Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • ja som sa tiez obavala ze si nenajdem saty lebo som v tomto velmi vyberava,a poviem ti ked som prisla do salonu vyskusala som si dve saty a hned som vedela ze som nasla tie prave 🙂

• @puss02   ja som sa tiez obavala ze si nenajdem saty lebo som v tomto velmi vyberava,a poviem ti ked som prisla do salonu vyskusala som si dve saty a hned som vedela ze som nasla tie prave

• @norka.1  tak ja som neni az tak vyberava ale prilis siroka :'( a tak je to problem

• Sponzor fóra
  • babulky vy ste aspon uz zacali hladat, bohuzial ja este nie 😞

• @puss02  urcite si najdes satocky co ti padnu ako uliate 🙂)

• @eymynka  ja som bola tiez len pred dvama tyzdnami,na to som sa tesila najviac a zaroven som sa toho aj velmi obavala

• @eymynka  ja uz hladam dost dlho saty a vravia mi ze uz maju objednavky aj na oktober, tak mam trosku nervy

• @norka.1  neviem ja som z Trencina a uz som tam presla vsetky salony niektore aj dvakrat a nic 😞 vo stvrtok idem skusit ilavu

• @puss02   chodis s nejakym poradcom?

• @norka.1  hej chodim s kamaratkami sama by som nemohla. Ale vazne mi ziadne nesedeli

• tak to drzim palce aby ti to v tej ilave vyslo

• @norka.1  dakujem snad tam nieco bude aj na hrocha 🙂

• @puss02  ani mi to nehovor 😞 mna asi porazi ... ja totiz momentalne nemozem chodit nakolko som si zlomila stavec a musim lezat ... ak pojde vsetko dobre, tak mozno v aprily budem moct sa ist prvy krat pozriet po nejakych satach ... ach jaj ... tento rok zacal fakt zle 😞

• ahojte, sobas mame na urade a hostinu v restike v Senici. Mame zajednanu miestnost, hudbu, fotografa, kameramana, staresinu. Rezervovany termin na matrike (zatial bez ziadosti), bo ja si musim este vybavit na cas do svadby novy obcanak 😞 A to je asi vsetko co zatial mame.
    17.september preto, ze verime, ze by mohlo byt pekne babie leto 🙂

• @puss02  inac drzim prsteky pri hladani 🙂 a stale si myslim, ze mas vacsiu sancu si najst saty ako ja 😞
    pri troche stastia sa mi snad za 4 mesiace podari nieco najst 😞

• Sponzor fóra
  • @lenusticka  my mame 16.9 lebo sa nam pacila predstava predlzeneho vikendu a kedze budeme mat svadobcanov z daleka,tak to velmi privitali, aby mali cas sa vratit domov a este mat aj den na oddych 🙂

• @eymynka  ach to mi je luto asi by ma slak trafil nemoct sa hybat fakt ti to nezavidim. Ale neboj ak mas normalnu postavu saty si najdes rychlo

• @eymynka  ja by som sa tiez najradsej vykaslala na vysluzky. :-/

• @eymynka  ako si si zlomila stavec? 🤔 snad budes coskoro v poriadku

• baby chcem sa vas spytat....budete riesit nieco take ako je hudba pred domom ked prichadza zenich po nevestu (pri jeho dome, pri mojom a pri kostole)? lebo mne sa to celkom aj paci,ze nie je to take "tiche" ....

• @puss02  velkost 36 ... ale aj tak ... mozno to co by som chcela tak uz nebude k dispo 😞 ... uvidime ... mozno vystreli motyka

• @ooo  ved ja nechapem naco sa davaju do vysluzky kolace, ved na svadbe bude toho tolko, kto chce jest, tak nech sa naje do sytosti na svadbe 😃

• @ooo  no lyzovacka v alpach tento rok nedopadla najlepsie ... hned v prvy den lyzovacky 😞
    takze dovolenka v nemocnici a uz druhy mesiac len v posteli doma po prevoze zo zahranicia 😞

• @radka_j  ja hudbu pred prichodom na odpytanie k nam domov asi nebudem riesit 🙂 nakolko mame strasne hlucnu rodinu a myslim,ze oni to uspievaju aj bez hudobnikov xixi, alebo este rozmyslame nad starejsim - profesionalom, budete mat niektora take nieco?
    a kamarat nam zahra specialny song zlozeny len pre nas na gitare na miesto svadobneho pochodu 🙂 uz sa velmi tesim, lebo je vyborny hudobnik

• @eymynka   my starejsieho mat nebudeme.....s tym hudobnikom to budete mat vynimocne 🙂

• @eymynka  fuha, to mi je luto.
    my odobierku mat nebudeme, ani starejsieho, ani kameramana.
    pekny svadobny pochod by som prijala, aspon by som mala lepsi pocit z toho 😒 uradu, kde nas budu sobasit... 😐

• @ooo  ani my nebudeme mat kameramana,lebo este nikdy som si nepozrela ani svoju stuzkovu,ci plesy,ktore sme mali kamerovane ... milujem fotky a preto sme zvolili len profesionala fotografa
    myslim,ze aj takto je sposob ako usetrit ...

• @radka_j  tak to velmi dufam 🙂

• @eymynka  kto vas bude fotit? nas tomas zahumensky. mali sme ho aj na krste synovca a boli sme velmi spokojni.

• @ooo  no kedze my sme z vychodu (hoci zijeme v TT) tak my sme museli hladat tam a vyberali sme si z trojky najlepsich v PP a nakoniec sme sa rozhodli pre petra hederu, jeho praca sa nam neskutocne pacila a tiez nam aj spravil super cenu nakolko my mame svadbu v piatok 🙂
    takze aj to bolo take rozhodujuce, ale samozrejme aj dost dobre recenzie sme na neho dostali

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov