Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
inak v podstate ti sedeli vsetky ;-) ..a to bolerko je super :-)
Odpovedať
tie prve ee, lebo neboli cisto biele...pekne boli, ale nebolo to ono. tie druhe by sa museli totalne zuzit, lebo mi boli velke, co som teda bola prekvapena. no a do tych tretich som sa navliekla na ziadost kamaratky :-) mne sa paci viac prve bolerko, kamoske zasa druhe...ale pohodlnejsie je to prve
Odpovedať
mne sa viac paci to prve, presne take nejake chcem :-) ...a priatel neuvidi saty?
Odpovedať
neuvidi ;-) hoci najprv chcel ist so mnou skusat, potom zasa vravel, ze to podla povery prinasa nestastie...a tak radsej nepojde
Odpovedať
:-) ... ako si sa citila?
Odpovedať
supeeeeeeeeeeeer :-D a preto si to este zopakujem :-D ty si uz rozhodnuta, ktore saty chces...ci este pojdes skusat dalej? inak pani v salone mi vravela, ze maju objednavky aj na leto 2011.
Odpovedať
mam velke favoritky, ale este pojdem okuknut dalsie salony ci nahodou na nieco nenatrafim ... vau a to ja som mala blby pocit,ze je este skoro :-D
Odpovedať
aj ja som mala taky pocit, ale rychlo som sa z toho dostala :-D
Odpovedať
hehe, aj ja pojdem poskusat tento mesiac, len si chcem najskor zohnat riadnu podprsenku, ktora drzi bez ramienok a ked uz nic lepsie nenajdem, tak pojdem rezervovat tie co sa mi pacili :-)
Odpovedať
pojdem aj ja este obehat, ale ak tiez nic krajseho nenajdem { lebo uz mam zafixovanu predstavu, ze to su tie saty, ktore chcem }, tak sa vratim do prveho salonu, kde som dnes bola a v ktorom som skusala saty. mali nadherne doplnky. sice troca drahsie, ale ak to porovnam s kvalitou v druhom salone, v ktorom sme dnes tiez bola, tak to je 100 a 1. a ked nad tym tak uvazujem, tak to su saty, o ktorych som si myslela, ze su vobec neni na moju postavu a mau vlecku, ktoru som tiez predtym nechcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem vidiet satickyy:)
Odpovedať
Katka, su na FB, mala by si ich vidiet aj ty :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ktore sa ti na najviac pacia? mne tie uplne posledne:)
Odpovedať
mne tie tretie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale kocka si v kazdych:)
Odpovedať
dakujem ;-) kamoska mi dnes vravela, ze viac mi pristanu uplne jednoduche saty ako tie, ktore su viac zdobene
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa zacinam trosku bat, ci tie moje budu fakt tie prave. Su nadherne, krajsie som zatial nevidela. Ale su dost siroke a tazke, tak dufam, ze nebude problem
Odpovedať
katka, a kedy ich budes mat doma?
Odpovedať
Profilova fotka
uz mali byt minuly tyzden ale pani majitelke ochorelo dieta, tak ich nestihla odoslat..takze niekedy tento tyzden predpokladam... ale uz sa na ne tesim:)
Odpovedať
Katka, nemaj pochybnosti, urcite su to tie prave. vyzerala si v nich na fotke fakt uzasne, ako princezna, velmi ti pristali. aj ked su tazke...no a co, 1 den ich znesies ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
su krasnucke, no dobre, tak uz nebudem pochybovat:) nastastie ma ani nelaka pozerat nejake dalsie saty, aspon zatial...
Odpovedať
tak nech ta to ani nadalej nelaka :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste mali aky den holky moje? ja som uplne znicena po dnesku...
Odpovedať
katka, no ja som mala celkom dobry den...az na to, ze som sa pohadala s maminou, ale inak ok....
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa mamine nepacilo? nieco so svadbou? u nas bolo dnes celkom chladno a to plavanie mi asi moc nepomohlo, citim sa ta trosku choro
Odpovedať
no ja som uz dnes vytiahla kabat :-N hej, mamine sa nepacilo nieco ohladom svadby, ale uz je to vyriesene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak je dobre. Mne tiez vcera nahnevala mamina, lebo trva na tom aby som prisla domov tento alebo buduci vikend a mne sa strasne nechce. Povedala som, ze pridem az na vsech svatych za mesiac ale s tym ma hned zrusila a nastvala sa.:(
Odpovedať
ako casto chodievas domov?
Odpovedať
Profilova fotka
vacsinou kazde dva tyzdne, ale teraz sa mi uz fakt nechce... naposledy mi cesta trvala skoro 9 hodin a musela som stat lebo bol bus plny...
Odpovedať
fuuu, no to je veru dost.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?