Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
no baby viete ako je to s pocasim... :-| hlavne v tejto dobe..sak aky bol jul..tento rok..same zaplavy.. :-S nasla som to cez gugla
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, ja som sa smiala, aby nam este nesnezilo :-)
Odpovedať
nestrašte :-D
Odpovedať
najviac by som chcela aby bola obloha bez mrakov, iba modra modra modra obloha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som chcela
Odpovedať
aj mne bude stacit, ked bude modra obloha a nebude prsat, ked bude aj trocha chladno tak to nevadi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaale... bude pekne e hotovo :-) 8-) :-D
Odpovedať
babyyyy uz viem co kazdý spomina tie stresy - ono to uz zaciina aaaaaaaaaaaaaaaaa.... a este dohadujeme len menu a alkohol :-D :-D , ale tak ked sa z toho chudne nejak to pretrpim :-D
Odpovedať
xixi no stresy niesu dobre na zdravie.takez s mierou :-) My sme dnes boli s panom faraaroom nam dal taky papier a akurat to vypisujeme,aj sa nas pytal ze ci neni nejaka prekazka a tak ..a ze prve doucovanie mame 4.11 a potom kazdy tyzden...bere to hopem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Zajtra nam pridu menit okna na dom, tak upratujem od rana, davam dole zaclony a tak :-| Ale velmi sa mi nechce. Aj u vas tak pekne svieti slniecko, ako u nas?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko a ake budete mat menu? a bude pekne to je jasne, to neriesim ani :-) ;-) :-)
Odpovedať
martinka ako ti je fajn, ja sa zase doma uplne nudim lebo som na marodke z nohou :-S zet7 menu nasa strana teda ja a moji rodicia v tom mame jasno, len ta druha strana no uvidime , zrejme v sobotu k nam pride moja ,,svokra" a ideme to uz konecne doriesti- to bude ked tak naozaj pride aaaaa uz teraz mam nerv :-D , ze ako to dopadne, lebo ona ma uplne ine nazory ako moji rodicia a uz zenila jedneho syna, tak vsetko prirovnava tej svadbe co bolo pred par rokmi, no ide nas z nej porazit a pri tom ich bude len 9ludi z rodiny a ostatne bude mat priatel kamaratov bude ich tak 26dokopy a nas by malo byt 35....no som zvedava ako to bude :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sobicatko6: mojej svokre tiez nic a nikto nevyhovie :-)
Odpovedať
martinkaa: ale my sa nemienime prisposobovat mensine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: presne tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobi presne vsade vladne vacsina :-) zatial :-) :-) povedz aj svokre ze aj my tu odporucame nech sa Ti prisposobia :-)
Odpovedať
zet :-D vyskusam :-D potom ked budem vediet ci bude zajtra to stretko s nou tak Vam dam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: Budem zajtra na teba mysliet :-)
Odpovedať
matka, navsteva sa , zevraj preklada na buduci tyzden - ked budem vediet kedy dam Vam vediet.. Zet, menu ti kludne mozem napisat si sa pytala vlastne na to: pripitok: -sampanske s jahodou pre deti dzus hl. jedlo: polievka slepacia s rezancami, kuraci rezen plneny kacacou pecenou a asi druha cast nejake sote, hranolky a ryza+zel. obloha, druhy chod: bude formou mís -pecene kacacie stehna, knedla, cervena sladka kapusta, lokse, a potom budu svedske stoly a tam budu: zabijackove jedla, jeleni gulas, rezne, cina, kuracie medailonky obalovane v lupienkoch ci take nieco, majonezový salat, sopsky salat, ryza, opekane zemiaky, chleba, kysle nieco, nejake studene misy....a to je vsetko... baby aky budete mat alkohol?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bol tazky den v robote... a navyse nam padla miestnost na hostinu... este ze mame dalsiu v zalohe :-D tak hadam tato vyjde... sobicatko, ja ti momentalne viem povedat vodku a fernet, nejake vinko, hrusku... a kamoska si objednava vajecny liker a broskynovu vodku :-D ze tieto lubi :-p
Odpovedať
asemilka jeeej teraz som si vsimla, ze aj tvoj priatel sa vola Emil :-D no aj my sme salu menili 3krat a tato co mame teraz je 4ta, verim , ze je to spravna volba :-D no my budeme mat vodku, absoluth vodku ochutenu, hrusku,borovicku,vino,metaxa, tequila, nejaky sampus, fernet c., demenovka,nejaky liker, tie drahsie budu tak max po dve flase... a co bude mat druha strana tak to sa dojedna ked pridu k nam, ale priatel hovoril, ze oni asi hrusku,borovicku,marhulu,gin,rum, jagermaister,vino,metaxa, my toho budeme mat viac lebo mame viac ludi, tak aby pri deleni co ostane na druhy den nevznikli hadky tak budeme mat na flaskach v sale stuzky my s bielou kvetinkou a priatel asi so slabo modrou alebo kremovou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to s tymi stuzkami na flaskach nie je zly napad... ale u nas by prevladala nasa strana :-D ja alko nejako netusim... ale cez vikend si sadneme s mamkou a hodime rec :-) ale asi by nebolo zle dat pokec aj so svokrou :-D ale s nou by nemal byt problem :-) dufam ;-) :-D a s poloviciakom... dakedy daaaavnejsie som ti napisala ip... raz som si pozerala albumy a natrafila som na tvoj.. a pobavilo ma, ze drahosi sa volaju rovnako a my dve mame rovnake inicialky :) mozno si spomenies... :-)
Odpovedať
aaano pamatam si to , tak to si bola ty :) no vidis a sme sa stretlia aj tu ;-) ,ved aj u nas budu prevladat nase stuzky, tak ale co uz ked je to tak ako to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
raz darmo... zenska prevaha :) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bola celkom pekna sobota:) krasne jesenne pocasie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz aj ja mam vybrane svadobne saty. Presla som tri salóny, az som si nakoniec vybrala saty z Nicole.
Odpovedať
Profilova fotka
dik sobi za menu, mnamky to mate. tak svokra uz ani chodit nemusi nech si to tu precita co mate na jedenie :-) my budeme mat na pitie vino biele, cervene, fernet aj aj po par flias, vodku, hrusku a asi dost, ine si nespominam, uz aj kupujeme ked je nieco v akcii v metre. a my to mame spolu so svokrovcami a rozdeli sa to podielovo, co nakupili tak podla poctu ludi si to vyrataju kolko daju nasi a kolko svokrovci a co ostane tak si podelime, alebo v nedelu vypijeme :-) :-) asemilka to mas dobre ze mas v zalohe, preco Vam to padlo? my uz mame od marca rezervovane angielka ake saty mas? nemas foto?
Odpovedať
Profilova fotka
zet7 - foto dobre nemam - bo moja mama nevie fotit:-( ale pojdem si neskôr k nim vybrat este zavoj a doplnky, tak potom sa vyfotim. Inak mam z Nicole saty Pronovias MITO.
Odpovedať
Ahojte, angielka, videla som tie šaty na ich stránke sú úžasné, teším sa s Tebou... sobíčatko menu vyzerá dobre, asemilka, ty si teda poistená, mne kebyže sa to stane/tú sálu myslím/ tak sa položím :-D ,začínam mať stresy a chytá ma panika, že nič nestihnem, za 2 mesiace Vianoce a potom sa to šupne...inak bábiky rozmýšlali ste už aj nad vlastnou rodinou, že kedy a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame hosti tak priblizne rovnako, môj drahy bude mat asi o 5 ludi viac, tak delit alkohol nebudeme. Stale je to cca 85 ludi dokopy. Este sme sa nebavili o tom co budeme podavat ale zrejme klasika - biele a cervene vino, fernet, vodka, hruska, ceresna, vsetko ma teraz nenapada - svokor pije Jacka Danielsa, tak to lacne nebude. Ale vyhoda je ze moj svokor vlastni diskoteku, tak co sa nevypije a nebudeme si chciet nechat sa mu potom preda a on to zuzitkuje. a tam kde mame hostinu berieme od nich aj nealko, kavu a pivo (inak sa to neda)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?