Svadba na východe - leto 2008

Sú tu dievčatá, ktoré plánujú svadbu v lete 2008 na východe???!!! Ozve sa niekto? :-D
Odpovedať
1
2
7
Profilova fotka
Ja :-D
Odpovedať
Môžem sa Ťa spýtam, ako ste na tom s plánovaním? My chceme mať svadbu v júli a prišla som na to, že už kadečo je obsadené....
Odpovedať
Ahoj Zuzi, aj my sme s tým mali problem. Začali sme potrebných ľudí rezervovať už v januári a kameraman a fotograf ktorých sme chceli už boli obsadení takže sme termín posunuli o týždeň neskôr aby sme sa im prispôsobili ale nakoniec sme spokojní s naším dátumom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiež planujeme v auguste 2008 a tiež je vela toho už obsadeneého ... ja mam len dilemu v tom že to chceme vonku a počasie rok vopred nenaplanuješ....
Odpovedať
Profilova fotka
Mozem sa pridat?Aj mi by sme chceli mat svadbu v lete 2008 ale neviem ci sa to podari ci je volna sala ktoru chceme kedze sme v zahranici a domov dojdeme vo februari na tyzden tak potom sa vsetko uvidi ci bude svadba alebo potom az v roku 2009 :-| .
Odpovedať
anjelik a preco im nenapises mail ci nemaju tu salu volnu? ved pozhanat kontakt by nemal byt problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame svadbu 30.8.2008 a mame uz zajednanu salu, fotografa a hudbu. Salu nemame podla svojich predstav, lebo tie ktore sa nam pacili uz boli booknute:( A to som si naivne myslela, ze rok dopredu (boli sme rezervovat koncom augusta) budu volne priestory, mylila som sa.
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: pisala som im mail tak cakam na odpoved. janka: jej aj my chceme 30.augusta
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, anjelik33 : aj my vybavujeme svadbu zo zahranicia a nieje to najjednoduchsie, ale pomahaju rodicia. Akurat teraz sme v stadiu vybavovania fotografa a kameramana. Takze sa s nimi stretavaju rodicia zatial a potom my ked skocime na par dni domov. Je to fakt pravda, ze tie dobre saly,fotografi,kameramani su zajendani aj vyse roka dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky... pozeram a citam, ze sa zhodujeme s datumom, aj my planujeme svadbu na 30.08.08 a s tou salou mate pravdu.. aj my sme mali takyto problem.. ale uz je to fajn...mame tu salu, ktoru sme chceli... :-) mame aj fotografa a zivu hudbu, tak sa uz pomalicky tesime
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, je podla vas normalne si rezervovat veci okolo svadby takmer rok a pol dopredu??? Podla mna je to straaaaaaasne dlha doba. Ale museli sme pristupit aj my na tento krok....a tiez to vybavuje na dialku, cez rodicov, znamych. Tento vikend som bola doma a bola som uz obkukat aj svadobne saty, a majitelka svadobneho salona mi povedala, ze ak chcem mat saty na august podla svojich predstav, ze nech dojdem v novembri si vybrat, ze uz bude aj nova kolekcia. Na tuto cast svadobnych priprav sa tesim asi najviac:))) A podobne ako lulu uz mame aj my salu, fotografa a zivu hudbu:)
Odpovedať
Ahojte, aj my uz mame salu, fotografa a hudbu (tiez kapela - ESPRIT)... Ostatne snad pocka, len saticky budu problem, na SR pridem asi iba 3 mesiace pred sobasom :-( Dufam, ze budem mat z coho vyberat.. prinajhorsom budem musiet kupit.. Takze uvidime... andy
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Juj tak to aby som s niecim zacala aj ja :-D .Ked uz vsetkymate saly a kameramanov.Ja ked poviemze chcem uz teraz vybavovat tak moj mily na mna pozera ze to je este skoro :-N .
Odpovedať
ty sa anjelik nemusíš strachovať, si z Ke kde máš väčšie možnosti ako my v Mi z 5 sálami v meste, podľa mňa, ty máš ešte čas!
Odpovedať
Profilova fotka
Juj dufam.Ale jedno miesto mam iste ktore bude volne ale bolo by to vonku co sa mi paci,ale bojim sa ze co ak bude skarede pocasie.No ved uvidime.
Odpovedať
ale ved my mame Zemplinsku Siravu, tam je sal habadej ;-) Ci nie Mirka ;-) ?
Odpovedať
ano, ale už aj tam sú tie najlepšie obsadené a každý chce čo najväčší parket na tancovačku...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby! tak pozeram, ze vsetky mame ten isty problem, je to fakt chore vsetko organizovat dopredu rok, ale co uz.. ja som zase prekvapena, ze aj saty idete objednavat uz v novembri, to mne v PP povedali, ze staci 3 mesiace pred, ale to sa mi zda dost neskoro a k tomu som u nas nenasla normalny salon, este jeden novy otvorili,tak tam mrknem a inac asi SNV a ked tam nic, tak az Presov.. tam mi vraveli, ze aj ked si objednam saty uz teraz a pridu im nove kolekcie, som uprednostnena si vybrat aj s tym novych, ale presne ako hovorite, to bude na tom vsetkom to najkrajsie.. :-) Inac babky studujete,alebo pracujete? Ja robim v cestovke, ale koncim k 1.10. a idem na recepciu hotela, tak marketing, tak uvidime, vyzera to lepsie bez nocnych a dva dni robim, dva dni volno, co je super.. tak piste.. nech tu nie som sama
Odpovedať
Ahojte dievčence, som rada, že aj na Východe sa dievčatá vydávajú... lebo som ten pocit nemala. Asi práve preto, že sme z Východu, máme ten strašný problém zo sálou... Chcela by som sa spýtať, máte nejaký DOBRÝ TYP NA ŽIVÚ HUDBU, už len to mi chýba a absolutne netuším koho... Som zo SNV a mám skvelé typy na fotografa, kameremana a sálu, ak máte záujem, rada dám odporúčanie.
Odpovedať
Ahoj Lulu, pozerám, že na Tvojej svadbičke bude vyhrávať živá hudba :-) Máš ich overených, že hrajú dobre? Dátumy svadieb sa nám nezhodujú, tak.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj.. su zo Spisskej Belej.. dvaja chlapi a zena.. pocula som ich spievat na Anna bale v Strazkach a ta baba akurat spievala francuzsku pesnicku, neverila som, ze to nie je original, bola super... jasne dam Ti konktakt - je to skupina Q-ty a volala som s panom Marian Knap pojdem si ich vypocuj, aj ked budu hravat plesy, tak uvidim, ale su super.Ale zo SNV viem, ze su nejaky chalani a ti spievaju tiez super, mam aj ich CD, ale nemam kontakt ani neviem nazov... a kedy chystas svadbu? Nepoznas dobry salon tam u Vas v SNV?
Odpovedať
ahoj zuzanocka,ja som tiez zo snv a mohla mi si tie typy poslat do IP?ja nezijem na vychode uz tri roky,takze nemam prehlat.dik ;-)
Odpovedať
Ahoj, Lulu! Šaty som ešte nepozerala, no tak predbežne... asi pôjdem do Košických salónov. Je to tam síce trošku drahšie, ale dá sa dohodnúť, a veď vydávam sa chcem len raz... x-) Ale pôjdem sa pozrieť aj do SNV a dám vedieť, ale až okolo Vianoc. Vraj to stačí. Nové kolekcie im chodia až marec - apríl ... Veď Ty si z Popradu, tam nie je nič dobré??? Svadbu plánujeme začiatkom júla. Miestnosť už máme, kameramana tiež, aj fotografku. Visí nám len tá hudba... keď to zladíme, budem vedieť presne. A Ďakujem za tú hudbu.
Odpovedať
Profilova fotka
:-( sala ktoru som chcela je uz obsadena.No este mi ma napisat kedy ma volne terminy tak snad nieco este bude volne a ak nie tak to bude az v auguste 2009 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte holky, tak i ja sa rada pridam k vychodniarkam ;-) ..nemate niektora tip na kameramana? =-) =-) dik
Odpovedať
adulienka, prosím Ťa môžeš mi dať kontakt na tú skupinu ESPRIT???
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak to ano, som z PP ,ale keby ste videli tie salony, tak zaplacete... jedine este ako tak schopny je salon sissi, tam mala aj Eddy K, ale ze uz ich neobjednava, takze tak... v Priore maju zastaraly - hruza a jeden v meste, kde saty siju same a tiez nic moc... este je tu jeden novy a vraj sa prestahovali zo SNV, neviete baby? tak uvidim, ale urcite nechcem kupovat nejake nove, co potom s nimi... no, popiste tu aj viac o sebe, ze by sme mali predstavu, ktora kde pracuje, studuje a tak... majte sa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no tak mam zlu sparvu v auguste uz nie je volna ta sala :-( .Takze asi to posuniemme az o rok ale ved to je aj tak jedno kedy ked sme spolu uz 6 rockov nie a byvame spolu ten rok alebo dva vydrzim aj ako ,,slecna'' :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anjleik 33, tak to mi je luto, ze ste nenasli volnu salu. Ale chapem tvoje zmyslanie, aj my sme cakali rok so svadbou, resp. si posunuli termin. Najskor sme planovali, ze sa vezmeme tento rok september / oktober a zacali sme vybavovat veci v decembri minuleho roka....ale marne sme haldali, volne boli iba terminy na november okolo dusiciek, co sa mi zda dost nevhodne na svadbu alebo potom bol december, resp. januar, co sme zase nechceli, aj ked svadba v zime moze byt krasna. Tak sme sa rozhodli ze to posunieme o rok. A vies co, vobec mi to nejako nevadi. Ved aj tak byvame spolu 4 roky a ci rok s papierom a novym menom, alebo bez tak je to jedno, teda zatial pre mna to nie je az taka podstatna zmena.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka presne tak ako pises ved to ze spolu byvame a lubime sa je najhlavnejsie.
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?