Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
no odčepčovanie by som chcela....a ešte nemám akosi predstavu o tom, ako by to presne malo vyzerať, ale určite nechcem, aby nás dvíhali na stoličke, by som sa tam asi pokakala od strachu v tej výške a neviem či je to práve to, čo na svadbe potrebujem :-D :-D a všetci už budú mať aj tak nejaké to promile v sebe, tak stať sa môže kadečo.....takže už viem, čo nechcem na odčepčovanie , ale o tom, čo chcem, ešte nemám predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
no,veď práve... :-) ..ja mám takú postavu,že aj rici-aj cici..ale celkom štíhly pás..tak neviem,či niečo ako korzetové,ale asi vcelku...každopádne nechcem nijaké tortoidy prezdobené,aby som nebola ako princezná Droběna :-D :-D a u nás sa odčepčovanie robí,aj ho chcem..závoj by mi asi mala dávať dolu krstná mama a to sa spieva taká ta pomalá pesničkam,myslím,že sa to volá ,,ej,od Buchlova,,....no a nastrelí mi na hlavu šatku a do ruky varechu a ženíchovi klobúk..a potom hodím za seba závoj a to sa u nás zas spieva,že ,,kopa šena,,..ale všade je to asi trošičku inak,hlavne,čo som kukala nejaké video z Oravy..tam sa normálne na sále zhaslo,prišlo asi 11 žien ,už vydatých so sviečkami a spievali zase niečo ako ,,pozri sa Anička,,..
Odpovedať
Profilova fotka
a k tým stoličkám..ani ja to nechcem..presne z týchto 2 dôvodov..
Odpovedať
ja tiez chcem odcepcovanie a u nas to robieva tiez krstna mama alebo jednoducho vydate zeny ...dostanem nejaku tu satku (ale radsej by som si zohnala nejaky original cepiec) varechu a mozno aj zastera by nebola zla :-D a zenichovi klobuk...ako oli povedala vsade je to ine ....a k tym stolickam, tak to uvidime v akom stave budu hostia, ale na vacsine svadbach co som bola dvihali vzdy ti striezvejsi :-D... mne sa pacilo na jednej svadbe mali prisahu svokier a bolo to strasne super lebo mamy tam davali take komentare k tomu,ze sa vsetci hostia na tom fakt bavili :-D
Odpovedať
Oli, najlepšie je začať s tým, čo sa ti nepáči...takto aspoň vyselektuješ zbytočné veci. takže palce hore...toto sa mi páči. inak na tvojich príspevkoch sa vždy zasmejem :-D :-D odčepčovanie chcem aj ja. mňa bude odčepčovať krstná mama. videla som už všelijaké formy odobierky, bársjaké pesničky. aj tie sviečky okolo nevesty v zhasnutej sále. popravde, pripadá mi to ako na poslednej ceste na pohrebe...tie ženy so sviečkami. osobne toto nemusím. aká bude odobierka, ešte neviem, dohodneme sa s DJ-om, ten sa dnes prejavil ako slušný organizátor ;-) :-D prísahu svokier a svokrov som ešte nevidela, ale videla som prísahu mladomanželov, mám ju napísanú a dala som si ju do albumu z príprav. takú prísahu mal na svadbe otcov bratranec a veru sranda bola pri tom, takže toto určite áno. ani ja nechcem, aby nás dvíhali na stoličkách. všelijaké scenáre sa mi pri tom vybavujú, takže rozhodne ee. Radka, ja som si na odčepčovanie objednala šatku a zásterku...krásne, biele, vyšívané. akože mohla by som mať šatku a zásteru po babke, ale keď som toto uvidela, tak som si povedala, že prečo nie...ostane mi to na pamiatku :-N je to originál svadobné
Odpovedať
pardon...stal sa omyl...chcela som napísať, ťe som videla všelijaké formy odčepčovania :-N sakra, to je tak, keď sa ponáhlam
Odpovedať
Miska a odkial si si to objednala? :-)
Odpovedať
z tejto stránky, IP :-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
