Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
@chechnyan a ake mate pozvanky? Tie co mas v albume su pekne.. ;-) Veru aj moji hostia su rozlezeni kade tade, tak sme ich uz zacali pozyvat, nech sa vedia zariadit... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Ano presne tie, co su v albume :-) boli relativne lacne a hlavne sa nam pacili :-) Bol s nimi trochu problem, lebo sme ich objednavali cez internet a na prvy krat ich poslali s divnymi medzerami v strede slova za kazdym makcenom. Tak sme im napisali a do 5 dni poslali uz dobre vytlacene - a teraz mame extra 120 obalok (lebo ani nechceli aby sme tie nepodarky vratili. V cene pozvanky boli aj obalky) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab však ešte je čas, ale nezaškodilo by už začať zháňať, to sa zdá, ale aj to dá dosť námahy...napríklad ja teraz zháňam topánky a som zúfalá, v žiadnom obchode pomaly nemajú žiadne svadobné topánky.... ty už topánky máš? A čo ostatné nevestičky? Máte topánky?
Odpovedať
@majuska7111 topánky nemám a je s tým dosť problém ... ale predsalen mám ničo nové ... včera som si vyvrtla členok a zodrela koleno ... :-| takže na topánky sa ani momentálne nechystám .... ale tak aspon dorobim pierka, uz ich treba len par... mame uz urobene ozdoby na dvere a definitivne dokoncene oznamko ... este ho vytlacit .... a dobre ze tu citam vase prispevky, lebo chechnyan mi pripomenula, ze treba aj obalky kupit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska7111 a skusala si svadobne salony? tam mavaju aj topanky...ja som si davala sit saty, tak som si rovno nechala spravit aj topanky na mieru, nech mam rovnaky odtien, a vyzeraju super, ale pod satami mi ich tak ci tak nebude vidno..k popolnocnym este nemam, ale snad to nebude az tak narocne ako so svadobnymi.. @tinulkab tak nech sa Ti to rychlo zahoji:) aspon mas nizsiu pravdepodobnost, ze sa Ti to stane tyzden pred svadbou:D
Odpovedať
:-) @mmisenka ani nie ... akurat sa zvysuje pravdepodobnost toho, ze ak sa mi to stane este raz pred svadbou, tak sa to bude dlhsie hojit, lebo uz je to narusene .... a topanky: pozerala som aj v salonoch, ale pride mi to strasne drahe na to, ze ich obujem raz ....
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez rozmyslam nad topankami - ja si urcite chcem kupit take,co si este obujem - ja relativne bezne nosim aj svetle/biele topanky :-) a dokonca rozmyslam, ze si kupim nejake farebne - este uvidim, ale chcem si s tymto uz svihnut, lebo je dobre topanky ponosit, aby netlacili - tak ja sa chystam v nich po byte prechadzat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa momentálne zaoberám topánkami. Ale nikde neviem nič pekné nájsť. Moje vytúžené (mám ich v albume) som skúšala a nielenže mi boli malé (tlačili ma na palci), ale ešte som aj zistila, že určite potrebujem niečo na nižšom opätku. Potom som zistila, že také isté topánočky existujú aj na nižšom opätku, ale kde ich zohnať? Inak ideme už posielať pozvánky. Je to možno trošku skoro, ale veľa hostí je mimo SR, tak aby mali čas nejako sa zariadiť. tinulkab... je mi ľúto to s tým členkom, to človeka nepoteší, tak si dávaj pozor a nech sa to rýchlo lieči.
Odpovedať
veru najst pekne, biele topanky a nie spicate je fuska.... Hlavne, ak chcete malicky podpatok... Ja som hladala par mesiacov a veru ma nic nejako extra neuputalo, co bolo pekne, nesedelo, co sedelo, nebolo az take pekne a stalo vela... :-p A tak som si nakoniec kupila uplne lacne topanky tu z bazaru... . Vyzeraju ako nove ;-) a su "rozchodene", tak by ma nemali otlacit.. :-) Aj ked je pravda, ze som ich este neskusala, lebo su u rodicov, tak dufam, ze sadnu... :-) Ale este ma caka nakup popolnocnych topanok a to sa tiez netesim, kedze topanky nenakupujem rada... :-N @tinulkab och coze sa ti stalo? =-) Skore uzdravenie zelam!!!!
Odpovedať
@beronsche a to si kupovala topanky este pred tym ako si mala saty, alebo satky uz mas?? ja by som isla po nejakych uz pozriet, ale nechcem sa oklamat, ze kebyze si kupim nejake saty ku ktorym sa nebudu hodit a budem musiet kupovat druhe...
Odpovedať
@mionag No topanky som kupila, az ked som rezervovala saty, ale pravdu povediac, som ich hladala aj predtym. Vedela som, ze saty chcem snehovo biele a tak som hladala biele topanky. A mam taky dojem, ze z kremovych, smotanovych, ivory a pod. topanok je ovela vacsi vyber... A este spicate - tie su uuuplne vsade.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab No páni, a to čo si robila, keď si si vyvrtla členok? Aspoň, že sa ti to nestalo týždeň pred svadbou, že? :-S ak povedala @mmisenka to by si nemdopadlo dobre :) A čo sa týka oznámení, tak my budeme mať v cene oznámenia aj obálky,... inak, tie oznámenia budeme mať 18.2. hotové, tak sa teším a zároveň som zvedavá, lebo v prvotnom zobrazení nám toľko chýb urobili, že som si myslela, že to písal niekto opitý alebo dieťa... :) @mmisenka v salónoch som topánky zatiaľ nepozerala, len na internete v salónoch a tam, odkiaľ si požičiam šaty, nemajú topánky.... ale aj je to dosť veľa peňazí za topánky, väčšina báb, čo sú už vydaté, tak svadobné topánky mali tak maximálne ešte 1x obuté a sú odložené len tak... tak neviem, čo budem robiť.. asi počkám do marca aspoň, možno budú tie topky lacnejšie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@beronsche Ja presne hľadám malý podpätok, a nie špicaté :) :) :) v bazáre som ešte nebola... ale možno aj k tomu dôjde...ak bude treba a nejaké topánky mi necvrngnú do nosa :D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky :-) normalne som rada, ked tak citam tie diskusie a ako sme vsetky tym nabudene :-) (skoda, ze tolko casu nevenujem skole x-) ). Ja som sa uz min. tyzden chcela pochvalit, ze sa mi podarilo (aj vdaka albumom na tejto stranke) spomenut si na kamarata, ktory super foti. Takze uz aj fotografa mame (aj ked mi predvcerom povedal, ze este naisto nevie, ci bude na Slov.). Uz mam objednane aj navleky a konecneeeeeeeeeeee: rozhodnuta som pre farbu vyzdoby :-D velmi mi poradila jedna skvela zena, ktora vlastni kreativne studio (dokonca sa mi u nich podarilo rezervovat vyzdobu - asi mi bude salu robit ona, lebo nie je az taka draha, ako v inych agenturach), aj kyticku mi spravi :-) a robi naozaj prekrasne :-) tak sa vytesujem, lebo akurat na nas termin este nikoho nemala.. len pred nami a za nami :-) a farba vyzdoby: fialovozelena :-) tak dufam, ze to vyjde, hlavne usetrime na kvetoch, kedze vtedy je najviac orgovanu a lacnych polnych kvetin :-) Prisla som aj na sposob, ako si zlepsit postavcku, cuduj sa svete, za 4 tyzdne som schudla 3 kila :-) recept: vela ovocia, zeleniny, castejsie pomenej jest a zumbaaaa (zacala som sama doma, ale je to sranda, aj ked boli cele telo) :-) Uf, vy uz topanocky riesite? Ja asi az niekedy v aprili, a velmi ma laka v uplne inej farbe ako bielej, podla vyzdoby, takze syto fialova.. len neviem ci take najdem ake chcem :-) inu, som si kupila cizmy na vyssom a snazim sa naucit chodit na vysokom, aj aby si nozky zvykli (som balerinkovy typ) :-D @tinulkab je mi luto tvojej nohy, ale suhlasim s ostatnymi.. radsej teraz ako neskor. A aspon si doma porobis dalsie vecicky ;-) ale super, ze si uz tak pokrocila :-) a zajtra sa ideme fotit na oznamko.. len sami dvaja, s fotakom na stative :-) bude take "crazy", tak dufam, ze to vyjde. Okrem takeho este dam spravit niekolko klasickejsich oznamiek pre cast rodiny, lebo oni velmi na take sibnute nie su, tak aby bol v rodine pokoj. Dievcata? neviete mi poradit? lebo som uz zufala.. suhlasim s mojou bud. svokrickou, ze uz ked robime taku tradicnu svadbu, ze by moj drahy mal pozvat aj svoju krstnu, aj ked sa velmi nevidia. No kamarati mu radia opak. A viem, ze by som mala stat pri nom, ale.. no nechcem ho takto podkopavat.. Pri kom mam stat?
Odpovedať
dievcata, dakujem za podporu ;-) som taka sikovnica, ze som krivo stupila a spadla .... som rada ze to nie je zlomene ... stalo sa mi to na ulici (hanba jak svet), ale co ma najviac mrzi, ze okolo mna prechadzalo kopec ludi a nikto sa ani neopytal ci zijem, nikto ma nedvihol .... no proste nic ... keby som sa nedokazala dvihnut a odkracat po svojich, tak tam sedim, alebo lezim a volam si 112 .... inak obdivujem vsetky baby, ci sa neboja si objednat topanky cez net ... to klobuk dole ;-) @majmik kombinacia je super, uz mi aj Anka spominala ze ste boli pozerat (ale vydrankala som z nej iba farbu, nic ine neviem :-D ) a ta dieta super .... ja sa uz ani nevazim, aby som neupadla do depresie .... :-) a co sa tyka tej krstnej, tak stoj sama pri sebe a nech sa snubenec rozhodne sam za seba ... takto sa vyhnes tomu, ze potom v pripade zleho rozhodnutia budes ty ta obvinena, ktora na neho tlacila .... nech si to riesi pekne sam, nemusime stale riesit veci za nich ... ;-) inak dnes mame za sebou prve stretko z nauky .... bolo super, iba my dvaja a knaz ;-) a ten nas je uzasny .... dlho som takeho nestretla ....
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik pridávam sa k tinulke, nechaj to na partnerovi, on sám vie najlepšie aké majú vzťahy a či chce aby boli na svadbe :-) ja mám zase trochu opačný problém, najradšej by som partnera presvedčila, aby niekoho nezobral, ale on teda chce kvôli tomu "aby sa neurazili"...akože úžasný dôvod pre pozvanie 8-(
Odpovedať
@kessinka to aj my budeme mať kopec takých ľudí .... už som sa s našimi na tom hádala, ale keďže to financujú, tak v tomto nemá moje slovo žiadnu váhu .... čo je dosť na figu .... ale svadbu by som sama neutiahla .... tak musím držať hubu a krok .... ale do ostatného si hovoriť nenechám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab no my budeme mať miniatúrnu svadbu, ktorú si platíme zo svojho (aj keď teda kúpila som si šaty a naši mi iniciatívne hneď poslali plnú sumu za ne na účet :-N) a keby je to iniciatíva mojich rodičoch tak ich hneď stopnem, no ale priateľ to vníma inak :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ani som si nemyslela, ze dnes nieco ohladom svadby urobim a predsa ;-) bola som v obchodoch okukat topanky a nejake saty popolnocne a nasla som krasne satocky, pre moju buducu neter!!! Ta som ich hned aj kupila a tesim sa z nich skoro ako zo svojich :-D a objednala som sa na zajtra ku kadernicke :-) Este keby tak chcel mlady daku veceru uvarit, ako by mi bolo 8-) Planujete nieco na Valentina?
