Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
1
2
97
ahoj... my to planujeme sice o mesiac skor - na marec 2008 . Mame este kopec casu, ale niektore napady su tu skvele a mam rada veci pripravovane v pohodicke a bez stresu - a hlavne dostatok casu na to aby som si zvykla na ten pocit ze budem "pani" - neviem ci len ja mam z toho slova take divne pocity alebo je nas viac :-N
Odpovedať
ahoj, no ani som neverila, ze sa tu tak skoro niekto ozve..aj ked si marcova... :-) no neboj, z toho "pani" mam obavy aj ja..teraz som stale miss.. je to prijemnejsie asi..ale tak co uz.,..raz to musi prist.. :-N a ja tu uz okukujem skoro rok, mali sme mat uz teraz v maji svadbu..takze predstav mam dost :-) 8-)
Odpovedať
tyyyych predstav by bolo - len tie moznosti su obmedzene :-S mas uz nejake konkretne predstavy? alebo zatial len zbieras napady... jedine co ja mam uz konkretne je ze sme si den po oficialnych zasnubach zriadili pokladničku - obrovsku flasu s farebným stítkom - sporitelnicka na zlate casy - zaplatime z toho svadobne kolace :-p mozno aj nieco viac :-D zatial je len na dne zopar mincí, ale do roka bude dufam plna... :-)
Odpovedať
ahoj miriiiiiiiiiiiiiii ak dovolis prispejem aj ja jednym prispevkom aby sa Ti to tu rychlo mnozilo x-) nech vas je co najviac ale ved Ty budes aj tak stale nasa majovka ;-) tesim sa na stretko len v ten den ma kamos svadbu tak mu idem potriast pravicou a potom sa vam budem venovat ;-) :-) tesim sa :-D 8-)
Odpovedať
ery, ahooooooooj :-) neboj, bude nas dost, len je este skoro...xixi :-D :-D :-D a na tom nasom stretku sa dohodneme este presnejsie, akurat som pisala do TN a okolie... nikaz, no ja som uz mala doooost vela predstav a napadov...ved tu uz oxidujem rok :-) a jednoznacne chcem slnecnice na svadbe. A mam uz vselico naplanovane... ale neboj, napady sa menia, aj predstavy. :-)
Odpovedať
ahoj mirama... tie slnecnice su fajn. Povodne som aj ja chcela vsade slnecnice, ale kedze svadba by mala byt v marci (to by mohol byt technicky problem mat zive kvety a umele mi nesedia :-| ) a v poslednej dobe su slnecnice vsade kam sa pozriem zmenila som nazor a davam prednost margaretkam - alebo hmm myslim ze su to biele chryzantemy... a s kombinaciou s bielimi mini ruzickami - pre mna je to uplne dokonale...
Odpovedať
nikaz, ahoj...no ja som do slnecnic zblaznena..je mi jedno, ze ich maju vsade..aj ruze vzdy boli vsade...a ja ich zas az tolko nevidim :-) :-D a moja mamina robi v kvetinarstve, takze by to nemal byt problem..len, ze budu o dost drahsie...ale ved ich zas nebudem potrebovat tonu :-) ved ked ich mala v decembri, budu aj v aprili :-D 8-) margaretky su tiez velmi krasne, ja milujem vsetky kvety :-) uz mas aj nieco naplanovane? kde to budete mat? nechce mi to totiz ukazat...blbne mi net ]-(
Odpovedať
ahoj... civilny obrad na urade. Drahy by bol radsej, keby to bolo v kostole, ale zmieril sa s tym... uvazujeme aj nad obradom mimo obradnej siene - ale v marci je pocasie vrtkave, tak tie predstavy ostanu pravdepodobne len v hlave... zatial co sa tyka priprav mame len jedno - pokladnicku, do ktorej poctivo hadzeme peniazky :-) co sa tyka ostatneho - casu na pripravy dost... zbierame zatial napady a zatial sa len tak z casu rozpravame o predstavach... co chceme a co nie... sama som prekvapena, kolko detailov sa tyka svadby... :-N vy uz mate nieco konkretne???
