Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala tak o 15.3o...
Odpovedať
Ahoj Zuzka :-) , už to pomaly tak cítit, že už sú za dverami Vianoce :-D, ale ešte nie sú tie zhony všade, aj ja sa teším, aj ked tieto sviatky vyšli cez vikendy ]-( , ani ja nemám ešte vlastný album, no uvidíme...
Odpovedať
Profilova fotka
my mame sobas o tretej v kostole s omsou, to je tak na hodinu a potom este vonku kopec gratulacii a potom presun do saly
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja planujem asi na 15,00 lebo fotit sa budeme az po veceri a nechcem aby bola tma, dufam, ze stihame :-) vy sa kedy fotite?
Odpovedať
Profilova fotka
pred obradom
Odpovedať
tiez pred obradom..obrad je o 15 ;-)
Odpovedať
zuzka my sa tiez fotime pred obradom okolo 10.30 - 11:00 by sme chceli zacat, no aj my mame sobas s omsou , tipujem, ze do saly sa dostaneme o takej 17-17.30, lebo zabava bude mimo mesta kde bude sobas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha ked ja chcem nech ma moj prvy krat vidi naostro pri odobierke nie na foteni :-) ale tiez vela bab alebo vacsina sa foti pred
Odpovedať
tak aj ja by som to tak chcela, ale zial casovo to nie je mozne a pre to, chcem aby tam bol pritomny aj fotograf a kameraman lebo reakciu mojho draheho chcem mat zvecnenu - teda ak nejaka reakcia bude ved uz nich clovek nikdy nevie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to Lucka ze clovek nikdy nevie :-) ja si o tom este s fotografkou pokeciam a uvidim co mi povie.
Odpovedať
ved hej, ale baby uvedomujete si, ze su to nase posledne vianoce ako slobodnych :) a najtiaz bude po novom roku a je to tu co nevidiet :-) ja sa aj tesim , ale aj mam strach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no... ten cas riadne leti. este nedavno som mala kopec casu a ono je to uz za rohom.. :-D aj my sa budeme fotit pred obradom. ale sestre som uz teraz nakazala, ze musi mat pripraveny fotak a zvecnit draheho, ked ma prvy krat uvidi :) aj s fotografom sa dohodnem, len ja som nedoverciva, tak nech mam niekoho v zalohe :-D ale nie je to nevyhoda? my si svoje polovicky vieme predstavit, ako vyzeraju v obleku. ale oni si nas asi velmi v svadobnych satach predstavit nebudu vediet.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
vies co Ludka, moj drahy hovori na svadobne saty , ze vsetky vyzeraju ako zaclona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved presne ze oni budu z nas paf, aspon dufam. ja ked som si raz skusala saty svadobne tak som draheho odpratala a ked som sa vratila ze su mi nie dobre tak on, ze a mozem ta teraz v nich vidiet? takym hlaskom :-D lucka a ty sa coho bojis, ja sa tesim velmi na nasu svadbu, zurka velka to bude :-) na ten pocit a vsetko :-) hej ale nam to ubehne riadne to je jasne, musime si kazdu chvilu teraz uzivat este, myslim pripravy...
Odpovedať
neviem, bude to nieco nove pre mna, kedze my budeme byvat spolu az po svadbe, a strasne rychlo to prejde myslim svadobny den, ale budem si ho plne uzivat..no mna moj drahy videl v satach, ale uz si poriadne ani nepamata ako vyzeraju :-D tiez som velmi zvedava ako sa zatvari ked ma uvidi, pretoze on nie moc vie davat najavo taketo pocity a mozno zase budem milo prekvapena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no svadobny den je podla mna uplne iny, plny emocii a tak, cize je mozne ze bude namakko tak po svadbe sa z teba stane zienka domaca ci ako? :-) a teraz byvate casto spolu ci nie?
Odpovedať
tak zienka domaca nie, budeme u jeho rodicov a ked postavime az potom :-D nie my nebyvame spolu, ale tak sme spolu veeeelmi casto :-) a co vy? byvate spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, no dakujem pekne :-D ze zaclona... :-D chlap jeden ;-) :-) a neboj. splocne byvanie je super. ale minimalne zo zaciatku treba niekedy pevne nervy... predsa len kazdy z vas ma ine zvyky. a zmier sa so skutocnostou, ze podla vacsiny chlapov patria spianave ponozky pod postel a nie do kosa na pradlo ;-)
Odpovedať
tak to uz ovladam, tie jeho maniere uz poznam :-D , ale to sa zial tazko meni vsetci su asi v tomto rovnaki :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru s tymi ponozkami, moj je aj poriadny celkom ale tie ponozky su vzdy okolo postele jj my spolu byvame a je to super, fakt, milujem ten pocit ked sme spolu doma a taak aj ked ja som na pc a on pozera futbal ale pocujem ako tu krici a takkk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac, citala som taku peknu modlitbu pre chlapov... som sa nasmiala :-D ale kebyze to sem prilepim, bol by velmi dlhy prispevok... ak dakto bude chciet, dajte vediet a dam vam to do ip. stoji to za precitanie ;-) :-D perfektna rada do manzelskeho zivota... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to s tou zaclonou som nepostrehla az ked ludka napisala ze zaclona tak som to dohladala, teeda :-) :-)
Odpovedať
Ludka daj do ip nech sa zasmejem :-D no hej Zuzi veru zaclona , ale to mysli saty s cipkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som si myslela, ze ho poznam... boli sme spolu uz tri roky a asi aj kazdy den.. proste casto spolu. a ked sme spolu zacali byvat, tak dakedy som na neho pozerala ako na mimozemstana... :-D to sa este len podozvedas veci :-D ale aj tak milujem tie chvile, ked sme spolu doma x-)
Odpovedať
baby , tak to vam verim, ze je to super pocit ked ste spolu v jednej domacnosti atd :)tak , ale pre nas zacne pravy spolocny zivot az ked budeme vo vlastnom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
luci, pracuje sa na tom :) inac, vopred sa ospravedlnujem, ak niekomu skomolim meno.. ja som na mena nemozna :-N ale snazim sa pamatat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si poprosim basnicku nech zarecitujem mojmu a idem spat bru noc dievcataaaa
Odpovedať
Ludka to je v pohode ani ja si mena velmi nepamatam :-D ale vas co ste tu casto som sa uz naucila :)
Odpovedať
asemilka tak ta ,, modlidba" nema chybu to aj mojmu precitam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to svojmu tiez citala.. kosili sme sa obaja :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?