Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • inak v podstate ti sedeli vsetky 😉 ..a to bolerko je super 🙂

• tie prve ee, lebo neboli cisto biele...pekne boli, ale nebolo to ono. tie druhe by sa museli totalne zuzit, lebo mi boli velke, co som teda bola prekvapena. no a do tych tretich som sa navliekla na ziadost kamaratky 🙂 mne sa paci viac prve bolerko, kamoske zasa druhe...ale pohodlnejsie je to prve

• mne sa viac paci to prve, presne take nejake chcem 🙂 ...a priatel neuvidi saty?

• Sponzor fóra
  • neuvidi 😉 hoci najprv chcel ist so mnou skusat, potom zasa vravel, ze to podla povery prinasa nestastie...a tak radsej nepojde

• 🙂 ... ako si sa citila?

• supeeeeeeeeeeeer 😃 a preto si to este zopakujem 😃 ty si uz rozhodnuta, ktore saty chces...ci este pojdes skusat dalej? inak pani v salone mi vravela, ze maju objednavky aj na leto 2011.

• mam velke favoritky, ale este pojdem okuknut dalsie salony ci nahodou na nieco nenatrafim ... vau a to ja som mala blby pocit,ze je este skoro 😃

• aj ja som mala taky pocit, ale rychlo som sa z toho dostala 😃

• hehe, aj ja pojdem poskusat tento mesiac, len si chcem najskor zohnat riadnu podprsenku, ktora drzi bez ramienok a ked uz nic lepsie nenajdem, tak pojdem rezervovat tie co sa mi pacili 🙂

• pojdem aj ja este obehat, ale ak tiez nic krajseho nenajdem { lebo uz mam zafixovanu predstavu, ze to su tie saty, ktore chcem }, tak sa vratim do prveho salonu, kde som dnes bola a v ktorom som skusala saty. mali nadherne doplnky. sice troca drahsie, ale ak to porovnam s kvalitou v druhom salone, v ktorom sme dnes tiez bola, tak to je 100 a 1. a ked nad tym tak uvazujem, tak to su saty, o ktorych som si myslela, ze su vobec neni na moju postavu a mau vlecku, ktoru som tiez predtym nechcela 😃

• aj ja chcem vidiet satickyy🙂

• Katka, su na FB, mala by si ich vidiet aj ty 🙂

• ktore sa ti na najviac pacia? mne tie uplne posledne🙂

• mne tie tretie 🙂

• ale kocka si v kazdych🙂

• Sponzor fóra
  • dakujem 😉 kamoska mi dnes vravela, ze viac mi pristanu uplne jednoduche saty ako tie, ktore su viac zdobene

• ja sa zacinam trosku bat, ci tie moje budu fakt tie prave. Su nadherne, krajsie som zatial nevidela. Ale su dost siroke a tazke, tak dufam, ze nebude problem

• katka, a kedy ich budes mat doma?

• uz mali byt minuly tyzden ale pani majitelke ochorelo dieta, tak ich nestihla odoslat..takze niekedy tento tyzden predpokladam... ale uz sa na ne tesim🙂

• Katka, nemaj pochybnosti, urcite su to tie prave. vyzerala si v nich na fotke fakt uzasne, ako princezna, velmi ti pristali. aj ked su tazke...no a co, 1 den ich znesies 😉

• su krasnucke, no dobre, tak uz nebudem pochybovat🙂 nastastie ma ani nelaka pozerat nejake dalsie saty, aspon zatial...

• tak nech ta to ani nadalej nelaka 😛 😃

• vy ste mali aky den holky moje? ja som uplne znicena po dnesku...

• katka, no ja som mala celkom dobry den...az na to, ze som sa pohadala s maminou, ale inak ok....

• a co sa mamine nepacilo? nieco so svadbou? u nas bolo dnes celkom chladno a to plavanie mi asi moc nepomohlo, citim sa ta trosku choro

• no ja som uz dnes vytiahla kabat 😬 hej, mamine sa nepacilo nieco ohladom svadby, ale uz je to vyriesene 😉

• tak je dobre. Mne tiez vcera nahnevala mamina, lebo trva na tom aby som prisla domov tento alebo buduci vikend a mne sa strasne nechce. Povedala som, ze pridem az na vsech svatych za mesiac ale s tym ma hned zrusila a nastvala sa.😞

• ako casto chodievas domov?

• vacsinou kazde dva tyzdne, ale teraz sa mi uz fakt nechce... naposledy mi cesta trvala skoro 9 hodin a musela som stat lebo bol bus plny...

• fuuu, no to je veru dost.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov