Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • Inac dnes mi prisli tie fialove saty a priatel ma uplne zvozil, ze sa mu vobec nepacia. Mam nervy na neho. Narocny chlap.

• katka, a co sa mu na nich nepaci? hod do eteru nazor chlapa...

• nic sa mu nepaci na nich😃 ze su ako zaclona, ze sa mu nepaci ten styl, ked je to bez ramienok, lebo to tak blbo stoji a zakryva to prsia a co ja viem co este. Ach😞

• Sponzor fóra
  • hlavné je,že sa mu páči tá osôbka,ktorej prišli 🙂 ..neboj,ten môj mi tiež občas niečo zhnusí... 😃

• 😃 resp.zhaní 😃

• to su ti chlapi. Esteze svadobne videl, a viem, ze sa mu budu pacit. Lebo keby len po mne zazrel pred oltarom ze co to mam na sebe tak by som sa asi ani nevydala od nervov

• som si to teraz predstavila naživo...ako ideš k oltáru,on hodí psycho pohľad a ty mu pycneš kyticu o hlavu 😃

• ...a este doplnim...k tomu este bomba do cela a obrad sa moze zacat 😃

• 😃 😃 😃

• a mlady sa len otrase a povie ANO 😃

• tvrdá romantika 😃

• chlapec nema vymyslat a vsetko dobre dopadne 😛 😃
    v pondelok si asi pojdem s kamoskou skusat saty...pokukat po salonoch, kde co maju

• a ty si chceš šatky požičať,či nechať šiť??..ja ešte neviem,zvažujem,čo by bol naj..vo všetkých smeroch 🙂 ..a možno skočím kuknuť aj do Pl.Těšína..kamoška si tam minuý rok kúpila také šaty,že až 😉

• Oli, saty si chcem len pozicat 🙂

• no,vieš,pýtam sa zato,že ja som bola v Čadci a ako šaty tam mali viac než 4-ročné a chceli za to pomaly 9000...ma skoro vystrelo 😠do druhého,z dvoch svadobných salónov,ktoré tam sú,som z preventívnych dôvodov ani nevošla 😃 ..ale predpokladám,že v Nr nie je len 1 svadobný salón a ponuka je širšia..

• Sponzor fóra
  • tak tu ich je podstatne viac a podla mna je z coho vyberat. no ved v pondelok ti poviem 😃

• ahojte, som rada,ze sa vam pacia 🙂 Katka velmi pekne a kde si ich videla a za kolko? 🙂 ... Oli saty prvotny dojem,ze su pekne, ale to priesvitne nie je moj styl.... 🙂 .... a s tou tvrdou romantikou ste to riadne zabili 😃 😃 😃 😃 😃 som sa fajne zasmiala do monitoru 😃

• určite áno..a inak Nitra je fajn mesto,strávila som tam takmer rok a rada na to spomínam 🙂 som zvedavá,na čo natrafíš,rozhodne sem daj potom echo,ako si dopadla 🙂 ..
    nazvala by som to :hardcore pred oltárom.. 😃 😃 ti poviem,som sa smiala,že som sa skoro zahryzla do klávesnice 😃
    a dikes za vaše názory ohľadne šiat a optiky... 😎 ..

• 😃 iba skoro? priznaj sa,ze si z nej ochutnala 😃 ... nemas za co a aj ja dakujem za tie vase 😉

• noo,tak o.k. ..už nemám písmenko A a medzerník 😃

• myslela som si 😃 .... ja uz pojdem, tak prajem pekny vecer atd... 🙂

• aj tebe..pa a zas niekedy 😉

• Oli, a Enter si preco nezjedla? ja by som zacala najprv Enterom, aby som dalsie pismenka v bruchu pekne potvrdila v style "vhodne na travenie" 😃

• Dobre ranko kocky🙂

• Dobre, dobre 🙂

• Baby, zajtra sa ideme fotit, poradte mi nejake rekvizity co zobrat aby to bolo zaujimavejsie.

• klaunov nos, clovece nehnevaj sa, balony 😃 (psa, macku, prasa,kona, suseda 😃 ) ja by som zobrala nieco co radi robite alebo nieco co vas spojuje 🙂....

• radka, postel?😃

• tak nafukovaci matrac, ten by bol jednoduchsi na prepravu 😃 ... a tak realne nad cim uvazujes,cim by ste to okraslili? 🙂 (nemyslim postel 😃 )

• no ved praveze fakt neviem. Jedina vec co ma napada, ze si tam vezmeme vinko a pohare a budeme mat fotku akoze si pripijame, nejaku deku a tak.... ale nieco originalne by to chcelo.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov