Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si niečo pokúpila?? :-) som zvedavá my sme práve dopapali špagety a Peťo šiel so psom na lúku :-)
Odpovedať
ano :-) kupila som dekoracny piesok, misku, a umele kvety :-) umele kvety ruze krasne bielo zelene a troska doruzova ale krasne som z nich uplne namakko x-) a orchideu zelenu .. dam foto dufam,ze sa vydarili lebo som fotila len mobilom ....tak skusam tie ruze na bielu organzu to chcem na auto :-)
Odpovedať
ta prva je s bleskom tak preto sa to tak leskne a ta druha je dost tmava :-| skusim odfotit ked bude denne svetlo ....ale velmi sa mi to paci :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásne sú tie ruže x-) aj orchidea, tie zbožnujem :-) myslíš na tvoje auto?? a na ostatné čo chcete? ja dám kamoškám na starosť aby pred obradom nazdobili všetky autá, asi len kúpim saténové stužky a z tých sa urobia mašle na spatné zrkadlá, na kľučky a tak
Odpovedať
tie ruze su uplne uzasne ja som necakala,ze na take natrafim proste som z toho uplne nakrepena :-D mam ich asi 30 ....a chcem to na rodicovske auta na svoje este neviem co dam...na priatelovo by som chcela cilinder ....a tych orchideji je viac ..tak mozno ich vyuzijem na srdcia co chcem na dvere este uvidim :-)
Odpovedať
Radka, takze dilema vankusik vs.miska uz je vyriesena? :-D pekne to ukaze, dobre si nakupila ;-) my asi ani nebudeme zdobit ostatne auta: 1. - ku nam sa asi vsetci svadobcania ani nedostanu, lebo zablokuju s autami nakomplet ulicu :-D mame uzke ulice, takze uz teraz sa modlim, aby svokra nebjednavala pre hosti z ich strany autobus, lebo ten sa k nam uz vobec nedostane. 2. - pred kostolom sa tiez nebudu zdobit auta, kedze pred kostolom sa bude striedat svadba za svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
koľko stála jedna? mne už sa o tom nejako ani nechce premýšľať, už chcem kupovať, dohadovať sa, rozděľovať úlohy... mám dnes čudnú náladu :-( :-N
Odpovedať
Vladka, nie si sama. ja som sa dnes vytocila jak vrtula ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
joj že rozděľovať, sorry dva týždne som písala referáty, tak som si zvykla na češtinu
Odpovedať
ved my chapeme :-D
Odpovedať
Miška neviem :-D stalo to velmi malo takze uvidime este kvety vyuzijem aj inde a miska stala asi 80 centov :-N ...takze uvidime..no ja chcem vyzdobit aj rodicovske auta ostatne len stuzkami asi nevedno uvidi sa podla financii a u nas s parkovani by to nemal byt problem a autobus asi budeme mat..nevedno uvidime ked budeme pozyvat co nam povedia hostia
Odpovedať
Profilova fotka
:-) a prečo si sa rozčúlila? ja kvoli škole, proste strašný bordel nikto nič nevie, stále nie sú vypísané termíny na skúšku a pritom v piatok odchádzame domov...otras
Odpovedať
Článok sa načítava...
mna vytocila 1 osoba ]-( hrozne, ako vedia byt niektori ludia falosni...my sme mali v skole stale bordel, proste nervy. uz len z toho dovodu by som sa tam nevratila.
Odpovedať
vladka uz ani neviem nechcem si vymyslat poviem ti ked budem doma lebo som tan nechala blok z nakupu doma ...ale viem,ze to nebolo vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.svatebnidekorace.cz/dekora... kuknite :-) miška falošní ľudia sú najhorší, človek je aj naštvaní aj sklamaní :-|
Odpovedať
ooo pekneee len mi to pride trocha jednoduche ... inak vladka kukala som minule saty a pri dvojo som si na teba spomenula http://www.oncewed.com/33961/used-wed... http://www.oncewed.com/33934/used-wed... neviem ci sa ti bude paci to len tak mozno bude dobra inspiracia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj tie prvé sú ozaj pekné x-) najdoležitejšie je aby boli cez boky úzke, a tieto sú perfišné.. si zlatá že na mňa myslíš :-) noo ja rada jednoduché
Odpovedať
:-) .... vsak kazdy podla seba ... ja som tiez moc dilemovala nad tymi satami lebo ked som ukazala foto kazdemu sa pacili ine ale som si povedala,ze si vyberiem tie co su pre mna tie naj ....lebo som zacinala uvazovat ci nezoberiem ine a podobne ....
Odpovedať
Vladka, tie prve by ti viac sedeli ako tie druhe, tolko moj nazor. a tiez je pravda, ze tie prve sa mi pacia viac ako druhe :-D joj baby moje, mna az teraz ukludnila 1 sprava. v nedelu mame dohodnute stretko s majitelkou restauracie a na 100% tu restiku rezervujem. ideme priamo do restiky, takze si to tam aspon pozriem. a nech si moj chlap hovori, co chce...strasne je nerozhodny. pokial sa chlap rozhybe, tak to trva pomaly jedno cele storocie
Odpovedať
Radka, ja by som priatelovi ani neukazovala saty, ktore by som si vybrala. a uz vobec by som ho netahala na skusku siat. s mojim by to bola cista pohroma
Odpovedať
miska to mas uplnu pravdu :-D ....baby ja uz pojdem, tak pekny vecer :-)
Odpovedať
caff Radka :-)
Odpovedať
miska ja som mu ich neukazovala to len mame a kamoskam jemu by som ich nikdy neukazala :-)
Odpovedať
booozenko, ja som citala, ze drahemu si ukazovala saty a ono je to, ze kazdemu si ukazovala saty.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej sú krásne, ja pojdem aspoň do 30 tich salónov ešte :-D miška to je supeeeer :-) budeš mať pokoj na duši, chlapi by to chceli vybavovať mesiac pred svadbou my sme v našej ešte neboli osobne, ale ten týždeň čo budeme doma, dúfam pojdeme
Odpovedať
Profilova fotka
radka ja si chcem ešte pozrieť tie tvoje šaty ale odkaz mi nejde
Odpovedať
totizto moj mi oznamil, aby som nasla este ine alternativy okrem tejto restiky. a tak som hladala a rychlo som sa toho aj vzdala a ostavam pri povodnom plane. on by pochodil restiky hadam este aj do Ziliny, aj tak by si nevybral :-D
Odpovedať
baby, co by ste dali malym druzickam...kosicek s lupienkami ci skor taku nejaku malu kyticku?
Odpovedať
Profilova fotka
miška, ja by som im dala košíček s lupienkami :-) ja malé nebudem mať ale páči sa mi to :-) alebo možno aj budem mať, poraďte, chcela by som pozvať dve sesternice, ale to znamená aj s manželmi a každá po 2 deti, čo je pri našom rozpočte veľa.. ako by ste to urobili?pozvať bez detí mi príde blbé
Odpovedať
Vladka, v tomto pripade bud pozvat vsetkych alebo nepozvat ich vobec
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?