Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Ahojte, a vy nemôžete spávať... :-D a ja som tu na vás čakala do 21:30 :-( ....tak to máme spoločný problém s tou váhou, ja mám 68-69kg. ale pred nami sú ešte Vianoce :-D , mne by stačilo na 64kg a som spokojná, ale poteším vás, ked som si bola skúšať saty, tak na šnurovačku mi povedala, že už schudnúť nemôžem, pretože nezužujú a menšie nerobia, ale aj tak mám trošku macaté ruky a ramená, ale mozno to zakryje bolerko ;-( , ale váhu neriešim, ja som preštastná, ze svadobne saty sú dlhé a zakryjú moje zápasnícke nohy už viac mi netreba :-D
Odpovedať
ahoooj mucik ;-) ja mam teraz 70, ale chcem mat takych 65-67 vtedy budem spokojna, akoze saty mam len sa bojim vianoc nechcem byt po vianociach ako hurka a ja som si vybrala aj popolnocky na snurovacku a dlhe az po zem ;-) a dlhe satky zakryju aj moje nedostatky v tancovani :-N :-D baby dala som foto aspon modelu siat/ nasla som ich v albume u jednej baby/ do albumu, neskor dolozim foto na mne... :-) a co mate inak nove, ved sa pochvalte...
Odpovedať
zet tie oznámenia asi viem, aké myslís, tie sú teraz in :-), na viac spôsobov... sobicatko, ved som to už písala v jednoduchosti je krása,aj strich je dobrý, urobí peknú postavu a ja si myslím, že pred svadbou budeme mať stresy tak aj to nám pomôže...to mi každý sľubuje :-)
Odpovedať
mucik, ved to , ze kazdy hovori o stresoch - no len ci naozaj budu :-D , mozno prave pre to, ze to planujeme takto skoro nebudu stresy :) ano zen strih, je taký , ze dost zuzuje aspon to je super :) baby uz ste boli niektora na pouceniach v kostole?my uz mame prve poucenie za sebou a u nas su povinne 4poucenia...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby ja cez stresy prave papam a jedno mi je vtedy kolko, v juni som mala statnice a to som sa vtedy spustila :-) ale zase nestresujem az tak vela ale poviem si ze ved su stresy mozem aj pribrat :-) a ja prave nechcem to aby mi boli saty take dobre a potom uz neschudnem, ja som si to tak zaumienila ze 57 kg chcem mat na svadbe :-) sobicatko my neviem ci take mame isto pojdeme k fararovi na pokec ale toto dufam nie, ale my sme evanjelici tak dufam je to ine :-) a co ste tam robili? martinka veru napis nam ako si sa k takej vahe dopracovala?
Odpovedať
zet- no my sme mali prve a tam nam hovorili o pocati, o antikoncepcii o potrate a take...potom dalsie nevieme este o com budu... ja ked som nervna a teda mam stresy tak nejem iba si zvyknem zapalit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to ja fajcim vzdy :-) to ako keby ste nevedeli o antikoncepcii ...to si stihate spravit aj do konca roka, ze?
Odpovedať
no nestihame, lebo teraz v novembri mame druhe, v decembri by sme mali mat tretie, ale december nechame tak cize sa to posunie a v januari bude tretie a vo february alebo marci posledne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba 23, pojdeme sa pozriet na veltrh. ale este som tam nebola, tak neviem, ze ako to tam vyzera :-D ale kolegyna v robote spominala, ze sa tam daju zohnat pekne veci, tak uvidime :) babule, vy ste toho dnes popisali :-) idem vas docitat :-)
Odpovedať
aseminlka , no ze aj lacno..skusim tam obrucky asi pozret..ale coraz viac som za tu chirurgicku ocel..drahy je casto v posilovni takze jemu neviem ako vydrzi ta zlata..a ja ked mam prsten tak nonstop s nim umyvam riad aj vsetko.. sobicatko6: my ideme zajtra dat rodne listy.. :-) som zvedava na to poucenie :D ja nechcem deti, byvame spolu uz rok uja z nas porazi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, nam povedali, ze poucenia budeme mat az po novom roku... 3 v kostole a jedno v nejakej rodine, cize 4 :-) buba, chirurgicka ocel aj mna napadla :) tazsie sa to nici a vraj je antialergicka :-) a my s drahym byvame spolu uz vyse 2 rokov.. :-D :-D
Odpovedať
tak to ste natom horsie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ale polahcujucou okolnostou by malo byt to, ze sa to chystame zlegalizovat :-D :-D
Odpovedať
Bambulky môžem sa vás opýtať, či si chystáte niečo aj na šaty myslím: bolerko, rukavice, kožusinku, kabátik alebo niečo...a čo si myslíte o svadobnom šále, videla som ho na svadobneinspiracie.sk ale nevestu som s nim ešte nevidela...dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooo... byt na mne, tak si nedam nic... ale bolerko mi kazdy odporuca. k satam sa mi to sice nepaci... ale z praktickych dovodov, ked bude chladnejsie, bude na nezaplatenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si asi vyberiem bolerko ale tiez len kvôli pocasiu a aj u nas v kostole je vzdy strasna kosa
Odpovedať
baby aj ja budem mat bolerko, pretoze u nas v kostole musime byt zahalene :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, pekne popolnocky v albume:) tesim sa na realnu foto :) ked sa k tomu dokopem, tak aj ja pridam foto svojich :)
Odpovedať
asemilka dakujem :-)
Odpovedať
fiha sal? ja som akurat videla saty co mali predok az ku krku a šál tusim na jednej fotke co isli autom a za jazdi jej to vialo , bolo to pekne :-)
Odpovedať
Ale, už som to vzdala, ukecali ste ma, bude bolerko :-) dakujem za pomoc... teraz mi mama volala, že hlásia dlhu a tuhu zimu, tak že či nám dievčata nebude treba kužustek a čižmičky, to by bola sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak na kozuskom som tiez rozmyslala... ale uvidim, ked bude chladno, tak si tu na bazari dajaky vyhliadnem :) a cizmicky co ja viem... dam hrube ponozky do lodiciek :-D alebo si natiahnem to vlnene cudo... teraz ma nenapadne, ako sa to vola... take ako podkolienka, len bez toho spodku... jaaaaaaaaaaj nenapadne ma to teraz... :-D
Odpovedať
joj, teraz si mi dala chrobaka do hlavy, sú to štucne???, ci to je niečo iné alebo také nič neexistuje....aj na ruky sa to dáva a rukavice to nie su :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toto presne som myslela :-D ved pod dlhymi satami to nebude vidiet a bude nam krasne teplucko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby hadam si nemyslite ze uz skoro v maji bude zima :-| nie to nie, u nas musi byt teplo :-) a u nas je to tiez tak ze v kostole by nemali byt ramena odhalene takze bolerko urcite :-) alebo by som povedala ze je to vsade len nie kazdy to vie :-) xi. pekný dní, zajtra piatok, juchuuu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, nema nejako na Vas stastie, stale ked som tu, tak tu nie je ani jedna z vas :-( Co sa tyka oblecenia, tak ja tiez budem mat bolerko, aby som nezamrzla v kostole a do kostola by nevesta nemala ist s odhalenymi ramenami. Len dufam, ze nam nebude na svadbe snezit :-) Ved ako sa hovori: Aprli, kazdy kut zakryl ;-) Rukavice asi mat nebudem. A co sa tyka mojho chudnutia: No snazila som sa jest kazde 3 hodiny, do jedalnicka som zaradila viac zeleniny, ovocia a salatov a denne som vypila min 2,5l vody. Vecer som nejedla po 18:00-19:00 hodine, kedy ako, lebo ja robim aj nocne, tak musim nieco v praci zjest. Ked som bola v noci dlho hore a bola som hladna, tak som zjedla activiu alebo vypila male Acidko. A obmedzila som 2 kavy na jednu kavu na den. No a dalej som cvicila brusaky a cviky na brucho. A pomalicky to zo mna islo dole. A musela som potom vymenit satnik :-) Teraz mam 50-51 kg a snazim sa to udrzat, pripadne pribrat nejake to kilecko, aby som nevyzerala ako smrtka ;-) Celkom sa mi po chudnuti upravil metabolizmus a castejsie idem na WC, co bolo u mna pred tym dost problem. Teraz sa stravujem tak, ze ako doteraz, ale ked mam svoje dni, tak zjem aj pizzu o pol noci :-)
Odpovedať
Caute caute :) , dnes idem vybavit krstne listy a ideme o 19 za panom fararom som zvedvaaaaa jemine uz si to zacinam uvedomovat nejako uaaaa :-D Hmm podla mna bude snad 20 stunov duufam :-)
Odpovedať
pre info april 2010: APRÍL 2010 MAXIM.TEPLOTA 24,3°C 30.4. MINIM.TEPLOTA -2,7°C 3.4. NAJVYŠŠIE DENNÉ MINIMUM 10,4°C 27.4 NAJNIŹŠIE DENNÉ MAXIMUM 9,9°C 2.4. MAXIM.PRIEMER.TEPLOTA 16,5°C 30.4. MINIM.PRIEMER.TEPLOTA 4,5°C 2.4. NAJVYŠŠÍ TLAK VZDUCHU 1026 hPa 28.4. NAJNIŽŠÍ TLAK VZDUCHU 1008 hPa 1.4. POČET MRAZOVÝCH DNÍ 5 POČET LETNÝCH DNÍ 0 POČET DNÍ S MINIMOM NIŽŠÍM AKO -5°C 0 POČET DNÍ S MAXIMOM VYŠŠÍM AKO +20°C 7 POČET DNÍ SO ZRÁŽKAMI 13 POČET DNÍ S BÚRKOU 0 POČET DNÍ SO SNEŽENÍM 0 ÚHRN ZRÁŽOK 68 mm MESAČNÝ PRIEMER 9,9°C
Odpovedať
Profilova fotka
Jej buba23, takze nam mozno nebude prsat :-)
Odpovedať
buba 23 a marec sa nedá takto zistiť? kde sa to dá pozrieť? inak 3.4. je dost blízko nášmu termínu :-( dúfam že nebude taká kosa.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?