Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • miniepha a preco mas rozdelene statnice? kde studujes

• ja dalej po ziskani bc neplanujem ist studovat, pracu si chcem najst aj ked neviem ci ma budu chchiet zamestnat kedze mi chceme hned mat babo 😉 na ktorom budeme aspon mesiac pred svadbou uz pracovat 🙂

• barbora a čo máš za školu? lebo ja po Bc. nebudem mať v podstate šancu sa zamestnať..

ja chodím na Fakultu humanitních studií na Karlovke, a máme 4 štátnicové skúšky rozdelené do 2 rokov, plus obhajobu bak. ale preťahujem do 4 ročníka, asi so 70 percentami nášho ročníku kvoli jednej debilnej skúške 😠

• Sponzor fóra
  • tak ja mam blbu skolu a do katolicku v levoci a studujem specialnu pedagogiku ale strednu mam pedagogicku cize ja uz mam chlebik v ruke

• Vladka, rozmyslaĺa som,ze pred vstupom do saly alebo pri mojom vchode.. chcem svadbu cimsi obzvlastnit lebo zatial sme boli s drahym asi na 4 svadbach a len na jednej mali program, na ostatnych nebolo nic len tancovacka a odcepcenie

• hej no tak s takou strednou a bc. je to iné, to sa zamestnáš rovnako ako s mgr. 🙂 a ešte keď máš prax

• ahojte, tak ja som len pred chvílkou dorazila z práce...to bol dnes riadny zaberák....hlavne na moje nervy. preberáte školy? ja mam strednú potravinársku školu a na VŠ som vyštudovala environmentalistiku, ukončila som Bc. (krvopotne...ale to je dlhšia kapitola) a pracujem teraz v odbore potravinárstvo v jednom malom obchodíku vo velkom nákupnom centre 😃 mala som denné štúdium. naopak snúbenec mal externé štúdium popri práci a bolo to riadne o hubu...a ukončil Bc. a povedal, že už nikdy viac 😃 je profesionálny vojak a vyštudoval sociálnu prácu.

• no možno ked pojde drahý po teba domov, tak by strážili dvere a pustili ho len za nejakú protislužbu 🙂

ja mám 8ročný gympel, a táto výška je tiež niečo ako gympel, takže nič vlastne neviem 😃 😃 len filozofovať a kecať.. uvidíme ako zvládnem kombinovaná (externé) štúdium, ale ja aj tak moc do školy nechodím tak to asi tak veľký rozdiel nebude..

• ahojte kočky,
    dnes je teda nádherne vonku....strasne sa mi nechcelo vstávať...fujto.... 😠
    čo sa týka témy škola: tak ja mám OA, a teraz som piatačka na "slávnej" Trenčianskej univerzite..... akurát zajtra idem na zápis....chodím na denné, ale máme dobrý rozvrh, kktorý mi umožňuje aj pracovať, síce mám tu robotu len na 6 hodín....robím ekonomku v jednej firme , ktorá sa zaoberá projektovaním stavieb.... ale som spokojná, nie sú tu stresy, teda len občas, a umožnia mi chodiť aj do školičky.... 🙂

• ahojte, no dnes je fakt hnusne 😐 ....

• radka, ako si dopadla na pohovore?

• ivka, maju volat do konca tyzdna, ale myslim,ze z toho nic nebude kedze nas tam bolo velmi vela... a navyse niektore baby co isli na pohovor neboli ani na zozname, takze isli cez znamost 😠 .. a tvoj drahy ako dopadol?

• ono je to teraz tak vo väčšine prípadov, že pokial nemáš známosti alebo veľké štastie, tak dobrú robotu človek nedostane...a čo vieš, možno motyka vystrelí a vezmú ťa 🙂 ako aj mna do tejto firmy, v ktorej robím 😃 😃 som sa čudovala, že ma vôbec vzali 🙂 ..... a stačilo na to mať OA a vodičák...a dobrý rozvrh v škole 🙂
    no môj drahý dopadol velmi dobre, včera bol na druhom kole a dnes ho zavolal riadeľ jednej z pobočiek v ZA, že má prísť o druhej, tak si myslím, že ho chce vidieť a snad by ho už mali zobrať 🙂 ja mu to strasne prajem, aby mu to vyšlo....len to dochádzanie bude naprd...ale tak možno ho časom preložia aj sem do považskej 🙂

• to mas pravdu...keby si tak mala pravdu 😃 ...tak drzim palce 🙂 ...dochadzanie je troska blbe kvoli strate casu, ale hlavne je,ze bude praca 🙂

• baby držím vám palce, teda ivkinmu priatelovi 🙂 z považskej do žiliny to nie je také zlé, veď už je diaľnica.. moj priateľ dochádza z jednej časti Prahy do druhej, ale hodinu 😃

tu nie je až tak škaredo, ja mám rada také počasie 🙂

• Sponzor fóra
  • fuha hodinu 😃 ....ja mam velmi rada jesen, ale nie ked prsi 😃 ...preto sa aj budeme brat na jesen..vzdy som si predstavovala foto ako sa budeme ohadzovat listim ...pokial bude takto aj o rok, tak sa budeme ohadzovat tak blatom s gumakmi na nohach 😃

• 😃 😃 to by ale boli dobré fotky 😉 presne aj ja si to tak predstavujem..našťastie tu neprší 🙂

• 😃 😃 to by teda boli ... u nas stale 😐 .... inak mate nejake napady na foto? 🙂

• nejaké špeci predstavy nemám, spolieham sa na nášho fotografa že niečo vymyslí 😎 ale páčia sa mi také romantické, zasnené, my ostrí a pozadie alebo popredie rozmazané 🙂 koho vlastne máte ako fotografa?

• 🙂 ...predstavy tiez moc nemam, jedine co by som naozaj chcela aby sme sa fotili niekde v prirode 🙂.. najlepsej kamaratky (ktora bude mojim svedkom) priatel je fotograf, takze otazku ohladom fotografa sme mali velmi rychlo vyriesenu 😃 a navyse je velmi sikovny a jeho fotky sa mi pacia 🙂

• my nemáme takého známeho, jediný kto by to mohol pomerne profesionálne fotit je ženích a neviem ako by to išlo 😃 😃 a v prírode presne chcem aj ja, a najlepšie nič škrobené a napózované 🙂

• asi by to veru neslo 😃 😃 😃 ....presne suhlasim s tebou 🙂 ...

• my sme sa dlho dohadovali o fotografovi, už to bolo na nervy, keďže priateľ fotí, mal inú, umeleckejšiu predstavu o fotkách,a ako povedal, mne sa páčia gýčové..a možno aj hej 🙂 no ale nakoniec to vyhral Tomáš Záhumenský, tak sa teším 🙂

• on ma velmi pekne fotky 🙂 nie som odbornik 😃 , ale pacia sa mi 🙂

• zienky a akej farby idete mat vyzdobku??

• poslusne hlasim,ze budeme mat zelenuuu 😃

• fialovú alebo fialovo zelenú 🙂

• Vladka, ďakujem, aj ja mu budem držať palce, potom vás budem informovať, ako mu to dopadlo 🙂 je pravda, že z pb do Za cesta trvá 20 minut, len neviem, či sa mu finanče oplatí cestovať autom.....skor asi busom....alebo vlakom..ved sa ešte uvidí...
    no ja som rozmýšlala tiež o fotení v prírode, len si myslím, že toho 10. septembra, kedy máme my termín, tak to asi bude podobné počasie ako dnes..... alebo potom prichádza do úvahy jedine fotenie v nejakom ateliéri alebo v kaštieli kúsok od pb 🙂

• len ked tak rozmyslam tak v atelieri sa ja moc fotit nechcem a neviem kde v interieri by sa dali spravit pekne fotky, lebo som pocula,ze v budatinskom hrade sa neda fotit, no urcite si to overim.. jedine co ma este napada je ist na bowling 😃

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4064902&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D360

táto fotka sa mi veľmi páči 🙂

v žiline som počula o nejakej ville nečas, vraj sa dajú urobiť pekné foto

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame širokú škálu krásnych svadobných oznámení, z ktorých vám vytvoríme všetky tlačoviny ako menovky, menu, etikety na víno, zasadací a oveľa viac
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov