobrý den, máme představu o kostele o hostině o šatech, výzdobě,barvě svatby, chystáme se na pánské obleky je třeba abychom se pohli neb na konci měsíce zase odjíždíme mimo ČR, jo ještě nás čeká oficiální požádání rodičů tak uvidíme jak to všechno dopadne.....tak holky držím palce při vyřizování takových příjemných věcí.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojteeee, aj my budeme majový :o))) 7.5.2010 ;-) Poraďte mi, kde môžem kúpiť pierka, nejake drobnosti na stôl? srdiecka, gulicky, .... díky díky
Odpovedať
to kacenka1166 co jsem koukala většinou to najdeš všechno na netu je toho spousty záleží co konkrétně či v jaké barvě, ale seženeš to myslím celkem snadno.
Odpovedať
Profilova fotka
Janella, v ktorom zlatníctve ste boli pozerať obrúčky...ja som pobehala snáď celú Žilinu, ale stále som nenašla také, čo by som si povedala waw, toto sú oni :-( viem, že je jedna pani v Trnovom, ktorá tam má zlatníctvo a tam aj robia obrúčky... a baby, uvažujem nad tým, že teraz sú v móde obrúčky gravírované, spolu s kamienkami... ale keď som videla, ako veľmi sa ošúchajú tie obrúčky za pár rokov, tak sa bojím, aby neboli škaredé.... preto som začala uvažovať aj nad možnosťou celkom hladkých - stará klasika.... čo si o tom myslíte? resp. aký typ obrúčok sa vám páči... mne osobne napríklad kamienky vadia... hlavne, že mám kamienok na snubnom či? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majuska, jedno plus k tvojmu rozhodnutiu: sestra mala okamienkovanu celu obrucku a nakoniec bola rada, ze ju museli vymenit za inu (reklamacia kvoli velkosti). Hned zmenila rozhodnutie - totiz zistili sme, ze ked mas kamienky okolo celeho obvodu, z vnutornej strany mas jamky a ked chces napis dovnutra, tak ti ho spravia len veeeeelmi malickym, ledva s lupou precitas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majuska7111 my tiež chceme klasika hladké, ale drahý tam chce niečo vyryté, nechce ich úplne "holé" :-) tak ja si do toho rytého dám asi nejaký kamienok, dva, ja som taká straka na kamienky a lesklé vecičky :-D ale podľa mňa sú tie klasické také najpraktickejšie a najodolnejšie na dlhé veky, ako si spomenula, veľmi sa ošúchavajú tie obrúčky, tak tiež to berieme tak, aby s nami vydržali starnúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka tak to je dobre, super si to vymyslela že ich pred sebou uchrániš :-D :-D :-D hehe, ja si viem predstaviť seba keby boli u nás - ešte aj riad by som v nich umývala koľko by som ich stále na sebe mala :-D
Odpovedať
ahojte dievcata ;-) tak sa tu cestne hlasim medzi vas :-) termin mame 21.5. takmer vsetko vybavene,uz len saticky,oblek a topanocky... a stale sa prebudzam z toho krasneho sna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky susichkeit, vitaj medzi nami :-) fíííha vy ste už takí šikovní? :-) máte už aj prstienky? my ešte vôbec, všetko budeme riešiť až po novom roku :-)
Odpovedať
ahoj wera ;-) no vidis prstienky :-p no mame predstavu a buduci mesiac si chceme dat urobit.si vyhliadneme na obrazku(alebo nakraslime) a dame urobit.ale inak by malo byt vsetko ok :-) a to uplne vsetko po novom roku?my by sme to asi nestihli,lebo sa nam tazko vsetko zhana,kedze sme v zahranici...a tu je to vsetko veeelmi drahe... :-| (najmä ci sa tyka sluzieb)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, pridavam sa k Vam:) termin mame 21.5...zatial mame miestnost, foto a hudbu...zvysok pomalicky (najma v praci:D) pozeram ..vacsinu veci, ktore sa daju, by som si chcela vyrobit sama (kedze ma strasne bavi babrat sa s tym:))..ked sa mi nieco paci, objednavam z netu, na SK sa mi zda vsetko predrazene- staci povedat slovicko svadba a uz je prirazka 50%:) a na prstene sa pojdeme asi pozriet na nejaku svadobnu vystavu buduci rok a objedname tam potom- malo by to stacit nie?
Odpovedať
Ahojte nevesty:) majuska7111 - aj my sme boli u pani v Trnovom. Velmi zlatá a milá osôbka. Ak chces, pošlem Ti číslo cez IP a vysvetlim, kde presne. Ja som presla celkom dost webstránok s obruckami a nasla som pekné. povkladala som si ich do samostatného priecinka a ked som si ich prezerala neskor, co sa mi nepacilo, vymazala som, a tak sa sa výber zuzil, no a este sa museli pacit priatelovi:) k tomu gravirovaniu som ja mala rady od znamej, ze pokial ide o matovanie diamantom, tak sa to nezosucha, a ak pieskom, tak to casom zlezie. Samozrejme, vzdy je moznost si to dat prematovat,ale...hm, kolko ludi, tolko chuti:) Pani zlatníčka nám ale fajn poradila, ukázala rozdiely, co je kvalitné matovanie, co zlezie, atd...zatial velka spokojnost:)
Odpovedať
Profilova fotka
janella mohla by som aj ja poprosiť kontakt do IP? :-) mooc ďakujem :-)
Odpovedať
My tiez budeme mat len hladke obrucky, drahy chcel matne, ale mne sa nepacia a tak som ho presvecila, ze sa to osucha, ale to sme sa bavili o pieskovani... Radsej mu ani nepoviem o diamantovom matovani... :-) ja chcem aj kamienky - mozno len jeden, mozno 3 v jednom rade, tak sikmo, este uvidim... Neviete, ako dlho to trva, kym sa obrucky spravia? Aspon zhruba... A co si budete davat gravirovat? Mena a datum svadby? Majovky co este nemate saty, kedy sa na to chystate? Ja az pred vianocami... :-)
Odpovedať
beronsche: zalezi od zlatnictva... v jednom nam povedali, ze davaju objednavku iba v urcitych terminoch, maju ich urcene... takze to moze byt aj mesiac - dva ... ale v dalsom povedali ze 2 - 3 tyzdne ... takze sa to neda tak vseobecne povedat ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky my sme si boli v sobotu objednat obrucky a mali by byt hotove tak o 2 tyzdene, ked budu hotove tak sem hodim foto. Vybrali sme zo zlteho zlata a bielym pasikom v strede a ma mojom budu 3 kamienky a draheho bude hladky. Nuz my sme si dali gravorovat: One love a nase mena, som zvedava ako to bude vyzerat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky...Tak se přidávám ke květnovým nevěstám..Měli jsme mít svatbu 13.8.2011, ale nakonec jsme ji posunuli na 7.5.2011 což je za chvilec...to je hrůza...A já nemám ještě vůbec, ale vůbec nic zařízeného... :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lucinečka - aj my máme 7.5.2011 - náádherný termín :-) neboj sa, všetko stihnete bez problémov, nie je to až tak blízko, hoci ten čas letí rýchlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g : jééé tak to je super...No my jsme to s přítelem přesunuli a přítel vybral 7.5.2011.. No mě přijde, že je to za chvilku :-) :-) nemám ještě nic zařízeného ani datum zamluvený na radnici, z toho jsem nejvíc nesvá ;-( ;-( a copak u Tebe?? jak probíhají přípravy??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?