Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • awojte aj my planujeme svadbu v septembri 2011 🙂

• ahoj bea tak ta tu vytam tak co uz mas vybavene pochval sa nam

• ahoj bea, vitaj medzi nami🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, ako ste travili nedelu? 😉 ja pracovne, dnes a zajtra mám volno. idem s kamoškou pre obrúčky 😵

• radka, spoločný podbradník skús popozerať v českých e-shopoch, tam som ich videla...tuším 😃

• ahoj, ja som sa liecila zo soboty 😃 ... ja som videla aj na slovenskych, len tie sa mi moc nepacia, si dam na seba plachtu a bude 😃

• radka, ťažká sobota bola?? 😃 😃 😃

• miska, velmi tazka 😃 ....inak zas rozmyslam nad odcepcovanim,zeby sme zavolali na to nejaky subor ... lebo som videla jedno video a tam to vyzeralo velmi pekne ...ale nechcem take pol hodinove spievanie okolo toho,hmm

• noooo...odčepčovanie so súborom môže byť pekné 🙂

• Ahojte, je to pekne, tiez som nad tym rozmyslala, ale nakoniec som to nechala tak.Budeme mat starejsieho ten to pekne zorganizuje a spolu s nim budu spievat zeny z rodiny. Takze subor ani nebude potrebny

• my tiež budeme mať starejšieho, ktorý bude mať pod palcom aj odčepčovanie.

• uvidime po konzultacii s polovickou 🙂 ... svagrinka bola teraz na jednej svadbe a pacilo sa jej odcepcovanie, mali nejaky subor a ze to bolo velmi pekne... 🙂 ..a co inak mate dnes v plane? okrem misky,ktora ide pre obrucky 😉

• ja idem o 11 na plavanie a potom do skoly a pridem az o 6 domov. A potom musim este dokoncit seminarku z financnych trhov. No to bude zase zabava...😃

• Katka,tak ty to mas velmi nabite ...

• vzdy lepsie ako streda. Od pol 8 praca do pol 6, medzitym si musim odbehnut do skoly na dve hodinky. Od 6 mam zase skolu do pol 8 a od 8 do 10 budeme chodit na tanecnu😃

• Sponzor fóra
  • fuha...a to uz teraz idete chodit na tanecnu ....mne drahy povedal,ze ucit tancovat sa zacne az tak na jar

• my chceme ist teraz, pretoze to skonci akurat v zime a to budu plesy tak si to aj precvicime... bol to jeho napad, ze teraz🙂

• čaute baby
    tak ja dneska idem na to kožne, asi okolo 11-tej, dovtedy som v práci a potom poobede sa chystám do fitka.... vypotiť špeky 😃 😃

katka, to s tou tanečnou nie je zlý nápad 🙂 to vlatne chodíte na také niečo ako venček?

• este nechodime az o dva tyzdne zaciname. ALe bude to nieco ako vencek, bude tam 9 dvojhodinovych tanecnych lekcii a potom jeden zaverecny ples. A pre studentov to stoji 699 Kc, takze si myslim, ze aj super cena.

• tak to je fakt super cena 🙂

• nam je tanecna treba ako sol. Sme uplne lavi do tancovania, teda hlavne ja😃

• u nas je na tom horsie priatel, ale obaja potrebujeme potrenovat 🙂

• cafte baby, tak aj my planuje svadbu na september 2011, presne 10 😉

• ahoj agelica 🙂 ... co mate uz zajednane ?

• čaute dámy 😉 ..tak sa vám po nechutnom pracovnom víkende opäť hlásim 😎
    dnes idem s kamoškou skúsiť omrknúť jeden svadobný salón,tu v Prahe..tak som zvedavá..
    potom tu hodím dojmy 🙂
    zatiaľ pekný deň.

• takze som naspat....bola som s kamoskou pre obrucky, su krasne 😵 cestou sme este skocili do 1 svad.salona, kde som si poskusala saticky a zda sa, ze aj vybrala 😃 potom sme boli este v 1 svad.salone. buduci tyzden, ak to vyjde, by sme chceli ist este popozerat do inych salonov, ale uz aj spolu s mojou maminou. drahemu som kupila manzetove gombiky...takze celkom uspesny den 🙂

• ahoj Miska vyskusala si krasne saty 🙂

• ahoj radka, este pojdem skusat, ale v podstate na 90% som rozhodnuta, ktore saty by to mali byt 😉

• jasne a ktore sa ti najviac pacili ?

• tie tretie. su uplne jednoduche, ziadny kamienok, ziadna perlicka...su cisto biele, lahucke. jedinou ozdobou je ruza na sukni....presne tak, ako som si to predstavovala. jednoduche, aby som k nim mohla doladit vyraznejsie doplnky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov