Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • Ahojte, a vy nemôžete spávať... 😃 a ja som tu na vás čakala do 21:30 😞 ....tak to máme spoločný problém s tou váhou, ja mám 68-69kg. ale pred nami sú ešte Vianoce 😃 , mne by stačilo na 64kg a som spokojná, ale poteším vás, ked som si bola skúšať saty, tak na šnurovačku mi povedala, že už schudnúť nemôžem, pretože nezužujú a menšie nerobia, ale aj tak mám trošku macaté ruky a ramená, ale mozno to zakryje bolerko 😢 , ale váhu neriešim, ja som preštastná, ze svadobne saty sú dlhé a zakryjú moje zápasnícke nohy už viac mi netreba 😃

• ahoooj mucik 😉 ja mam teraz 70, ale chcem mat takych 65-67 vtedy budem spokojna, akoze saty mam len sa bojim vianoc nechcem byt po vianociach ako hurka a ja som si vybrala aj popolnocky na snurovacku a dlhe az po zem 😉 a dlhe satky zakryju aj moje nedostatky v tancovani 😬 😃 baby dala som foto aspon modelu siat/ nasla som ich v albume u jednej baby/ do albumu, neskor dolozim foto na mne... 🙂

a co mate inak nove, ved sa pochvalte...

• zet tie oznámenia asi viem, aké myslís, tie sú teraz in 🙂, na viac spôsobov...

sobicatko, ved som to už písala v jednoduchosti je krása,aj strich je dobrý, urobí peknú postavu a ja si myslím, že pred svadbou budeme mať stresy tak aj to nám pomôže...to mi každý sľubuje 🙂

• Sponzor fóra
  • mucik, ved to , ze kazdy hovori o stresoch - no len ci naozaj budu 😃 , mozno prave pre to, ze to planujeme takto skoro nebudu stresy 🙂
    ano zen strih, je taký , ze dost zuzuje aspon to je super 🙂

baby uz ste boli niektora na pouceniach v kostole?my uz mame prve poucenie za sebou a u nas su povinne 4poucenia...

• jaj baby ja cez stresy prave papam a jedno mi je vtedy kolko, v juni som mala statnice a to som sa vtedy spustila 🙂 ale zase nestresujem az tak vela ale poviem si ze ved su stresy mozem aj pribrat 🙂 a ja prave nechcem to aby mi boli saty take dobre a potom uz neschudnem, ja som si to tak zaumienila ze 57 kg chcem mat na svadbe 🙂

sobicatko my neviem ci take mame isto pojdeme k fararovi na pokec ale toto dufam nie, ale my sme evanjelici tak dufam je to ine 🙂 a co ste tam robili?

martinka veru napis nam ako si sa k takej vahe dopracovala?

• zet- no my sme mali prve a tam nam hovorili o pocati, o antikoncepcii o potrate a take...potom dalsie nevieme este o com budu...

ja ked som nervna a teda mam stresy tak nejem iba si zvyknem zapalit 😃

• jaj to ja fajcim vzdy 🙂

to ako keby ste nevedeli o antikoncepcii ...to si stihate spravit aj do konca roka, ze?

• no nestihame, lebo teraz v novembri mame druhe, v decembri by sme mali mat tretie, ale december nechame tak cize sa to posunie a v januari bude tretie a vo february alebo marci posledne 🙂

• buba 23, pojdeme sa pozriet na veltrh. ale este som tam nebola, tak neviem, ze ako to tam vyzera 😃 ale kolegyna v robote spominala, ze sa tam daju zohnat pekne veci, tak uvidime 🙂
    babule, vy ste toho dnes popisali 🙂 idem vas docitat 🙂

• aseminlka , no ze aj lacno..skusim tam obrucky asi pozret..ale coraz viac som za tu chirurgicku ocel..drahy je casto v posilovni takze jemu neviem ako vydrzi ta zlata..a ja ked mam prsten tak nonstop s nim umyvam riad aj vsetko..

sobicatko6: my ideme zajtra dat rodne listy.. 🙂 som zvedava na to poucenie 😃 ja nechcem deti, byvame spolu uz rok uja z nas porazi 😃

• sobicatko, nam povedali, ze poucenia budeme mat az po novom roku... 3 v kostole a jedno v nejakej rodine, cize 4 🙂 buba, chirurgicka ocel aj mna napadla 🙂 tazsie sa to nici a vraj je antialergicka 🙂 a my s drahym byvame spolu uz vyse 2 rokov.. 😃 😃

• tak to ste natom horsie 😃

• tak ale polahcujucou okolnostou by malo byt to, ze sa to chystame zlegalizovat 😃 😃

• Bambulky môžem sa vás opýtať, či si chystáte niečo aj na šaty myslím: bolerko, rukavice, kožusinku, kabátik alebo niečo...a čo si myslíte o svadobnom šále, videla som ho na svadobneinspiracie.sk ale nevestu som s nim ešte nevidela...dakujem za rady

• nooooooo... byt na mne, tak si nedam nic... ale bolerko mi kazdy odporuca. k satam sa mi to sice nepaci... ale z praktickych dovodov, ked bude chladnejsie, bude na nezaplatenie 🙂

• Sponzor fóra
  • ja si asi vyberiem bolerko ale tiez len kvôli pocasiu a aj u nas v kostole je vzdy strasna kosa

• baby aj ja budem mat bolerko, pretoze u nas v kostole musime byt zahalene 😒

• sobicatko, pekne popolnocky v albume🙂 tesim sa na realnu foto 🙂 ked sa k tomu dokopem, tak aj ja pridam foto svojich 🙂

• asemilka dakujem 🙂

• fiha sal? ja som akurat videla saty co mali predok az ku krku a šál tusim na jednej fotke co isli autom a za jazdi jej to vialo , bolo to pekne 🙂

• Ale, už som to vzdala, ukecali ste ma, bude bolerko 🙂 dakujem za pomoc...
    teraz mi mama volala, že hlásia dlhu a tuhu zimu, tak že či nám dievčata nebude treba kužustek a čižmičky, to by bola sranda 😃

• tak na kozuskom som tiez rozmyslala... ale uvidim, ked bude chladno, tak si tu na bazari dajaky vyhliadnem 🙂 a cizmicky co ja viem... dam hrube ponozky do lodiciek 😃 alebo si natiahnem to vlnene cudo... teraz ma nenapadne, ako sa to vola... take ako podkolienka, len bez toho spodku... jaaaaaaaaaaj nenapadne ma to teraz... 😃

• joj, teraz si mi dala chrobaka do hlavy, sú to štucne???, ci to je niečo iné alebo také nič neexistuje....aj na ruky sa to dáva a rukavice to nie su 😃

• toto presne som myslela 😃 ved pod dlhymi satami to nebude vidiet a bude nam krasne teplucko 😃 😃

• baby hadam si nemyslite ze uz skoro v maji bude zima 😐 nie to nie, u nas musi byt teplo 🙂 a u nas je to tiez tak ze v kostole by nemali byt ramena odhalene takze bolerko urcite 🙂 alebo by som povedala ze je to vsade len nie kazdy to vie 🙂 xi.

pekný dní, zajtra piatok, juchuuu

• Ahojte babenky, nema nejako na Vas stastie, stale ked som tu, tak tu nie je ani jedna z vas 😞

Co sa tyka oblecenia, tak ja tiez budem mat bolerko, aby som nezamrzla v kostole a do kostola by nevesta nemala ist s odhalenymi ramenami. Len dufam, ze nam nebude na svadbe snezit 🙂 Ved ako sa hovori: Aprli, kazdy kut zakryl 😉 Rukavice asi mat nebudem.

A co sa tyka mojho chudnutia: No snazila som sa jest kazde 3 hodiny, do jedalnicka som zaradila viac zeleniny, ovocia a salatov a denne som vypila min 2,5l vody. Vecer som nejedla po 18:00-19:00 hodine, kedy ako, lebo ja robim aj nocne, tak musim nieco v praci zjest. Ked som bola v noci dlho hore a bola som hladna, tak som zjedla activiu alebo vypila male Acidko. A obmedzila som 2 kavy na jednu kavu na den. No a dalej som cvicila brusaky a cviky na brucho. A pomalicky to zo mna islo dole. A musela som potom vymenit satnik 🙂 Teraz mam 50-51 kg a snazim sa to udrzat, pripadne pribrat nejake to kilecko, aby som nevyzerala ako smrtka 😉 Celkom sa mi po chudnuti upravil metabolizmus a castejsie idem na WC, co bolo u mna pred tym dost problem. Teraz sa stravujem tak, ze ako doteraz, ale ked mam svoje dni, tak zjem aj pizzu o pol noci 🙂

• Caute caute 🙂 , dnes idem vybavit krstne listy a ideme o 19 za panom fararom som zvedvaaaaa jemine uz si to zacinam uvedomovat nejako uaaaa 😃
    Hmm podla mna bude snad 20 stunov duufam 🙂

• pre info april 2010:
    APRÍL 2010

MAXIM.TEPLOTA 24,3°C 30.4.
    MINIM.TEPLOTA -2,7°C 3.4.

NAJVYŠŠIE DENNÉ MINIMUM 10,4°C 27.4
    NAJNIŹŠIE DENNÉ MAXIMUM 9,9°C 2.4.

MAXIM.PRIEMER.TEPLOTA 16,5°C 30.4.
    MINIM.PRIEMER.TEPLOTA 4,5°C 2.4.
    NAJVYŠŠÍ TLAK VZDUCHU 1026 hPa 28.4.
    NAJNIŽŠÍ TLAK VZDUCHU 1008 hPa 1.4.
    POČET MRAZOVÝCH DNÍ 5
    POČET LETNÝCH DNÍ 0
    POČET DNÍ S MINIMOM NIŽŠÍM AKO -5°C 0
    POČET DNÍ S MAXIMOM VYŠŠÍM AKO +20°C 7
    POČET DNÍ SO ZRÁŽKAMI 13
    POČET DNÍ S BÚRKOU 0
    POČET DNÍ SO SNEŽENÍM 0
    ÚHRN ZRÁŽOK 68 mm
    MESAČNÝ PRIEMER 9,9°C

• Jej buba23, takze nam mozno nebude prsat 🙂

• buba 23 a marec sa nedá takto zistiť? kde sa to dá pozrieť? inak 3.4. je dost blízko nášmu termínu 😞 dúfam že nebude taká kosa.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov