Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@zuzmenko suhlasim s tebou, ze v skutocnosti su saty ine ako na fotke :-) ako pozeram, aj ty budes mat svadbu v NR...super, aj my, len o tyzden neskor. kde budete mat hostinu? chystas sa dnes na veltrh? ozaj, a odkial mas saty?
Odpovedať
@vcielkamaja ano chystame sa dnes na veltrh, dufam ze tam najdeme inspiracie a plno kontaktov a ze nebudeme sklamany, preto si ani az take velke iluzie nerobim. Hostinu budeme mat na Zamku u Grofa a saty mam z pozicovne bellamente na Mostnej. Je to dost novy svadobny salon, su tu len rok a pristup je fantasticky aj pani riaditelka je uzasna. Saty boli sice drahsie ako som ocakavala ale su uzasne :) A ty budes mat kde hostinu a co uz mas vybavene? DJ nahodou este nemas?
Odpovedať
@zuzmenko bellamente bol prvy salon, v ktorom som skusala saty. aj som si tam vybrala, ale isla som este skusat dalej. pristup v tomto salone bol naozaj uzasny, nasmiala som sa, dobre som sa tam citila. nakoniec som si vybrala saty v Anna Garden. hostinu budeme mat v Olympii :-) DJ uz mame, ale na cely september uz je obsadeny. toho sme rezervovali este minuly rok v septembri. mozem ti dat na neho kontakt, mozno by ti vedel niekoho odporucit. september je dost frekventovany mesiac na svadby...a kto vas bude fotit? pytala si sa na druzicky a odobierku. ak to nechces, nemusi byt odobierka. ja som tiez zvazovala, ci ano alebo nie, snubenec na tom moc netrval, nie je moc na zvyky...ale nakoniec odobierka bude. a co sa druziciek tyka,mam len prvu druzicku, ktorou je moja najlepsia kamoska. budem tam mat aj kamosky, ale rozhodne ich nemienim obliekat do rovnakych siat a ani mensie dievcatka nebudu mat rovnake druzickovske saty....hmm, a rozsypanie lupienkov...este neviem, mozno ano, mozno nie...uvidim, ci to vobec v kostole dovolia :-)
Odpovedať
@vcielkamaja no to som netusila ze az tak dopredu treba objednavat Dja to som myslela ze staci pol roka dopredu inak kamoska ma strasila ze aj kadernicku treba tak zavcasu objednat. Ty mas uz nejaku? Ozaj kolko ta vysli saty? fotit nas bude Peter Barath mozes si pozriet fotky na www.barathphoto.sk myslim ze je uzasny aspon podla fotiek a ked sme sa s nim rozpravali tak sme zistili ze je to super clovek :) ozaj a co taka druzicka vlastne na tej svadbe robi? ja som presne tiez nechcela navliekat kamosky do rovnakych siat, neviem naco je to vlastne dobre. Vies nad cim som rozmyslala? existuju take vystrelovacie konfety v tvare srdiecok, vyzera to ako nejaky delobuch, tiez sa to potiahne ono to vystreli kopec srdiecok vyzera to fakt dobre, a na fotkach efektne, tak nadtym uvazujem :) a to by nestrielali v kostole a pred kostolom :) a v ktorom kostole budes mat obrad?
Odpovedať
@zuzmenko moja kadernicka vie o tom, ze ma bude cesat na svadbu, ale este jej to pripomeniem, aby nahodou nezabudla :-D saty ma vysli na 330 eur, co som bola dost prekvapena, lebo som cakala omnoho viac. nas bude fotit Dita Fiebigova. u mna bude druzicka a svadbe robit to, ze pred odobierkou bude pripinat hostom pierka, po obrade bude zbierat kvety, bude pri odcepceni a bude mat vela veci pod palcom, lebo jej doverujem, ma take manazerske schopnosti :-D kamosky aj premyslali nad tym, ze si daju usit rovnake saty, ale ja na tom netrvam. nech si oblecu, co chcu, co sa im bude pacit. mam aj vystrelovacie konfety, objednavala som ich z netu a chcela som, aby ich "odpalili" bud pri prvom tanci alebo pri tanci po polnoci. obrad budeme mat v Klastore na Farskej ulici :-) a vy?
Odpovedať
@vcielkamaja ja nemam vlastnu kadernicku, v podstate ku kadernicke ani nechodim, takze neviem kto je dobry. Mna vysli saty na 320 a mne sa to veru zdalo dost ale kedze aj tvoje stali podobne tak som kludnejsia :) My budeme mat obrad na Klokocine v kostole sv. Gorazda.
Odpovedať
@zuzmenko a uz ste aj mali nejake nauky? my sme este na ziadnej neboli :-N ak chcs, dam ti kontakt na moju kadernicku. podla mna robi pekne ucesy :-)
Odpovedať
@vcielkamaja nase nauky zacinaju 19.2. uz to mame zajednane a budu trvat 9 tyzdnov :) To by bolo super keby mi das kontakt a zaroven aj napis kde ma kadernictvo. Ja som bola len u jednej kadernicky ked som si na ples dala robit uces je to studio Fajn na Fr. Mojtu bolo to celkom fajn. Ozaj a ta tvoja kadernicka ma aj nejake katalogy ucesov na svadbu alebo jej mam potom priniest nejaku fotku ze ake mam predstavy? ozaj este sa chcem spytat budes davat aj nejake darceky hostom ? ak ano co?
