Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
@majmik jeeeej super, takze aj v PO sa bude nieco diat ... :-D a satky ktore to budu definitivne? dost ste pokrocili s pripravami ... my ideme dnes na matriku a musime ist konecne aj na faru ... pripravu chceme robit na inej fare, ako na tej kde sa budeme brat ... nemali ste niektora s tym problem? zvyknu to schvalit?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab jj, ja sa tiez velmi tesim :-) aj ked troska nevyhoda v tom, ze napr. obrucky, saty, miesto a take veci, uz asi vsetky mat budeme :-D ale min. rok mali napr. velmi pekne veci do vlasov ;-) saty chcem tie s tymi vreckami :-) som sa do nich na prvy pohlad zamilovala, tak uz nebudem vymyslat :-) my na matriku ideme az vo februari, knaz nam povedal, ze uplne staci tie veci 3 mesiace pred. A na prve nauky ideme az zac. marca. Ja som sa pytala, ci musime ist k tomu cloveku, ktoreho ma dana farnost, lebo pozname aj z inej presovskej farnosti, tak ze sa da, ak su povereni farnostou aby to robili :-) v pohodke ;-)
Odpovedať
@majmik my ideme tento tyzden na faru ... tak uvidime ako dopadneme (stale to presuvame, vzdy nam nieco vojde do cesty ... navyse su tam v kancelarii iba od 15:30 do 17:00, co je akurat cas, ked su ludia este v praci, alebo z nej idu domov) ... a ten veltrh, uz ked nic, tak aspon popozerame ;-) ja teraz hladam bizuteriu a nerozhodna som tak, ze sa az na seba hnevam .... 8-( ostatne pripravy stoja ... uz ma to stve, musim nieco zacat robit ....
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab :-D nech ta to nestve.. ja som vedela, ze sa nemam pustat to svad. veci.. teraz mi stoji dizertacka :-| ono ked sa raz pustis, tak to uz chyti poriadne.. ked, tak este najnutnejsie vybavte a nechaj este tak ;-) a podarilo sa vam vybavit na fare? Boli sme uz pozriet aj obrucky, bud. tyzden davame vyrobit, uvidime aku cenu nam povedia v 2 vybranych zlatnictvach a podla toho sa rozhodneme kde :-) A uz maaaaaaaaaaaaaam satkyyyyyyy.. som z toho uplne na makko, zase som si ich dala na seba.. a nechcela vyzliect :-D len budem mat problem s ucesom a zavojom (lebo ten chcem). Dievcata, ak mozte, poradte ako k tym poslednym satam vlasy (ja mam celkom dlhe, kucerave, tmave) :-) Akurat ma nastvala cena. V novembri by som dala 430e. Teraz bola cenovka prepisana na 450 :-S asi kvoli dani, ale ta mohli zlavit.. no nic, aspon to mam :-) A ozaj, zatial uspesne som zacala od pondelka s vegetarianstvom aj s mojim milym, nastastie to on inicioval :-D ale len tak na 2, 3 mesiace. Musim nieco zhodit.. taaakze, stal sa zo mna kralik :-p
Odpovedať
@majmik ano, uz sme boli vcera ... ale nauku budeme robit inde ... len ma trosku postrasili s nacvikom obradu ... u nas je to v ramci nauk, ktore my vsak tam mat nebudeme ... asi sa budeme musiet dohodnut s fararom dodatocne ... a obrucky? medzi akymi sa rozhodujete? mate konkretne a porovnavate cenu? k satkam gratulujem ;-) a to vegetarianstvo obdivujem :-) ja som sa snazila chudnut, ale opat som zlyhala ... ako vzdy :-), ale povedala som is, ze ludia ma takuto poznaju uz roky, tak naco ich sokovat ... :-D a ked sa niekomu nebudem pacit, tak je to ich problem ... idem pozriet tvoje satky a porozmyslat o ucese ;-)
Odpovedať
@majmik ... pozerala som :-) mozno by sa hodil nejaky anticky drdol, alebo natocene vlasy upravene na jednu stanu (do boka) s takou jednoduchou celenkou (mozno len obycajny biely pruzok) .... posobia tak anticky ... tak nieco na styl antickej bohyne ;-) ale su krasne ... pre Afroditu
Odpovedať
Ahojte majove nevesticky, rada by som sa k vam pripojila a delila sa s vami s dojmami zo svadobnych priprav. Termin sme si dohodli v restauracii pred tyzdnom na 21.maj. predstavu o svadbe mame Uz dlhsiu dobu ujasnenu,takze zatial nestresujem. Svadbu chceme trosku netradicnu a to civilny obrad priamo v zahrade restauracie pod altankom. Kostol som vzdy preferovala, ale mojho nastavajuceho by som tam asi tazko dostala, takze toto je taky kompromis. Ocakavam,ze na svadobnom veltrhu zozeniem vela kontaktov a inspiracii. Inak uz som si stihla dohodnut stretnutia s Dj_on a fotografkou. Tak drzim vam palce nech to klapne na jednotku.
Odpovedať
@katkadr vitaj medzi nami ;-) drzim palce aby ste vsetko postihali a hlavne aby ste boli so vsetkym spokojni ;-) ten napad s altankom je super, uz len dufat aby pocasie vyslo (toho sa ja bojim najviac ...)
Odpovedať
Dakujem, toho pocasia sa aj Ja trosku obavam, ale pod altanok sa polovica hostile zmesti a ostatni budu popripade pozorovat z terasy, ktora je vzdialena cca 50m. Ale slniecko potesi viac.
Odpovedať
@katkadr Ahoj Katka, vitaj! fiha, tak vy este len zacinate... ;-) Aj mne sa paci ten napad mat obrad vonku... musi to byt krasne, ak je slnecno... My sme to prave tomu zavrhli, lebo som sa bala, ake bude pocasie... Ale drzim palce, aby vam vyslo.. ;-) @majmik suhlasim s Tinkou, k satam by ti pristal nejaky pekny hladky uzol, nie velmi prespekulovany uces... A aj mne tvoje satky pripominaju anticky styl! Su krasne! Spominam si, ako si bola smutna, ze na fotke si v nich nevyzerala tak dobre, ako si sa v nich citila... No, mam taky isty problem... 8-( Tiez to davam za vinu nekvalitnej fotke a tomu, ze fakt idiotsky stojim... :-D Co ta nakoniec presvedcilo si ich zajednat? juj, ale tym nechcem povedat, ze ti nepristali, mne si sa v nich pacila aj na tej mobilovej foto! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevestičky :) Tak dnes je môj druhý deň skúšania šiat, dúfam, že si konečne niečo vyberiem. I keď mamka revala pri každých ktoré som si obliekla :-D. A čo kytičky? Už ste si nejaké vysnívali? Pôvodne som chcela biele ruže, ale asi si zvolím nejakú fialovo-ružovú kombináciu ruží a frézie- nech je veselá a voňavá, no nie? Inak ako sa asi pohybujú ceny kytíc (+ pierko) už ste to zisťovali?
Odpovedať
@maryennn Ja budem mat kyticku velmi podobnu tej, co mam v albume a predbezna cena je 40 EUR - kytica + pierko.. :-) A uz mas nejake saty - favoritky zo skusania? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katkadr 21 maja bude na celom Slovensku krasne slnecno a prijemne teplo - tak okolo 25C a len velmi mierny vanok, na osviezenie!!! :-D som sa rozhodla... :-) (aj ked my mame svadbu vnutri..)
Odpovedať
@chechnyan - tak tak, s tym pockom aj ja suhlasim... :-D
Odpovedať
@maryennn dobra otazka,hlavne by aj mna zaujimala cena kytice s pierkom v Ba.
Odpovedať
Profilova fotka
@denissa83 jeeeej Deni my mame rovnaky termiiiin??? ja odpadnem:))
Odpovedať
@mmisenka - nooo teraz ci sa naaahodou neseknem: miska t.?...gymko? :-) ked hej, tak odpadnem tiez :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@denissa83 jj:)))
Odpovedať
@mmisenka - jeeeeeeminky parada :DDD No to sa mi teda paci!!! Budem na Teba na dialku mysliet 21.05. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab ked sa mi podari, do vecera nahodim sem obrazky aj obrucok :-) a s ucesom mozno mas pravdu :-) ale este uvidim, niektori mi vraveli ze rozpustene kucery, ale neviem si predstavit s vlasmi v tvari cely den, jedenie aj tanec :-) @beronsche dakujem :-) a presvedcilo ma asi to, ze to boli jedine saty, v ktorych som sa citila uzasne, krasne a.. proste jedine, pri ktorych si povies, toto su tie prave :-) a na foto radsej nemyslim, ved budeme inak vyzerat, aj saty budu skratene, vyzehlene, upravene.. ;-) @maryennn super vyber kyticky :-) u nas v PO sa take klasicke pohybuju okolo tych 50 eur aj s pierkom :-) ked uz vies, kde si cches dat, tak sa tam spytaj na cenu ;-) a dievcata, dufam, ze take pocasie bude na celymaj :-D a ze tohtorocny bude uplnym opakom toho posledneho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby Presovcanky a kde si davate robit kytice?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche No tak som bola skúšať a som na tom hrozne. Neviem sa rozhodnúť. Mám 4 favoritky a neviem teraz či je to moja nerozhodnosť alebo ani jedny z nich ešte nie sú tie pravé :-S Na kytičku som sa pýtala tiež a aj mne predbežnú cenu vypočítali na cca 40 € + pierko. Teta mi povedala, že stačí prísť 2 týždne pred svadbou aj s obrázkom a že sa dohodneme. Ale opýtam sa aj inde, aby som osondovala rozdiely v cenách :-D Ináč, nevestičky, musím povedať, že baby v salóne boli hrozne zlaté, čo som bola milo prekvapená, keď som tu čítala aj negatívne ohlasy na prístup niektorých tiet v salónoch. Tie čo som bola ja, boli ústretové, milé, usmievavé a dokonca ostali so mnou skúšať aj chvíľu po záverečnej. Tak im ďakujem za pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab Nič si nerob z toho, že prípravy kvázy stoja, lebo aj tie naše dodnes stáli, ale dnes náhodou sme si konečne vybrali oznámenia, aj motto, poháre a obrúčky.... zajtra mám pol dňa dovolenku, pobeháme zlatníčku, drahému oblek, chceme si dať tortu objednať.... tak som zvedavá, ako to dopadne... drž palce :) a na faru my môžeme ísť až 3 mesiace pred svadbou, lebo skôr nám z matriky nedajú tú zápisnicu a bez nej nám na faru je zbytočné ísť, ako nám povedal farát... :( tak ešte pár dní musíme počkať....
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Ahoj! Kukala som tvoju kytičku v albume - veľmi pekná :) a chcem sa ťa opýtať, či ti ten kamienok v snubnom prsteni pekne sedí, či ti nevypadáva.... lebo takýto podobný chcel kúpiť mne môj drahý, ale nakoniec vybral iný... drží tam pekne ten kamienok?
Odpovedať
Profilova fotka
...tak sa k vám teda pridám.. už sa nám to blíži... ;-)
Odpovedať
@majuska7111 myslim, ze kamienok je v prsteni pevne zasadeny. Ono to na fotke asi velmi nevidiet, ale kamienok je v takom akoby kruzku, ktory zasahuje do polovice kamienka, cize ten je upevneny dookola.. Podla mna je taketo upevnenie praktickejsie, lebo sa mi o prsten nic nezatahuje. Predtym som mala prstienok s kamienkom zachytenym takymi 6 "nozickami" (neviem, ako inak to nazvat :-D ) - a nimi som stale vytahovala nitky z oblecenia... 8-( ;-) @maryennn a nemas fotky tvojich favoritiek? By sme ti poradili, ktore ti najviac sedia.. ;-) Ja som sa tiez nevedela rozhodnut a nakoniec som si zarezervovala saty, o ktorych teraz dost pochybujem, ze su tie prave..... no co uz.... :-N Tak ti drzim palce, aby si si vybrala tie najlepsie saticky!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Tak je super, no, ja mám taký kamienok, čo tiež držia 4 "nožičky" :-N a dva malé kamienky z bokov.... :) a máš pravdu, zachytáva mi to oblečenie... :(
Odpovedať
aj ja sa pripájam môj termín je 21. a nemám skoro nič zajednané som z okolia tn a tak ak má niekto neaké overené typy budem vďačná za každú pomoc
Odpovedať
@majuska7111 tak to toho naraz stihate dost ;-) ja som vcera vyrabala veci pre druzicky, sprtam sa s oznamkom a robim pierka pre hosti .... musim este kopu drobnosti vyrobit ;-) ale to su take prijemne povinnosti ... a uz sa chystam zadovazit si bizuteriu, lebo cim dlhsie hladam na nete, tym viac spekulujem ... a vitam nove spolubojovnicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripájam sa aj ja, my máme svadbu 28.5. Tiež sa momentálne piplem s pierkami, oznamkami a tak. Aj celú výzdobu si budeme robiť sami, tak stále spekulujm, že čo a ako bude, čo treba ešte dokúpiť a tak. Ale sú to veci, na ktoré sa teším a bavia ma. presne tak - príjemné povinnosti :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?