Svadba na východe - leto 2008

14. sep 20091820
  • Katka, vidim ze mas svadbu 30/8/08, v ktorej sale v MI mate svadbu? Ja mam den pred Vami 😉
    A neviete nahodou ako casto dostava novu kolekciu salon GABRIELA v MI?

• adulienka nemala si mat svadbu 30? 🙂

• podla mna raz za rok...

• Sponzor fóra
  • Ahojte budúce nevestičky, mám na predaj (za cenu požičovného) svadobné šatky, ak chcete tak sa na nich pozrite do môjho albumu, možno sa niektorej zapáčia. Prajem pekné prípravy, papa. 😉

• ninny mala, ale nevyslo to tak mame v piatok😉 je to statny sviatok, tak az taka velka zmena to nie je 😉 v sobotu bude zahradna party na zahrade u rodicov s blizkou rodinou, tak vlastne este lepsie 😎

• Jaaaj tak 🙂 ale ved to je celkom super, ked je zaroven aj statny sviatok.. 🙂 ludia maju volno..🙂

• ahoj adulienka, v ktorej sále budeš mať svadbu Ty?

• to slniecko28: v DUHE, rozhodli sme sa podla toho, ze mame velmi vela cezpolnych, takmer 80%, a kedze tam je aj ubytko, nebolo o com 😛 a mal tam svadbu aj moj brat, tak uz vieme ako to tam chodi, aj ked to bolo takmer pred 5 rokmi 😛

• adulienke: aj my budeme mať svadbu v Dúhe, ešte som tam síce na svadbe nebola, ale poradila mi kolegyňa, bola tam už trikrát na svadbe a že bolo dobre.A od druhej kolegyni zháňam nejaké DVD zo svadby v Dúhe. Ako si na tom s kameramanom, fotografom a hudbou?

• adulienka ako sa ti dari🙂?

• ahojte moje, ako sa dari? davno som nezavitala, tak nakukujem i k vam😉

• Salu na svadbu je potrebne zhanat uz rok vopred..Niektore restauracie maju plno na 2009..

• ahojte ninny a ostatne babenky,

dari sa mi tak ako na stihacke, chichi vela vela vela veci, ale vcera som kupila oznamenia, take peknucke, s typickym indickym vzorom, strieborne so strausom 🤔 , ale su jemnucke, ziadne precekane.. uz ich aj dnes posielam, len ma potom caka rucne vypisovanie 😛

k DUHE, hej je to ok, hlavne ochota tety prevadzkarky, zatial nic nebol problem a v nicom nevidi, aj ked ja rada vymyslam, tak radsej este nekricim HOP 😶 , chichi. Ale snad to spolu zvladneme k spokojnosti vsetkych 😵 . Slniecko, tak sa prid kuknut na nasu, aby si videla ako to tam chodi 😃 .

• adulienka kde si kupila oznamenia a pocom??

• To: ivanocka331 v indii 😎 a sto kusov ma vyslo asi na 170 SKK 😵 ale asi som nepomohla, ze 😴 pekny dnik 🙂

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 tak to je dobre...tak nic, ale aspon ze ty si tak dobre nakupila...🙂 aj tebe pekny zasnezeni dnik..
     😉

• myslis slnieckovy a strasne horuci 😛 juj, priala by som snezik a mrholenie, ale na buduci rok, snad.... 😵

inak michalovcanky, neviete, kde sa daju v MI zohnat navleky na stolicky? najlepsie univerzalne, tie kruhove. vdaka 😵

• adulienke: ďakujem,prídem pozrieť, keď sa podarí, lebo 30.8.08. ideme na svadbu kamoške. Takže dáme si s mojím takú predpremiéru 🙂)) 🙂

• to slniecko28: ta kamoskine svadba ale nebude v DUHE, alebo ano? to by ste mali duhovy turnus, chichi

• adulienke: nie...to by už bolo dosť Dúhy 🙂 30.8. by sme mali ísť na motel Kamenec...a šatky si bola už niekde pozrieť?

• saty a ja? tak to je tazka otazka, pretoze na SR pridem az v juni, ale myslim pozitivne, snad nieco zozeniem a nie len nieco, chichi🙂 zatial teda neriesim a co ty? a ostatne babenky, odkial mate saticky?

• adulienke: ja to tiež ešte neriešim, zrejme keď skončím školu, tak sa tomu začnem na plno venovať

• ahojte
    pozeram, ze sa rozobera tema saty. Vcera som si vsimla, ze v Nicole v Auparku maju uz novu kolekciu. Neviete ci je uz aj v MI v salone Gabriela? Rozmyslam, ze pojdem pospionit do Nicole a vyskusam nejake saty....len potom ak sa mi nejake fakt zapacia a nebudu ich mat v MI, tak ma to bude mrziet 😒

• Janke_511: ja som ešte nebola v salóne Gabriela, ale voľakedy tam zájdem pozrieť, ale asi len pozrieť, pretože tie šaty zo "zahraničia" vychvaľujú

• Ahoj Vychod,o com sa bavite,dufam,ze aj ja sem patrim,ved aj MAJ sa rata do leta,ci nie? 😃 ...

• baby kde ste sa stratili????
     😛
    skusali ste uz niektora satky?

• aduliena: ahoooj 🙂 jaaa, od jednej super baby odtialto, len by potrebovali trosku zasah krajcirky, ak by som sa rozhodla pre nich, ale su krasne 🙂

• ninny: mas ich v albume?

• aduliena: ee, zabudla som urobit fotky, aj ked fotak mam zo sebou, ale mam fotky tej babenky co ich mala na svojej svadbe na sebe 🙂 poslem ti ich?

• vdaka ninny, posielam ti mail do IP 😎 inak ako ste na tom s ostatnou pripravou? tie navleky na vychode asi nezozeniem, co? 😞 potrebujem univerzalne, teda kruh ci oval...poradte mi ak o nieocm viete, dakujem 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov