Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo v inom meste? to si musíš asi vybavovať tam kde máš trvalý pobyt nie? hej ja sa na to tiež neteším ale teším sa na nové meno :-)
Odpovedať
trvaly pobyt uz budem mat v inom okrese. neznasam tieto vybavovacky a behanice po uradoch. vcera som sa akurat dohodla s kolegynou, ze po svadbe si beriem tyzden dovolenky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa..hej treba aspoň týždeň na to..a potom hurá na medové týždne :-D kam sa chystáte?
Odpovedať
a potom hura do roboty :-D :-D :-D nikde sa nechystame, teda aspon zatial o tom neviem.
Odpovedať
ja by som strasne chcela ist po svadbe na dovolenku ale uvidime ako to vyjde financne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme chceli ísť na Island, ale ešte sa uvidí..tiež podľa financií :-) ja budem mať po svadbe asi 2 týždne voľno a potom škola.. :-|
Odpovedať
ani nepredpokladam, ze niekam pojdeme, lebo priatel nedostane dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
no s tou dovolenkou to bude problém aj pre nás..proste treba šetriť dni :-)
Odpovedať
Ahojte aj ja som za septembrobu svadbicku roku 2011,zacinam byt z toho nervozna,ze nic este nemame,my mame este k tomu slovensko-britsko-turecku svadbu....neviem kde zacat,ukludnite ma niekto,please...zda sa mi ako keby to malo byt uz zajtra ;-( x
Odpovedať
Profilova fotka
moma a my hovoríme že akot o je ešte ďaleko :-D neboj sa nič, času dosť, len musíte začať riešiť.. inak zaujímavá kombinácia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moma nestresuj, sak mas cely rok pred sebou ;-) ;-) nebud uzkostliva, radsej sa tes a pomalicky si zariadte najnutnejsie veci, potom si uz budes len dokupovat atd.. my sme sa v maji rozhodli, ze sa v septembri berieme..a uz mame aj po.. 3 mesiace vybavovania svadby a pravdupovediac po mesiaci som sa nudila.. nebolo uz co vybavovat.. uz som si len dokupovala somarinky.. mas casu ajaj, neboj sa nic, celyyy rok je naozaj dost.. ja som rada, ze sme to zbuchali rychlo, neviem si predstavovat vybavovat svadbu rok.. takze klud a chladnu hlavu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika mozes sa opytat kolko vas ten DJ Bennu stál?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
minnie 250 eur ;-) jeeej ty si z PP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ups neviem ci som mohla takto verejne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi ked ta to zmazu, ale precitala som si dakujem :-) to nie je vela a boli ste spokojni?
Odpovedať
Profilova fotka
minnie pisnem ti do IP.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy presne roooooooook :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj keby tak moj priateľ dnes niečo vymyslel, ale toho sa asi nedočkám.. snivajte s nami :-D
Odpovedať
moj nic nevymysli, lebo dnes ani nebudeme spolu :-)
Odpovedať
miska som si vsimla vankusik pod prstienky v tvojom albume a tak ma napada,ze ci ste neuvazovali nad tymi kamienkami v miske ... co si o tom myslite? ...lebo mne sa to najskor velmi zapacilo, ale ked si predstavim ako s tym bude chodit svedok, tak je to trocha take,ze musi davat pozor aby to nevysypal....neviem no
Odpovedať
radka, ja by som sa bala, ze prstene budu od kamenov poskriabane {ale zasa podla toho, ake kamene tam budu }....no neviem, mozno je to blbost tato moja uvaha hned zrana, ale ja by som si kamene urcite nedavala. mne sa vzdy pacili vankusiky. chcem, aby vankusik k oltaru niesla nasa neter a zda sa mi krajsie, ked ich ponesie na vankusiku ako v miske so sutrami
Odpovedať
miska asi zalezi od kamienkov ale tak toho by som sa zas nebala vsak ked ich tam jemne vlozis by podla mna nemal byt problem....no uvidim este ako sa rozhdonem lebo aj vankusik sa mi paci je to tak 50 na 50 :-D
Odpovedať
a co ked sa kamene pohnu, poprehadzuju ked ich bude svedok niest....a zasype ti obrucky :-D uz vymyslam scenare... :-D :-D
Odpovedať
myslim,ze za tu chvilu co ich poniese k oltari sa moc nezasypu :-D ale i ked nikdy nehovor nikdy :-D moze zakopnut o koberec a kamienky budu po celom kostole a obrucky budu vsetci hostia hladat po zemi :-D :-D
Odpovedať
radka, casu na rozhodnutie mas dost ;-) lucim sa, prajem vam pekny den :-) papa
Odpovedať
radka, mna niekedy ani neber vazne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby 8-) Vcera som nasla salu ktora sa mi paci ale pytaju 240€ za prenajom + 0,40€ za zapozicania tanierov, priborov atd na osobu + za jedlo 30€ na osobu mne sa to zda byt dost co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je to strasne vela... a taku blbost ze platit za pozicanie tanierov, to som este nepocula. :D Ale ak sa ti tam paci a nenajdes nic vyhodnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, ktoreho fotografa by ste si vybrali? nepozerajte len na svadobne foto ale aj na ostatne. bud toto: jmfoto alebo tato: http://www.facebook.com/album.php?aid... + http://www.facebook.com/album.php?aid... + http://www.facebook.com/album.php?aid... http://www.facebook.com/album.php?aid... http://www.facebook.com/album.php?aid... Dufam, ze mi to nezmazu. Tazko sa rozhoduje, poradte.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?