Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katka skúšala som aj také, ale strašne ma to rozširovalo a znižovalo, čo je blbé pri mojej výške..ale tebe to pasuje, takže záleží na postave a tak
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiez strasne malinka, mam 160 cm. Zalezi od strihu. Najdolezitejsie je aby sa pacili tebe a priatelovi. Sto ludi, sto chuti. Ale ty si krasna baba, ty by si dobre vyzerala aj vo vreci:)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-) no ja práve nechcem aby ich videl, takže to bude riadny risk :-D ja mám tiež 160
Odpovedať
Profilova fotka
no ja viem, ze keby som si ja take saty obliekla, tak moj by asi usiel:D Ale nie, len ani jemu sa take zuzene nepacia. A ukazala som mu viac typov siat, on mi povedal ake sa mu pacia a ake nie. Aj v tychto ma videl ale nevie, ze budem mat prave tie... a za rok aj zabudne ako som v nich vyzerala a ze som si ich vobec skusala a ukazovala mu ich, tak bude aj tak prekvapeny...
Odpovedať
no ja tiez nechcem aby ich videl, tak to bude tiez prekvapko... ja meriam 157 takze na mna nemate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to máš pravdu, chlapi si také veci napamatajú :-D ja tiež skúsim nejako zasondovať či by sa mu páčil taký štýl :-)
Odpovedať
ahojte, tak konecne som vas docitala :-D Vladka, mne sa najviac pacia tie saty c.3 :-) a uplne ma dostala foto c.55 v tvojom albume, bomba uces :-N ten uces by som si vedela predstavit k satam c.5, lebo aj tie su velmi pekne a tiez ti podla mna sedia. a kde ty mas silne ruky? nemas ty nahodou nejake dvojite videnie, ze vidis aj to, co nemusis??? :-D :-D velkost 32-34, a poies ze mas silne ruky? co mam hovorit ja, co ma velkosti 40-42? cisty Rambo zapasnik :-D ja som si svadobne saty skusala vo februari na svadobnom veltrhu, kde som bola s kamoskou. v tom case este planovala svadbu. aj mna v nich odfotila a vecer som ukazovala foto priatelovi { to bolo akurat na valentina} a velmi sa mu pacili. aj mne sa pacili...ale len na figurine, na mne sa mi to uz az tak nepacilo
Odpovedať
Profilova fotka
baby nechváľte ma tak, naživo to inak vyzerá ;-) hej ten účes by k nim šiel, ale k 3ke asi nie...fakt asi hladký uzol nabok a nejaký kvet do toho :-) ukáž nám ich :)
Odpovedať
jezisi, Vladka, to bude hanba :-D verejna celoslovenska hanba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak len na chvilu:) urcite to nebude hanba
Odpovedať
ale fakt len na chvilu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ukaz! ukaz! ukaz! :) chceme vidiet
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
som napata ako pata :-D :-D
Odpovedať
pozrete??? lebo mazem....
Odpovedať
Profilova fotka
tie šatky sú krásne, len ten vrch ti pridáva na prsiach ;-) ale žiadna hanba sa nekoná, veď si kočica!! :-)
Odpovedať
ved to je dobre, ze pridava, lebo ja ziadne nemam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka! a ty mas co za problem? ved si kocka ... som podla toho co si pisala myslela, ze to bude daka fakt strasna foto. Ale si pekna, saticky tiez. Nemas sa za co hanbit...
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nemám prsia, budem si musieť kúpiť nejaké nalepovacie pod šaty :-) ale vážne vyzeráš veľmi dobre
Odpovedať
tie saty by som si uz nikdy na seba neobliekla. hrozne boli tazke
Odpovedať
Profilova fotka
aj moje boli dost tazke, ale ten jeden den to prezijem... a ja tiez nemam ziadne prsia:D sme sa nasli:D ale pod saty som si kupila silikonovu podprdu...
Odpovedať
Profilova fotka
jj vyzerajú byť ťažké, aj ja som jedny tak ťažké skúšala, to sa nedá vydržať ;-)
Odpovedať
ja si asi odlejem prsia zo sadry, ale boli aj pevne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D len si nezabudni tu sadru dat dole na svadobnu noc... ktovie co by ti drahy povedal:D
Odpovedať
urcite by zadrel nejaku sprostost :-D alebo by si narazil hlavu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D odpadnem :-D jooj baby dnes som našla úúúúplne úžasné rifle v Zare, tmavo modré uzučké a za 700 kč! x-) x-) takže keď vám treba rifle a máte po ruke Zaru, choďte :-D
Odpovedať
miška, tentokrát som prepásla tvoje šaty...vždy prídem neskoro...bola som tu, ale len na skok, potom už nie.... že veľkosť 32-34????? a 160 cm? tak to fakt stačí, ak si dáte aj vreco, a všetko vám bude dobré....ja mám veľkosť 40-42 a ešte k tomu viac ako 170 cm... a aj veľkú nohu, tak nekupim lodičky ale lode :-( ... mať aspon 38-mičku veľkosť, tak sa vytešujem, lebo sa mi zdá, že tých je najviac v salonoch.....
Odpovedať
Vladka, neodpadavaj, to boli, lahko prides k urazu :-D viem, o com hovorim. v januari som v jednu sobotnajsiu noc 2 krat odpadla a museli mi zasivat bradu a 3 mesiace som behala po neurologii. takze ak chces odpadnut, daj sa radsej na styri, tak si aspon nic nerozbijes :-D ivka, aj na nas su saty. neboj ;-) nie su v salonoch len 38-ky :-)
Odpovedať
aj ja som prepasla miskine saty :-( .... ivka ja mam zas velmi malicku nohu ..musim mat velkost 35 a v niektorych pripadoch 34 ..zalezi od tvaru topanky....a take cisla sa velmi tazko zhanaju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
je aj veľa 38 a 40, povedala by som že viac ako malých veľkostí ;-) miška :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?