Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
@zakica určite to funguje tak, ako beronsche písala.. my to už máme za sebou.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj tak to je:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zakica no my sme teraz pred nedávnom boli podávať žiadosť. Tlačivo nám dal náš pán farár, v kľude doma sme si ho vypísali, odniesli na matriku- spolu s OP, originálom rodných listov a prefotenými rodnými listami (prefotené rodné listy si nechali na matrike- ale najprv ich skontrolovali podľa originálov). Všetko sme na matrike odovzdali a pred tetuškou podpísali. My sme už potom podpísanú žiadosť nemuseli odniesť farárovi (ako písala beronsche) lebo oni informovali farára a ten si po ňu sám prišiel. Takže pre nás táto vybavovačka skončila už na matrike. Dnes ideme za farárom (už nám volal, že žiadosť už vyzdvihol) a uvidíme čo bude ďalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
Taak dlho som tu nebola, že už ani neviem, čo som písala naposledy čo máme.. :-| inak, ja tiež patrím medzi tie, čo sa hádajú asi so všetkými... hlavne s mamou a začína do toho aj drahý, doteraz sme sa inak nehádali... ale viete čo, treba si dať taký nejaký oddychový večer s kamoškami pri vínku, uvidíte, aspoň na chvíľu sa zabudne na starosti čo mám čo mi chýba a oddýchnete si..... skúste to, ja som na takej spontánnej akcii bola v piatok a bolo super... pokecali sme, skoro sme si poplakali a hneď mi bolo lepšie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Konecne sme boli aj my na matrikach a konecne nam vsetko uznali a nepytali uz nic viac! :-D Okrem toho sme vybavili tortu, aj ked nie taku ako sme origos chceli, ale na torte svadba nestoji a nepada :-)
Odpovedať
@tinulkab Tinka tak dobre som sa zasmiala:}Presne ako keby som Nas videla s mojim milym. Tiez aktualne sme boli skusat obleky a takisto som dopadla, ze nic mi neni dobre a ze stale musim vymyslat. Aj ked som mu uz mesiac dohovarala, aby sme uz isli popozerat obleky.Slava, ze si aj poskusal, ale aj tak sme este nekupili. Totiz ma sirsie ramena a nevieme kupit sako aby mu aj pekne sedeli.Nikdy sme sa tolko nenatahovali ako teraz.My mame svadbu 28.5.2011 v okoli KE.
Odpovedať
Baby aký máte svadobný tanec?:)))
Odpovedať
@heniika ťažko s chlapmi ... na všetko majú čas a vždy majú pravdu ... :-D aspoň si to myslia ... @lussi211 my asi budeme mať od Patejdla: Ak nie si moja ... musíme vyberať z toho, čo hrá skupina .... už som tu písala, že si nie som istá svadobnými šatami .... tak som dnes v tom salóne ešte niečo poskúšala a som na tom horšie ako pred tým :-| mala som na sebe tri šaty a bola tam ešte jedna baba čo skúšala ... všetky sa jej páčili a keď som vyšla v tých čo mám rezervované, tak pokrútila hlavou a povedala, že tieto nie ... ach jaj .... neviem čo mám robiť .... dúfam, že sa mi niečo bude snívať a dá mi to odpoveď na otázku ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby žaby : :-) včera sme boli na predmanželskej náuke a konečne sme si vyplnili aj my všetky papiere, ktoré boli potrebné a pán farár nám objasnil aj tú žiadosť, ktorú musíme mať z matriky, tak snáď aj to poriešime tento týždeň. včera som konečne objednala aj svadobné pierka, tie by nám mali dojsť do konca týždňa, v sobotu ideme pre obrúčky a vybrať nejaký oblek a popolnočky, tak som zvedavá,ako to bude u nás, či niečo vyberieme, lebo môj milý je taký macko trošku : :-) sme sa rozhýbali a páči sa mi to :-) inak už len 45 dní :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte som zabudla @tinulkab tie tvoje šatky ma mrzia...držím palce, aby si sa správne rozhodla, aj keď šaty nie sú úplne najdôležitejšie...je jasné, že chceš byť najkrajšia nevesta na svete, to my všetky :-) , ale dôležitejšie je to, že vieš, že sa vydáš za človeka, ktorého nadovšetko miluješ a tým si si istá :)
Odpovedať
@zakica tak to áno :-) výber manžela zatiaľ neľutujem :-D ale asi tým šatám prikladám príliš veľkú dôležitosť .... no je pravda, že každá chceme byť krásna ... asi si budem vyberať podľa toho, ktoré budú pohodlnejšie ... budem v nich predsa celý deň ... aké kritéria ste si zvolili vy pri výbere šiat?
