Svadba na východe - leto 2008

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu dievčatá, ktoré plánujú svadbu v lete 2008 na východe???!!! Ozve sa niekto? :-D
Odpovedať
Ahojte vychodniarky, nepoznate nahodou skupinu Avanti z Bj? Ako hraju?
Odpovedať
Ahoj Janka, aj ja som z vychodu a svadbu budeme mat cca mesiac po tebe...no pozeram ze mas podobny vyber ako ja..tiez mame toho isteho fotografa a svadbu budeme mat na sirave na moteli Kamenec...hudbu uz mame vybranu len sme este za nimi neboli... a aj kameramana uz mame, len dufam ze bude dobry, lebo nevedeli sme koho vybrat tak sme nabehli do studia a objednali..
Odpovedať
Profilova fotka
Ivanocka331 ahoj, uz som si spomenula na nazov hudby - Ideal, tiez som ich nevidela nazivo,ale pocula som same dobre referencie:) tak uvidime. Kam sa chystas vyberat si saty? Ja rozmyslam nad salonom Gabriela, na poschodi, ako je dom sluzieb. Tak som zvedava:) Co sa tyka kamaramana, kolko vas bude stat? j
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, buduce nevesticky! Prosim Vas, poradte, kde zozeniem svadobny bedeker?
Odpovedať
Ahoj janka, kameraman nas bude stat 7500 :-S .. a satky???kamoska mi spominala ze maju pekne v salone Gabriela, tak skusim mrknut aj tam, ale na 90% si asi kupim zo zahranicia... :-D asi vies co myslim...a Vas hudba kolko stoji???
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute môžte mi poradiť niejakého dobrého kameramana aj za prijatelnú sumu,dík
Odpovedať
Profilova fotka
nedockava 4 - skus si ho vygooglit...ak zadas svadobny bedeker, hned sa ti objavi stranka, kde sa da objednat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ivanocka, ja tiez cchem saty zo salonu Gabriela, najskor som aj rozmyslala nad Ukrajinou, ze si pojdem kupit,ale nakoniec si asi poziciam, je to pre mna pohodlnejsie, kedze nebyvame v MI. Tak by som si msuela brat dovolenku a cestovat a stat v rade na hranici a ktovie ci by sa mi nejake pacili. A ja som este dost nizka, takze by mi ich bolo treba urcite skracovat....a takto v salone to vsetko bude v cene. V salone gabriela som sa bola pozriet a maju saty z tych istych kolekcii co maju v Nicole, tak si urcite nejake vyberiem, teda dufam:) A mali by uz dostat aj novu kolekciu. Hudba nas stoji 8000,- SKK, su 6 cize este + 6 miest na svadbe. Hraju tusim do 2.00 (alebo 3. 00 hod rana, teraz som si nie ista) a potom kazdu hodinu navyse + 1000,- SKK. Kameramani su dost drahi, aj ked moja polovicka kameraman nechce, ale aj rozmyslam nad tym, ze je to predsa len raz v zivote (dufam ;-) ), tak uz nech mame spomienky.
Odpovedať
ahojky, my za hudbu platime 10 000 a budu nam hrat do rana bieleho :-D no a ja by som uz tolko tych peniazkov obetovala a urcite by som si dala kameramana , ved je to len raz v zivote..aspon dufam :-N =-) skor nad cim som uvazovala ze fotograf je drahy, a fotiek aj tak budeme mat kopec kedze kazdy uz ma teraz digital...ale nastavajuci trva na fotografovi... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Janka_511 tiež sme aj my plánovali svadbu na 30.8.2008 - bolo by to aj naše 6 výročie:) No nakoniec sme sa rozhodli mať svadbu 28. júna 2008, aby sme v lete stíhli aj svadobnú cestu:) Potrebovala by som ale pomôcť z kapelou na svadbu, neviete o nejakej dobrej z východu? Chceli sme "Poblém". ale ten už je "rezervovaný" .. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..ja sa pridavam este stale u nas ziadna kapela a ziaden kameraman...tak budem vdacna za nejaky odskusany tip
Odpovedať
Ja budem mat skupinu Avanti, su z Bj a su tiez celkom dobry... a maju este volne terminy, ale 30 august 2008 uz mam zarezervovany jaaaaa :-) ak chcete poslem kontakt v IP.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cherry posli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj niny, rada by som ti poslala kontakt na hudbu, ale bohuzial ho nemam :-( Hudbu mi rezervovali nasi, cez nejkeho ich znameho,ale skusim zavolat vecer mamine, ci nema nahodu na nich tel. cislo a poslem ti sukromnu spravu. Teda ak ches hudbu z MI. Ivanocka331, ja som velmi chcel fotografa Foldyho, kedze sa mi pacia jeho fotky a vsetci mi hovorili, ze viac sa oplati investovat za kvalitne fotky a ozeliet kameru, lebo si vraj fotky si budeme castejsie prezerat. Paci sa mi na jeho style to, ze tie fotky nie su take strojene. Mne sa velmi nepacia " atelierove" fotky. A predsa on ej len fotograf a ma cit pre detail. Fotky z digitaneho fotaku, ktore budu robit znami budu len momentky, niektore budu viac ine menej vydarene. A tieto predsa budu aj kvalitne upravene na DVD + albumy pre rodicov a jeden velky pre nas:) Ak by mi zacali znami - svadoni hostia posielat fotky, ktore urobia, tak ich predsa musis este upravit a dat si ich urobit...nehovoriac zalozit do albumov. A takto to uz bude hotove. My sme si este nedali vyvolat ziadne fotky, ktore sme urobili digitalom,s tale ich mame iba v notebooku. A viem si predstavit, ze by to takto dopadlo aj so svadobnymi. preto sme sa rozhodli pre fotografa profesionala. Ale zacinam pomaly uvazovat aj nad kameramanom, aj ked som sa doteraz tejto myslienke branila....ja aj tak nidky nedopozeram ziadne DVD zo svadby do konca. Ale z vlastnej by som si mozno pozrela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som z BARDEJOVA :) Cherry posli mi prosim na nich kontakt :) dakuuujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte k fotkam, nas bude pred svadbou fotit jeden skvely fotograf /také "umelecké" fotky"/ z BJ, je to sice drahsie, ale myslim, ze sa to oplati, ved spomienky na cely zivot.On nam spravi fotky pred svadbou v ateliery a exteriery, a pocas obradu. No a fotografa na svadobnu hostinu ani vlastne nechceme, ved tam bude tolko fotakov + nas:) ze to ani nebude potrebne, zhaname akurat kameramana.. AK mate nejaky doby tip, poprosim cez IP :) dakujem. Janka_511 mozes poslat na nich kontakt, ale neviem ci to nevadi, ze ja som z BJ, to by bolo asi nakladnejsie.
Odpovedať
Ninny skus si vyhladat na google tu skupinu a vyhodi ti vsetky skupiny ktore su v okoli Bardejova aj problem, ktory je uz ale obsadeny aj Avanti atd... myslim ze to dal kontakt na nich nejaky Jupis... skus a uvidis.
Odpovedať
Inac ta skupina berie 9000sk za vystupenie v Bj a okoli a mimo toho okresu su drahsi...asi o 1300sk
Odpovedať
Profilova fotka
Diky cherry, nasla som si to :-)
Odpovedať
sikulka ;-)
Odpovedať
ninny uz si ich pocula hrat na svadbach? su dobry? aj ked viem ze Problem je najlepsi :-) ale ked su uz rezerveeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nie som si ista, ci som ich pocula, ale su mi dost znamy. Ten "Problem" ma mrzi, mam ich velmi rada. Ty si tiez chcela problem? Aj na Tvoj datum su rezervovany?
Odpovedať
Heeeej oni su suprovy aj ja som ich velmi chcela na svadbu ale uz su obsadeny na cely august... Ja som bola na dvoch svadbach s Avanti ale to bolo uz dost davno, no ked si dobre pamatam tak sme sa dost dobre vybesneli, a este co si pamatam je ze jeden z tych spevakov ma rysave vlasy :-))) nespominas si?
Odpovedať
Profilova fotka
Nakoniec som narazila na inu kapelku a myslim, ze nebudem lutovat..:)
Odpovedať
Ludia,ak niekto potrebuje kapelu,mam kontakty na kapely zo Svidnika a zo Stropkova.Pekny vecer.
Odpovedať
Ahojte, budeme sa brat 16.8.2008 a teraz zaciname s pripravami :-) Neviete mi poradit nejaku restauraciu v KE a tiez ako sa pohybuju ceny na osobu? Dakujeeem :-)
Odpovedať
Ahoj Muzikant, mozes mi prosim poslat do IP nejake kontaty na skupiny? + aj nejaky pokec k nim, kolki su, nastroje, a tak cosi okolo, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, dievcata si velmi chvalia u Leva,Gloriu, Teledom...ale poponahlaj sa,lebo sal je velmi malo v KE a nevesticiek vela :-N ...inac,baby,dnes ste ma strasne potesili informaciou,ze v salone Gabriela maju kolekciu Pronovias.Uz som bola ochotna ist aj do Zvolena vyskusat si tam tie saty,ale teraz je to jasne.Z Kosic mam predsa blizsie do Michaloviec.Som zvedava,ci aj ceny budu mat take iste ako Nicol.Dufam,ze nie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kamcatka, potesim ta daslou dobrou spravou...ceny v salone Gabriela su o polovicu lacnejsie ako v Nicole v BA. a cochvila bude aj nova kolekcia. Ja si tiez budem poziciavat saty odtial....a myslim, ze si urcite nieco vyberiem.
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm,ale prave som tam volala a maju dostat len novu kolekciu z La Sposa, nie Pronovias...fotky budu uverejnene asi o 2 tyzdne.Ale pojdem sa urcite pozriet.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?