Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesty :-) aj ja by som chcela vidiet foto topanok asemilka, mne sa pacia take ake ma martinka v albume tie prve, ale v obchode som ich este nevidela. inak kolko je cca cena za par obrucok? mate prehlad?
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa :) po dlhom nerozhodnom badani sme nakoniec vybrali termin 30.4, takze sa tesim a pomaly mi to dochadza ze uz leeen pol roka :)ako pozeram uz mate toho vela vybaveneho.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ze ste to vy, tak ich odfotim a dam do albumu :) ale najprv zbodnem veceru, lebo som hladnaaaaaaaaa ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba23 vitaj a gratulujem k vyberu tohoto skveleho datumu :-)a je nas tu opat viac :-) :-) :-) ja som sa tiez len min. tyzden pripojila do tejto temy. a uz mas aj nieco vybavene?ci len obkukujes? neboj vsetko stihas s prehladom. inak ja sa uz tesim ked si budeme pisat v svadobny tyzden ze co ;-) aaaa
Odpovedať
Ahojte, pekný večer prajem všetkým aj novým aj stáliciam :-) Viete o tom že už len 200dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, drahy sa smial, ze ked to bude 22 dni, tak si da zahrat pesnicku do radia :-D :-D inac... fotky som pridala do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka tie balerinky su fakt bombove... kde si ich prosim ta zohnala? a a za kolko ak sa smiem spytat... bo ja nikde neviem ziadne pekne zohnat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem vediet, skadial mas take balerinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba23 aj ja ta vitam medzi nami :)
Odpovedať
Ahoijky, no my sme sa dost s rodicmi hadali o svadbe kde bude ako , kedy takze musela som povolit a kaslem uz nato, mame zatial restauraciu a foto :) saty chcem az po novom roku, lebo neviem ako budem natom s vahou, ja mam taku postavu ze cca vyzeram rovnako len ak priberem kilo, dve tak sa mi zvacsia boky hned o nieco..takze saty budu posledne :-) martinka dakujem za prijatie :-) Inak viete o tom ze datum 30,4 je najvacsi pohansky sviatok? :-D nejake palenie carodejnic ..mozte vyguglit
Odpovedať
chcela bych pre dceru svadbu na 30.4.2011 v dubnici pre 60 ludi ale ne tak draho porad dakujem
Odpovedať
Ahojte, asemilka ja som cakala, kedy už prelomíme 200ku, ale ešte stále nie sme v polovici, asi až o 2 týždne :-D , no nič vidím, že postupujete pomaly, ale isto :-) vitaj buba23 aký pohanský sviatok?Ja to nepoznám, myslim, ale, že asi 2 strany dozadu sme tu už písali, že sa už ako nevesty dozdobíme cervenou snúrkou....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, citam vas stale len nejako nie je cas aj niecim prispiet :-) cez vikend sme zaplatili zalohu za skupinu a som fakt ocarena ich pristupom :-D !!!! stale sa rozhodujem ci uz ist skusat saty alebo pockat kym trosku schudnem...poradte...onio si myslim, ze tym siat sa aj tak schudnutim nezmeni..tak by om aj sla..le nemam moc s kym....moja mat nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..hlasim sa po piatich krasnych v tatrach stravenych dnoch...rozhodli sme sa na poslednu chvilku vyuzit babie leto..sledujem ze je nas zase o jednu aprilovku viac..tesim sa :))
Odpovedať
Profilova fotka
lidnusasa : aj ja som bola tento vikend v Tatrach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata si predstavte, minule som pisala, ze chceme brat pozicku, aby sme prerobili dom. A zistovali sme vsade a nakoniec sme zistili, za najvyhodnejsie bude, ked zoberiem zo stavebneho sporenia, lebo tam nie je vysoky urok. Banky maju nehorazne vysoky urok. Ale problem je v tom, ze moj drahy moze zobrat pozicku az o 2 mesiace, lebo musi mat odrobene 6 mesiacov a on ma len este len 3,5, lebo nastupil do prace cerstvo po skole. A o dva mesiace bude zima, tak ma asi porazi. Tak budeme musiet prerabat z peniazkov, co nam ostane z vyplaty, aspon tie 2 mesice. Potom pozicku zoberieme, ale dovtedy budem musiet veeelaaa setrit, aby som si aj nieco kupila na svadbu, aj nieco dala na prerabanie. No neporazilo by vas? Lebo mna uz teraz porazilo :-) Babusky a fotoalbumy si kupujete, alebo vyrabate? JA som pozerala na nete a jeden svadobny fotoalbum stoji od 13 eur, no zda sa mi to vela. Uvazujem, ze si spravim vlastny. A budete mat aj knihu pre hosti? Lebo ja som uvazovala, ze si ju tiez urobim asi sama...
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím.....jsem z Čech, ale máme svatbu na SLovensku (partner je Slovák). Máme ji 2.4. Díky tomu musím svěřit veškerou přípravu příteli :-) chceme mít obřad v kostele...ale ne církevní ale úřední...jde nám jen o prostory..... No, snad nám to připraví krásně a nezapomenutelne :-) :-) :-D
Odpovedať
Martinka, ja fotoalbum mam nejaky cisty doma, do toho to napcham a tu knihu robit nebudeme...myslis ze sa to ma robit?, nieje to skor zvyk na pohreb? :-N my sme uz dnes uvazovali ci treba kupovat obrucky, alebo to vybavime nejakymi "bižu" a dajus a do sufliika :D:Dasi sme divni :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak Tatry su super aj my sme boli pred mesiacom na vikend a je to uplne ine odreagovanie ako doma :-) buba23 este sa stale hadate s rodicmi za svadbu? ja sa dufam vacsim problemom vyhnem, kedze moja sestra mala svadbu pred rokom tak my sme uz v zaskoku a co to pomenime a bude :-) :-) ja inak nad fotoalbumom ani nerozmyslam a ani nad knihou hosti :-) anieka a preco nemate v cr svadbu ak sa mozem spytat? buba nechcete obrucky? ja sa na ne velmi tesim, pacia sa mi chlapi ked nosia obrucku, dufam, ze moj bude nosit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zet7: protože tak ušetříme skoro 40tisíc korun :-) přítel má mnohonásobně více hostů. a jejich ubytování by bylo drahé...
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak to ano. a kolko mate hosti? takze sa spoliehas na priatela? ci aj ty sa budes angazovat?
Odpovedať
Profilova fotka
zet7 aj mne sa velmi paci,ked chlap nosi obrucku :-D ved co ma co tajit,ze je zenaty,no nie!? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved toto aby este tajil :-) by mal pruser :-) hned budem pokojnejsia ked moj pojde von s obruckou, xi
Odpovedať
Ale chceme, len ja na prsteniku neviem nosit prstene mne to dost vadi a drahy chodi casto do posilovne aby sa neznicil tam..ale nejake snad vyberieme... zet : no hadame..som sa vcera dozvedela ze bezomna nasi vybrali hudbu a foto , ja som skoro odpadla mi to len tak medzi recou mama povedala a ja pozeram jak obarena :-( je to tazke s nimi.. anieka. to je super ze tolko usetrite fakt klobuk dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba23- tak to mas blbe,ked ta nenechaju realizovat sa :-| ,ved je to tvoja svadba...su to sice starosti,ale take prijemne starostity a v prvom rade by si si ich ty mala uzivat. ;-) my sme si vsetky tieto veci zariadovali samy,aj ked to rodicia financuju,nechali nam volne ruky :-) zet7-ja budem tiez pokojnejsia,ked ju bude mat na ruke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
buba23 a keby si im vysvetlila ze je to Tvoja svadba a chces si uzit pripravy... alebo ich skus presvedcit aby ste to spolu organizovali, ved si nie male decko :-)my vacsinou spolu riesime veci s rodicmi aj sa zhodneme ale to je asi tym ze si celkom rozumieme, lebo zase ja ked si nieco zmyslim a oni by to nechceli tak to si proste zaplatim sama a bude po probleme :-) :-) dadika271 veru len aby to už bolo :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne dievcence, uz aby to bolo :-) buba23: u nas je to tak, ze moja mamka suhlasi so vsetkym, aj mi poradi, ale moja svokra, tak jej sa nie vsetko paci
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja mam pocit, ze uz zacinam panikarit... kvoli financiam.. ach jaj... svadbu si totiz platime sami a mam stres ci vyjdeme alebo nie... a co sa tyka rodicov, tak v podstate som odkazana sama na seba, lebo oco si zrazu zmyslel, ze mam este cas sa vydavat a mamina mi nebude moct dat peniaze, a svokra zas kritizuje vsetko co si vyberieme, alebo kazdy napad... a svokor na svadbu vobec nepojde, takze ten sa tvari ako mrtvy chrobak... totiz aj moji aj draheho rodicia su rozvedeny a ani jedni si nevychadzaju... takze asi tak... fakt ma tusim chyta panika...
Odpovedať
Profilova fotka
bay ahojte, dnes som nabrala odvahu ist sa pozriet do svadobneho salonu, ze ci sa tam treba objednat alebo sa da prist len tak. pani bola velmi mila, pekne sme sa rozpravali, tak som sa len tak opytala ci budu mat vobec moju velkost a ona mi ukazala asi TRI saty...ta parada, vyber jak oči !!nevem ci sa mam smiat ci plakat.
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto a v com je tvoj problem? aku mas konfekcnu velkost ak sa mozem spytat..? moja kamaratka je velkost 52 a mala moznost si vyberat s asi 7-8 siat...a vsetky boli fakt krasne...ak chces poslem ti kontakt na ten salon len je v BA, tak neviem ci to nie je z Kezmarku daleko :( a alisska..noooo to ti nezavidim..neviem ako velku svadbu robite, ale to je vlastne jedno, lebo niektore poplatky su take iste ci vas bude pat ci patdesiat...ja robim teda svadbu ako pokus cislo dva (uz som tu pisala preco) a mam to podla mna zmaknute tak, ze mam skoro vsetko za vynikajucu cenu, tak ti mozno budem vediet poradit...minimalne ti viem poradit skveleho fotografa, co si pyta za svoju pracu fakt rozumnu sumu.... martinkaa co sa tyka knihy hosti, ja som si ju vyrobila uz davno...a bola som na svadbe kde knihu hosti pouzivali a bolo to super...sme im tam popisali vselijake basnicky, priania, dojmy a pojmy a myslim ze to bola skvela pamiatka...urcite si to po rokoch radi prelistuju...ja chcem nieco podobne 100%
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?