Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to zhanam aj ja, ale ziadne sa mi este nepacili.
Odpovedať
a chcete take podbradniky,ze kazdy ma svoj alebo jeden spolocny?
Odpovedať
bránila som tomu, ale neubránila som sa...chcem, aby mal každý svoj
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem kazdy svoj...
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som milemu povedala ze chcem podbradniky tak sa zacal rehotat az mu slzy tiekli a potom to zakazal :-(
Odpovedať
ja som to dnes dostala rozkazom od starejšieho...mne sa to vždy páčilo, ale kvoli priatelovi som sa tomu bránila...haha, aspon sa mám na čo vyhovoriť :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka, kolko ta vyjde starejsi? u nas pytaju cca 200 euro a zda sa mi to celkom dost
Odpovedať
ja som o tom priatelovi este nehovorila, ale urcite povie nieco v zmysle,ze ja ho budem musiet mat lebo vzdy ked jem, tak sa zaspinim :-D a ake budeme mat vobec neviem lebo co som zatial videla, tak sa mi nepacili
Odpovedať
my máme DJ-a a starejšieho v jednej osobne a vyjde cca 250 -300 eur
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je este celkom fajn. och, ja som pocitala ten alkohol, kolko to vyjde ked este zvysok pokupime, tak okolo 600 euro bez vysluziek
Odpovedať
no dosť veru...
Odpovedať
Profilova fotka
neviem preco je to vsetko tak strasne drahe. Keby potom ludia neohovarali, ze nebolo ani co pit, tak to riadne zredukujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ked si predstavím, že všetko sa to ani nepopije a bude sa to dopíjať další rok...no je treba tolko chlastu kupovať? podla mňa sa to kupuje len preto, aby fakt ludia neohovárali, že nebolo čo piť...alebo aby nevyzerali stoly moc prázdne
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to... vela veci sa robi aby ludia neohovorili... niektori davaju 4/5 chodov aj ked vedia, ze sa to nezje. Vy budete davat kolko?
Odpovedať
no ja som uvažovala tak, že 2 chody do polnoci a po polnoci švédsky stôl
Odpovedať
Profilova fotka
akoze ten alkohol sa neskazi, bude raz krstenie, oslavy, ked sa dom bude stavat...proste vyuzije sa... ale je to velka investicia:D
Odpovedať
no len u nás to ani tak dlho nevydrží, lebo ten alkohol bude lákať svokra :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež uvažujeme 2 chody+švédske stoly..v máji sa vydávala známa a mali asi 4 chody+švéd. ..a hádajte čo sa stalo?...vyvalili za to prachy,že až a samozrejme,že sa to nepojedlo a ešte sa im stoly aj pokazili do rána,pretože to nemali kde narýchlo uskladniť a mysleli si,že sála je dostatočne chladná,a že to tam proste vydrží... takže ja si myslím,že hojnosť a pohostinnosť áno,ale nie zas v štýle ako husiam do krku :-D a stým alkoholom..je to riadna pálka,to hej,ale ako hovorí kacennka,neskazí sa a využije sa 8-) a kočky,poraďte,prosím..ako ste si všimli,nosím optiku..myslíte si,že k šatám busú lepšie šošovky alebo sú okuliare o.k????..kebyže áno,tak by som si samozrejme dala spraviť nejaké decentné,nenápadné,až sa to nebije so závojom,šatami..
Odpovedať
Oli, a skusala si uz sosovky?
Odpovedať
my tiez 2 chody plus svedske stoly... a alkohol sa u nas tiez isto vyuzije na dalsie oslavy a podobne...Oli niekomu pristanu okuliare ale ak sa citis krajsia bez nich, tak by som si dala sosovky, samozrejme ak ti nevadia... :-)
Odpovedať
sosovky nie kazdemu vyhovuju. a podla mna aj nevesta s okuliarmi je krasna. ved uz teraz su vselijake ramy, take jemne decentne...
Odpovedať
Profilova fotka
skúšala,skúšala...tie mäkké,cez ktoré by to oko malo dýchať..lenže ja mám oči asi fakt citlivé a dosť ma svrberli,pálili a kadečo :-| ..a mám pocit,že okuliare mi pristanú,aj sa v nich dobre cítim..som len chcela vedieť,že či v nich nebudem proste divná,iná,odlišná :-D :-D :-D ďakujem,pomohli ste mi rozlúsknuť moju miernu dilemu 8-)
Odpovedať
urcite nebudes divna moj priatel tiez nosi okuliare a viac sa mi paci s nimi ako bez nich ;-) ... hlavne je, aby si sa citila dobre.... :-) inak taketo by som velmi chcela http://www.mojesperky.eu/product/kral... http://www.mojesperky.eu/product/nahr...
Odpovedať
krasne Radka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada :-) ..inak pekné náušničky si si vybrala..ja som dostala také,len v ružovom na narodky od dievčat z práce aj s retiakou a príveskom..a rada ich nosím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juu,a ešte by som sa rada spýtala,čo si myslíte o tých šatách,ktoré mám v albume???..sú zatiaľ 1.,čo mi tak padli do oka a zaujali ma..akurát by som ich asi chcela bez vlečky,lebo som celkom nízka,tak až nepôsobím dojmom,že ma ubili kladivom do zeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Radka, su krasne. Podobne som videla, a su o cosi lacnejsie. Kukni moj albumik. A pridala som aj foto sperkov co som si objednala vcera:)
Odpovedať
Oli, satky su pekne, ale pre mna je sukna dost extravagantna.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa nahodou velmi pacia. Teda okrem tej priesvitnej casti na fotke zozadu.
Odpovedať
Profilova fotka
no,práve ;-) ..ja by som ju chcela trošku menej ,,oškĺbanú,,..ale hlavne tá krajka vzadu na korzete sa mi páči..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?