Odpovedať
@zuzmenko kontakt ti poslem do IP a hostom budeme davat take minicokoladky :-) co hovoris na veltrh? bola si? ja som bola s kamoskou, ktora mi bude na svadbe prvou druzickou. vdaka jej priebojnosti som dnes aj nieco nakupila, lebo bez nej by som sa asi ani nedostala nikde na rad :-D kupila som pierka pre rodicov, svedkov, hosti, podvazok :-N a co ma najviac tesi, vybrala som oznamenia a k tomu aj 20% zlavu...neobjednala som ich este, ale uz mam vybrate, ze ktore chcem...2 krat sme zmeskali autobus domov :-D super den, zabava, dobra naladicka...lepsie to uz ani nemohlo byt 8-):-D jo, a este som zistila, ze musim zmenit popolnocne saty...paradne zistenie :-D
Odpovedať
@vcielkamaja preco musis zmenit tie saty??
Odpovedať
@mionag skusala som si ich znova na veltrhu a divne odstaval vystrih, a okrem toho som sa v nich zvlastne citila...neviem ako by som to napisala, ale nie som si ista, ci tie saty chcem :-| ...nevadi, zmenim za ine. nevsimla som si to, ked som si ich skusala v salone, bolo to tam velmi rychle :-|
Odpovedať
@vcielkamaja to ich budes mat iba pozicane? alebo ich kupujes??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mionag iba pozicane, nechcem si kupovat saty, lebo nemam ich potom kam vynosit. ty si kupujes ci poziciavas?
Odpovedať
@vcielkamaja som sa zlakla ze si kupis teraz nove :-) si myslim ze si veelmi pri peniazoch :-D ja by som si chcela kupit na redovy tanec cervene saty po kolena, take obycajne aby som ich vyuzila a po polnoci som videla jedny krasne na jednom videu zo svadby ale nemam na ne postavu
Odpovedať
@vcielkamaja poslem ti link a na nom si najdi druhe video z ukazok sadieb su to take farebne ruzovo fialkove s kamienkami http://www.video-svadba.sk/ukaky.html
Odpovedať
@mionag pekna predstava o peniazoch, len by mohla byt aj pravdiva :-D :-D :-D u nas redovy nie je, takze o jedny saty menej :-D
Odpovedať
@mionag krasne saty na videu, len ani ja na ne nemam postavu :-D
Odpovedať
@vcielkamaja no ako obliect by som si ich mohla keby som sa posnazila, ale tak ako ona vyzerat nebudem aj keby som nejedla 2 mesiace, treba mat postavicku ako sklenarikova. ale aj tak by som si ich chcela aspon vyskusat, len neviem kde ich zohnat :-(
Odpovedať
@mionag podla mna je vela podobnych siat, aspon co sa strihu tyka. svadobne saty uz mas? ;-)
Odpovedať
@mionag a mat postavu ako ta nevesta na videu? jedine v pripade, ak by som od teraz az do svadby drzala hladovku a medzitym by som si este aj kosti musela vyklepat :-D
Odpovedať
@vcielkamaja ee nemam, chystam sa na ukrajinu tak za mesiac, ked uz bude trosku teplejsie, aby som nevymrzla v tej zime. verim ze tam nieco pekne najdem a takisto sa spolieham ze ked nie svadobne tak aspon tie popolnocne resp redove si tam kupim. su tam trosku lepsie ceny ako u nas tak to chcem omrknut
Odpovedať
@vcielkamaja :-D hej to s tou hladovkou plati presne aj u mna...ale cca pred dvoma rokmi som pekne schudla. drzala som poctivo delenu stravu 5 mesiacov a schudla 15 kg.fakt je to ucinne a chystam sa do toho znova pustit aby som vyzerala trosku k svetu. a jojo efekt nieje. priberala som az ked som sa znovu zacala vyslovene prezierat :-) a priberala som 1,5 roka spat tie kila. takl vyskusaj aj ty. nieje to taka zla dieta ako sa zda. jest mozes takmer vsetko
Odpovedať
@mionag kolko tam vyjdu svadobne saty?
Odpovedať
@mionag ja som trocha upravila stravu, davam si pozor na to, aby som pravidelne jedla a chodim cvicit do fitka. chodim s kamoskou, tak je to lepsie, ze nie som v tom sama ...i ked dnes sme stravu porusili a dali sme si nezdrave jedla, ale ze aj to mozme sem tam :-N
Odpovedať
@vcielkamaja no moja kamaratka si kupovala v septembri 2008 a vysli ju na 3000 sk...mozno to trosku islo hore, ale nase salony to urcite nepredbehlo :-) zalezi aj na tom ze ake by si chcela. ale uz su tvoje, hoc das za ne 200 eur, ale u nas ti je to malo aj na pozicanie. a potom ich mozes predat aspon za polovicu
Odpovedať
@vcielkamaja to poznam akurat cakam na pizzu...sa utesujem ze je este do septembra casu dost :-D
Odpovedať
@mionag tak u nas by som za 200 eur nove saty urcite nedostala ;-( ja sa teraz strachujem, aby sa tym mojim, ktore mam rezervovane, nic nestalo, aby neboli poskodene, natrhnute a podobne...za tu cenu musia byt ako nove :-|
Odpovedať
@vcielkamaja no prave to je riziko salonov ze nevies ako budu tvoje satky vyzerat po pol roku pouzivania, predsa stat sa moze hocico. a tak si ich radsej kupim a nemusim sa bat nicoho, jedine zeby mi zrazu narastlo brucho (z toho jedla samozrejme) a co este okrem rezervovanych siat mas nachystane??
Odpovedať
@mionag tak dobru chut...ja sa chystam na veceru do restiky so snubencom...valentinska vecera... v pondelok, na valentina, sme obaja v praci :-)
Odpovedať
@ vcielkamaja moj si dnes isiel kupit nejaku hernu konzolu(stale je to dieta) a ja som sama doma a ako utechu mi objednal pizzu na ktoru mam uz cely tyzden chut. a v pondelok ideme na veceru vonku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?