Odpovedať
nikaz, no my civilny obrad na urade nechceme, bud v kostole alebo ako je to teraz "trendy" pod holym neboj, najnovsie uz mame aj blaznive napady, ze niekde na plazi ;-) a preto sa moje predstavy a navrhy zacinaju rozplyvat...ale uz mam asi pol roka zalozeny zositok s napadmi a zoznamom ludi :-D , ktory sa aj tak stale zvacsuje... :-N , na mojom zozname su jednoznacne slnecnice a ak ta plaz nevyde :-D :-D :-D tak aj miesto, pravdepodobne aj DJa a vyzdobu... :-)
Odpovedať
zistila som ze moj milovany bracek uz rozhodol za nas - on je svadobny sofer - dokonca vraj aj so super fárom, oznamka nam tiez zaplati ako svadobny dar, co sa tyka DJ a fotografa/kameramana - toho vraj mame tiez v suchu, tak isto kontakt na skvelu cukraren za rozumne ceny.... - totiz on chodieva na rozne akcie, svadby, stuzkove a pod. hravat ako DJ, takze ma kopec kamosov a znamych... ani som netusila ze to bude take jednoduche :-) 8-) :-D
Odpovedať
tak to mas suproveho brata, ked ti takto vypomoze..nie je nad taku pomoc...skoda,ze nemam brata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, my by sme chceli jun 2008, ale nemame este nic dohodnute, takze zatial ten den nie je isty, ale kamoska sa chce brat tiez 19. 4. 2008, tak ju sem poslem, nech si pokecate, hm? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute babenky. Aj ja sa pridavam.Tiez by sme chceli mat 2008,zatial to vyzera tak,ze vo februari,teda,mojmu drahemu sa paci datum 02.02.2008.Ale zatial nemame nic zajednane,takze este som to neschvalila :-D
Odpovedať
Ahoj baby, my budeme mat svadbu v maji 2008, uz mame aj datum-3.5. Povodne sme to chceli tento rok (ako aj miriama :-) v lete, no akosi nam to nevychadza...ale uz sme sa zmierili s novym datumom, pomalicky zaciname rozbiehat pripravy: objednali sme uz salu a momentalne komunikujem s fotografom.
Odpovedať
Profilova fotka
No, miesto mame aj my, len kostol ešte nie, takže keď to bude z kostola definitivne, tak potom zacnem riesit...o necel tri tyzdne mam statnice, takze aj tak by som teraz nic neriesila..
Odpovedať
no ako tak pozeram tu sa uz pripravy zacinaju....zajednana sala a tak... :-o a ja vobec nic...len predstavy... :-N :-N uz sa pridala aj tema maj 2008 tak snad sa uz aj my rozbehneme...a ja by som asi mala zacat tiez, co? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby co to mate v 2008, je tu aj tato speci temicka ;-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... a pre majovky som dnes zalozila aj majovu ;-) aprilovky vy to uz mate za 11 mesiacov, tak šup šup planovať :-)
Odpovedať
veru, uz sa to krati... :-D :-D :-D len si ani neviem ako to budem planovat takto cez more... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jednoducho, cez MS ;-) a plno dobrych dušičiek tu ;-)
Odpovedať
no ale to nie je ono...ja musim obkuknut a tak...no uvidime...ale dakujem za radu... ja musim utekat, papa zatial :-) kraaaaaaaaaaaaasny dnik vam vsetkym 1.majovy...:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
tak holky, dlhsie sme sa tu neobjavili..ste niektora nova? nakoniec to asi predsa len budeme riesit cez more :-p :-D 8-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, my to máme 12.4. Práve začíname s prípravami. Zatiaľ máme objednané obrúčky a zháňame miestnosť..
Odpovedať
Ahoj babulky... ako je to s vybavovaním svadby v zahranicí? neviete náhodou poradit? Napadla nás taka myslienka - utiect a zobrat sa "potajomky" na dovolenke a príst domov ako manželia... usetrili by sme si niekolko nezmyselných rozhovorov o predstavách nasich rodicov - :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nika, tak tento plan sme mali aj my :-N len to vybavovanie je zlozite tak sme to vzdali :-| chceli sme sa vziat teraz v lete v chorvatsku a dojst ako manzelia :-) ale na rychl;o vybavovat potvrdenia a musis mat suhlas zo sr ze budes mat svadbu v zahranici a este zalezi kde, lebo nie z kazdej krajini je sobas u nas uznani
Odpovedať
no do kelu.... takze sa tomu "divadlu" doma nevyhneme... :-| :-) uz to asi tak musi byt
Odpovedať
Profilova fotka
a kam to chcete ist? mozno ano, v krajinach eu to myslim uznavaju ako pravoplatny sobas aj na sr. este su aj take speci svadobne zajazdy ze si v agenture objednate svadbu co ja viem kde v njakej exotickej krajine a oni to vybavia a tam sa vezmete sami
Odpovedať
ahojte, som rada, ze ste sa objavili aj tu. nikaz, nad tym sme rozmyslali aj my, potom sme odisli pracovat do Irska a uz sme nad tym aj vazne dumali ale nekoniec sme to vzdali aj koli tomu co pises ale z opacneho pahladu....nasi by nam to neodpustili, keby neboli na svadbe...a ani starki....lebo by to bola prva svadba z mojej strany, som najstarsia a aj moj by bol ako prvy zenaty..tak sme sa rozhodli, ze to budeme vybavovat na dialku, takze tak trochu sa vyhneme predstavam nasich..xixi..ale zas si nechame aj v niecom poradit a pomoct, ved to by inak neslo ani :-D
Odpovedať
A toto preco nefunguje????
Odpovedať
ahoj, no aj by fungovalo, keby nas bolo viac...teda uz vas..my sme sa presunuli na maj.....ale zas sa otvorila otazka datumu, tak ze by som sa vratila do aprila??? :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
No huraaaaaaaaaa, tak predsa je len tema april (esteze som pred chvilou jednu zalozila 8-) ) nevadi. Takze - aj ja som aprilovka!!!! A mam zajednane satocky a salu - hotel Kamila (tam bude aj obrad). no a este mam objednany termin u Rofa, ale tomu sa este v januari pripomeniem.
Odpovedať
1
2
97
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?