Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@mionag skoda, ze my nemame blizko ukrajinu. uz mame vela veci nachystanych, vybavenych, doladujem detaily, somariny, co ani nemusia byt, len nech mam pocit, ze volaco okolo svadby robim :-D ale mna to bavi. nemame oznamenia, nejake tie doplnky, a dost dolezitu vec ako nauky s fararom :-D ale aj na to pride...
Odpovedať
@vcielkamaja no ja pochadzam od hranic( asi 10 km) ale byvam uz 6 rokov v kosiciach. ale v blizkej buducnosti sa tam vypravime. cakam este na pas. inac s pripravami ste na tom asi 100% lepsie ako my. my mame len rezervovanu miestnost a napoly zaplatenu svadobnu cestu. vy niekam idete? alebo uz len rodina sa bude zakladat?? ;-)
Odpovedať
@mionag druha moznost je spravna :-D neplanujeme nikde ist, najma nie kvoli praci. mozno buduci rok...ak nebude na ceste male bejby :-D ani cez leto sa nikde nechystame na dovolenku, maximalne niekam na predlzeny vikend.a kam sa chystate?
Odpovedať
@vcielkamaja ja som si povedala, ze ked nepojdeme teraz tak uz nikdy, lebo vzdy bude nieco kam bude treba pchat peniaze, a tak som isla a kupila 12 dni na krete all inclusive. a uz mi nikto nemohol nic odrieknut ked uz to bolo. a radsej vynecham cokofontanu ale dovolenka musi byt :-D
Odpovedať
@vcielkamaja ano bola som s buducim manzelom na veltrhu, najprv sme mysleli ze do pol hodky budeme prec, sa nam to zdalo take male ale nakoniec sme si vybrali a dali vyrobit oznamenia aj ked nie lacne a takisto sme si objednali svadobne obrucky velmi nadherne :) poskusali sme tolko obrucok ze sme si nevedeli nakoniec ani vybrat a takisto sme mali zlavu aj na obrucky aj na oznamenia :) tiez sa nam pacili pierka ale nekupili sme inak nic. Stretla som dalsiu kamosku co sa chysta na svadbu v maji tak som ziskala nejaky kontakt na Dja a este aj sestru kamosky ktora mi bude robit nechty a licenie takze som dobre pochodila my sme este sli na kavu a bus siel tak akurat takze pohoda len sme strasne unaveni :)
Odpovedať
@pinuska19 hej hej tak si pomalinky kupujem, mam uz organzu z mimiaukcii svietniky z roboty :-) pracujem totiz v predajni takzvanej 35-ka ....vsetko je lacne a svietniky mi veduca pozicia a potom cvaknem tie co sa rozbiju :-)
Odpovedať
@mita9 hej su krasne ale ten konkretny uz stiahli zo stranky....tak neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No parada, vcera mi povedala moja cukrarka ze ju to mrzi ale nebude mi moct upiect kolace na svadbu.Parada.......uz som rozmyslala ze ked budeme chodit pozyvat tak vsetkym poviem ze nech donesu aj jeden plech kolacov.....hehehe......mama hovorila ze niekedy s atak robilo, ze ked sa islo na svadbu tak sa niesli aj kolace.....jaj to by som usetrila......nevadi....mam este jednu v zalohe len jej musim zavolat.Dufam ze nebude mat obsadene alebo vela lebo ma porazi........to nemoze byt tyzden aby sa nieco nepokazilo....joj....
