Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • Ahojte, baby uz mate kostol? ja kostol, saty a pbrucky az po january idem vybavit..myslite ze to je neskoro?

• my sme sa boli pytat v kostole a povedali nam, ze tak po novom roku aby sme prisli... saty si zatial zistujem, co kde stoja... a obrucky si vyberieme az dakedy vo february..

• Ahojte, my sme mali dnes taký smutný upršaný den...no ja som mala s tými topánkami riadnu dilemu...ale ved ked to Tebe / neveste nebude vadit tak preco iným.... a niektoré volia uplne inú farbu už som videla neveste aj zelené a aj červené topánky a nevyzeralo to zle...

asemilka aj ja som chcela vždy biele a potom sa mi páčili také niečo medzi bielou a sampáno, a myslím, že boli lepšie a nakoniec budú biele, lebo priateľ chcel biele 🙂

• Sponzor fóra
  • mucik, ono je jedno, akej farby nakoniec budu... hlavne, ze sa ti budu pacit 🙂

• presne tak..ked sa ti pacia zelene , daj si take 🙂
    baby, som zacala robit oznamenie, a neviem ze ci je lepsie urobit len taku karticku, ( je to prakticke lebo v buducnosti by sme to chceli mat na aldnicke)..alebo to dat ako skladacku( nieje to take "fadne- ze len karticka...)..?som spravila jeden navrh co poviete 🙂 🙂

• Buba, aj ja mam dilemu s oznamkami a tiez si budem navrhovat vlastne. A tiez neviem ci skladacku, alebo co... 😒

• no je to dilema fakt ...😞 ajked v konecnom dosledku ajtak to kazdy neskor strati 😃 takze ja som na 80 percent rozhodnuta pre obycajnu karticku a mozme to mat na ladnicke potom cele

• ahojte baby pekný deň Vám želám

buba23 pekné je to oznamko co mas v albume, jednoduche.

vy ste sikulky ked si same idete robit oznamka, ja by som to nevedela 🙂

asemilka velmi sa mi pácia tie saty co mas v albume na fotke c 4 a c 5 v poradi.

• no baby takze vas musim opustit, svadba sa preklada na 1.10.2011, skoda ale co uz, sem tam vas sem pridem pozriet ako pokracujete s pripravami a budem vam vsetkym drzat palce, drzte sa a pevne nervy 😉

• Ahojte babenky, dlho som tu nebola, tak len citam a citam, co ste tu popisali 🙂

Buba23: oznamko je pekne, co si urobila, ja este neviem, ake budeme mat

Asemilka: topanky mozes mat aj ruzove, poznam nevesty, co nemali biele topanky, ale farebne a mne sa to celkom pacilo.

Alisska: skoda, ze nas opustas 😞 Ale ak ta potesi, tak nas prvy datum bol 1.10.2011. A ja si myslim, ze na datume nezalezi, len aby ste boli stastni a aby ti vsetko vyslo, tak ako si prajes 🙂

• zet 7, tie saty asi budem mat. neviem si vybrat 😃
    martinkaa, po promociach, ked sme si dali taku oficialnejsiu veceru, som behala v satach a na nohach mala papuce.. 😃 tak mi opuchli nohy z topanok, ze som nevladala chodit... a drahy ma potom vyzuval... 😃

• Ahojte, Buba23 dala si mi chrobáka do hlavy s tými oznamkami aj ja som mala vybrané na skladanie, lebo kartička sa mi zdala jednoducha,ale ved v jednoduchosti je krása tak ešte pouvažujem...

Alisska, to mi je ľúto,že odchádzaš od nás z témičky, ale nezúfaj aspon budeš ešte v oktobry pekne opálená od leta aj mi sme rozmýslali nad oktobrom, no ktovie ešte sa možno stretneme v spoločnej teme s rovnakým dátumom

• Aliska vela šťastia budeme na Vás myslieť 🙂

• mucik1985, no sak to...ale je tu este jedna moznost, mal to moj spolužiak veľmi pekne oznamenie..

V princípe: mali kartičku cca 20x9 cm -Pozdlzne, a na nej napisane vsetko ohladom svadby, ale ta karticka bola "zabalena v pauzovacom papieri, takze ten pauzak si musela "otvorit tak v strede ze jedna strana pauzaka isla hore a druha dole.." a pritom presvitala karticka..no neviem ci som to opisala odbre, ale snad hej 😃

• my sme si povedali, ze oznamka zacneme riesit po novom roku... 😉 som zvedava, dokedy vydrzime 😃

• Sponzor fóra
  • 🙂 ja po novom roku riesim saty 😃 tiez snad vydrzim 😃

• buba, zeby prve novorocne predsavzatie? 😉

• 🙂 ze po novom roku budu saty a obrucky a u vas oznamenia? 🙂 no snad to dodrzime 😃 by bol asi priser keby nam to nevyslo 🙂

• sme sikulky, nieco uz vymyslime 😉

• hlavne nech to je do 30,4 😃 dnes som pisala na mail fararovi, ale asi tam budem musiet isto osobne..nejako neodpisal... 😐 inac ides na svadobny veltrh?oplati sa tam ist? som tam este nebola..

• alisska tak to ma mrzi ze nas opustas , aspon sa budes vediet od nas inspirovat ked uz budeme mat po a my budeme v dobrom zavidiet ze ty mas pred 🙂 🙂

no ja si davam po novom roku ako predsavzatie iba oznamko, saty a obrucky by uz mohli byt, ale uvidime a dalsie predsavzatie bude po vianociach dieeeta bo to ide so mnou dole vodou 🙂 🙂 🙂

inak pekny vecer baby

• no ta dieta to ma tiez caka... 😐 inak staci ist do posilovne...to ide pekne dole potom, samozrejme z mierou..ale bez pohybu fesandy nebudeme 🙂

• buba to je jasne ze aj cvicit sa musi, ale mne sa este teraz nechce, od noveho roku mozeme spolu zacat chudnut a budeme to porovnavat a motivovat sa, vsetky co chceme este upravit vahu, xi xi

len aby nam potom neboli saty velke ked sa do toho velmi pustime 🙂 🙂 🙂

• no ja som za ..ked budem mat 60 kg som spokojna teraz mam asi 67 ..ale ked v zime idem do posilky cca vo februari som tento rok zacala tak 24 aprila som mala 61 kil a to som jedla normalne takez sa stiha

• jaj moja tak to my sme rovne, ja mam teraz asi 64 kg, do svadby chcem mat 57 kg a po zime myslim vianoce mavam bezne nad 70 kg 🙂 ale ja mam rada aj dietu spolu s cvicenim. idem to lahsie lenze ked prestanem cvicit a chudnut a este aj jest tak to ide smerom hore, neva 🙂 v novom roku si nieco vymyslime a ideme na to 😉 uz sa tesim

• alisska, tak ti drzim palce nech to v oktobri vyjde 😉 😉

baby ja uz maam popolnocky , som isla dnes okolo jedneho obchodu a hned mi padli do oka aj mi sadli ako uliate a v pondelok si idem pre ne 😉 no , ale este to chce trosinka schudnut su na snurovacku tak to nebude problem aj ked schudnem , tak sa tesim, ze oblecenie uz mam . su jednoduche, ale ved v jednoduchosti je krasa nie? 🙂

zet7 aj ja chcem do svadby schudnut nejakych 5-6kg, ale ja uz zacinam teraz a musim si davat pozor lebo velmi lahko priberiem a hlavne cez vianoce to bude kriticke, tak budem musiet mat pevnu volu 😃

• Babenky ta ja uz chudnut nemozem, lebo od januaara do maja som schudla z 58 na 51 a niekedy uz mam aj 50, ta keby ste videli ako vyzeram, ako nejaka vyschnuta kostricka 😶

My oznamko budeme riesit asi este pred Vianocami, lebo budeme mat aj hosti z daleka a budeme im musiet dat oznamko asi skor, lebo sa s nimi uvidime na Vianoce.

Babenky jak Vam fajne, ze uz mate niektore aj popolnocky, ja este nemam ziadne, nic mi nejako nepadlo do oka. Nemozem ist v plavkach??? 😃

• sobi a ake mas tie saty? daj potom foto

martinkaa a ako si schudla? to uz fakt mas malo, ty priberaj 🙂 a v plavkach jasne ze ty mozes ked si taka chuda 🙂

• zet7: zacala som cvicit a vecer som nejedla a islo to a samozrejme stresy

• zet7 jasne, ze dam potom foto - su dlhe , na snurovanie taka zvlastna fialova a su take jednoduche...

fuuu martinka aj ja chcem tak schudnut.....asi ozaj pomaha to ked clovek vecer neje a od kedy si uz nejedla vecer?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov