Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
taaak,kočky moje,aj ja mám za sebou dnes skúšanie...mala som na sebe asi XY šiat,ale aj tak som sa najlepšie cítila v tých,čo mám tu vo fotooalbume.. :-D len si ich dám urobiť bez vlečky,pretože tá ma opticky dosť skracuje..škoda,že mi kľakla baterka na mobile a nemohla som sa zvečniť,aby ste aj vy posúdili.. ale aj kamoška a tety v salóne hovorili,že pecka..juuuu,Olinka je happy :-D
Odpovedať
Olinka, baterka v mobile ti určite došla schválne, aby si nám nemohla ukázať šaty :-p :-D ale som rada, že si našla tie svoje. ešte sa chystáš nejaké poskúšať?
Odpovedať
Profilova fotka
noo,to rozhodne :-D :-D ...final destination :-D :-D ..ale určite sa tu v nich vycapím :-) ja ti neviem..som z nich fakt úplne odvarená,ani som nečakala,že mi tak sadnú..ale dám si ešte čas,kebyže som natrafila na niečo,že woow..ale asi sú to ozaj ony..
Odpovedať
no Oli, tak tie šaty musia byť fakt silný odvar, ked si z nich paf :-D
Odpovedať
ooo Oli, tak som rada,ze si natrafila na take saty,ktore sa ti pacia :-) .. Miska, pekne obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam,krasne obrucky mate:)
Odpovedať
diky baby ;-)
Odpovedať
nemas za co :-) ....dnes mi prisli polystyrenove veci co som si objednala, tak som sa z toho tesila ako male dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,ja som prave prisla z posty a prisla mi ta kabelka. Je naaadherna, este krajsia ako na obrazku a v predstavach. Trosticku som sa bala, ze ta kovova cast bude tmava ako na obrazku ale v skutocnosti je to normalne "strieborne". Tiez sa tesim ako male decko. Inak obajednala som dve kvoli postovnemu tak ak niektora budete chciet,tak bude na predaj:) radka, ktore veci si objednavala?
Odpovedať
Ahoj Katka, objednala som polystyrenove srdcia a kruhy na vyzdobu dveri,aj male srdiecka, vianocne stromceky, komety a hviezdicky :-D
Odpovedať
radka, mozes majstrovat...prisla ti robota :-D :-D
Odpovedať
este nemozem, potrebujem kupit este stuhy a nejake perlicky :-D az potom sa budem hrat :-D a tie vianocne netreba vyzdobovat kedze su biele, ale velmi sa na to tesim ...(na vianocne aj svadobne vyzdobovanie 8-) )....
Odpovedať
Článok sa načítava...
radka, si potom dost kreativny tip...ked rada zdobis a podobne...to ja radsej kupim hotove :-D chystam sa do prace, kde ma caka kvantum roboty. minimalne tovar uz o 7.30 :-| ale co uz, aspon rychlejsie prejde den. a ze dnes je svetovy den usmevu ci nieco take. tak sa budem snazit usmievat cely den :-D takze dnes vecer, kde pridem domov a budem to tu citat, nechcem vidiet ziadne zachmurene smajliky ;-) :-) majte sa holky, prijemny den vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, tak mne pani zo salonu vcera napisala, ze dnes mi odosle moje saticky. Takze stvrtok alebo piatok su u mna. Ibaze ja idem na Slovensko, takze saticky budem mat az v pondelok :-| Neviem ako to vydrzim :-D :-D :-D
Odpovedať
Miska, ani nie kreativny, ale s priatelom zboznujeme Vianoce a vzdy sa v tom strasne vyzivame :-) ... ked vyzdobime nasu izbu na Vianoce, dam foto na fb a uvidite,ze sme maniaci :-D inak mna minule Vianoce priatel poziadal o ruku ... krajsie by som si to ani nevedela predstavit, kedze ako som uz spominala, mame Vianoce radi.... Katka a tak to uz nejako vydrzis ;-)
Odpovedať
Katka, neboj, pondelok tu bude raz dva ;-) kebyze mam doma svadobne saty, tak by ma strasne lakalo ich stale skusat. skrinu by som musela zamknut, resp.zakodovat ju a dala by sa otvorit len pred svadbou :-D Radka, volakedy som si aj ja zdobila izbu na Vianoce, ale preslo ma to. zdobim jedine vianocny stol :-D sice aj na velku noc si ozdobim izbu, ale posledne 2 roky sa mi stalo to, ze som zabudla, ze vobec nejake velkonocne ozdoby aj mam a nasla som ich az po vekej noci. chystam sa do prace, zacala som robit inventuru, takze den rychlo prejde. a potom 3 dni volnaaaaaaaaaaa 8-) v nedelu tie zasnuby, pridu svokrovci x-) v piatok ideme pobehat po restikach, tak drzte palce, aby sme uz konecne nieco vybrali
Odpovedať
Miska, tak to vydrz v praci :-) ...budem drzat palce, aby ste nieco nasli a aby zasnuby dopadli dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja drzim palceky, nech zasnuby dopadnu dobre:)
Odpovedať
jaj baby moje, v nedelu su zasnuby a od pondelka som zasa 2 tyzdne bez draheho, zasa ma vycvik :-( nuz ale vcera mi povedal aj nieco vtipne, na com som sa pobavila....specialne na zasnuby si kupil novu kravatu {on neznasa kravaty} :-D skoro mi oci vypadli z jamiek :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miška prajem vám krásne zásnuby, užite si to, určite to bude nezabudnuteľné :-) btw. tie šaty ti veľmi pristanú, mne sa páčia najviac prvé no len škoda farby :-) oli my sa ešte nepoznáme :-D ja tiež žijem v Prahe, kde bývate? čo sa týka šošoviek, treba pár hodín vydržať, ja si už neviem predstaviť existovať bez nich, a necítim ich, iba keď ich mám dlho alebo v zafajčenom prostredí ale pamatám že na začiatku to bolo hrozné. ale samozrejme možeš ísť aj v škulkách, keď ladia, vyzerá to super :-)
Odpovedať
diky baby, tak snáď sa zásnuby vydaria.
Odpovedať
miška, aj ja držím palce k zásnubám :) nech dopadnú podla vašich predstav ...a potom napiš, ako to dopadlo :)
Odpovedať
Ahojte baby :-) ako sa mate, co mate noveho ?
Odpovedať
ahojte baby, takze dnes sme mali zasnuby s rodicmi a bolo to uuuuuuzasne x-) drahy predniesol pred mojimi rodicmi basnicku, ktoru sam zlozil a ktorou ich ziadal o moju ruku a dakoval im za mna. mama mala slzy v ociach, drahemu sa riadne triasol hlas. pokecali sme, posrandovali, dohodli sme sa na restike, ktoru ideme v stredu rezervovat. taktiez ideme buduci tyzden kupovat alkohol. no proste dopadlo to na 1 s hviezdickou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
supeeer, blahozelam k zasnubam:) som rada, ze sa drahy tak realizoval. Inak koceny moje, uz mam tie foto co som hovorila, su na facebooku.
Odpovedať
velmi pekne fotky mate Katka ;-)
Odpovedať
Miska, tesim sa s tebou,ze to tak dobre dopadlo :-) ....velmi pekna torticka ;-) Katka, vidis a ja ta nemam este na fb, tak si ta pridam, ak mozem .. :-)
Odpovedať
Katka, uzasne krasne fotky x-) ....naozaj velmi pekne :-) ... pouzijete na oznamko, ci ste boli len tak? a inak mas krasne dlhe vlasy ;-) aj ja by som take chcela..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky,tak pridavam sa k vam aj ja.my mame svadbu 3.9.2011,mali sme 3terminy ktore sme chceli a tento jeden nam vyšiel v sale aj to len preto že sa den pred našou navštevou niekto odhlasil tak to bolo velke šťastie :-D tak mame salu a starejšieho,dj,harmonikara a ostatne ma hadam čas ;-) neviem akeho fotografa a kameramana mame zohnať a hlavne kde ho hladať.svadbu budeme mať v Hc tak ak poznate niekoho poradte pleas :-(
Odpovedať
ahoj tanicka696, vitaj :-) my budeme mať svadbu v Nitre, a Hlohovec je hneď vedla ;-) my kameramana neplánujeme, síce sme nad ním uvažovali, ale asi od neho upustíme. tu na stránke máš vela fotografov ;-) už si nejakých pozerala? my budeme mať Ditu Fiebigovú. starejšieho, DJ a harmonikára máte "v jednej osobe"? lebo my áno...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?