Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja som Martina :-) Cez vikend som tu nebola a nestiam citat... :-D A okna uz mame vymenene na celom dome:-) No co sa tyka mna a mojho drahehu, tak mi sme sa zoznamili 4.12.2002 a zacali sme spolu chodit 5.12.2002. Zobrali sme to trosku zhurta, ved sme sa vobec nepoznali, ale sme spolu uz 8 rokov :-) No co sa tyka svadby, tak mi budeme mat okolo 150 hosti, takze dost. Obrucky a oznamenia budeme riesit v decembri a kolace asi tiez tak. Cesat ma bude moja kadernicka, ktora ma uz dlhe roky striha, malovat ma bude kamoska. Fotit ma bude moja kamoska zo zakladnej skoly. Zavoj vy som chcela aj ja, ale neviem este aky. Nemam este kupene topanky a neviem, co si este obleciem po redovej Na redovej budem mat kroj. Co sa tyka darcekov pre hosti, tak budu asi cokoladove menovky a pre deti budu bublifuky. Antikoncepciu som nebrala a babo by sme chceli asi rok- dva roky po svadbe, lebo teraz prerabame dom. Tak dufam, ze som vsetko napisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Mata a Ludka takze uz aj Vasa identita je ciastocne odhalená ;-) to je celkom dobrý nápad tie čoko menovky, kde to maju?:-)
Odpovedať
ahojte kocky ;-) martinka tak to bude svadba :) vy tam vo vasom okoli mate bezne taketo velke svadby ze? u nas je vela uz 60 ludi :-D zuzi daj si do googlu cokomenovky a ono ti to vyhodi jednu taku stranku a tam maju vselijake ;-) no ja uz mam konecne zajednanu aj vizazistku a kadernicku v jednom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby ozaj to je pekne tie coko menovky, to si objednam, 2 v 1 mata tak aj vy mate dost, nemali ste problem so salou? vo Zv je tazke nieco taketo velke zohnat tak aby to bolo aj vyhodne, fakt ze neviem kedy nam padla nasa miestnost kde by sme mali svadbu, by sme museli asi redukovat pocet ludi. :-) ale mne sa paci velka svadba jaj baby este hodinu v praci a sa mi nechce uz dnes tak sa len tak mocem a cakam na sefka este mame nieco spolu dorobit a on nikde ;-)
Odpovedať
ahojte, nestiham nejako sem chodit, mame malu maxu, tak sa staram :) sobicatko6 inak aj my budeme 4 roky bez jedneho mesiaca rok 2007 bol "osudovy" :)inak preco sa tie svadobne saty zhanaju v tak velkom predstihu??ja si myslim ze sak saty maju vsade nie? som chcela ist cca o februari.marci bestelovat..ci ee?
Odpovedať
Ahojte, mala som, čo robiť, aby som vás dočítala, ja som tiež Zuzana :-) , o tých cokomenovkach počujem prvýkrát, hned si to dám vygúgliť.... Lucka aj mne sa ten závoj páči, určite nie od spodu, a ten španielsky sa nehodí ku každým šatám, a ja som mala vždy predstavu nevesty so závojom, aj ked moje kolegyne v robote sa zatvárili kyslo... Ozaj baby mne padol fotograf :-( a teraz neviem, čo idem vymyslieť :-( ...
Odpovedať
ahojte:) Zuzka- mucik a co sa stalo preco ti padol fotograf? aj mna odhovarali od zavoja, ale nedam sa :) mam v albume foto asi ako si to predstavujem... buba- no aj mne sa zda, ze ten rok bol osudovy ;-) no ja som si saty zohnala radsej skor ako by som mala zhanat na poslednu chvilu a nezohnat- nemam predsa najlepsiu postavu tak som rada, ze som zohnala take co sa mi aj pacili a citim sa v nich dobre :-) a uz mi ich nikto nevyfukne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute :) tak... malovat sa sama nebudem... to by som nezvladla :-D ale sestrina kamaratka ma sikovne ruky :-) takze celu vizaz ma na starosti ona :-) nechtiky si este rozmyslim, ale umele asi nechcem. dajako dam doporiadku tie svoje :-D co sa kolacov tyka, tak sme s maminou uz co to riesili, ale tak blizsie asi az koncom roka... momentalne si vyberam toru :-) oznamka poriesime po novom roku, obrucky a pohare a podobne veci na veltrhu... a zavoj chcem:) som uz dala do albumu... len neviem, ci s tenkym, alebo hrubsim lemom :-D tusim uz vsetko... jaj a este menovky. pacili sa mi medovnicky, ale mozno budu male cokoladky.. budu zaroven aj ako darcek... este tiez neviem :-D :-D
Odpovedať
To sme mali dohodnutého známeho a ten akurát bude odcestovaný ]-( a teraz neviem ani ako sa ceny pohybujú, nemám šajn, ako ho idem zháňať, musím sa ukľudniť, lebo panikarim :-N ...a inak dokedy budes peenkovať, videla,že si si zase vylepsila album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, kluuuuuud.. este mame pol roka :-)
Odpovedať
mucik, este by som mala byt doma dva tyzdne aj ma porazi :-S , daj si do googlu alebo tu na moja svadba najdi nejakeho fotografa...napr. viem ti poradit Miska vlacuhova - pride aj tam k za vami tu je link na jej stranku http://www.michaela-photo.estranky.cz/ a je aj na FB skus pozriet mozno este bude volna.... a klud :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ked uz sa predstavujeme, tak ja som Miška. Ako darceky budeme davat zrejme pernicky. Uces som chcela mat pôvodne taky, že vypnutý hory a od dola závoj, bo mám dlhé vlasy, tak som chcela nejaký pekný účes. Ale keď som bola v salóne a skúšala som si závoj - všetci ma nahovárali na závoj zvrchu s malou korunkou bo sa mi to vraj strasne hodi, tak neviem, necham si to prejst hlavou a porozpravam sa o tom so svojou kadernickou, vsak sa pozname vyse 10 rokov, tak mi urcite poradi co sa mi hodi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Miska, tak mna zase moja kadernicka odhovarala od zavoja zvrchu, no aj tak si ho tak dam lebo sa mi to paci a tiez mam dlhe vlasy, ale ved uces bude vidno aj spod zavoja a po polnoci :-)
Odpovedať
Lucka,už som jej napísala, dakujem Ti pekne, ja som si vždy hovorila, že čo aká bude svadba, ale fotky chcem mať pekné a veľa, veľa, veľa a pekný svadobný album k nim...Miška ahoj, to ak máš dlhé vlasy tak to by bola škoda všetky vypnúť...
Odpovedať
Profilova fotka
mucik a odkial si? My platime za fotografa 450 eur. ale bude s nami od pol jednej na obed do desiatej do vecera.
Odpovedať
Profilova fotka
mucik - za poslednych par rokov sme boli na viacerych svadbach a skusala som ucesy vypnute aj nevypnute a vzdy ked si necham nevypnuty a da mi tam kadernicka aj cely lak na vlasy tak mi to nevydrzi, mam strasne jemne vlasy...
Odpovedať
ja platim za fotografa 300 eur od rana do rana :-) este sme si ho rezervovali nastastie pred tym ako isiel hore s cenami.. vola sa Lubos Borik...
Odpovedať
Tak Miska to máme rovnaký problém...preto ani ja neviem, čo vymyslím, chcela som, ešte tak nadladko,taký drdol vzadu, nevesty si zvyknú davať aj kvet k takému účesu, ale asi nemám dosť vlasov na taký účes a ešte mi aj uši odstávajú ]-( , a sme z Banskej Bystrice...
Odpovedať
oprava, myslela som nahladko :-D
Odpovedať
jeeej zuzi ja sa chystam po novom roku do BB za sestrou :)
Odpovedať
Profilova fotka
napr. ja vobec netusim, ako sa dat ucesat.. nic mi na hlave nedrzi...
Odpovedať
Ludka neboj ved kadernicka nieco vymysli uvidis a budes vyzerat super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale ako sa chuda natrapi :-D minie aspon jednu flasu laku a dalsiu flasu tuzidla :-D pamatam si, ako ma cesali na stuzkovu... no amen.. to uz ani mne sa sediet nechcelo... :-)
Odpovedať
Lucka a čo máš vlastne s nohou?Ja som mala strašný účes na stužkovej, a tie uši ako taký sloník...a všetky spolužiačky sme boli skoro rovnako učesané s malými obmenami...
Odpovedať
mam zapalenu slachu na chodidle :-| ja mam super kadernicku som s nou spokojna, ale v poslednom case akosi upada, tak neviem :-|
Odpovedať
A, čo si robila?Si bola na túre ;-) A už s ňou nie si spokojná?no ja menim kaderničky asi po každom treťom strihaní, ale ako sa hovorí pod lampou najväčšia tma, čo som sa bola strihať teraz, tak som bola na šupu spokojná a mám to 400m od domu, ale teraz tá vizážistka, to sa chodí aj make-up skúšať?Alebo si ona zvolí farbu tieňov a tak?
Odpovedať
no skoro...no hej aj na vizaz sa chodi na skusku aj ja sa chystam, ale az niekedy koncom februara :-)
Odpovedať
To už vo februáry?nie je to skoro?mne kaderníčka povedala, že stači 2 týždne pred svadbou.... bábiky a v akom čase máte sobáš?My sme rozmýšlali o 17:00, ale neviem, či už nebude tma/ešte môžme zmeniť/...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale ste sa rozpisali no mne sa paci ten Luckin zavoj, a mate pravdu ze spanielsky sa nehodi ku vsetkym satam zuzka jasne ze Ti vizazistka odskusa aj make -up tak isto ako kadernicka uces lucka a aj ja som si vsimla ze ked si na tej PN tak si pekne obohacujes album ja ked budem tak si ho mozno aj vytvorim :-) alebo medzi sviatkami vianocnymi uz kupujete na vianoce nieco? ja sa uz velmi tesim :-D
Odpovedať
neviem neriesim ci je to skoro alebo nie :-D no my mame sobas o 15tej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?