Odpovedať
@tinulkab A pacili sa ti nejake ine v salone? Tvoje su krasne a sedia ti, ale ked z nich mas byt cely den nervozna, tak ich radsej zmen.... ;-) Ja som v podstate mala len 3 kriteria - aby boli saty biele, aby sukna nebola velka ako torta a aby na satach nebolo vela detailov.... :-D Potom po skusani som este pridala jednu vec - ze saty musia byt pod prsiami priecne predelene - latkou (ako to je na tych "mojich") alebo vysivkou - inak som v satach bola plocha ako doska... :-D :-D :-D Co sa tyka praktickosti, na to som uplne zabudla... A saty ,co mam vybrate, splnaju vsetky kriteria a aj tak nie som na 100% spokojna.... 8-( Je to tazke... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja ani neviem podla coho som si tie moje saty vybrala, vobec som nechcela s vleckou a nakoniec mam, tiez som nechcela taku suknu aku maju moje saty, ale nakoniec vyhral ten pocit,ktorý som mala,keď som sa videla v zrkadle a ked som videla, ze aj moja mamina bola z nich nadsena a vlastne velku rolu zohralo aj to, ze som sav nich citila pohodlne :)
Odpovedať
@zakica A ake budes mat saty? Vidis, zabudla som na vlecku... ja som najprv nechcela, potom strasne chcela a nakoniec nemam... Mna dost znervoznuje, ze vacsinou sa tie moje zarezervovane saty nikomu nepacia na prvy pohlad.... Vraj su prilis jednoduche... A ani taky ten pocit, ze "waw tie to"som nemala... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam take ze Cosmobella 7471 a ty? ako som uz pisala, nie su podla mojho vkusu, ale ked som si ich vyskusala, tak som mala presne ten pocit ze " WAW TIETO "
Odpovedať
@beronsche @zakica ja som ani v jednych ten wau pocit nezazila ... ale uz na to kaslem ... v ten pocit uz ani nedufam ... keby som mohla tak pokombinujem nieco z tych a nieco z tych .... bero, mozem ti poslat foto aj tych druhych ;-) su typovo uplne odlisne .... v jednych som honosna, vznesena ... v druhych nezna, jemna, romanticka .... no je to proste upne o inom ....
Odpovedať
@zakica Pekne satky budes mat! ;-) Tie, co budem mat ja, mam v albume.. @tinulkab Hej Tinka, posli, ze pozriem.... ja som taka zvedava.... :-D :-D Inak aj ja sa chystam este pozriet, co bude v salone, takze nie je vylucene, ze tyzden pred svadbou zmenim saty... Mne kazde jedne saty, co som skusala, bolo potrebne upravit na postavu (bud boli male alebo velke), tak mozno preto sa ziaden waw pocit nedostavil... :-p
Odpovedať
@tinulkab Tie druhe saty su Ronald Joyce, model Livia, vsak? ;-) Za mna jednoznacne tie!!! Na 100%! ;-) Podla mna su nadherne! Ten korzet super tvaruje pas! Aj ja som ich skusala, mna len odradilo, ze boli kremove.. Maju aj vlecku? Na fotke to nevidno.. V salone Princess v PO mi vraveli, ze ju budu skracovat, lebo bola pritazka.. V tom salone si bola aj ty?
Odpovedať
@beronsche ano, je to princess, a livie :-) , mne sa zdalo ze vlecku nemali .... ale mozno bola vypnuta ... budem sa na to pytat, pretoze vlecku chcem .... mne sa pacia tie ruzicky na ramienku .... a su uplne biele ... nie su kremove ... aspon mne sa zdali byt biele ... alebo uz som slepa? dakujem za nazor .... zacinam sa priklanat k tym satam .... ;-) pripadam si v nich taka zenskejsia, neznejsia a jemna .... a chudsia :-D
Odpovedať
@tinulkab Tebe dovolili sa v Princess fotit? Mne ani za svet... 8-( Moze byt, ze medzitym im uz prisli aj biele, ja som bola uz davnejsie.. Medzitym aj zdvihli cenu tych siat o 50 Eur.. :-p Nerozmyslaj, tie saty su super!!
Odpovedať
@beronsche no to len kvoli tomu ze som silou mocou presviedcala a videli na mne to zufalstvo :-) a tak ci tak tam mam uz zaplatenu zalohu, takze vedia ze sa nefotim preto, aby som si napr. dala usit kopiu siat .... no uvidim zajtra, ako si ich obleciem ... ak su naozaj kremove, tak ich nechcem ...... tvrdili mi ze prisli vo februari, ale tomu celkom neverim, kedze je to kolekcia 2010 .... ale so salonom som velmi spokojna ... kupujem od nich aj spolocenske saty ... obsluha tam je veeelmi mila a ochotna, travili tam so mnou kopec casu .... nemozem na nich jedno krive slovo povedat ..... len tie ceny .... pozicanie siat je drahsie ako moj mesacny plat :-(
Odpovedať
tak a som definitivne rozhodnuta ... :-D a stastna ;-) mam svoje saty ... vysledok uvidite o mesiac na svadobnych fotkach ;-) baby z princess opat nesklamali, su perfektne ;-) tak ma dokombinovali ze som si pripadala ako najkrajsia nevesta na svete
Odpovedať
@tinulkab A ktore si si teda vybrala? ;-) A k Liviam - to s tou kolekciou 2010 sa ani mne nezdalo, lebo v lete mi vraveli v salone, ze tie saty, to je nova kolekcia, prave prisla, preto, ze je cena vyssia a potom som nasla na nete, ze je to fakt 2010.. Cize oni maju saty az o rok neskor v ponuke... :-D :-D :-D A ked som im potom volala o par mesiacov, ci im aj biele prisli, tak som zistila, ze cenu zdvihli, tak som tam uz ani nesla... A teraz lutujem trochu, lebo tie saty fakt krasne postavu tvaruju.. A pekne su... och.. ja uz tie "moje" nechcem... :-( Keby aspon vlecku mali..... :-( ;-(
Odpovedať
@beronsche chod este raz do toho salonu kde mas rezervovane saty a vyskusaj vsetko, do coho vojdes .... tak ako som to urobila ja ... a k tym svojim si vezmi aj doplnky a nech ti daju aj zavoj aj kabatik aj taku spodnicku ako treba .... ja som ostala pri starych ... doteraz som, ich skusala kadejako .... teraz som si vzala z domu bizu, dali mi spodnicku pod nich, zavoj, kabatik, mala som urobene vlasy tak, ako budu na svadbe (aspon priblizne) a ked som sa uvidela aka som nadherna, az mi vosli slzy do oci ... a uz by som ich za nic na svete nemenila ... teraz som stastna :-D ty mas z ktoreho salonu? ak by to bolo v mojich moznostiach a chcela by si poradit, tak kludne pojdem s tebou ;-) alebo su zo zahranicia?
Odpovedať
ahojte nevesticky trosicku sa odklonim od temy ale ktora z vas sa nevie rozhodnut ake saty ci ake vlasy ci este nema zabespecene licenie a ste z kosic alebo okolia mam pre vas riesenie kto by mal zaujem v sprave dam kontakt ponúka: 1. Kompletný styling pre ženícha a nevestu plus rodina (typ účesu, líčenie, strih šiat a obleku....) 2. Líčenie s Coastal Scents aj so skúškou 3. Kompletný opaľovací program v bezpečných soláriach
Odpovedať
@tinulkab Tinka dakujem, si zlata! Saty mam zo SNV.. Urcite este nejake poskusam (tyzden pred svadbou :-D) a uvidim... Dufam, ze nakoniec dopadnem tak, ako ty, ze sa mi uz vybrate saty zapacia nanovo... :-) Vlastne mne sa aj celkom pozdavali tie saty na mne, len ked pozeram fotky inych, tak ma pochybnosti chytaju... :-D :-D A tesim sa s tebou, ze si nakoniec spokojna!!!
Odpovedať
@beronsche ;-) uz nic nepozeraj ... ziadne fotky inych ... aj tak budeme na tej nasej svadbe najkrajsie ... ked pojdes na skusku ( mozes aj skor, aby si cim skor stratila pochybnosti ;-) ), tak si naozaj skus akoze uces spravit a nech na teba vsetko komplet navesaju tak ako ma byt .... a ked si das vyrazny sperk tak to bude super ;-) v salone su naozaj zvyknuti na vystresovane nerozhodne nevesty ... :-) budu ta obskakovat, uvidis ... mne sa snazili velmi pomoct a boli ochotne ;-) neviem si predstavit, zeby som trpla az do skusky .... ale to si zvaz ty .... ja som super vystresovana nerozhodna nevesta, tak preto vsetko robim tak skoro :-D tak ti drzim palce, aby si sa tiez dobre rozhodla a bola spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche pozerám že sa vydávame v rovnaký deň :-D pripadá mi že sa tie dni teraz vlečú, už nech je tu ten deň D :-) tinulkab má pravdu že každá na tej svojej svadbe budeme tá najkrajšia, najúžasnejšia, najobdivovanejšia x-) a musíme si to poriadne užiť
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa prave zda, ze to strasne leti, ked som dnes rano uvidela cislo 39 tak ma rozbolelo brucho :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zakica ano potrebujes k matrikarke OP a rodné listy. Ale to ti spravia na počkanie, žiaden stres
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?