Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • @ooo  🙂 ....a ty chces postavicku na tortu ci kvety?

• @radka_j  tato by sa mi pacila bez postaviciek. takto ako je. 🙂
    http://media.theknot.com/ImageStage/Objects/0003/0068669/large_image.jpg jedno

• jeeej to je krasna torta.. 🙂) aj ja chcem bez postaviciek..ale asi s ruzovymi kvietkami malickymi.. a svadbu mam 3.9. takze dufam ze casu na cukrarku je este dost 🙂

• Sponzor fóra
  • @ooo  vau, velmi pekna 🙂

• @sussie259  spekulujem aj ja dat nieco ruzove alebo cyklamenove. kvetinovu vyzdobu by som chcela z bielych a ruzovych frezii, tak by to mozno bolo fajn. 🙂

• @satanica  ta neviem ci usetrim 🙂 aj tak davame este piect. ked si spocitas ze kazdemu treba na domov zabalit...a este do mojej roboty, priatelovej, po znamych...joooj len aby nam bolo dost 😃

• @ooo  jeeej frezie su nadherne..

• @sussie259  myslim, ze na ozivenie stola len tak do malych vaz budu stacit 🙂

• baby pridavam sa k septembrovym nevestam, my mame svadbu konkretne 17.9. 🙂

• @lenusticka  ahoj. 🙂 kde to budete mat? co uz mas vybavene? 🙂

• baby, aký alkohol budete dávať do výslužiek? (...ak teda budete dávať...) vínko alebo niečo "tvrdšie"?

@lenusticka   ahoj, vitaj 😉

• @vcielkamaja  my asi vino ak vobec. 😬

• kolko chystate kolacov do vysluzky?

• @ooo   nemám ani šajnu, kolko koláčov dám do výslužky...vlastne mi ešte ani nevieme, kolko koláčov dáme upiecť... 😃 😬

• @vcielkamaja  podobne. 😃 ja len akurat viem, ze do restiky budem davat asi 3 kolace na hlavu. takze to zatial mame 150 kolacov. 😃

• Sponzor fóra
  • @ooo   podobne, do reštiky dávame tiež 3 koláče na hlavu...tak máme "nakázané" od riaditela hotela, že je zbytočné nosiť viac zákusov...dúfam, že to vysvetlí aj mojej svokre 😛 😃 😃

• ahojte 🙂
    my budeme mat svadbu 16.9 🙂
    co sa tyka vysluzky, tak sme si zvolili domaci alkohol s tym, ze sme si objednali extra flase s uzavermi 🙂
    nemam este vytvorene fotoblok, ale mozete si pozriet to pozriet:
    http://www.bricol.sk/we.aspx?event=produktovemenu&menugroup=0000000000&menuitem=Q1J0000101&sortexpr=pricewithvat&sortord=desc

male flase 200 ml su pre svadobnych hosti a velke 500 ml pre svedkov, uz ich mame doma su nadherne
    mame v plane ich bud oznacit (datum,mena) s fixkami na sklo alebo im dame len nejaky pekny stitok

co sa tyka kolacov, tak na hostinu budeme objednavat asi 4ks na hlavu a do vysluzky asi 20 ks kolacov + torta
    snad to bude stacit 🙂

• ahooojte,pripajam sa k septembrovym nevestam,nas velky den bude 24.septembra 😵

• @eymynka  20? fuha. to nie je vela? ci? 😬 ja som chcela ludom zapchat usta par kusmi. 😬 😃

@norka.1  ahoj. 🙂

ozaj baby, preco ste si vybrali september na svadbu?

• @ooo   lebo sa nam obom velmi paci jesen 🙂

• @ooo   prečo september? lebo v júli a auguste sa topia zákusky 😃 😃 😃 ale nie, teraz vážne...termín svadby sme vybrali koncom minulého augusta a tak proste padla volba na september, celkom spontánne, že nemáme sa kam ponáhlať, máme dostatok času na vybavenie vecí 😉

• @radka_j  hihi. ja som zase nejesenna, nezimna, nejarna. 😃 ja som chcela v lete, ale nakoniec sme dali september (leto si chceme nechat na dokoncenie domu). malo by byt este vcelku teplo. 🙂
    my sme mali inac uz tolko terminov, ze to este asi nikto nemal. 😃

• my sme sa rozhodovali medzi junom a septembrom,ale jun sa nam zdal dost skoro,tak vyhral september 😃

• my sa tak nejak "rozhodujeme" od roku 2009. 😬 uplne prvy termin sme mali 6.6.2009. ale tento termin, co uz mame je na 100%.

• @puss02   o zime a o dazdi radsej ani nezartuj lebo my mame tiez datum 24.sept. a velmi dufam ze bude pekne

• @ooo  a tak hlavne,ze uz mate termin na 100 % 😉

• @norka.1   to dufam aj ja. fakt si zelam pekne pocasie ani neviem kam by sme sa sli potom fotit a dalsie ine veci ako saty spinave a tak

• @puss02   keby prsalo fotili by sme sa v atelieri ale ja som za fotecky v prirode.a co sa tyka tych siat to by bolo neprijemne lebo mam saty s vleckou 🙂

• @norka.1  ja este nemam rezervovane saty tak neviem ake budem mat ale najpravdepodobnejsie tiez s vleckou aj ked neviem ci vobec na seba saty najdem :'( lebo mam s tym problem

• @ooo   ... neviem ci je to vela 😐 ... najradsej by som bola keby kolacove vysluzky nemusia byt 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov