Svadba na východe - leto 2008

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu dievčatá, ktoré plánujú svadbu v lete 2008 na východe???!!! Ozve sa niekto? :-D
Odpovedať
Lulu, ešte raz ďakujem za typ na hudbu. Volala som mu, lenže ja som chcela ísť niekde pozrieť, kde budú hrať, aby som si spravila predstavu ;-) No oni už teraz nikde nehrajú... :-( Zatiaľ je to v zálohe, ale hľadám ďalej Počula som, že títo sú dobrí: ESPRIT, BISCVIT nemá na nich nikto kontakt?????
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj Zuzanocka, nepoznam ESPRIT ani BISCVIT... odkial su? a v akom zlozeni spievaju? Maju aj babu? Tych mojich som hrat pocula a pojdem ak budu plesy, ale co som pocula, tak verim, ze ma nesklamu.
Odpovedať
Profilova fotka
..ahoj zuzi, ani mne to veru nic nehovori =-) =-)
Odpovedať
Ahoj zuzka, myslim, ze ja som ti uz raz poslala do IP kontakt na Esprit - kapele, co bude hrat aj nam... Poradila mi ju kamoska, ktorej vybuchol DJ mesiac pred svadbou.. tak sa dostali ku chalanom a v konecnom dosledku to vraj bola najlepsia volba z celej svadby.. hrali fantasticky, cokolvek na poziadanie.. su to mladi chalani a vidiet (sorry pocut, chichi), ze sa snazia.. iank nahodou som dnes pozerala album jednej michalovcanky - MARYXX a ta ich tiez mala.. checkni http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Ďakujem Vám dievčatá veľmi pekne :-) Kedy presne plánujete svadby a kde? Čo už máte povybavované?
Odpovedať
CAute kocky, ja som si objednala skupinu SQuartet, su od Sobraniec, ja som Kosicanka, tak mozno vy, co ste od Michaloviec, ich poznate lepsie. Pocula som ich hrat na Sirave a su dobri
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, nevieem ake novinky mate vy....my nic :-( ziaden tip na video ani hudbu zatial neprislo do cesty natolko realne, ze by sme sa pohli dalej :-(
Odpovedať
My sme mali kapelu Triton z Kosic, boli fantasticki a spravili nam skvelu zabavu
Odpovedať
Profilova fotka
a maju nejaku stranku? daju sa vygooglovat? diiik ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, nevedeli by ste mi dat nejake kontakty na zivu hudbu (potrebujem na 20.9.08) nieco "vychodnarske" ale aby vedeli zahrat aj cosi moderne + nepozna z Vas niektora skupiny Reflex zo Župčian? :-) dakujeeeeem
Odpovedať
Mam kontakt na Squartet, su mladi, hraju ludovky aj moderne
Odpovedať
Profilova fotka
emilyz a posles? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja by som potrebovala nieco blizsie ku Popradu, moze byt aj Presov, Bardejov, ale Squartet su az niekde od Sobraniec, to sa nacestuju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katka, ja som z Popradu a mame svadbu 30.08.08 mam objednanu hudbu zo Spis. Belej, pocula som ich hrat, su super, aj vychodiarske aj moderne, su dvaja chlapi a jedna baba. A kde chystate svadbu? Uz aj nieco zhanas?
Odpovedať
lulu26 Ahoj, tak uz sme tu dve z PP? Tak ja mam zatial rezervovanu fotografku na 20.09.08 a to je tak vsetko. Boli sme pozriet na jednu salu, aj to som nahanala draheho, ze uz treba - cudne na mna pozeral - povedali nam, ze staci zac. roka, ale asi tam pojdem este raz nech si ma aspon poznacia, lebo sa dost vazne bojim, ze uz volne nebude. Aj tak sa mi zdali dost drahy, takze asi skusim aj inde. A najmä este musime s drahym prebrat, kolko ludi a tak, lebo oni su po mamkinej strane veeeeelmi velka rodina a to asi financne velmi nezvladneme, pokial nechceme setrit uplne na vsetkom. Kde to budete mat vy?
Odpovedať
Lulu26 ... a dakujem aj za kontakt na hudbu, to teda vobec neviem ako sa rohodnut a koho vobec zozeniem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby! Pridavam sa aj ja. Priezvisko menim 9. 8. 2008, aj ked to malo byt 2. 8., no ochota ludi nepozna hranice a tak sa to o tyzden posunulo.
Odpovedať
Ahojte zienky, aj ja sa k Vam pridavam.. ja sice budem mat svadbu az koncom jesene ale som z vychodu :-D z Mi....svadba bude 27.9.2008..
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj Katka, my sme sa zhodli na Redute, stale som snivala o okruhlych stoloch a s vyzdobou mi pomoze kamaratka, kedze ju chcem mat cyklamenovo- zlatu. A Reduta ponuka zakladne farby, co mne sa moc nepaci. Tak my uz mame hudbu, fotografa, salu ... a zaciname chodit ku knazovi, kedze moj nastavajuci nema ani krst, musime to vsetko dobehnut. A vy ste kde boli pozerat na saly? V Redute je cca cena 500 ale od noveho roka idu zvysovat ceny, takze ocakavam 600- 650 Sk. Budete mat svadbu akurat na moje narodeniny... tak pis.. mozme si vo vela veci pomoct. pa
Odpovedať
Ahoj Lulu, my sme sa zatial boli opytat v Hoteli Sobota - maju velmi peknu restauraciu, aj tam dobre varia, hovorili nam, ze cca 700 + co je vsetko v tej cene, ale ze nam staci prist zac. roka, co sa mi velmi nezda. Vraj Hotel Agro (tusim vo Vel. Lomnici?) ma celkom dobre ceny, ale treba zabezpecit dopravu ludi a aj Satel, ze je lacny, len ten sa mi velmi nepaci. Vobec cely ten karneval musim este dohodnut s drahym, lebo on sa velmi k tomu nema, svadbu chce, ale najradsej s 10 ludmi. Tak to bude este vesele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky,....vsetkym mocno dik za hudobne tipy a tiez za kameru...este ak by ste niektora pisla ako ste boli spokojne, co hraju a tak.....vdaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, asi ta prekvapim, ale ja pracujem v hoteli Sobota.. :-) a kto Ti vravel, ze staci prist zaciatkom roka? Tvoj termin je tu este volny.. skor sa plnia na jar a leto...ale nikdy nevies, ak chces, napisem TI tam rezervaciu
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa aj ja k nevestam z vychodu. My budeme mat svadbu 3. maja v Slovenskom raji (Hotel Cingov). Neviete mi vsak poradit dobreho fotografa na svadbu, ktory by nafotil obrad aj trosku zo svadobnej party? Kamaramana nechceme, to pobehovanie kamery rusi celu atmosferu.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme planovali na 16.augusta, na draheho narodeniny a na vyrocie zoznamenia, lenze vtedy sa v sale maluje a menia okna, takze sme to presunuli dopredu na 7. juna-na rok od zasnbenia. zatial mame salu, fotografa, a kapelu aj ked este neviem koko budu pytat hehe
Odpovedať
Ahojte baby....nemate nahodou niektora tip na miesto v okoli Roznavy?...ale malo by to byt nieco kde bude moznost byt vonku....ale ak by prsalo tak vnutri...tak cca pre 40 ludi.... dakujem....:-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky... neviete mi niektora poradit pekny hotel alebo penzion v Ke? Dakujem...
Odpovedať
Lulu, ty robis v Sobote? No to je nahoda. Hovorili sme s ml. Mačakom - tusim on tam robi prevazdkara alebo riaditela alebo co a on nam povedal, ze zac. roka - ved som vyssie uz pisala, ze sa mi to velmi nezda. Nevies mi povedat nieco blizsie o Sobote - aktualnu cenu, co je v cene a ci sa to vobec oplati, ked to vies porovnat s napr. s Redutou? Rada by som vedela tvoj nazor. Plati sa nejaka zaloha na rezervaciu alebo ako je to?
Odpovedať
nevie mi niekto z vas poradit dobréha kameramana a fotografku,potrebujem na august 2008,zhánam niekoho z okolia Michaloviec.
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj Katka! Macak ml. je tu riaditel, jeho rodicia vlastnia tento hotel. No, najlepsie by bolo, ak by ste sa prisli pozriet, ked budeme mat svadbu a aby ste to videli. CO sa tyka kuchyne, tak tu je super, nielenze pekne vyzera, ale aj chuti. Ja mam preto v Redute, lebo sa mi pacia okruhle stoly a jednak tu pracujem len mesiac a my sme si uz davno salu zarezervovali, ale ani by som nemenila, uz len kvoli tym stolom a zrkadlam v Redute. Co sa tyka vyzdoby, tak nasi casnici ti ponuknu zo 4 farieb - bordova, zlato-bordova, zlta, zelena, marhulova ale nie je problem, ze si vyzdobu urobis sama, alebo ja mam susedu a ta tieto vyzdoby robi aj vela veci okolo svadieb, ma agenturu - organizovanie svadieb - leilla. ceny sa pohybuju od 700SK v Redute doteraz bolo 500,ale uz a upozornili, ze ceny pojdu hore, tak na 650,-Sk u nas dostanete aj apartman gratis. takze uz zalezi na tebe. PS: bola si uz obzerat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vychodnairky:) takze po dlhesej odmlke som zase navstivila toto forum,a el pozeram, ze vela pripsevkov tu nepribudlo :-( , no co uz. Ked sa bude blizit leto 2008, tak toho tu bude urcite viac. My s nasimi pripravami nejako stagnujeme :-| , a potom ako sa poznam nebudem nic stihat....ale svadba bez stresu??? Snad takych ludi ani nepoznam, ktorych by sa to tykalo :-D Ja by som si v novembri chcela ist vyskusat svadobne saty, tak snad sa mi podari si najst cas. Ahoj jaag:) pozeram ze ty si tiez Michalovcanka:)))) super, aspon je si s kym vymenit nazory. Kde budete mat svadbu??? My 30.8 - cize tyzden po vas na Vojenskej zotavovani. A fotografa mame Luda Foldyho, a kamaramana nemame a asi mat ani nebudeme, ale ak by si nasla niekoho dobreho za rozumnu cenu, tak posli sukromnu spravu s kontaktom. Hudbu mate? My mame zivu, ale teraz si nepsomeniem ani za nic na ich meno. Zajednavala mi ich moja mamina. Pekny dnik vam vsetkym tu zelam, aj ked je dnes hrozne pocasie ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?