Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa lubi ten ohrievac salky na usb..to moze byt fajn vecicka :-) ..inak som tam nic take nenasla =-) *ale to euro som citala..z toho mala co som porozumela..ze pulito, ci co to tam ma..neskutocne :-D :-D *ja asi pojdem predaj dvojeuro :-D :-D * maco prave zacal pozerat nejaky film na tom blbom energy chanel..ach jaj..zas ma bude ignorovat :-D :-D * akurat mamina dneska..ale dojdes na vianoce na 100%..to musis..a bla bla bla..neviem ako jej mam povedat, ze nedojdem :-N *ja do toho lietadla sama fakt nesadnem..a ked si spomeniem na vseky tie nehody autobusov, tak mam tiez dost :-S *sama nejdem nikam ]-( * inak sme pozerali letenky 2.1.2008..ze vyse 7000,- !! co normalne stoja 150 euro..im to uz musi sibat :-o *vy idete ako??
Odpovedať
jaj, no musim uz ist, zajtra pokracujeme v upratovani.. ok? maj sa zatial, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze drahy uz vyliezol z pivnice 8-) * tak ked doupratujes, tak sa ozvi..sak ja tu budem :-D * inak by nam mali nieco dat..sme tu skoro stale ako posledne :-D :-D :-D * a domani ;-)
Odpovedať
buona sera ;-) ako sa mame dneska? moj je aj dneska doma, ale robi si nejake papiere, nechal ma samu, tak som dosla na skok.. a uz si sa teda na 100% rozhodla, ze nepojdes na slovensko na vianoce???
Odpovedať
Profilova fotka
som preberala so sestrou vianoce, tak som sa drzala :-N *som jej tlkla do hlavy, nech nejako maminu pripravi na to, ze dojdeme az po vianociach :-( * si tu?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak dneska som si kupila organzove saciky, tak som zvedava, kedy pridu...musim maca nejako dokopat, aby si uvedomil, ze 8 mesiacov je nic :-D :-D
Odpovedať
nova foto? teda staronova :-) mojmu to stale nejako zapaluje, ja uz vidim, ako bude znova presuvat svadbu!! ale potom ho necham, nech to vsetko vybavi sam!! a dam mu na to 3 mesiace ]-( ]-( ]-( tvoj sa aj zaujima o svadbu? pyta sa ta take detaily, akej farby bude vyzdoba, kolko bude ludi, atd.?
Odpovedať
no musim zase ist, ideme spat, zajtra nas caka DALSI upratovaci den, ale to uz nastastie len take blbosti.. a musime si ist aj nakupit :-) tak zajtra.. hadam uz na dlhsie :-) dobru noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, to co upratujete tolko..neskutocne :-D :-D * my sme sa akurat nevedeli dohodnut, akej farby bude vyzdoba..bo maco chcel oranzovu /paneboze, oranzovu?!..nikdy ]-( /, tak sme sa zatial zhodli na bielo-zlatej..aj ked to sa podla mna este zmeni :-D :-D *ale ta biela zostane urcite*no, on sa len spytal kolko ludi asi tak bude a tym to haslo..to ja ho stale ohlasujem od kompu, ze "pod sem..pozriiiii" a on dojde, pozrie a ide dalej kukat telku..takze asi tak sa "zaujima" 8-( :-D* ale mne to celkom vyhovuje..na nom necham jedalny listok :-D :-D * sak zacni pomaly zhanat aj ty veci..potom mu to hadam trkne :-D :-D * a domani, ciao ;-)
Odpovedať
dobry vecer, ako dneska? my sme boli na takych malych nakupoch- rukavice, ponozky, straaasne ma nohy bolia, som nachodila asi 5 km :-D dosli mi aj saly, tie sa mi pacia, aj bluzka mi dosla, ta je tiez ok, ale chcela som ju bez vackov a je s vackami.. no nevadi.. tak mi uz zajtra cestujeme, jaka som nervozna :-D :-D aj sme si kupili knizky o prahe a viedni, dufam, ze nam pomozu :-D vy co? uz si oznamila mame, ze neprides??
Odpovedať
Profilova fotka
ciao :-) ja som prave dojedla spagety s nejakou omackou a syrom..brr..kecup by bol lepsi :-D :-S *mne dneska dosiel tem macov parfem a nausnice pre segru..mohlo b nieco dojst aj pre mna :-( :-D :-D * uz zajtra?? ti zavidim :-. *a na kolko idete?? mamine som este neoznamila..dneska mi mala volat, ale asi sa jej uz nechcelo, tak asi zajtra..dneska sa mi aj tak nechce to s nou preberat..nejaka som nijaka..som sa ak popalit stihla..den blbec 8-(
Odpovedať
nova foto? nudis sa, co? :-D ja musim este dneska zarezervovat hotely, nevies v BA, ktory je dobry a lacny? alebo v prahe? ideme na 20 dni, 18.12 by sme sa mali vratit, dufam, ze sa to nejako nezmeni ]-( ale najlepsie je, ze este ani listky nemame :-D :-D zajtra ich kupime, ved aj tak by sme na vlak mohli kupit v milane (tam prespavame u kamosa, pojdeme sa niekde zabavit).. no dufam, ze v tom milane nezostanem-toooolko super obchodov :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to vies, sak co budem porabat cely den :-D :-D * tak to netusim..hotely mam odskusane len v NR..v blave som este nespala /teda nie v hoteli :-D/ a v prahe som este nebola :-) *20 dni??aj ja chceeeeem x-) x-) *a to idete celu cestu vlakom, ci najprv lodou a potom vlakom??
Odpovedať
no lodou a vlakom-uz sa neviem dockat :-S :-S to zas bude!! a tam je taka zima na tej lodi, budem sa musiet pozakryvat dobre :-D inak, drahy nema este ani kufor!!!! to je cely on-uz to vidim, ako zajtra budeme zmatkovat ]-( :-D este musime drobnosti doupratovat, zaniest psa k dogsitter, kupit listky, on sa musi pobalit a musime ist asi 30km do pristavu (co este nevieme, kto nas tam zavezie)... takze drz palce zajtra!!! ale nastastie mame cas do 19.00-to musime byt v pristave... dufam, ze stihame.. dneska ideme zavcasu spat oranzovu farbu teda ani ja nemusim+marhulovu (ci broskynovu, ci jaka to je), modru a zltu :-S :-S :-S a ani zelenu :-S aj mas nieco kupene na ebayi? cakas na nieco? ten kabat?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to toho mate dost este..neboj, narychlo sa najlepsie bali..teda aspon mne :-D :-D *mysli na to, ze v milane si to vynahradis ;-) * my sme sa zatial zhodli na zlato-bielej..ale aj macovi som hovorila, ze ziadne velke prachy utracat nemienim..ta vyzdoba vydrzi asi pol hodinu..sa to neoplati 8-( *radsej investujem do siat alebo do jedla..vyzdoba ma nijak zvlast netrapi 8-) *vy uz mate vybrate farby?? respektive ty :-D* no, cakam na ten kabat, na prstienky /ale tie idu este len z usa, takze to sa nacakam :-D/..a to je asi vsetko..musim sa krotit :-N *akurat este nakupim nieco na vianoce a na tento rok mam utrum s ebayom ]-( * a maco, co si objednal stecchu..sme dneska pisali predajcovi..uz je to vyse tyzdna a nic..dokonca mi segra napisala mail po nemecky a on stale nic..tak pockame do zajtra a davam feedback..20 euro v tahu 8-( * ty necakas na nic??
Odpovedať
co je steccha??? ale z nemecka to netrva tiez dlho? teda dlhsie ako 3 dni?
Odpovedať
Profilova fotka
steccha da billiardo..tago, ci ako sa to u nas vola =-) *no, ja ked som si objednavala ten parfem, tak mi prisiel tusim za 5 dni..takze nemecko ako nemecko..posta podla mna funguje rovnako ]-( *este by som pochopila, keby napise mail, ze ja neviem co, ale nic neodpisal a bolo to v nemcine, takze neni sanca, ze by "nerozumel"..hajzlik je to ]-( * dneska som nejaka nevyspata..najradsej by som lahla spala..aspon tyzden :-D :-D kolko vam bude trvat cesta??
Odpovedať
ideme zajtra o 20.30 z pristavu, o 7.00 sme na kontinente v Janove, z tadial 2 hodiny do milana.. v milane prespime a v nedelu cestujeme do benatok, tam jednu noc a v pondelok ideme do viedne.. vo viedni sme o 22.00 v pondelok na 4 dni, potom praha na 3 dni, TO 4 dni (zubar) a bratislava 2dni.. len prave pozeram hotely vo viedni a skoro vsetky su obsadene :-S aby sme nezostali na ulici :-D a jaky mal feedback ten predajca?
Odpovedať
Profilova fotka
sak pozri..maco si nedal poradit, tak tak dopadol :-S ]-( : http://feedback.ebay.it/ws/eBayISAPI.... --- no, vo viedni mam kamosku a v prahe brata.. :-D :-D *ale neboj, nieco sa urcite najde..sak vieden je dost velka..urcite su tam aj hotely, co mozno ani nemaju webove stranky ;-)* a co chcete porabat vo viedni a v prahe?ci na vianocne nakupy?? x-)
Odpovedať
no tak to ja by som sa bala u takeho nakupovat.. ale co som ja videla 2 negativne, tak neboli o tom, ze neprisiel tovar, ale ze nebol taky, aky na obrazku alebo co.. tak mozno dojde, len neskor.. mozno je taky, ako ja :-D ideme na nakupy, ale hlavne vo viedni chceme nakupovat.. ved aj ideme s prazdnymi kuframi :-D :-D a co dieta? tie spagety boli v diete, ci si si uhla? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hups..som sa zapozerala..maco pozical nejaky film..celkom ma to zaujalo..arthur a minimovia..take ja mozem :-D :-D *ale akurat to konci a dosiel nejaky macov znamy..takze konec je v nedohladne ]-( * vo viednu su zevraj super handry..hlavne takto pred vianocami, viem ze kamoska si tam kupovala znackove veci za par korun..no teda par..stale drahe, ale o nieco menej :-D *ale to bolo par km od viedne :-) * este si tu, ci uz spinkas?? :-N a k tej diete..kaslem na nu..radsej sa najem..ako byt hladna..vezmite mi co chcete, ale jedlo mi neberte :-D :-D
Odpovedať
ani ja som tu nebola, sme si zajednavali tie hotely, uz mame vo viedni a v benatkach vieden http://www.hotelpensionfranz.at/index... benatky http://www.hotelnoemi.com/ita/hotel.html take romanticke :-D ale uz musim ist, musime sa vyspat, zajtra bude tazky den :-D tak dobru noc.. ohlasim sa zo strednej europy :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, pekne si vybrala x-) pofot' :-D :-D * tak bru noc cica, nech mate dobru cestu a stastne nakupy ;-) :-D *ak budes mat cas, napis ;-) * ciao*
Odpovedať
uz som naspaaaaaaaaaaat!!!! konecne!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciaoooooooo :-D neuveris, ale prave som na teba myslela, ze ti nieco naskriaem a ty tu..telepatia :-D :-D :-D * no co, ako bolo??prehanaj :-D :-D
Odpovedať
bolo uplne super!! az na bratislavu- to som bola stale ziarliva ]-( :-D benatky boli na zaciatku hrozne, lebo sme nemohli najst hotel a taxiky tam nechodia, takze sme museli ist tymi ich lodo-autobusmi a potom sme ho asi dalsie 2 hodiny hladali- hladni, unaveni a aj sme sa pohadali parkrat :-D ale nakoniec bolo super, na gondole sme sa neviezli, ale boli sme na veceri za 115 euro!!!!! u cinancov ]-( vieden bola fajn, ale najskor nam v hoteli dali hroooozne malu izbu a v kupelni dost smrdelo!! ale nastastie nam ju potom vymenili za taku velku a krasnu :-D aj sme tam dost pobehali, ale planovane nakupy neboli- iba tak poskromne praha bola super az na to, ze hotel bol dost daleko od centra, aj od stanice metra, ale bol naaaadherny http://silenzio.praguehotels.it/zoom/... doma bolo fajn, az na to,ze som styri dni iba prelezala pred televizorom, absolutne nic som nespravila :-D :-D a bratislava bola hrozna- asi 500x sme sa pohadali, zima hrozna a nebolo tam co vidiet :-) takze tak, u vas co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
ziarliva, preco?? =-) co sa do blavy dotrepala ta puttana zo sardinie?? :-D :-D 115 euro??to co ste jedli preboha?? a u cinanov, neviem si predstavit :-D tak to caka aj mna, ked pridem domov, chystam sa spat, jest a pozerat telku..ani prstom nepohnem :-D 8-) * no, u nas po starom, akurat dneska mi konecne prisli vsetky darceky, tak mam klud..hlavne tie perly pre maminu..to som sa bala jak fras, ci stihnu prist :-S * inak tu asi pred 4-5 dnami brutal snezilo, bolo 30cm snehu a niekde az pol metra..uuuzasneee x-) x-) , ma chytila taka vianocna nalada, tak som spravila zemiakovy salat a rybie prsty..xixi*ten sneh bol uplne uzasny..som neverila vlastnym ociam..ale teraz uz treti den prsi, tak sa to topi..uz je len trochu..ale zato poriadna zima..brr :-S *u vas ako dole??
Odpovedať
u nas bolo dneska dost teplo, bola som vonku len vo svetri, slnko bolo, super :-D ale lodou bolo dost hrozne ist, museli sme dvakrat "preparkovat" lod, uz som myslela, ze sa nieco stalo :-S a potom vecer som pozerala spravy, ze v janove (odtial sme vyplavali) bolo hrozne pocasie, tusim ani lode nesli nikam!! tak sme mali stastie, keby cestujeme o den neskor, tak sme asi este stale v janove :-S na slovensku ani snehu nebolo :-( :-( :-( :-( a jake perly si kupila mame? o tom neviem.. hod link
Odpovedať
Profilova fotka
perlicky: /ale v skutocnosti je ten privesok ovela krajsi x-) / a prisli presne o 2 tyzdne od objednania..super :-)* http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... --- fu, ze vo svetri, ja tu beham v zimnej bunde a aj tak mi je zima..tu je este zimsie ako na slovensku, to uz co je!? ]-( * tak to s tou lodou ste mali na male, este, ze ste to stihli ;-)*my vyrazame 30-teho vecer..dufam, ze budu dobre cesty :-N * inak ako bolo doma??drahy co hovoril na slovensko??
Odpovedať
celkom sa mu lubilo, vlastne straaasne sa mu pacilo.. musela som ho stale nahanat, chcel vsetko fotit, hocikedy sa mi stratil :-D :-D a vlastne mam este jednu SUPER novinku!! kupili sme psa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?