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja My tiez pojdeme iba na predlzeny vikend.V novembri planujem ze pojdeme do Trencianksych Teplic....mozno....ak dovtedy nieco nevymyslim ine
Odpovedať
@satanica my planujeme predlzeny vikendik niekedy v lete :-) baby, chcem sa vas spytat, ze kedy planujete objednavat svadobne oznamenia? ja som vcera na vystave ziskala 20%-nu zlavu na oznamenia, ale zlava je platna iba do 31.3.2011...ze ci to nie je skoro, ak objedname oznamka uz v marci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jupiiiiii uz som vyriesila tu cukrarku......jaaaaj este ze som zavolala tak skoro.......jaj ale som sikovna
Odpovedať
Profilova fotka
oznamka staci objednat v maji,ci? :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@satanica super, tesim sa s tebou ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Ak viete dátum a čas a isto viete, že sa to nezmení tak to vôbec nie je skoro v podstate je to jedno kedy si ich objednáš ony doma v poličke počkajú na svoj čas
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja noooo neviem na to aby som si mohla kompletne dokoncit oznamko kedze si ho robim sama a dam iba vytlacit potrebujem ist za fararkou a za nou pojdem najskor asi v aprili.Svadba je az v septembri tak s ami to zda byt skoro ist uz teraz....staci v aprili a potom si len dopisem alebo upravim len cas.....a dam tlacit takze niekedy v aprili asi
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja a v lete cez dovolenku pojdeme niekde na chatu na tuzden aby som sa pekne opalila a nevyzerala na svadbe ako mlynarova dcera
Odpovedať
Profilova fotka
mam taku otazocku?! ako chystate vyzdobu, v sale, doma... nechte to na kvetinarku, alebo si vsetko robite same????
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 a nemate nahodou v obchode umele kvety slnecnic?potrebujem do vyzdoby a v Ginke su dost drahe
Odpovedať
@teddynkova doma vyzdoba bude len taka, ze na vchodove dvere zavesim svadobny veniec...proste kvetinovy veniec, z ktoreho bude visiet tyl :-) o vyzdobu saly a auta sa nam postara jedna zlata pani, ktora mi bude robit aj svadobnu kyticu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja takze v podstate to nechavas na kvetinarku, lebo to mi nebolo jasne, ci si vsetko zhanat a nechat to na familiu, nech ide vyzdobit hotel potom alebo ako :) ale asi to skusim tiez takto na niekoho profesionalnejsieho hodit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teddynkova Ahoj ja si robim vsetko.....no teda sama, za odbornej pomoci sestry a svagrinej.....uz maju po svadbe takze vedia dobre poradit a za fyzcikej pomoci kamaratok a buduceho manzela a jeho kamaratov......takze pred svadbou urobime asi jednu mensiu zurku pri zdobeni saly.....heheh
Odpovedať
no mavame ale je to take kadejake...ked oni v sklade maju tak poslu....ked nemaju nemame ani mi :-D ale myslim ze teraz na jar budu...minuly rok boli
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica tak to mate super... ja musim potom porovnat ceny, a tu moznost, co ma hotel, a kedy by sa mohla ist uz zdobit sala, lebo aj az v sobotu...tak nemam tam koho poslat :(
Odpovedať
@satanica no u nas to este aj dnes takto funguje, ze vydate zeny nosia velku tacku kolacov a slobodne dievcata na svadbu donesu tortu, takze kolacov je stale dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag Takze potom paradne usetris na kolacikoch......u nas to uz nie je...ale mama hovorila ze ekdysi to tak bolo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. o tych kolacoch pocujem prvy krat. u nas taky zvyk nie je. :-| mozno svadobnu tortu dostaneme ako dar.
Odpovedať
ahojte. o tych kolacoch som tiez nepocula.... my zas moc torty nechceme....chceme si dat spravit jednu "poriadnu" podla nasich predstav :-) ..neviem ci dostaneme nejaku,ale troska dufam,ze nikto nam dalsiu neprinesie (po svadbe to nebude kam dat)...
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j a aku si predstavujes? take nieco ako mas v albume?
Odpovedať
@ooo ano, ta s tou postavickou :-) ale o tom nerozhodujem ja :-D pri vybere torty ma hlavne slovo polovicka :-D ma velmi rad sladke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j pekna. :-) ja spekulujem nad takou podobou, ale aj so zelenym.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?