Odpovedať
@chechnyan my sme neplanovali nic specialne, dali sme si dobre papanicko a postiskali sa :) ale to robime casto, tak mi to neprislo vynimocne... ale dobre bolo :-) ako si dopadla u kadernicky? uz vies aky uces chces? budete niektora pouzivat aj pricesky? alebo uz s tym mate skusenosti? ja som nikdy ziaden nemala, ale asi bude treba nieco na zahustenie ...neviem sa v tom zorientovat
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab ja tiez dost intenzivne zvazujem pricesok, lebo mam jemne a riedke vlasy. ale podla tvojej profilovej fotky tvoje vlasky vyzeraju dobre, dlhe. inak akurat dnes som zacala temu priceskov rozoberat na fore...ja to inak ako bez pricesku nevidim ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme tiez tak podobne oslavovali Valentina, len my sme sli na ranajky do restiky este pred pracou :-) Vacsinou ideme na veceru tak toto bola prijemna zmena... U kaderinicky super - konecne som hadam nasla niekoho, kto rozumie mojej reci ohladne melira a urobila mi pekny bledy nie zlto-oranzovy!!! Tak sa tesim - aj som sa k nej objednala na tyzden pred svadbou aby ma dala do poriadku... Kadernika uz mam zarezervovaneho na Slovensku, ale ani srnka netusi aky budem mat uces :-D nastatie idem na Slovensko este 3 tyzdne pred svadbou tak naplanujeme daku skusku... s priceskami som velmi neuvazovala, este som ich nemala tak neviem ani poradit... ono ked vam tie vlasy natocia ( aj ked ich nechcete mat kucerave, ked su natocene na velke natacky, lepsie drzia) maju akoby aj vacsi objem - no zjavne to neviem poriadne vysvetlit, ale hadam chapete.. 8-)
Odpovedať
@barbora84 vlasy mam dlhe, ale nie su huste .... a bojim sa aj toho ze spadnu .... natocene mi dlho nevydrzia, no chcela by som kuceravy uces.... tak teraz neviem co robit ... musim sa poradit s kadernickou @chechnyan rozumiem, aj take som si doma skusala, ale hned mi to spadlo .... tak uz len verit, ze kadernicka nieco vysekuluje .... doteraz som vacsino mala vlasy vycesane, z rozpustenych mam strach, ale velmi sa mi to paci
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,,, pripajam sa dalsia majova nevesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab No, ja mám dobré to, že si svadbu platím sama, teda ja rozhodujem s drahým čo bude ako bude a kto bude na svadbe.. mimo to si ešte platím vysokú školu.... takže uťahujem opasky ako sa dá.... :( Ale čo už... @barbora84 aj ja si plánujem dať príčesok, lebo chcem kučeravé vlasy a mám síce dlhé, ale asi nie až také dlhé, ako by som chcela, aby pekne vyzerali v účese....
Odpovedať
ahojte. dlhsie som tu nebola, skolila ma chripka, po 3 dnoch som sa ako tak pozbierala a dosla k pocitacu :-D milacik dal vytlacit na skusku oznamko a uz je tu aj nervozita z mojej strany ... na oznamku mame aj fotky a tie nie su ostre ... v pocitaci je vsetko ok, ale po vytlaceni je ostry len text ... s photoshopom mi nikto nepomoze a ja v tom robit neviem, tak som to robila vo worde, tak mozno preto su fotky neostre .... nemate s tym niekto skusenosti? ako inak sa da take oznamko spravit, aby boli aj fotky ok? dakujem za akukolvek navigaciu @majuska7111 no tak to mas dost narocne ... treba obdivovat ze to zvladas ... a pricesok si odkial zhanas? @boresko vitaj a chval sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...baby, ale už sa to blíži... :-D dúfam, že sa tešíte rovnako ako ja :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja sa teším ale už ma začína chytať aj nervozita :-x od dnes som začala s "diétnym plánom" :-N dúfam že mi to vydrží čo najdlhšie a objednala som si popolnočné šaty :-) tu je link: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1...
Odpovedať
@tinulkab skusili ste zmenit nastavenia tlace? My sme mali rovnaky problem s oznamkami, nemame sice foto, ale bolo to robene vo fotoshope a ulozene ako jpg. (obrazok). Tlacilo to rozmazane, kym sme neznenili nastavenia tlace na nejvyssiu priroritu, ci co... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?