Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tiez obavala ze si nenajdem saty lebo som v tomto velmi vyberava,a poviem ti ked som prisla do salonu vyskusala som si dve saty a hned som vedela ze som nasla tie prave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 ja som sa tiez obavala ze si nenajdem saty lebo som v tomto velmi vyberava,a poviem ti ked som prisla do salonu vyskusala som si dve saty a hned som vedela ze som nasla tie prave
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 tak ja som neni az tak vyberava ale prilis siroka :'( a tak je to problem
Odpovedať
Profilova fotka
babulky vy ste aspon uz zacali hladat, bohuzial ja este nie :(
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 urcite si najdes satocky co ti padnu ako uliate :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka ja som bola tiez len pred dvama tyzdnami,na to som sa tesila najviac a zaroven som sa toho aj velmi obavala
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka ja uz hladam dost dlho saty a vravia mi ze uz maju objednavky aj na oktober, tak mam trosku nervy
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 neviem ja som z Trencina a uz som tam presla vsetky salony niektore aj dvakrat a nic :( vo stvrtok idem skusit ilavu
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 chodis s nejakym poradcom?
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 hej chodim s kamaratkami sama by som nemohla. Ale vazne mi ziadne nesedeli
Odpovedať
Profilova fotka
tak to drzim palce aby ti to v tej ilave vyslo
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 dakujem snad tam nieco bude aj na hrocha :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@puss02 ani mi to nehovor :-( mna asi porazi ... ja totiz momentalne nemozem chodit nakolko som si zlomila stavec a musim lezat ... ak pojde vsetko dobre, tak mozno v aprily budem moct sa ist prvy krat pozriet po nejakych satach ... ach jaj ... tento rok zacal fakt zle :(
Odpovedať
ahojte, sobas mame na urade a hostinu v restike v Senici. Mame zajednanu miestnost, hudbu, fotografa, kameramana, staresinu. Rezervovany termin na matrike (zatial bez ziadosti), bo ja si musim este vybavit na cas do svadby novy obcanak :-( A to je asi vsetko co zatial mame. 17.september preto, ze verime, ze by mohlo byt pekne babie leto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 inac drzim prsteky pri hladani :) a stale si myslim, ze mas vacsiu sancu si najst saty ako ja :( pri troche stastia sa mi snad za 4 mesiace podari nieco najst :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusticka my mame 16.9 lebo sa nam pacila predstava predlzeneho vikendu a kedze budeme mat svadobcanov z daleka,tak to velmi privitali, aby mali cas sa vratit domov a este mat aj den na oddych :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka ach to mi je luto asi by ma slak trafil nemoct sa hybat fakt ti to nezavidim. Ale neboj ak mas normalnu postavu saty si najdes rychlo
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka ja by som sa tiez najradsej vykaslala na vysluzky. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka ako si si zlomila stavec? =-) snad budes coskoro v poriadku
Odpovedať
baby chcem sa vas spytat....budete riesit nieco take ako je hudba pred domom ked prichadza zenich po nevestu (pri jeho dome, pri mojom a pri kostole)? lebo mne sa to celkom aj paci,ze nie je to take "tiche" ....
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 velkost 36 ... ale aj tak ... mozno to co by som chcela tak uz nebude k dispo :( ... uvidime ... mozno vystreli motyka
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo ved ja nechapem naco sa davaju do vysluzky kolace, ved na svadbe bude toho tolko, kto chce jest, tak nech sa naje do sytosti na svadbe :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo no lyzovacka v alpach tento rok nedopadla najlepsie ... hned v prvy den lyzovacky :( takze dovolenka v nemocnici a uz druhy mesiac len v posteli doma po prevoze zo zahranicia :(
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j ja hudbu pred prichodom na odpytanie k nam domov asi nebudem riesit :) nakolko mame strasne hlucnu rodinu a myslim,ze oni to uspievaju aj bez hudobnikov xixi, alebo este rozmyslame nad starejsim - profesionalom, budete mat niektora take nieco? a kamarat nam zahra specialny song zlozeny len pre nas na gitare na miesto svadobneho pochodu :) uz sa velmi tesim, lebo je vyborny hudobnik
Odpovedať
@eymynka my starejsieho mat nebudeme.....s tym hudobnikom to budete mat vynimocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka fuha, to mi je luto. my odobierku mat nebudeme, ani starejsieho, ani kameramana. pekny svadobny pochod by som prijala, aspon by som mala lepsi pocit z toho :-S uradu, kde nas budu sobasit... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo ani my nebudeme mat kameramana,lebo este nikdy som si nepozrela ani svoju stuzkovu,ci plesy,ktore sme mali kamerovane ... milujem fotky a preto sme zvolili len profesionala fotografa myslim,ze aj takto je sposob ako usetrit ...
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j tak to velmi dufam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka kto vas bude fotit? nas tomas zahumensky. mali sme ho aj na krste synovca a boli sme velmi spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo no kedze my sme z vychodu (hoci zijeme v TT) tak my sme museli hladat tam a vyberali sme si z trojky najlepsich v PP a nakoniec sme sa rozhodli pre petra hederu, jeho praca sa nam neskutocne pacila a tiez nam aj spravil super cenu nakolko my mame svadbu v piatok :) takze aj to bolo take rozhodujuce, ale samozrejme aj dost dobre recenzie sme na neho dostali
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?