Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • Ahojte, baby uz mate kostol? ja kostol, saty a pbrucky az po january idem vybavit..myslite ze to je neskoro?

• my sme sa boli pytat v kostole a povedali nam, ze tak po novom roku aby sme prisli... saty si zatial zistujem, co kde stoja... a obrucky si vyberieme az dakedy vo february..

• Ahojte, my sme mali dnes taký smutný upršaný den...no ja som mala s tými topánkami riadnu dilemu...ale ved ked to Tebe / neveste nebude vadit tak preco iným.... a niektoré volia uplne inú farbu už som videla neveste aj zelené a aj červené topánky a nevyzeralo to zle...

asemilka aj ja som chcela vždy biele a potom sa mi páčili také niečo medzi bielou a sampáno, a myslím, že boli lepšie a nakoniec budú biele, lebo priateľ chcel biele 🙂

• Sponzor fóra
  • mucik, ono je jedno, akej farby nakoniec budu... hlavne, ze sa ti budu pacit 🙂

• presne tak..ked sa ti pacia zelene , daj si take 🙂
    baby, som zacala robit oznamenie, a neviem ze ci je lepsie urobit len taku karticku, ( je to prakticke lebo v buducnosti by sme to chceli mat na aldnicke)..alebo to dat ako skladacku( nieje to take "fadne- ze len karticka...)..?som spravila jeden navrh co poviete 🙂 🙂

• Buba, aj ja mam dilemu s oznamkami a tiez si budem navrhovat vlastne. A tiez neviem ci skladacku, alebo co... 😒

• no je to dilema fakt ...😞 ajked v konecnom dosledku ajtak to kazdy neskor strati 😃 takze ja som na 80 percent rozhodnuta pre obycajnu karticku a mozme to mat na ladnicke potom cele

• ahojte baby pekný deň Vám želám

buba23 pekné je to oznamko co mas v albume, jednoduche.

vy ste sikulky ked si same idete robit oznamka, ja by som to nevedela 🙂

asemilka velmi sa mi pácia tie saty co mas v albume na fotke c 4 a c 5 v poradi.

• no baby takze vas musim opustit, svadba sa preklada na 1.10.2011, skoda ale co uz, sem tam vas sem pridem pozriet ako pokracujete s pripravami a budem vam vsetkym drzat palce, drzte sa a pevne nervy 😉

• Ahojte babenky, dlho som tu nebola, tak len citam a citam, co ste tu popisali 🙂

Buba23: oznamko je pekne, co si urobila, ja este neviem, ake budeme mat

Asemilka: topanky mozes mat aj ruzove, poznam nevesty, co nemali biele topanky, ale farebne a mne sa to celkom pacilo.

Alisska: skoda, ze nas opustas 😞 Ale ak ta potesi, tak nas prvy datum bol 1.10.2011. A ja si myslim, ze na datume nezalezi, len aby ste boli stastni a aby ti vsetko vyslo, tak ako si prajes 🙂

• zet 7, tie saty asi budem mat. neviem si vybrat 😃
    martinkaa, po promociach, ked sme si dali taku oficialnejsiu veceru, som behala v satach a na nohach mala papuce.. 😃 tak mi opuchli nohy z topanok, ze som nevladala chodit... a drahy ma potom vyzuval... 😃

• Ahojte, Buba23 dala si mi chrobáka do hlavy s tými oznamkami aj ja som mala vybrané na skladanie, lebo kartička sa mi zdala jednoducha,ale ved v jednoduchosti je krása tak ešte pouvažujem...

Alisska, to mi je ľúto,že odchádzaš od nás z témičky, ale nezúfaj aspon budeš ešte v oktobry pekne opálená od leta aj mi sme rozmýslali nad oktobrom, no ktovie ešte sa možno stretneme v spoločnej teme s rovnakým dátumom

• Aliska vela šťastia budeme na Vás myslieť 🙂

• mucik1985, no sak to...ale je tu este jedna moznost, mal to moj spolužiak veľmi pekne oznamenie..

V princípe: mali kartičku cca 20x9 cm -Pozdlzne, a na nej napisane vsetko ohladom svadby, ale ta karticka bola "zabalena v pauzovacom papieri, takze ten pauzak si musela "otvorit tak v strede ze jedna strana pauzaka isla hore a druha dole.." a pritom presvitala karticka..no neviem ci som to opisala odbre, ale snad hej 😃

• my sme si povedali, ze oznamka zacneme riesit po novom roku... 😉 som zvedava, dokedy vydrzime 😃

• Sponzor fóra
  • 🙂 ja po novom roku riesim saty 😃 tiez snad vydrzim 😃

• buba, zeby prve novorocne predsavzatie? 😉

• 🙂 ze po novom roku budu saty a obrucky a u vas oznamenia? 🙂 no snad to dodrzime 😃 by bol asi priser keby nam to nevyslo 🙂

• sme sikulky, nieco uz vymyslime 😉

• hlavne nech to je do 30,4 😃 dnes som pisala na mail fararovi, ale asi tam budem musiet isto osobne..nejako neodpisal... 😐 inac ides na svadobny veltrh?oplati sa tam ist? som tam este nebola..

• alisska tak to ma mrzi ze nas opustas , aspon sa budes vediet od nas inspirovat ked uz budeme mat po a my budeme v dobrom zavidiet ze ty mas pred 🙂 🙂

no ja si davam po novom roku ako predsavzatie iba oznamko, saty a obrucky by uz mohli byt, ale uvidime a dalsie predsavzatie bude po vianociach dieeeta bo to ide so mnou dole vodou 🙂 🙂 🙂

inak pekny vecer baby

• no ta dieta to ma tiez caka... 😐 inak staci ist do posilovne...to ide pekne dole potom, samozrejme z mierou..ale bez pohybu fesandy nebudeme 🙂

• buba to je jasne ze aj cvicit sa musi, ale mne sa este teraz nechce, od noveho roku mozeme spolu zacat chudnut a budeme to porovnavat a motivovat sa, vsetky co chceme este upravit vahu, xi xi

len aby nam potom neboli saty velke ked sa do toho velmi pustime 🙂 🙂 🙂

• no ja som za ..ked budem mat 60 kg som spokojna teraz mam asi 67 ..ale ked v zime idem do posilky cca vo februari som tento rok zacala tak 24 aprila som mala 61 kil a to som jedla normalne takez sa stiha

• jaj moja tak to my sme rovne, ja mam teraz asi 64 kg, do svadby chcem mat 57 kg a po zime myslim vianoce mavam bezne nad 70 kg 🙂 ale ja mam rada aj dietu spolu s cvicenim. idem to lahsie lenze ked prestanem cvicit a chudnut a este aj jest tak to ide smerom hore, neva 🙂 v novom roku si nieco vymyslime a ideme na to 😉 uz sa tesim

• alisska, tak ti drzim palce nech to v oktobri vyjde 😉 😉

baby ja uz maam popolnocky , som isla dnes okolo jedneho obchodu a hned mi padli do oka aj mi sadli ako uliate a v pondelok si idem pre ne 😉 no , ale este to chce trosinka schudnut su na snurovacku tak to nebude problem aj ked schudnem , tak sa tesim, ze oblecenie uz mam . su jednoduche, ale ved v jednoduchosti je krasa nie? 🙂

zet7 aj ja chcem do svadby schudnut nejakych 5-6kg, ale ja uz zacinam teraz a musim si davat pozor lebo velmi lahko priberiem a hlavne cez vianoce to bude kriticke, tak budem musiet mat pevnu volu 😃

• Babenky ta ja uz chudnut nemozem, lebo od januaara do maja som schudla z 58 na 51 a niekedy uz mam aj 50, ta keby ste videli ako vyzeram, ako nejaka vyschnuta kostricka 😶

My oznamko budeme riesit asi este pred Vianocami, lebo budeme mat aj hosti z daleka a budeme im musiet dat oznamko asi skor, lebo sa s nimi uvidime na Vianoce.

Babenky jak Vam fajne, ze uz mate niektore aj popolnocky, ja este nemam ziadne, nic mi nejako nepadlo do oka. Nemozem ist v plavkach??? 😃

• sobi a ake mas tie saty? daj potom foto

martinkaa a ako si schudla? to uz fakt mas malo, ty priberaj 🙂 a v plavkach jasne ze ty mozes ked si taka chuda 🙂

• zet7: zacala som cvicit a vecer som nejedla a islo to a samozrejme stresy

• zet7 jasne, ze dam potom foto - su dlhe , na snurovanie taka zvlastna fialova a su take jednoduche...

fuuu martinka aj ja chcem tak schudnut.....asi ozaj pomaha to ked clovek vecer neje a od kedy si uz nejedla vecer?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov