Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • ja som rozmyslala tak o 15.3o...

• Ahoj Zuzka 🙂 , už to pomaly tak cítit, že už sú za dverami Vianoce 😃, ale ešte nie sú tie zhony všade, aj ja sa teším, aj ked tieto sviatky vyšli cez vikendy 😠 , ani ja nemám ešte vlastný album, no uvidíme...

• my mame sobas o tretej v kostole s omsou, to je tak na hodinu a potom este vonku kopec gratulacii a potom presun do saly

• Sponzor fóra
  • aj ja planujem asi na 15,00 lebo fotit sa budeme az po veceri a nechcem aby bola tma, dufam, ze stihame 🙂 vy sa kedy fotite?

• pred obradom

• tiez pred obradom..obrad je o 15 😉

• zuzka my sa tiez fotime pred obradom okolo 10.30 - 11:00 by sme chceli zacat, no aj my mame sobas s omsou , tipujem, ze do saly sa dostaneme o takej 17-17.30, lebo zabava bude mimo mesta kde bude sobas 🙂

• aha ked ja chcem nech ma moj prvy krat vidi naostro pri odobierke nie na foteni 🙂 ale tiez vela bab alebo vacsina sa foti pred

• tak aj ja by som to tak chcela, ale zial casovo to nie je mozne a pre to, chcem aby tam bol pritomny aj fotograf a kameraman lebo reakciu mojho draheho chcem mat zvecnenu - teda ak nejaka reakcia bude ved uz nich clovek nikdy nevie 😃 😃

• ved to Lucka ze clovek nikdy nevie 🙂 ja si o tom este s fotografkou pokeciam a uvidim co mi povie.

• ved hej, ale baby uvedomujete si, ze su to nase posledne vianoce ako slobodnych 🙂 a najtiaz bude po novom roku a je to tu co nevidiet 🙂 ja sa aj tesim , ale aj mam strach 🙂

• no... ten cas riadne leti. este nedavno som mala kopec casu a ono je to uz za rohom.. 😃 aj my sa budeme fotit pred obradom. ale sestre som uz teraz nakazala, ze musi mat pripraveny fotak a zvecnit draheho, ked ma prvy krat uvidi 🙂 aj s fotografom sa dohodnem, len ja som nedoverciva, tak nech mam niekoho v zalohe 😃 ale nie je to nevyhoda? my si svoje polovicky vieme predstavit, ako vyzeraju v obleku. ale oni si nas asi velmi v svadobnych satach predstavit nebudu vediet.. 😃

• vies co Ludka, moj drahy hovori na svadobne saty , ze vsetky vyzeraju ako zaclona 😃

• ved presne ze oni budu z nas paf, aspon dufam. ja ked som si raz skusala saty svadobne tak som draheho odpratala a ked som sa vratila ze su mi nie dobre tak on, ze a mozem ta teraz v nich vidiet? takym hlaskom 😃

lucka a ty sa coho bojis, ja sa tesim velmi na nasu svadbu, zurka velka to bude 🙂 na ten pocit a vsetko 🙂

hej ale nam to ubehne riadne to je jasne, musime si kazdu chvilu teraz uzivat este, myslim pripravy...

• neviem, bude to nieco nove pre mna, kedze my budeme byvat spolu az po svadbe, a strasne rychlo to prejde myslim svadobny den, ale budem si ho plne uzivat..no mna moj drahy videl v satach, ale uz si poriadne ani nepamata ako vyzeraju 😃 tiez som velmi zvedava ako sa zatvari ked ma uvidi, pretoze on nie moc vie davat najavo taketo pocity a mozno zase budem milo prekvapena 🙂

• Sponzor fóra
  • no svadobny den je podla mna uplne iny, plny emocii a tak, cize je mozne ze bude namakko

tak po svadbe sa z teba stane zienka domaca ci ako? 🙂 a teraz byvate casto spolu ci nie?

• tak zienka domaca nie, budeme u jeho rodicov a ked postavime az potom 😃 nie my nebyvame spolu, ale tak sme spolu veeeelmi casto 🙂 a co vy? byvate spolu?

• sobicatko, no dakujem pekne 😃 ze zaclona... 😃 chlap jeden 😉 🙂 a neboj. splocne byvanie je super. ale minimalne zo zaciatku treba niekedy pevne nervy... predsa len kazdy z vas ma ine zvyky. a zmier sa so skutocnostou, ze podla vacsiny chlapov patria spianave ponozky pod postel a nie do kosa na pradlo 😉

• tak to uz ovladam, tie jeho maniere uz poznam 😃 , ale to sa zial tazko meni vsetci su asi v tomto rovnaki 😃 😃

• veru s tymi ponozkami, moj je aj poriadny celkom ale tie ponozky su vzdy okolo postele

jj my spolu byvame a je to super, fakt, milujem ten pocit ked sme spolu doma a taak aj ked ja som na pc a on pozera futbal ale pocujem ako tu krici a takkk 🙂

• inac, citala som taku peknu modlitbu pre chlapov... som sa nasmiala 😃 ale kebyze to sem prilepim, bol by velmi dlhy prispevok... ak dakto bude chciet, dajte vediet a dam vam to do ip. stoji to za precitanie 😉 😃 perfektna rada do manzelskeho zivota... 😃

• tak to s tou zaclonou som nepostrehla az ked ludka napisala ze zaclona tak som to dohladala, teeda 🙂 🙂

• Ludka daj do ip nech sa zasmejem 😃 no hej Zuzi veru zaclona , ale to mysli saty s cipkou 😃

• tiez som si myslela, ze ho poznam... boli sme spolu uz tri roky a asi aj kazdy den.. proste casto spolu. a ked sme spolu zacali byvat, tak dakedy som na neho pozerala ako na mimozemstana... 😃 to sa este len podozvedas veci 😃 ale aj tak milujem tie chvile, ked sme spolu doma 😵

• baby , tak to vam verim, ze je to super pocit ked ste spolu v jednej domacnosti atd 🙂tak , ale pre nas zacne pravy spolocny zivot az ked budeme vo vlastnom 😐

• luci, pracuje sa na tom 🙂 inac, vopred sa ospravedlnujem, ak niekomu skomolim meno.. ja som na mena nemozna 😬 ale snazim sa pamatat 😉

• aj ja si poprosim basnicku

nech zarecitujem mojmu a idem spat

bru noc dievcataaaa

• Ludka to je v pohode ani ja si mena velmi nepamatam 😃 ale vas co ste tu casto som sa uz naucila 🙂

• asemilka tak ta ,, modlidba" nema chybu to aj mojmu precitam 😃 😃

• ja som to svojmu tiez citala.. kosili sme sa obaja 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk