Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 201221040
  • mne sa lubi ten ohrievac salky na usb..to moze byt fajn vecicka 🙂 ..inak som tam nic take nenasla 🤔 *ale to euro som citala..z toho mala co som porozumela..ze pulito, ci co to tam ma..neskutocne 😃 😃 *ja asi pojdem predaj dvojeuro 😃 😃 *

maco prave zacal pozerat nejaky film na tom blbom energy chanel..ach jaj..zas ma bude ignorovat 😃 😃 *

akurat mamina dneska..ale dojdes na vianoce na 100%..to musis..a bla bla bla..neviem ako jej mam povedat, ze nedojdem 😬 *ja do toho lietadla sama fakt nesadnem..a ked si spomeniem na vseky tie nehody autobusov, tak mam tiez dost 😒 *sama nejdem nikam 😠 *

inak sme pozerali letenky 2.1.2008..ze vyse 7000,- !! co normalne stoja 150 euro..im to uz musi sibat 😮 *vy idete ako??

• jaj, no musim uz ist, zajtra pokracujeme v upratovani.. ok? maj sa zatial, papa 🙂

• takze drahy uz vyliezol z pivnice 😎 *

tak ked doupratujes, tak sa ozvi..sak ja tu budem 😃 *

inak by nam mali nieco dat..sme tu skoro stale ako posledne 😃 😃 😃 *

a domani 😉

• Sponzor fóra
  • buona sera 😉 ako sa mame dneska?
    moj je aj dneska doma, ale robi si nejake papiere, nechal ma samu, tak som dosla na skok..

a uz si sa teda na 100% rozhodla, ze nepojdes na slovensko na vianoce???

• som preberala so sestrou vianoce, tak som sa drzala 😬 *som jej tlkla do hlavy, nech nejako maminu pripravi na to, ze dojdeme az po vianociach 😞 *

si tu?? 🤔

• inak dneska som si kupila organzove saciky, tak som zvedava, kedy pridu...musim maca nejako dokopat, aby si uvedomil, ze 8 mesiacov je nic 😃 😃

• nova foto? teda staronova 🙂

mojmu to stale nejako zapaluje, ja uz vidim, ako bude znova presuvat svadbu!! ale potom ho necham, nech to vsetko vybavi sam!! a dam mu na to 3 mesiace 😠 😠 😠
    tvoj sa aj zaujima o svadbu? pyta sa ta take detaily, akej farby bude vyzdoba, kolko bude ludi, atd.?

• no musim zase ist, ideme spat, zajtra nas caka DALSI upratovaci den, ale to uz nastastie len take blbosti.. a musime si ist aj nakupit 🙂 tak zajtra.. hadam uz na dlhsie 🙂

dobru noc 😉

• jemine, to co upratujete tolko..neskutocne 😃 😃 *

my sme sa akurat nevedeli dohodnut, akej farby bude vyzdoba..bo maco chcel oranzovu /paneboze, oranzovu?!..nikdy 😠 /, tak sme sa zatial zhodli na bielo-zlatej..aj ked to sa podla mna este zmeni 😃 😃 *ale ta biela zostane urcite*no, on sa len spytal kolko ludi asi tak bude a tym to haslo..to ja ho stale ohlasujem od kompu, ze "pod sem..pozriiiii" a on dojde, pozrie a ide dalej kukat telku..takze asi tak sa "zaujima" 😦 😃*

ale mne to celkom vyhovuje..na nom necham jedalny listok 😃 😃 *

sak zacni pomaly zhanat aj ty veci..potom mu to hadam trkne 😃 😃 *

a domani, ciao 😉

• dobry vecer, ako dneska? my sme boli na takych malych nakupoch- rukavice, ponozky, straaasne ma nohy bolia, som nachodila asi 5 km 😃
    dosli mi aj saly, tie sa mi pacia, aj bluzka mi dosla, ta je tiez ok, ale chcela som ju bez vackov a je s vackami.. no nevadi..

tak mi uz zajtra cestujeme, jaka som nervozna 😃 😃 aj sme si kupili knizky o prahe a viedni, dufam, ze nam pomozu 😃

vy co? uz si oznamila mame, ze neprides??

• ciao 🙂 ja som prave dojedla spagety s nejakou omackou a syrom..brr..kecup by bol lepsi 😃 😒 *mne dneska dosiel tem macov parfem a nausnice pre segru..mohlo b nieco dojst aj pre mna 😞 😃 😃 *

uz zajtra?? ti zavidim 😕 *a na kolko idete??

mamine som este neoznamila..dneska mi mala volat, ale asi sa jej uz nechcelo, tak asi zajtra..dneska sa mi aj tak nechce to s nou preberat..nejaka som nijaka..som sa ak popalit stihla..den blbec 😦

• nova foto? nudis sa, co? 😃

ja musim este dneska zarezervovat hotely, nevies v BA, ktory je dobry a lacny? alebo v prahe?
    ideme na 20 dni, 18.12 by sme sa mali vratit, dufam, ze sa to nejako nezmeni 😠 ale najlepsie je, ze este ani listky nemame 😃 😃 zajtra ich kupime, ved aj tak by sme na vlak mohli kupit v milane (tam prespavame u kamosa, pojdeme sa niekde zabavit).. no dufam, ze v tom milane nezostanem-toooolko super obchodov 😃 😃

• to vies, sak co budem porabat cely den 😃 😃 *

tak to netusim..hotely mam odskusane len v NR..v blave som este nespala /teda nie v hoteli 😃/ a v prahe som este nebola 🙂 *20 dni??aj ja chceeeeem 😵 😵 *a to idete celu cestu vlakom, ci najprv lodou a potom vlakom??

• no lodou a vlakom-uz sa neviem dockat 😒 😒 to zas bude!! a tam je taka zima na tej lodi, budem sa musiet pozakryvat dobre 😃 inak, drahy nema este ani kufor!!!! to je cely on-uz to vidim, ako zajtra budeme zmatkovat 😠 😃 este musime drobnosti doupratovat, zaniest psa k dogsitter, kupit listky, on sa musi pobalit a musime ist asi 30km do pristavu (co este nevieme, kto nas tam zavezie)... takze drz palce zajtra!!! ale nastastie mame cas do 19.00-to musime byt v pristave... dufam, ze stihame.. dneska ideme zavcasu spat

oranzovu farbu teda ani ja nemusim+marhulovu (ci broskynovu, ci jaka to je), modru a zltu 😒 😒 😒 a ani zelenu 😒
    aj mas nieco kupene na ebayi? cakas na nieco? ten kabat?

• tak to toho mate dost este..neboj, narychlo sa najlepsie bali..teda aspon mne 😃 😃 *mysli na to, ze v milane si to vynahradis 😉 *

my sme sa zatial zhodli na zlato-bielej..ale aj macovi som hovorila, ze ziadne velke prachy utracat nemienim..ta vyzdoba vydrzi asi pol hodinu..sa to neoplati 😦 *radsej investujem do siat alebo do jedla..vyzdoba ma nijak zvlast netrapi 😎 *vy uz mate vybrate farby?? respektive ty 😃*

no, cakam na ten kabat, na prstienky /ale tie idu este len z usa, takze to sa nacakam 😃/..a to je asi vsetko..musim sa krotit 😬 *akurat este nakupim nieco na vianoce a na tento rok mam utrum s ebayom 😠 *
    a maco, co si objednal stecchu..sme dneska pisali predajcovi..uz je to vyse tyzdna a nic..dokonca mi segra napisala mail po nemecky a on stale nic..tak pockame do zajtra a davam feedback..20 euro v tahu 😦 *

ty necakas na nic??

• Sponzor fóra
  • co je steccha??? ale z nemecka to netrva tiez dlho? teda dlhsie ako 3 dni?

• steccha da billiardo..tago, ci ako sa to u nas vola 🤔 *no, ja ked som si objednavala ten parfem, tak mi prisiel tusim za 5 dni..takze nemecko ako nemecko..posta podla mna funguje rovnako 😠 *este by som pochopila, keby napise mail, ze ja neviem co, ale nic neodpisal a bolo to v nemcine, takze neni sanca, ze by "nerozumel"..hajzlik je to 😠 *

dneska som nejaka nevyspata..najradsej by som lahla spala..aspon tyzden 😃 😃

kolko vam bude trvat cesta??

• ideme zajtra o 20.30 z pristavu, o 7.00 sme na kontinente v Janove, z tadial 2 hodiny do milana.. v milane prespime a v nedelu cestujeme do benatok, tam jednu noc a v pondelok ideme do viedne.. vo viedni sme o 22.00 v pondelok na 4 dni, potom praha na 3 dni, TO 4 dni (zubar) a bratislava 2dni..

len prave pozeram hotely vo viedni a skoro vsetky su obsadene 😒 aby sme nezostali na ulici 😃

a jaky mal feedback ten predajca?

• sak pozri..maco si nedal poradit, tak tak dopadol 😒 😠 :

http://feedback.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=handelshop24-de&ftab=AllFeedback

---
    no, vo viedni mam kamosku a v prahe brata.. 😃 😃 *ale neboj, nieco sa urcite najde..sak vieden je dost velka..urcite su tam aj hotely, co mozno ani nemaju webove stranky 😉*

a co chcete porabat vo viedni a v prahe?ci na vianocne nakupy?? 😵

• no tak to ja by som sa bala u takeho nakupovat.. ale co som ja videla 2 negativne, tak neboli o tom, ze neprisiel tovar, ale ze nebol taky, aky na obrazku alebo co.. tak mozno dojde, len neskor.. mozno je taky, ako ja 😃

ideme na nakupy, ale hlavne vo viedni chceme nakupovat.. ved aj ideme s prazdnymi kuframi 😃 😃
    a co dieta? tie spagety boli v diete, ci si si uhla? 😃

• hups..som sa zapozerala..maco pozical nejaky film..celkom ma to zaujalo..arthur a minimovia..take ja mozem 😃 😃 *ale akurat to konci a dosiel nejaky macov znamy..takze konec je v nedohladne 😠 *

vo viednu su zevraj super handry..hlavne takto pred vianocami, viem ze kamoska si tam kupovala znackove veci za par korun..no teda par..stale drahe, ale o nieco menej 😃 *ale to bolo par km od viedne 🙂 *

este si tu, ci uz spinkas?? 😬

a k tej diete..kaslem na nu..radsej sa najem..ako byt hladna..vezmite mi co chcete, ale jedlo mi neberte 😃 😃

• ani ja som tu nebola, sme si zajednavali tie hotely, uz mame vo viedni a v benatkach

vieden http://www.hotelpensionfranz.at/index_e.htm
    benatky http://www.hotelnoemi.com/ita/hotel.html

take romanticke 😃
    ale uz musim ist, musime sa vyspat, zajtra bude tazky den 😃 tak dobru noc.. ohlasim sa zo strednej europy 😃 😃

• fuha, pekne si vybrala 😵 pofot' 😃 😃 *

tak bru noc cica, nech mate dobru cestu a stastne nakupy 😉 😃 *ak budes mat cas, napis 😉 *

ciao*

• uz som naspaaaaaaaaaaat!!!! konecne!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ciaoooooooo 😃

neuveris, ale prave som na teba myslela, ze ti nieco naskriaem a ty tu..telepatia 😃 😃 😃 *

