Svadba na východe - leto 2008

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu dievčatá, ktoré plánujú svadbu v lete 2008 na východe???!!! Ozve sa niekto? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aduliena: hm.. no navleky som tiez chcela, mala som ich - uz ani neviem odkial.. ale to som natrafila tuto na jednu babu - firmu, a oni pozicivaju - navlek + masla za 59,- za stolicku.
Odpovedať
ninny, su z humenneho? alebo odkial a aky maju tvar?
Odpovedať
Profilova fotka
poslem ti v mailiku :)
Odpovedať
dakujem, dostala som x-)
Odpovedať
Ahojte baby, neviete mi poradit nejaku fajn salu v okoli bardejova?
Odpovedať
to anabell66: ninny bude vediet, napis jej do IP.
Odpovedať
to aduliena: dikes
Odpovedať
Ahojte kocky, som sice zo zapadu, ale svadba bude na vychode, pravdepodobne na Sirave, mohli by ste mi poslat zopar kontaktov na hud.skupiny (Esprit, Pocit,...), ak niekto ma kontakt na fotografa Luda Foldyho alebo Kvetku Vrablovu ;-) ninny: teba prosim o kontakt na tu firmu co poziciava navleky na stolicky pomohol by kontakt aj na nejakeho dobreho a originalneho kameramana diky moc, pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Beruska, bohuzial kontakt na hudobne skupiny, ktore uvadzas nemam, my budeme mat Ideal, ale co sa tyka Foldyho, tak si pozri www.artfotograf.sk. Uz viete kedy bude svadba?
Odpovedať
to beruska: posielam ti kontakt na Esprit kapelu, ti hraju aj nam. Kde na sirave bude svadbicka? a teda kedy? Zatial nemas uvedene.... Vela stastia :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Pocula som na skupinu esprit same chvaly, len som od nich este nic nepocula. Rozmyslam, ze si ich zavolame na svadbu aj my. Neviete mi preto poslat nejake ukazky z ich tvorby?
Odpovedať
Caute Kocky, v prvom rade dakujem za vsetky tie kontakty :-D , no svadbicka bude pravdepodobne 30.05.2009 na Sirave. Viem, ze je to daleko, ale chystame sa domov na buduci tyzden, tak by som chcela aspon tie saly pokukat. Docitala som sa tu, ze niektore su rezervovane uz aj rok dopredu. Svadba na vychode preto , lebo ja zozbieram asi tak 30ludi a tych je predsa len jednoduchsie dopravit na miesto cinu ako draheho 70-80.
Odpovedať
Článok sa načítava...
To Aduliena zabudla som na tvoju otazku ;-) este je na mna skoro :-D Salu budeme vyberat podla jej kapacity, budeme mat cca 120-130, k tomu par zahranicnych, a tych mojich hosti z opacnej strany republiky, tak potrebujeme aj miesto kde prenocuju, takze najlepsia varianta bude sala+ hotel v jednom. 8-)
Odpovedať
to beruska: aj my tak mame, ale nie na sirave, ale v meste, v DUHE.. vela bude cezpolnych (aj manzelova strana), ale hlavne zahranicnych.. tak budu spat na poschodi a zabava na prizemi.... vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte poznám super hudbu hraju vychodniarske piesne aj moderne a su super mala som ich na svadbe ak by niekto mal zaujem tak pošlem kontakt a pripadne požičiam aj dvd zo svadby napíšte mi do ip
Odpovedať
Cau Aduliena, aj tebe vela stastia ;-) A ta restika (ci hotel) DUHA sa kde presne nachadza, ze by sme sa tam skocili pozriet, lebo znie to super aj s tym ubytkom, alebo su na nete? Ak sa smiem spytat , kde v zahranici sa nachadzas?
Odpovedať
to beruska: neviem to presne vysvetlit, ale ak pojdes po ulici, kde je nemocnica smerom von z mesta, tak na to natrafis. myslim, ze je to oproti byvalemu malemu bazantu :-N ja si to uz nepamatam, ale nie je to daleko od centra a vela ludi si to pochvaluje :-p a ja som teraz v indii 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte rada sa pridam, ak smiem. ja som sice z Trebisova, kde bude obrad,ale svadobnu hostinu budeme mat na Zempl. Sirave, na penzione Terasa. Chcem sa spytat, ci nahodou nemate prehlad o cenach Foldyho atelieru, aspon pribliznych, nech si viem prerobit rozpocet, pretoze sa mi doteraz nepodarilo ist tam a dohodnut sa. Pracujem v Ziline a doma som malo. Budem vdacna :-)
Odpovedať
ahojte mohla by som sa k vám pridať ?som z SL, stále som vás len čítala ale musela som sa k vám pridať. svadba bude na konci leta 30. 8. skoro všetko už je vybavené, len tie šaty, zatiaľ ma nič neoslovilo tak dúfam že nepôjdem s holým zadkom :-) :-) :-) . dajte mi prosím niekto kontakt na nejaký super salon.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a vitaj neviem, kde si hladalaa ani kolko chces investovat, ale ja taketo veci vyberam v zasade v kosiciach, tak ak chces pozicat a mas chut ist do KE, tak skus ceremoni, maggie, bonnet- mile tetusky :-)
Odpovedať
ahoj a dik za milé privítanie, a tysi bola pozrieť v tých salonoch? no ja som počula že v tých väčších mestá su šaty dosť zničené. je to pravda?
Odpovedať
no a zabudla som, orientačne by som chcela vedieť ceny. diky
Odpovedať
Profilova fotka
no, az tak som ich nestudovala, ale bola som v jednom, kde sa mi zdali tie saty spinave, najma od make-upu, tak neviem, ci ich neistili alebo co, ja som si vybrala najnovsi model,predo mnou ho este nikto nemal, bola som prva, co si ich rezervovala, takze to tam nehrozi, ale u tych starsich modelov je aj cena za zapozicanie nizsie, ceny sa pohybovali od 9 - 13 tisic.
Odpovedať
ja by som tiež niečo z novej kolekcie ale do augusta ich už nudú mať požičané viaceré. no uvidíme. musím tam niekedy cez víkend skočiť. a prípravy ako pókračujú? ja som z toho dosť v strese :-N a ešte je len január
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som uz zavisla na tejto stranke :-), o nicom inom uz nehovorim a s maminkou mame dlhe telefonaty o tom, co ete nasla ona a c onapadlo mne :-) Pomalicky uz mam vsetko,na par veci,ktore este chvilu vydrzia, musim aj do prace chodit a aj pracu pisat. Ja nestresujem,mna len hnevaju tie enormne ceny.
Odpovedať
no s tými cenami máš úplnú pravdu. a aký máš názor na návleky na stoličky, mne sa to veľmi páči ale ked som trochu počítala tak je to dosť, myslím :-( čo sa týka tých cien
Odpovedať
Profilova fotka
poviem ti iny argument - ak budes mat biele saty, ty tam uplne zaniknes - budes biela ako nvleky a ak budes mat inu farbu ako bielu, napr. prirodnu, bude vidiet kontrast ak su pekne stolicky, nemas co riesit -viem, ze je to teraz moderne, ale vela veci je modernych a nerobime ich, ze :-)
Odpovedať
stoličky sú v pohode, atoto by ma vobec nenapadlo, diky za tento argument, fest budem teraz rozmýšlať
Odpovedať
Profilova fotka
nie je zac, tiez som tym presla :-)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa do diskusie. Rezervovali sme si kapelu Bikaver - poculi ste o nich nieco? Zhanam nejakeho fotografa z okolia HE.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?