to je pravda Oli, tie tvoje heftíky sú fakt dobré :) tiež sa tu na tom smejem :-D :-D čo som bola ja na svadbách, tak odčepčovanie robila prvá družička spolu so starejším, ale v niektorých prípadoch aj krstná mama..... ale to už ako kto chce :) a ako má kto vo zvyku...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to som rada,že vás aj pobavím,babule..ja už som proste také čuridlo :-D a som rada,že som narazila na takýto server a tému,alebo ako to nazvať..pretože nechcem non-stop vešať moje nápady,pocity a myšlienky na nos kolegyniam v robote...viete,až sa predo mnou nezačnú schováva´t po wc,skladoch a tak podobne :-D tuto viem,že s tým nikoho neotravujem(teda dúfam) a ešte si aj vymeníme news a vyypočujem si nejaké názory k veci..a som za to fakt rada x-)
Odpovedať
Oli ty fakt vies ako spravne pouzit slova :-D :-D :-D aj ja som rada hlavne tomu,ze tu vidim aj ine nazory a napady :-) urcite neotravujes prave je super to,ze tu sa mozem o tom normalne bavit a snad ma tu nikto nepovazuje za blazna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pravdupovediac, toto je jediná téma, kde môžem bez akýchkolvek problémov hovoriť o svadbe, pretože s rečami o svadbe už pomaly leziem na nervy aj naj kamoške. ale všetky, čo sme tu, plánujeme, vymieiňami si nápady, radíme si...čo je úplne super. takže podla mňa v tejto téme si s rečami o svadbe nebudeme liezť na nervy a nikto nikoho nebude považovať za blázna, ak o svadbe stále hovorí. veď s kým iným, ak nie s vami, sa mám baviť o svadbe?? :-D s mojim chlapom určite nie :-D :-D
Odpovedať
mojej kamoske ja na nervy nejdem, ale polovicke uz idem obcas na nerv :-D a tu mozem bavit fakt o vsetkom :-) ...a o to je to lepsie, ked clovek natrafi na take mile baby ako ste vy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky kocky moje. Co sa tyka odcepcovania tak u nas to robi starejsi a spolu s nim spievaju zeny, nezalezi ci vydate, slobodne. Vsade su ine zvyky. Ja odobierku chcem, chcem aby to bolo dojemne ale len do urciej miery... zase revat ako gafor nechcem. Inac budete davat svojim polovickam nejake darceky?
Odpovedať
Katka....darceky asi skor nie...
Odpovedať
Katka, žiadny darček.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno nie prave darcek ale proste nejake prekvapanie. Napriklad niektore baby daju niekomu z rodiny list aby to dali nastavajucemu ked sa bude napriklad obliekat. A tam nejake pekne vyznanie:) ALebo nejaku inu drobnost ktora prekvapi a potesi
Odpovedať
Katka ja viem presne co myslis mozno nieco este vymyslim ,ale minimalne mu poslem rano v den svadby sms :-D
Odpovedať
sms so slovami:" ešte si si to nerozmyslel?" :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Miska, tak to sa ti podarilo
Odpovedať
Profilova fotka
mna by potesilo keby on nieco take spravil pre mna. Ale to ho ani nenapadne.:(( Miska, a keby ti odpisal, ze si to rozmyslel? :D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja by som svojmu limu chcela dat darcek a to ze mu oznamim ze bude tatik hadam sa nam to podari hned ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborka, tak to by bol krasny darcek.
Odpovedať
katka presne ked ho budes chciet prekvapit, tak mu nepovies o darceku pre neho a on ked ho dostane sa sice potesi, ale potom mu moze prist luto,ze si pre teba nic nepripravil...
Odpovedať
Katka, odpísala by som mu: "Smola....neskoro si si to rozmyslel. Máš to zrátané..." :-D uuuuuuuuuuuha Barborka, to by bol prekrásny darček ;-) x-)
Odpovedať
barborka,tak to ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj mi zo srandy minule ked sme sa bavili ze uz to nieje ani rok do svadby, povedal... "ach, moje dni su uz zratane" no nepriskrtili by ste ho?
Odpovedať
Katka, ja by som sa ešte škodoradostne zasmiala :-D :-D
Odpovedať
potrebujem poradiť: kde zoženiem pekné svadobné podbradníky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?