no co, ako bolo??prehanaj 😃 😃

• bolo uplne super!! az na bratislavu- to som bola stale ziarliva 😠 😃

benatky boli na zaciatku hrozne, lebo sme nemohli najst hotel a taxiky tam nechodia, takze sme museli ist tymi ich lodo-autobusmi a potom sme ho asi dalsie 2 hodiny hladali- hladni, unaveni a aj sme sa pohadali parkrat 😃
    ale nakoniec bolo super, na gondole sme sa neviezli, ale boli sme na veceri za 115 euro!!!!! u cinancov 😠

vieden bola fajn, ale najskor nam v hoteli dali hroooozne malu izbu a v kupelni dost smrdelo!! ale nastastie nam ju potom vymenili za taku velku a krasnu 😃 aj sme tam dost pobehali, ale planovane nakupy neboli- iba tak poskromne

praha bola super az na to, ze hotel bol dost daleko od centra, aj od stanice metra, ale bol naaaadherny
    http://silenzio.praguehotels.it/zoom/?param[lang]=it&param[loc_country]=CZE&param[loc]=HIPRG&param[idhtl]=18120&page=rooms&source=-hotel+silenzio+praha&image_url=cameramat3.jpg

doma bolo fajn, az na to,ze som styri dni iba prelezala pred televizorom, absolutne nic som nespravila 😃 😃

a bratislava bola hrozna- asi 500x sme sa pohadali, zima hrozna a nebolo tam co vidiet 🙂

takze tak, u vas co noveho?

• ziarliva, preco?? 🤔 co sa do blavy dotrepala ta puttana zo sardinie?? 😃 😃

115 euro??to co ste jedli preboha?? a u cinanov, neviem si predstavit 😃

tak to caka aj mna, ked pridem domov, chystam sa spat, jest a pozerat telku..ani prstom nepohnem 😃 😎 *

no, u nas po starom, akurat dneska mi konecne prisli vsetky darceky, tak mam klud..hlavne tie perly pre maminu..to som sa bala jak fras, ci stihnu prist 😒 *
    inak tu asi pred 4-5 dnami brutal snezilo, bolo 30cm snehu a niekde az pol metra..uuuzasneee 😵 😵 , ma chytila taka vianocna nalada, tak som spravila zemiakovy salat a rybie prsty..xixi*ten sneh bol uplne uzasny..som neverila vlastnym ociam..ale teraz uz treti den prsi, tak sa to topi..uz je len trochu..ale zato poriadna zima..brr 😒 *u vas ako dole??

• u nas bolo dneska dost teplo, bola som vonku len vo svetri, slnko bolo, super 😃
    ale lodou bolo dost hrozne ist, museli sme dvakrat "preparkovat" lod, uz som myslela, ze sa nieco stalo 😒
    a potom vecer som pozerala spravy, ze v janove (odtial sme vyplavali) bolo hrozne pocasie, tusim ani lode nesli nikam!! tak sme mali stastie, keby cestujeme o den neskor, tak sme asi este stale v janove 😒

na slovensku ani snehu nebolo 😞 😞 😞 😞
    a jake perly si kupila mame? o tom neviem.. hod link

• perlicky: /ale v skutocnosti je ten privesok ovela krajsi 😵 / a prisli presne o 2 tyzdne od objednania..super 🙂*

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=200178195788&_trksid=p3984.cWON.m313.lVI

---
    fu, ze vo svetri, ja tu beham v zimnej bunde a aj tak mi je zima..tu je este zimsie ako na slovensku, to uz co je!? 😠 *

tak to s tou lodou ste mali na male, este, ze ste to stihli 😉*my vyrazame 30-teho vecer..dufam, ze budu dobre cesty 😬 *

inak ako bolo doma??drahy co hovoril na slovensko??

• celkom sa mu lubilo, vlastne straaasne sa mu pacilo.. musela som ho stale nahanat, chcel vsetko fotit, hocikedy sa mi stratil 😃 😃

a vlastne mam este jednu SUPER novinku!! kupili sme psa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.